Jump to content

Κινητά με Dual SIM, TV και Wi-Fi


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν υπαρχει προβλημα ακτινοβολιας ισως σε καποια επωνυμα ναναι και μεγαλυτερο ο δεικτης,

 

Αυτό που μου λες το έχεις δει κάπου? Το γράφει μέσα το user manual??

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

αγαπητε φιλε ναι το εχω δει μου το εχουν στειλει το εχω δημοσειυσει(πριν 1 μιση χρονο) εδω στο σαιτ ολο το τεστ κλπ κλπ

οχι δε το γραφει στο manual που κανονικα θα επρεπε αλλα μην νομιζεις οτι το ενδιαφερον των κινεζικων εταιρειων ειναι να εξαγουν στην ευρωπη, γι'αυτο και δεν θεωρουν απαραιτητο το ce, οταν εχουν τεραστιες εξαγωγες κινητων σε ασια,ινδια,αφρικη,νοτιο αμερικη,anyway χρονια πολλα καλη χρονια σε ολους σας

Edited by droulis
Link to comment
Share on other sites

Δεν μίλησα για το CE, το οποίο προφανώς και πρέπει να έχει για να το πάρει κάποιος λογικός Ελληνας χρήστης που σέβεται την τσέπη του και την υγεία του, αλλά για το SAR.. Το ξέρει κανεις ή όχι?????
Link to comment
Share on other sites

το σαρ εχω δημοσιευσει και το ce ολα τα τεστ. αν θες στειλε μου το εμαιλ σου να το στειλω ειναι μεγαλο για να το ανεβασω εδω ειναι απο κινητο tv διπλη σιμ χωρις wifi Edited by droulis
Link to comment
Share on other sites

μολις ανεβασα βιντεο το e1000 wifi tv dual sim αντιγραφο n97

δειτε το

 

Καλησπέρα!

 

Ψάχνω εδώ και καιρό κινητό με 2 sim, και εδώ και λίγες μέρες ψάχτηκα για κινέζικο.

Έχω διαβάσει όλες τις καταχωρήσεις του θέματος, και ένα από τα πράγματα που με ενοχλεί σε αυτά τα κινητά είναι οι καταχωρήσεις των επαφών, τόσο η αδυναμία μεταφοράς από άλλες συσκευές όσο και ο περιορισμός των 15 χαρακτήρων.

 

Ενδιαφέρομαι για το Ε1000 και θα ήθελα να ρωτήσω, αν κάποιος έχει τη συσκευή,:

 

αν υπάρχουν οι ίδιοι περιορισμοί για τις επαφές

αν τα Ελληνικά της συσκευής είναι ικανοποιητικά

καθώς και εντυπώσεις από τη συσκευή΄

 

Επίσης υπάρχει συσκευή με windows, wifi, 2 Sim, tv κτλ ή ψάχνω πολλά??

Edited by greg97
Link to comment
Share on other sites

εχει κανενας αποψη γιαυτο το κινητο Direktor Wifi Dual SIM ειναι το μονο που βρηκα με πληκτρολογιο - μικρο και wifi -dual sim-tv και ειναι αρκετα φθηνο μονο 65 ευρω απο chinavasion που ειναι και αξιοπιστο site

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

εχει κανενας αποψη γιαυτο το κινητο Direktor Wifi Dual SIM ειναι το μονο που βρηκα με πληκτρολογιο - μικρο και wifi -dual sim-tv και ειναι αρκετα φθηνο μονο 65 ευρω απο chinavasion που ειναι και αξιοπιστο site

 

ευχαριστω

προσεξε ειναι χωρις την μεταφορα

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια και παλι ....εχω το jincen jc35 iphone -clone ...μηπως γνωριζετε αν υπαρχει καποιο προγραμμα ωστε να συνδεσω το κινητομε το λαπτοπ και να κατεβασω τη λιστα τηλεφωνων...να τη βαλω επιτελους σε σειρα...χρησιμοποιω το ελληνικο μενου και στα μυνηματα γι αυτο δε βαζω λατινικα....ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια και παλι ....εχω το jincen jc35 iphone -clone ...μηπως γνωριζετε αν υπαρχει καποιο προγραμμα ωστε να συνδεσω το κινητομε το λαπτοπ και να κατεβασω τη λιστα τηλεφωνων...να τη βαλω επιτελους σε σειρα...χρησιμοποιω το ελληνικο μενου και στα μυνηματα γι αυτο δε βαζω λατινικα....ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

:D:D:D

 

 

να ενα λινκ

http://rapidshare.com/files/333342252/ChinaPhoneSuite.rar

Edited by manwlis77
Link to comment
Share on other sites

προσεξε ειναι χωρις την μεταφορα

 

Το ξερω,ειναι και αλλα με airmail και δεν πληρωνεις τελωνειο.

απλα ρωταω αν το ξερει κανει το τηλεφωνο η αν ξερει καποιος κανενα με πληκτρα(οχι qwery) και να ειναι με greek menu και να εχει wifi και dual sim φυσικα?

Link to comment
Share on other sites

http://cgi.ebay.com/QUAD-BANDS-DUAL-SIM-WIFI-FM-MP3-TV-PHONE-W9-UNLOCKED_W0QQitemZ280437261725QQcmdZViewItemQQptZCell_Phones?hash=item414b5d059d

 

Τελικά το παράγγειλα, ελπίζω να μην αργήσει. Όταν έρθει θα πω εντυπώσεις. Με αυτό άραγε θα δουλέψουν τα προγράμματα που δουλεύουν κ με το kp599? Δουλεύουν με όλα τα κινέζικα; Ή οι εφαρμογές JAVA (πχ ένας messenger που' χει πάρε το μάτι μου ή το phone suite που αναφέρεται παραπάνω); Το τηλέφωνο υποστηρίζει java, γενικώς όλα τα χαρακτηριστικά που΄χει κ το 599 πρέπει ναχει απόσο έχω δει.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο κινητό που λένε η κινέζοι με κάμερα 5mp και wifi.

http://www.china-mobile-phone.com/2009-12/n82-g.htm

πλου μουφα μου φενεται.

σιγα να μην εχει 1giga ραμ.

Link to comment
Share on other sites

πολλα γραφουν 5Mp αυτο παντως δεν ειναι με τιποτα 5. γυρω στο 2 το κοβω απο την αναλυση. Στις διαστασεις στο site γραφει 2560*1920 και αμα κατεβασεις την Sample photo απο διπλα ειναι 2560*2048. Μου φαινεται ανακαλυψαν τη ζωγραφικη στον Η/Υ οι κινεζοι
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα..Μολις αγόρασα το Odyssey..Μου εχει φανεί αρκετά όμορφο και λειτουργικο..Τωρα αμα με βολεψει δε ξέρω..Πρωτη φορα πιανω τετοιο τηλεφωνο..

Εχω μια απορια ομως..Εχει δόνηση?Εψαξα κ δε βρησκω τιποτα..

Ευχαριστω πολυ..

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα..Μολις αγόρασα το Odyssey..Μου εχει φανεί αρκετά όμορφο και λειτουργικο..Τωρα αμα με βολεψει δε ξέρω..Πρωτη φορα πιανω τετοιο τηλεφωνο..

Εχω μια απορια ομως..Εχει δόνηση?Εψαξα κ δε βρησκω τιποτα..

Ευχαριστω πολυ..

στο μενου profiles θα την βρεις την δονηση οπως ολα τα τηλεφωνα

Link to comment
Share on other sites

εχει κανενας αποψη γιαυτο το κινητο Direktor Wifi Dual SIM ειναι το μονο που βρηκα με πληκτρολογιο - μικρο και wifi -dual sim-tv και ειναι αρκετα φθηνο μονο 65 ευρω απο chinavasion που ειναι και αξιοπιστο site

 

ευχαριστω

 

Τελικά το παρήγγειλες,γιατί κ μένα με ενδιαφέρει..Μεταφορικά πόσο πάνε?

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το παρήγγειλες,γιατί κ μένα με ενδιαφέρει..Μεταφορικά πόσο πάνε?

 

οχι φιλε μου , φοβαμαι για τα ελληνικα του δεν ξερω τιποτα γιαυτο το τηλεφωνο, εχω σταμπαρει το E75 απο το dualsim.uk.com poy ειναι στανταρ οτι γραφει ελληνικα και δεχεται.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά θα σου πρότεινα το http://www.dualsimmobileshop.co.uk μιας και από εκεί έχω κάνει όλες τις αγορές κινέζικων.... δέχονται paypal και έχει και δωρεάν μεταφορικά. Σε επικοινωνία που είχα μαζί τους μου είπαν ότι ήδη έχουν παραγγείλει κινητά με wifi+tv και εντός των επόμενων ημερών θα τα βάλουν και στο site τους.

πληρωνουμε και τελωνειο για την εισαγωγη?

του φευγάτου η μανα χαίρετε 2 φορές
Link to comment
Share on other sites

πληρωνουμε και τελωνειο για την εισαγωγη?

 

αν το στελνουν απο Αγγλια δεν πληρωνεις σιγουρα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αν το στελνουν απο Αγγλια δεν πληρωνεις σιγουρα

απο αγγλια στελνουν. δεν πληρωνεις τιποτα και ερχεται και πολυ γρηγορα.

Link to comment
Share on other sites

αρα ισως πρεπει να το δωκιμασουμε γιατι τα λεφτα δεν ειναι πολλα,προτεινετε κατι συγκεκριμενο?
του φευγάτου η μανα χαίρετε 2 φορές
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...