Jump to content

Ειδήσεις / Φήμες από την "Jailbreaκ σκηνή"


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

και εγω με 32gb 3gs 4.1 jailbreak ......

ευχαριστώ για τις οδηγίες

My Phone Samsung Note 9

My Tablet Ipad Mini 4 4G, Samsung Tab S7 11'' 4G

My Notebook MICROSOFT SURFACE BOOK 2, HP elitebook x360

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 824
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ειμαι οκ iphone 3gs ios 4.1 και επιτελους jailbreak !!!

και εγω με 32gb 3gs 4.1 jailbreak ......

ευχαριστώ για τις οδηγίες

Παλιά ή νέα bootrom;

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

εκανα jb με iphone 4 εκδοση 4.1 κατεβασα cydia κατεβασα instalous μετα τι αλλο χρειαζεται για να λειτουργει σωστα?
Link to comment
Share on other sites

Είσαι σε 4.0.1 Jailbreak? Εάν ναι θα πρέπει να κάνεις restore στην 4.1 αλλιώς το update και μόνο αρκεί και στην συνέχεια να ακολουθήσεις τον παρακάτω οδηγό:

http://iClarified.com/12133

 

ναι 4.0.1. jailbreak και unlocked ομως...

Link to comment
Share on other sites

Τελικά είναι και για νέες bootrom;

Ρωτάω διότι στο tutorial του iClarified λέει να μην προχωρήσουμε μέχρι να διορθωθεί το bug..

 

Κι αν ισχύει και για νέες bootrom, πώς θα κατεβάσουμε την έκδοση του Limera1n στην BETA 3 που αντιστοιχεί για τις νέες bootrom όπως διάβασα παραπάνω;

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Παιδια help.Πρωτη φορα γραφω στο forum.Δεν μπορω να βαλω καρτα wind στο 3gs της κοπελας μου.το κινητο ειναι αγορασμενο απο γερμανο.ειναι στην 4.1.το εκανα και jailbreak και unlock αλλα παλι τιποτα.μπορει κανεις να βοηθησει?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια help.Πρωτη φορα γραφω στο forum.Δεν μπορω να βαλω καρτα wind στο 3gs της κοπελας μου.το κινητο ειναι αγορασμενο απο γερμανο.ειναι στην 4.1.το εκανα και jailbreak και unlock αλλα παλι τιποτα.μπορει κανεις να βοηθησει?

 

δηλαδη ? πες ακριβως.. βαζεις τιν σιμ μεσα και δεν σου βγαζει να βαλεις πιν?

Link to comment
Share on other sites

Εχω βαλει πολυ πραγμα απο χθες το βραδυ και σταθερο το jb limera1n

Βαλτο αφοβα παιδια...

(ακομα σε beta και ειναι super)

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

οχι μου λεει οτι η sim δεν υποστηριζεται και να βαλω μια απο official carrier.περιεργο δεν ειναι?

 

τοτε μαλλον το κινητο σου ειναι αγορασμενο απο εξωτερικο και ειναι κλειδωμενο!:worry:

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

τοτε μαλλον το κινητο σου ειναι αγορασμενο απο εξωτερικο και ειναι κλειδωμενο!:worry:

 

Κοιτα το κινητο ειναι αγορασμενο απο γερμανο.Δικο μου ηταν αλλα πηρα το 4.Δεν ειναι απο το εξωτερικο.Αλλα και να ηταν με jailbreak και unlock δεν θα γινοταν η δουλεια?:confused:

Link to comment
Share on other sites

χελπ μι

που υπάρχει η 4,0,1 μετα απο μια μικρη αναζήτηση στο γκουκλ δεν κατάφερα να την βρω:(

 

Ξέρει μήπως κανείς το site της εκκλησίας που θέλω να κατεβάσω κάτι καντήλια;

Link to comment
Share on other sites

χελπ μι

που υπάρχει η 4,0,1 μετα απο μια μικρη αναζήτηση στο γκουκλ δεν κατάφερα να την βρω:(

 

Καλησπέρα. Διάλεξε το σωστό αρχείο ,από εδώ

http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=750

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Διάλεξε το σωστό αρχείο ,από εδώ

http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=750

εισαι πρωτος 5,5 λεπτα για απάντηση:up::up::up::up:

 

Ξέρει μήπως κανείς το site της εκκλησίας που θέλω να κατεβάσω κάτι καντήλια;

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα το κινητο ειναι αγορασμενο απο γερμανο.Δικο μου ηταν αλλα πηρα το 4.Δεν ειναι απο το εξωτερικο.Αλλα και να ηταν με jailbreak και unlock δεν θα γινοταν η δουλεια?:confused:

 

Γνωριζει κανεις κατι?α επισης το ειχα στειλει μια φορα για service μηπως αυτο παιζει ρολο???μηπως αλλαξαν κατι απο το κεντρικο service του γερμανου?

Link to comment
Share on other sites

αλλα δεν βλεπω καμια 4,0,1 :(:(:(

 

Ξέρει μήπως κανείς το site της εκκλησίας που θέλω να κατεβάσω κάτι καντήλια;

Link to comment
Share on other sites

:lol::up::up::up: ευχαριστωωωωω

 

τωρα να ρωτήσω και πως την περνάμε ή θα φαω ξύλο :D

Edited by avid

 

Ξέρει μήπως κανείς το site της εκκλησίας που θέλω να κατεβάσω κάτι καντήλια;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.Υπαρχει καποιος σοβαρος λογος καποιο πλεονεκτημα της 4.1 εναντι της 4.0.1 j/b σε 3gs ετσι ωστε να ανεβω στην 4.1 και να κανω το j/b.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.Υπαρχει καποιος σοβαρος λογος καποιο πλεονεκτημα της 4.1 εναντι της 4.0.1 j/b σε 3gs ετσι ωστε να ανεβω στην 4.1 και να κανω το j/b.

 

new bootrom

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει επειδή είμαι άσχετος ποιό είναι το νόημα του jb;Τι κερδίζεις δηλαδή έχει πχ δωρεάν εφαρμογές του app store;
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις κατι?α επισης το ειχα στειλει μια φορα για service μηπως αυτο παιζει ρολο???μηπως αλλαξαν κατι απο το κεντρικο service του γερμανου?

Το ενεργοποίησες αρχικά με μια κάρτα Cosmote ή Vodafone και μετά να δοκιμάσεις της WIND;

 

Αν βάλεις SIM από Cosmote ή Vodafone, το κινητό λειτουργεί κανονικά;

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα...

Εχω ενα 3gs new bootrom 359.3.2 μπορει καποιος να μου πει αν εχει δοκιμασει να κανει jailbreak με τον παραπανω τροπο σε new bootrom και αν πηγαν ολα καλα/?????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...