Jump to content

Τι βάρος έχετε;


nio1975
 Κοινοποίηση

Εσείς που ανήκετε;  

560 members have voted

  1. 1. Εσείς που ανήκετε;

    • Χοντρός-η
      58
    • Αδύνατος-η
      123
    • Κανονικός-ή
      262
    • Χοντρός αλλά παλιά ήμουν αδύνατος
      46
    • Αδύνατος αλλά παλιά ήμουν χοντρός
      46
    • Υπερυπερβαρος
      25


Recommended Posts

Τώρα αν μια φορά την εβδομάδα με πιάσει το σουβλακικό μου αμοκ, πάω στο σουβλατζίδικο της γειτονιάς, παρκάρω απέναντι, μυρίζωωωωω, γυρνάω σπίτι και μασουλάω φρυγανιές με γιαούρτι αφού πριν τα βαφτίσω δίπιτο με γύρο και απόλα :confused:
εισαι απιστευτη!!!!!!!!!!!!!!!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 584
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τώρα αν μια φορά την εβδομάδα με πιάσει το σουβλακικό μου αμοκ, πάω στο σουβλατζίδικο της γειτονιάς, παρκάρω απέναντι, μυρίζωωωωω, γυρνάω σπίτι και μασουλάω φρυγανιές με γιαούρτι αφού πριν τα βαφτίσω δίπιτο με γύρο και απόλα :confused:

ετσι εκανα κι εγω οταν ημουν σε διαιτα...καθε βραδυ ειχα βαπτησια (γιαουρτι σε παϊδακια, μαρουλι σε γυρο κλπ):lol:

 

άτιμη δίαιτα....πάντως ανέβηκα σήμερα στην ζυγαριά μετά απο 2 εβδομάδες και ευτυχώς είδα τον δείκτη να έχει μειωθεί 1,5 κιλό....καλά πάμε...wish me good luck γιατί μέχρι το καλοκαίρι με βλέπω να περπατάω στον δρόμο και τους ανθρώπους να τους βλέπω σαν σουβλάκια με πόδια :lol:

Καλυφθείτεεεε....:lol:

2 βδομαδες-1,5κιλο?

εγω δεν θα αντεχα...θα τα παρατουσα..

οταν εκανα διαιτα τις 2 πρωτες εβδομαδες ειχα χασει 6 κιλα...:food:

καλη τυχη παντως...μενουν κανα-δυο μηνες πρι βγουμε στις παραλιες, οποτε υπαρχει χρονος ;)

Link to comment
Share on other sites

ναι οντως..καλο θα ειναι τωρα οσο ειναι καιρος να παρουμε αυτην την ριμαδα την αποφαση..ας κανουμε μια νεα αρχη..αφου σκασαμε απο το πασχαλιατικο..(αχ μην το θυμαμαι...εχω ακομα τη φωτογραφια του κορμου σοκολατα με μπανανα :food: :w00t: :lol:)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
Ήμουν αδύνατος αλλά πάχυνα λίγο από τις πολλές πατάτες που τρώω. Λέω να αρχίσω πάλι δίετα
Link to comment
Share on other sites

1.75 , 55 kg , οσο και να προσπαθώ..... Δεν μπενουν, να τωρα ειμαι στο 3ο τοστ.

Τα ίδια ακριβώς κι εγώ. Και να λές ότι δεν προσπαθώ, προσπαθώ αλλά έτσι είναι το σώμα μου.

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

Καλα ρε σεις. Το φαι ειναι προσπαθεια; :p

Μακαρι κ γω να ειμουν τοσο λεπτος σαν κ σας κ θα ετρωγα ολη μερα :rolleyes:

 

Εγω ειμαι 1,75 62-63 κιλα, αλλα εχω λιγο σωσιβιακι κ βυζακι :cool: :p

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλα ρε σεις. Το φαι ειναι προσπαθεια; :p

Μακαρι κ γω να ειμουν τοσο λεπτος σαν κ σας κ θα ετρωγα ολη μερα :rolleyes:

 

Εγω ειμαι 1,75 62-63 κιλα, αλλα εχω λιγο σωσιβιακι κ βυζακι :cool: :p

Ναι, αλλά καλό είναι να 'χεις και κάτι πάνω σου. Δεν είμαι πετσί και κόκκαλο, προς Θεού.

Πάλι καλά δεν είμαστε και ανορεκτικοί.

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι 90 κιλά, 1,85μ. ύψος, καλά είμαι; Δε νομίζω! "κάτι" παραπάνω έχω!

Can't get enough

Can't give it up

When you're telling me those white lies

Champagne

It's getting rough and I wanna know if I'm addicted to your white lies in vain...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι 1,79 και είμαι στα 70 κιλά...Σκέφτομαι να χάσω 2-3 ακόμα. Νομίζεται πως πρέπει ή όχι;

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

1,85ht - 78kg

αλλα την κοιλιτσα την εχω λιγο ..:p

 

πώς γίνεται ρε συ;

εγώ είμαι 1,79ht και επίσης 78kg, και δεν θα έλεγα πως έχω κοιλιά.

L' enfer c' est les autres
Link to comment
Share on other sites

ego 1.74 kai exo pesei sta 64 kila .. a re katarameno metaptixiako :wacko:
Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

πώς γίνεται ρε συ;

εγώ είμαι 1,79ht και επίσης 78kg, και δεν θα έλεγα πως έχω κοιλιά.

Απλά είναι σκελετός με κοιλίτσα.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Απλά είναι σκελετός με κοιλίτσα.:lol:

 

LOL. Πάντως η κοιλιά είναι το πιο εύκολο πράγμα να χάσεις.

Απλά κόβεις το Champions League. Και μαζί με αυτό κόβονται τα αναψυκτικά, οι μπύρες και τα μισό κιλό φυστίκια Αιγίνης ανά αγώνα.

Προσθέτεις και μία ώρα περπάτημα την ημέρα, et voila...

L' enfer c' est les autres
Link to comment
Share on other sites

LOL. Πάντως η κοιλιά είναι το πιο εύκολο πράγμα να χάσεις.

 

Μη το πεις παραέξω αυτό γιατί θα σε κοροιδεύουν :P

 

Εγώ είμαι 87 κιλά αλλά πριν 2 χρόνια είμουνα 110.Με λίγα λόγια με θεωρώ στυλάκι:P:P

"I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti"
Link to comment
Share on other sites

To 2003 ειχα φτασει αισιως τα 96 κιλα και το υψος μου ειναι 1,75. Τωρα παραμενω φυσικα στο 1,75...:lol: :lol: :lol: :D αλλα ειμαι επιτελους 72 κιλά. Παιδιά εχασα 24 ολοκληρα κιλά σε 5 μήνες και απο τοτε διατηρουμαι στα ίδια με ποσοστο λίπους απο 49% που είχα, στο απιστευτο 17%. Εκανα απιστευτη διαιτα και διατροφη για ενα 5μηνο (ξεσκιστηκα...) αλλα απο τοτε τρωω οτι θελω απλα δεν τρωω το βραδυ (τουλαχιστον οχι ΚΑΘΕ βραδυ.)

Ειχα μπει για μπανιο στο σπιτι μου και σε καποια στιγμη αφου βγηκα και με ειδαν οι γονεις μου με την πετσετα να μην μπορει να κλεισει, οι ανθρωποι τρόμαξαν. Τσατιστηκα τοσο πολυ που άρχισα την αμέσως επόμενη ημέρα. Και ευτυχως πετυχε (δόξα τω Θεο).:blink: :blink: :blink:

Link to comment
Share on other sites

kala ego arxisa xsana martial arts kai pao poli kala omos akomi kai tora thimizo thirio gmt varethika na me vlepoun kai na fovountai

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

κι εγω ειμαι στο κλαμπ με τις κοιλιες!

εχω το μαξιλαρι του ερωτα! :p

αλλα φετος θα κοψω αρκετα πραγματα και θα ρθω σε κανονικα επιπεδα.

ειχα αδυνατησει αρκετα πριν 3-4 χρονια αλλα μετα τα βαλα σε 2 χρονια μεσα. παλι καλα...

το παν ειναι η διατροφη και να μη τρωμε λιπαρα.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Μη το πεις παραέξω αυτό γιατί θα σε κοροιδεύουν :P

 

Εγώ είμαι 87 κιλά αλλά πριν 2 χρόνια είμουνα 110.Με λίγα λόγια με θεωρώ στυλάκι:P:P

 

Μιλάω από προσωπική εμπειρία αγαπητέ :)

Αν το πω, και κάποιος παραέξω δεν το πιστεύει, μάλλον εγώ θα τον κοροϊδέψω από μέσα μου. Για τη δική του νωθρότητα.

 

Κόβοντας μπύρες και αναψυκτικά και υιοθετώντας απλές καθημερινές συνήθειες (πχ σκάλες αντί για ασανσέρ), και με μία ώρα περπάτημα την ημέρα (αν αντέχετε και λίιιγο έντονο), σε ένα μήνα διαγράφονταν οι κοιλιακοί μου.

 

Την πιστοποίηση του θετικού αποτελέσματος, την επικύρωνε και το χαμόγελο που συνόδευε όσα γυναικεία χέρια πέρασαν από κει :D

L' enfer c' est les autres
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...