Jump to content

Ο... χειρότερος κατασκευαστής κινητών (Νο2)


 Κοινοποίηση

Ο... χειρότερος κατασκευαστής  

1.273 members have voted

  1. 1. Ο... χειρότερος κατασκευαστής

    • Alcatel
      382
    • Apple
      122
    • HTC
      11
    • LG
      123
    • Motorola
      148
    • Nokia
      69
    • Samsung
      57
    • Sony Ericsson
      172
    • ...άλλη εταιρεία
      96
    • ΔΞ/ΔΑ
      93


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 261
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Nokia,πλεον αναντικαταστατη στον τομεα ποιοτητα κατασκευης.ολο τριξιματα,ξεβαφουν και στα πλαγια και φυσικα βαζω κι αλλους τομεις που με κανουν να την ψηφιζω σαν την χειροτερη που ευχομαι και παλι να γινει η καλυτερη.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
η alcatel δεν σου λεει παρε αυτο που κανει μπαξεδες(μεγαλα λογια δηλαδη και ουσια μηδεν) και δωσε 500ε, οτι δωσεις θα παρεις.η LG σου πουλαει το τουβλο για σπιτι.
:whistle:
Link to comment
Share on other sites

νοκια n95 8gb ... στους 8 μήνες έκαψε πλακέτα ...

 

και δεν θέλουν να μου το αντικαταστ...

 

δεν υπάρχει εγγύηση σε αυτή την χώρα...και τώρα που έφυγε και η άλφα κοπι... στο έλεος της βονταφον...

Link to comment
Share on other sites

Motorola-Alcatel
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

sony ericsson με διαφορα

Επεισης αθλια αντιμετωπιση σερβις στα 2 τελευταια κινητα που χρειαστηκε να μου αντικαταστησουν (κ850 και g900, το g900 κερδιζει και βραβειο αθλιοτητας), τους χαιρετησα κανονικα για παντα

 

Απο την αλλη τα 2 τελευταια μου κινητα ειναι samsung (omnia kai omnia II) και μονο καλα λογια εχω να πω

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ρε παιδια ειπαμε ψηφιζετε nokia apple sony er. κτλ ενω εχει χαλια εταιρειες οπως η Alcatel.....lg.

 

ενταξει εχουνε βγαλει προβληματα ολα τα κινητα αλλα αν περναμε alcatel ετσι οπως περναμε νοκια να δεις τι προβληματα θα σε βγαζανε αναλογικα.

 

ενω τωρα πηρανε 10 ατομα απο ολη την ελλαδα στους 5 χαλασανε εε λες σιγα 5 ατομα εχω ακουσει που χαλασανε το κινητο τους....

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ειπαμε ψηφιζετε nokia apple sony er. κτλ ενω εχει χαλια εταιρειες οπως η Alcatel.....lg.

 

ενταξει εχουνε βγαλει προβληματα ολα τα κινητα αλλα αν περναμε alcatel ετσι οπως περναμε νοκια να δεις τι προβληματα θα σε βγαζανε αναλογικα.

 

ενω τωρα πηρανε 10 ατομα απο ολη την ελλαδα στους 5 χαλασανε εε λες σιγα 5 ατομα εχω ακουσει που χαλασανε το κινητο τους....

 

Θεωρείς τα Αλκατέλ αναξιόπιστα?

Προσωπικά, δεν ξέρω κανέναν με Αλκατέλ ώστε να κρίνω.:p

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

αυτο σου λεω δεν περνει κανεις και λες κανενας δεν παραπονιεται....:lol::lol:

 

ειχα παρει ενα με τρομερη μπαταρια ελλα με εβγαλε προβλημα στο ακουστικο δεν τον ακουγα δεν με ακουγε και κατι τετοια

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

αυτο σου λεω δεν περνει κανεις και λες κανενας δεν παραπονιεται....:lol::lol:

 

ειχα παρει ενα με τρομερη μπαταρια ελλα με εβγαλε προβλημα στο ακουστικο δεν τον ακουγα δεν με ακουγε και κατι τετοια

 

Και πώς να πάρει αφού η αλκατέλ έχει σταματήσει να βγάζει κινητά.

Οπότε, κακώς υπάρχει και στη λίστα...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Και πώς να πάρει αφού η αλκατέλ έχει σταματήσει να βγάζει κινητά.

Οπότε, κακώς υπάρχει και στη λίστα...

 

Οχι δεν εχει σταματησει να βγαζει κινητα.Δες στο http://www.gsmarena.com/alcatel-phones-5.php

Υπογραφή εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.
Link to comment
Share on other sites

εγώ ψήφισα sony..ειδικά το c902 που τρείς συμφοιτητές μου το έχουν και στους τρεις δεν λειτουργεί το πληκτρολόγιο καλά..στον έναν δεν ανταποκρίνεται και στους άλλους δύο ξεκόλλησε και άνοιξε σαν μπανανόφλουδα..απο αλκατέλ δεν είχα την τύχη η την ατυχία να δω απο κοντά,συσκευή.
Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν εχει σταματησει να βγαζει κινητα.Δες στο http://www.gsmarena.com/alcatel-phones-5.php

 

Όντως, έχεις δίκιο.:blink:

Πολύ πίσω πάντως τα κινητά της....

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Alcatel, εδώ ταιριάζει το "και τζάμπα να μου το δίνανε δεν το έπαιρνα"

My mobile History:

ERICSSON GO118 -- ERICSSON GF768 -- ERICSSON T28s -- SONY ERICSSON P900 -- SONY ERICSSON G900 -- HTC LEGEND -- SAMSUNG GALAXY S3 mini -- SAMSUNG GALAXY S5 mini -- XIAOMI Mi5 -- XIAOMI Mi Mix 2s

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Ψηφισα Sony Ericsson , έχοντας όμως να το συγκρίνω μόνο με Nokia , βέβαια έχω δει πολλές συσκευές . Δυστυχώς και οι δυο συσκευές Sony που έχω με αφήσανε ξεκρέμαστο στα 2 χρόνια χρήσης. Ήρθε μάλλον η ώρα να πάω σε HTC αν και το Xperia mini μου έχει κεντρίσει το ενδιαφέρον.
Link to comment
Share on other sites

Τα alcatel όσα χρόνια και να περάσουν από τη στιγμή που σταμάτησε η κυκλοφορία τους, πάλι πρώτα θα ναι σε μπαχατέλα.... Απλά είναι ασυναγώνιστη και ανίκητη. Παίζει μόνη της στον τομέα αυτό... Δεν πρόκειται να την φτάσει ποτέ κανείς! Μετά θα ψήφιζα Sagem, sharp, motorola, SonyEricsson ( αν και φανατικός υποστηρικτής της ) και lg.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Lars Magnus Ericsson

An Empire was born...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...