Jump to content

Κινητά με Dual SIM, TV και Wi-Fi


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όπως το είπες,θα πάρεις κάποιο κινητό με μεγαλούτσικη οθόνη και πληκτρολόγιο.Στις touch screen χωρίς hardware πληκτρολόγιο δεν παίζουν πολλά παιχνίδια.

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Όπως το είπες,θα πάρεις κάποιο κινητό με μεγαλούτσικη οθόνη και πληκτρολόγιο.Στις touch screen χωρίς hardware πληκτρολόγιο δεν παίζουν πολλά παιχνίδια.

 

ευχαριστω εχεις καποιο μοντελο συγκεκριμενα

γιατι ναι αναφερουν JAVA αλλα ειναι ΟΚ?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ενα κινεζικο jincen jc35, που γενικα ειναι καλο.

 

1) αλλα δεν μπορω να δω βιντεο απο youtube. δεν μου τα αναγνωριζει το κινητο.

2) επισης , δνε ξερω πως βγαινει ενας ηχος σπαθιων που ακουγεται συνεχεια οταν κανω ''slide to unlock'' , ακομη κ οταν το εχω αθορυβο. ! μου εχει σπασει τα νευρα...

σας παρακαλω πολυ, δωστε μια βοηθεια, εσεις στανταρ ξερετε... thanks.

 

Το έχω κι εγώ αυτό το κινητό , είναι φανταστικό , ακόμα δεν έχω βρεί τρόπο να βγάλω αυτό τον παράξενο ήχο του ξεκλειδώματος . Είναι αδύνατον να μην μπορεί να βγει . Αν ξέρει κάποιος ας βοηθήσει.

Link to comment
Share on other sites

Το έχω κι εγώ αυτό το κινητό , είναι φανταστικό , ακόμα δεν έχω βρεί τρόπο να βγάλω αυτό τον παράξενο ήχο του ξεκλειδώματος . Είναι αδύνατον να μην μπορεί να βγει . Αν ξέρει κάποιος ας βοηθήσει.
Από τα profiles, στο tone set up

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Από τα profiles, στο tone set up

 

Μπορείς να με καθοδηγήσεις περισσότερο αν σου είναι ευκολο? Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Δυο λόγια για το WG3,το κινέζικο που εξωτερικά είναι κλώνος του htc hero.Το κινητάκι έχει ενδιαφέρον.Ο δέκτης TV είναι ικανοποιητικός.Η οθόνη αφής στην αρχή είναι τρομερά εκνευριστική αλλά άμα τη μάθεις μετά συνηθίζεται.Βέβαια πρέπει να βγάλεις και τη δόνηση γιατί αλλιώς κάθε φορά που αγγίζεις την οθόνη δονείται σαν τρελό και σου σπάει τα νεύρα.Μέσα είχε και μια κάρτα 2GB.Τώρα για το wifi.Δεν το περίμενα αλλά είναι γρήγορο στην πλοήγηση,δηλαδή στο φόρτωμα σελίδων.Δεν μπορεί βέβαια να συγκριθεί με κανένα γνωστό κινητό αλλά παρ'όλα αυτά τα πάει σχετικά καλά.Εμφανισιακά είναι όμορφο και έχει πολύ καλή αίσθηση στο χέρι.Η πίσω πλευρά έχει πολύ όμορφη αίσθηση,καλό υλικό.Δεν μετάνιωσα που το πήρα.Το έχω βέβαια σαν δευτερεύον αλλά από τη στιγμή που λειτουργεί κανονικά και χωρίς καθόλου sim για μένα είναι οκ:)
Link to comment
Share on other sites

έχει πολύ καλή αίσθηση στο χέρι.Η πίσω πλευρά έχει πολύ όμορφη αίσθηση,καλό υλικό.

Ακριβώς αυτό είχα διαπιστώσει και εγώ,καθώς και ότι είναι πάααρα πολύ γρήγορο στην εναλλαγή των μενού ;)

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Το έχω κι εγώ αυτό το κινητό , είναι φανταστικό , ακόμα δεν έχω βρεί τρόπο να βγάλω αυτό τον παράξενο ήχο του ξεκλειδώματος . Είναι αδύνατον να μην μπορεί να βγει . Αν ξέρει κάποιος ας βοηθήσει.

 

Παιδια,το πηρα χθες....Το wifi πως ενεργοποιειται??? Και επίσης,μπορω να αλλαξω τον ήχο των μηνυματων???

''Απιστευτο,εσυ να λες αντιο ειναι απιστευτο, που παντοτε φοβοσουνα το αντιθετο, που ετρεμες μην φυγω ξαφνικα... Απιστευτο,εσυ να φευγεις πρωτος ειναι απιστευτο, να ξερεις ομως ειναι ανεπιτρεπτο και αν ακουω για θεατρο γενικα,θα σκεφτομαι εσενα ειδικα!!! '' Γιαννα Τερζη...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

στο μενου εχει ενα εικονιδιο που λεει wifi.

εκει πας και κανεις αναζητηση και συνδεση σε δικτυο

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας παιδες και χρονια πολλα!!! ειμαι νεος στο forum και θα ηθελα τη βοηθεια σας ....ειμαι και εγω κατοχος του jincen jc 35 αρκετα ευχαριστημενος προσπαθω ομως να επιλυσω 3 προβληματακια :

1. δεν μπορω να βγαλω τα σπαθια που ακουγονται στο slide to unlock

2. δενμπορω να φτιαξω τις ρυθμισεις για cosmote mms

3. να ρυθμισω τον τηλεφωνικο μου καταλογο που εχει βαλει τα ονοματα σε τυχαια σειρα και οχι αλαφαβητικα

 

συγνωμη αν σας κουρασα σας ευχαριστω εκ των προτερων!!!!!!

:):):)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας παιδες και χρονια πολλα!!! ειμαι νεος στο forum και θα ηθελα τη βοηθεια σας ....ειμαι και εγω κατοχος του jincen jc 35 αρκετα ευχαριστημενος προσπαθω ομως να επιλυσω 3 προβληματακια :

1. δεν μπορω να βγαλω τα σπαθια που ακουγονται στο slide to unlock

2. δενμπορω να φτιαξω τις ρυθμισεις για cosmote mms

3. να ρυθμισω τον τηλεφωνικο μου καταλογο που εχει βαλει τα ονοματα σε τυχαια σειρα και οχι αλαφαβητικα

 

συγνωμη αν σας κουρασα σας ευχαριστω εκ των προτερων!!!!!!

:):):)

1.μαλλον δεν βγαινει

2.μπες στο jaga.gr

3.πρεπει να τις ξαναγράψεις . εγω τις γραφω με λατινικα γραμματα και ειμαι οκ.

Link to comment
Share on other sites

1.μαλλον δεν βγαινει

2.μπες στο jaga.gr

3.πρεπει να τις ξαναγράψεις . εγω τις γραφω με λατινικα γραμματα και ειμαι οκ.

και στην αποστολη μυνημάτων πως κανεις αναζητηση παλι λατινικα??? δηλαδη εχεις βαλει αγγλικα στην επιλογη γλώσσας? στο jaga.gr τι θα βρω δεν καταλαβα ...sorry

Link to comment
Share on other sites

δεν βρισκω καποια επιλογη να κανω κατι μηπως μου λες λαθος σελιδα??? αν εχεις κατι στειλε μου στο * email removed *
Link to comment
Share on other sites

simon74 δεν είναι καλό να δίνεις δημόσια το email σου γιατί μπορεί να γεμίσεις spam.

Καλύτερα να επικοινωνήσει μαζί σου με προσωπικό μήνυμα ή να γράψει εδώ την απάντηση για να την δουν και οι υπόλοιποι :)

Link to comment
Share on other sites

δεν βρισκω καποια επιλογη να κανω κατι μηπως μου λες λαθος σελιδα??? αν εχεις κατι στειλε μου στο * email removed *

εδω οι ρυθμισεις

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ λειτουργησε αψογα!!!!!! το mms κυριως γιατι internet μονο απο ελευθερο δικτυο και με opera ειναι αρκετα γρηγορο!!
Link to comment
Share on other sites

παιδες καλησπερα! και χρονια πολλα.. καποια γνωμη για look i phone κινιτο με οσο το δυνατον μικρι οθονη ελληνικο μενου και sms και ενοειτε οσο περισοτερες δυνατοτητες... ειναι τοσα πολλα που εχασα την μπαλα!! α! και βολικο για μενα θα ηταν να μην μπω στην διαδικασια να το παραγγηλω απο εξωτερικο EYXARISTO!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

παιδες καλησπερα! και χρονια πολλα.. καποια γνωμη για look i phone κινιτο με οσο το δυνατον μικρι οθονη ελληνικο μενου και sms και ενοειτε οσο περισοτερες δυνατοτητες... ειναι τοσα πολλα που εχασα την μπαλα!! α! και βολικο για μενα θα ηταν να μην μπω στην διαδικασια να το παραγγηλω απο εξωτερικο EYXARISTO!!!!!!
αν δεν θες wifi υπαρχει το hero h601 με 2.4 οθονη,με wifi το v706 2.8 οθονη
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους,,,μπορει καποιος επειδη εγω δεν το εχω ψαξει και πολυ να μου πει για το παρακατω κινητο(thunder) σε δυο σελιδες μια ελληνικη και αλλη απο κινα γιατι εχουν τοση μεγαλη διαφορα(μηπως δεν ειναι τα ιδια)??

και αν καποιος φιλος το εχει η το ξερει αν αξιζει να το παρω γιατι απο το λιγο που το εχβ ψαξει μοθ αρεσει αρκετα.....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!:)

 

http://plus3.gr/product_info.php?cPath=17&products_id=97

 

http://www.chinavasion.com/product_info.php/pName/thunder-quadband-dual-sim-wifi-touchscreen-worldphone/

Link to comment
Share on other sites

ακριβως τα ιδια ειναι.

το ενα πας και το παιρνεις απο το καταστημα με παραστατικο αγορας κλπ

το αλλο το παραγγελνεις απο κινα.

Link to comment
Share on other sites

ακριβως τα ιδια ειναι.

το ενα πας και το παιρνεις απο το καταστημα με παραστατικο αγορας κλπ

το αλλο το παραγγελνεις απο κινα.

 

καταλαβα...καμια αποψη για το συγκεκριμενο με σχεση τα υπολοιπα που κυκλοφορουν αν και ειναι λιγο υποκειμενικο το θεμα τι αρεσει στον καθενα απο το καθε κινητο...

Link to comment
Share on other sites

ολα ειναι σχεδον τα ιδία. στο σχεδιο διαφερουν πιο πολυ και στην εμφανιση του μενου
Link to comment
Share on other sites

παιδες καλησπερα! και χρονια πολλα.. καποια γνωμη για look i phone κινιτο με οσο το δυνατον μικρι οθονη ελληνικο μενου και sms και ενοειτε οσο περισοτερες δυνατοτητες... ειναι τοσα πολλα που εχασα την μπαλα!! α! και βολικο για μενα θα ηταν να μην μπω στην διαδικασια να το παραγγηλω απο εξωτερικο EYXARISTO!!!!!!

καλα μου φαινοντε αυτα που προτεινατε.. εχω δει και το star tech 6000 mini hiphone και σε ελληνικο καταστημα η γνωμη σας? αυτα που προτεινατε τα βρισκω ελλαδα? και που?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...