Jump to content

Κινητά με Dual SIM, TV και Wi-Fi


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παιδια καλημερα στο getjar μου ζηταει να βαλω ποιο κινητο εχω για να κατεβασω μια εφαρμογη την "nibouz"η καπως ετσι,εσεις ποιο κινητο βαζετε?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πήρε μια γνωστή μου από Dubai μία απομίμηση iPhone του οποίου το μενού μοιάζει με το τηλέφωνο εδώ, μόνο που ήταν σε λευκό κουτί και έλεγε ότι έχει 32G μνήμη... Όλα καλά με το τηλέφωνο, το μενού οκ, κτλ, αλλά από SAR πως πάμε? Είδα ότι έχει CE Mark κτλ αλλά ξέρει κανεις με το επίπεδο ακτινοβολίας τι παίζει?

 

Τέλος το λειτουργικό του είναι συμβατό με εφαρμογές άλλων OSes? Τρέχει java?

Link to comment
Share on other sites

Πήρε μια γνωστή μου από Dubai μία απομίμηση iPhone του οποίου το μενού μοιάζει με το τηλέφωνο εδώ, μόνο που ήταν σε λευκό κουτί και έλεγε ότι έχει 32G μνήμη... Όλα καλά με το τηλέφωνο, το μενού οκ, κτλ, αλλά από SAR πως πάμε? Είδα ότι έχει CE Mark κτλ αλλά ξέρει κανεις με το επίπεδο ακτινοβολίας τι παίζει?

 

Τέλος το λειτουργικό του είναι συμβατό με εφαρμογές άλλων OSes? Τρέχει java?

φιλε μου ολοι οι κλωνοι τυπου iphone! ειναι ιδιοι.

τωρα καποιο χαρακτηριστικο θα εχει το κουτι πανω,για να βρουμε ποιος κλωνος ειναι.

σχεδον oι περισσοτεροι "τρεχουν" java εκτος καποια νεα μοντελα που ειναι winodws mobile.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλισπερα.εχω το τψκ τω35.θελω να ρωτησω υπαρχει προγραμμα που μπαινει στο κινητο,ωστε να μπορω να παιζω μουσικη του υπολογιστη.πχ να ανοιγω το προγραμμα και να διαλεγω ειτε σταθμο ραδιοφωνικο ειτε mp3 απο τον υπολογιστη.ευχαριστω για το χρονο.
Link to comment
Share on other sites

Καλισπερα.εχω το τψκ τω35.θελω να ρωτησω υπαρχει προγραμμα που μπαινει στο κινητο,ωστε να μπορω να παιζω μουσικη του υπολογιστη.πχ να ανοιγω το προγραμμα και να διαλεγω ειτε σταθμο ραδιοφωνικο ειτε mp3 απο τον υπολογιστη.ευχαριστω για το χρονο.

οχι. πολλα ζητας νομιζω

Link to comment
Share on other sites

αυτο λεγεται απομακρυσμενη συνδεση ελεγχου μεσω bluetooth! σε sony ericsson παλιοτερα το ειχα πετυχει και το ειχα δουλεψει.αλλα οχι σε java.

το αρχειο πρεπει να εχει καταληξη .hid

στα κινεζικα δεν νομιζω οτι μπορεις να βρεις κατι αντιστοιχο.:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου ολοι οι κλωνοι τυπου iphone! ειναι ιδιοι.

τωρα καποιο χαρακτηριστικο θα εχει το κουτι πανω,για να βρουμε ποιος κλωνος ειναι.

σχεδον oι περισσοτεροι "τρεχουν" java εκτος καποια νεα μοντελα που ειναι winodws mobile.

 

Ευχαριστώ.. Για το επίπεδο SAR έχουμε τίποτα ή ρίχνουμε ζαριά και ότι βγει? ?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ.. Για το επίπεδο SAR έχουμε τίποτα ή ρίχνουμε ζαριά και ότι βγει? ?

Δεν εχω ιδεα :O παντως εναν κλωνο που ειχα...θα σου πω ενα παραδειγμα,σε υπογειο δεν ειχε σημα ουτε το παλιο μου sony ericsson αλλα ουτε και του φιλου μου το nokia :lol:

Το κ599 ειχε σημα "καμπανα"

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα... Να πω στην ξαδέρφη μου να πετάξει το φούρνο της να ψήνει φαγητό εκεί πάνω καλύτερα??? Τίποτα σε 'επίσημο' έχουμε να δούμε>?? SAR Level pleaaaaaaaaase! ?
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ.. Για το επίπεδο SAR έχουμε τίποτα ή ρίχνουμε ζαριά και ότι βγει? ?

Για τα μοναδικά μοντέλα που έχω κάποια επίσημα νούμερα είναι αυτά της JAGA (V24, V30, V78, V21, V27).

Σε αυτά τα μοντέλα οι υψηλότερες τιμές για χρήση στο αυτί είναι 0,78 W/KG, με μέσο όρο τα 0,59 W/KG και ελάχιστη τιμή τα 0,43 W/KG ;)

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Πήρε μια γνωστή μου από Dubai μία απομίμηση iPhone του οποίου το μενού μοιάζει με το τηλέφωνο εδώ, μόνο που ήταν σε λευκό κουτί και έλεγε ότι έχει 32G μνήμη... Όλα καλά με το τηλέφωνο, το μενού οκ, κτλ, αλλά από SAR πως πάμε? Είδα ότι έχει CE Mark κτλ αλλά ξέρει κανεις με το επίπεδο ακτινοβολίας τι παίζει?

 

Τέλος το λειτουργικό του είναι συμβατό με εφαρμογές άλλων OSes? Τρέχει java?

 

δεν υπαρχει προβλημα ακτινοβολιας ισως σε καποια επωνυμα ναναι και μεγαλυτερο ο δεικτης, το συγκεκριμενο κινητο βγαινει και με ελληνικο μενου,το δικο της ειχε ελληνικα?

Link to comment
Share on other sites

Όχι Ελληνικά δεν είχε. Για το μενού λέμε πάντα, γιατί για εισαγωγή χαρακτήρων δεν κοίταξα.. Πάντως έμοιαζε με WM
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι αναμεσα σε 2 κινητα.

Στο κ599 διοτι εδω στο φορουμ εχει 60 σελιδες σχολιων και μπορω να βρω οτι θελω.

Και στο thunder το οποιο φαινεται να ειναι ακριβως το ιδιο.

 

Ειμαι σε τρομερο δίλημμα!!

 

Αν θελετε βοηθηστε!

Ο chinavasion ποσο χρεωνει μεταφορικη ξερουμε?

Αρης εδω,αρης παντού Αρης εκδίκηση και ντου ντου ντου ντου!!
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι αναμεσα σε 2 κινητα.

Στο κ599 διοτι εδω στο φορουμ εχει 60 σελιδες σχολιων και μπορω να βρω οτι θελω.

Και στο thunder το οποιο φαινεται να ειναι ακριβως το ιδιο.

 

Ειμαι σε τρομερο δίλημμα!!

 

Αν θελετε βοηθηστε!

Ο chinavasion ποσο χρεωνει μεταφορικη ξερουμε?

στην πορεια της παραγγελιας στο σιτε σου λεει. νομιζω 10-15 €

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι αναμεσα σε 2 κινητα.

Στο κ599 διοτι εδω στο φορουμ εχει 60 σελιδες σχολιων και μπορω να βρω οτι θελω.

Και στο thunder το οποιο φαινεται να ειναι ακριβως το ιδιο.

 

Ειμαι σε τρομερο δίλημμα!!

 

Αν θελετε βοηθηστε!

Ο chinavasion ποσο χρεωνει μεταφορικη ξερουμε?

 

Aν κανεις μονο αυτο το κινητο αγορα με AIRMAIL ειναι στα 10 ευρο(9.41 για την ακριβεια)με τις αλλες μεταφορικες που αποτι μου ειπαν εδω στο φορουμ δεν συμφερει γιατι θα χρειαστει να πληρωσεις σιγουρα τελωνειο για να το παρεις και εχουν και 10 ευρο παραπανω(DHL,FEDEX) εκτος απο την UPS που εχει 40 ευρο.

Link to comment
Share on other sites

Aν κανεις μονο αυτο το κινητο αγορα με AIRMAIL ειναι στα 10 ευρο(9.41 για την ακριβεια)με τις αλλες μεταφορικες που αποτι μου ειπαν εδω στο φορουμ δεν συμφερει γιατι θα χρειαστει να πληρωσεις σιγουρα τελωνειο για να το παρεις και εχουν και 10 ευρο παραπανω(DHL,FEDEX) εκτος απο την UPS που εχει 40 ευρο.

μονο airmail ΠΟΤΕ dhl fedex κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Ωραια.Με τη μεταφορικη βγαλαμε ακρη.

Κινητο δεν προτεινατε ομως!!!!

 

Αναμεσα στα 2,

 

Κ599

Thunder

Αρης εδω,αρης παντού Αρης εκδίκηση και ντου ντου ντου ντου!!
Link to comment
Share on other sites

Ωραια.Με τη μεταφορικη βγαλαμε ακρη.

Κινητο δεν προτεινατε ομως!!!!

 

Αναμεσα στα 2,

 

Κ599

Thunder

τα ιδια ακριβως ειναι στο μενου και χαρακτηριστικα . οποιο σου αρεσει σε εμφανιση. εσει θα το εχεις !!

Link to comment
Share on other sites

Κατι τελευταιο.Θα μπορω την οθονη να την παταω με το χερι και οχι με πενακι?

Δηλαδη μπορω να χρησιμοποιω το χερι μου για τη οθονη αφης,να γραφω μηνυματα,να παιρνω τηλεφωνο κλπ η χρειαζεται πενακι?

 

Και τα μηνυματα ειναι οντως μεχρι 70 χαρακτηρες?

Οχι 160?

Αρης εδω,αρης παντού Αρης εκδίκηση και ντου ντου ντου ντου!!
Link to comment
Share on other sites

Κατι τελευταιο.Θα μπορω την οθονη να την παταω με το χερι και οχι με πενακι?

Δηλαδη μπορω να χρησιμοποιω το χερι μου για τη οθονη αφης,να γραφω μηνυματα,να παιρνω τηλεφωνο κλπ η χρειαζεται πενακι?

 

Και τα μηνυματα ειναι οντως μεχρι 70 χαρακτηρες?

Οχι 160?

Το πενακι το θελεις μονο για περιηγηση στο διαδικτυο,πουθενα αλλου..γιατι εχει μεγαλα εικονιδια.

εγω προσωπικα χωρις πενακι το χρησιμοποιουσα το κινητο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

http://cgi.ebay.com/WIFI-TV-MOBILE-CELL-PHONE-DUAL-SIM-JAVA-Greek-ATT-W9_W0QQitemZ280439446955QQcmdZViewItemQQptZCell_Phones?hash=item414b7e5dab#ht_8345wt_941

 

Παιδιά για πείτε μου μία γνώμη. Θέλω όπως + δήποτε hardware πληκτρολόγιο (για αυτό και δεν πάω σε kp599), αλλα μ' αρέσει και το iphone-style μενού. Αυτό βρήκα και μου αρέσει.

Καμιά γνώμη;

Ευχαριστώ! :)

Link to comment
Share on other sites

http://cgi.ebay.com/WIFI-TV-MOBILE-CELL-PHONE-DUAL-SIM-JAVA-Greek-ATT-W9_W0QQitemZ280439446955QQcmdZViewItemQQptZCell_Phones?hash=item414b7e5dab#ht_8345wt_941

 

Παιδιά για πείτε μου μία γνώμη. Θέλω όπως + δήποτε hardware πληκτρολόγιο (για αυτό και δεν πάω σε kp599), αλλα μ' αρέσει και το iphone-style μενού. Αυτό βρήκα και μου αρέσει.

Καμιά γνώμη;

Ευχαριστώ! :)

To παραπανω κινητο πρωτη φορα το :blink: :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

http://cgi.ebay.com/WIFI-TV-MOBILE-CELL-PHONE-DUAL-SIM-JAVA-Greek-ATT-W9_W0QQitemZ280439446955QQcmdZViewItemQQptZCell_Phones?hash=item414b7e5dab#ht_8345wt_941

 

Παιδιά για πείτε μου μία γνώμη. Θέλω όπως + δήποτε hardware πληκτρολόγιο (για αυτό και δεν πάω σε kp599), αλλα μ' αρέσει και το iphone-style μενού. Αυτό βρήκα και μου αρέσει.

Καμιά γνώμη;

Ευχαριστώ! :)

φιλε αυτο απο οτι φενεται απο τις φωτογραφιες ειναι στομενου το ιδιο το κ599 οποτε παρτο ελευθερα αφου θες πληκτρολογιο

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...