Jump to content

[Επίσημο] HTC Hero


NTROPIC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! :)

 

Να ρωτήσω κ κάτι άλλο. Είμαι Ελλάδα, μπορώ να παραγγείλω από το expansys.co.uk, ή αναγκαστικά θα με στείλουν στο expansys.com.gr να με εξυπηρετήσει;

 

Η διαφορά στην τιμή είναι μεγάλη (360 λίρες, περίπου 400€ έναντι 475€), για αυτό ρωτάω.

 

Η παραγγελια σου θα γινει απο το αγγλικο site.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

----------------------------------------------------------------------------------

 

Πέρα ότι το γράφεις σε εντελώς λάθος forum/thread μήπως τα 520 είναι υπερβολικά όταν καινούργιο το βρίσκεις με 450 ????????????

Βαρέθηκα με αυτά που ακούω...
Link to comment
Share on other sites

@ bigpcstores

 

Προσοχή: Απαγορεύεται η δημοσίευση αγγελιών σε οποιαδήποτε ενότητα εκτός από το [thread=55736]Buy and Sell[/thread].

Μην το επαναλάβεις λοιπόν !

 

.

 

Το Buy & Sell είναι ένα επιπλέον προνόμιο για τα μόνιμα & ενεργά μέλη

 

Επιπλέον ,διαβάζεις αυτό :

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=55736

 

 

 

- η ομάδα διαχείρισης του myphone.gr.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είναι το σωστό μέρος για να ρωτήσω,αλλά μετά το diamond να συνεχίσω σε wm ή να έρθω σε android;Μήπως δεν υπάρχει ακόμα πληθώρα εφαρμογών;
Link to comment
Share on other sites

New ROM "modaco" v2.3 - ΤΑ ΣΠΑΕΙ !!!:D Εχει ενσωματωμένο και το νεο widget για τα contacts σε Full οθονη!

 

Changelog

 

2.3

 

Core is now available in regular and chinese flavours, the enhanced version is an addon pack to the core of your choice

Based on different ROM - you now get the new People widget

Another busybox update - 1.15.1 release

Added parted in ROM for partitioning SD

Other tweaks I forgot!

 

Εχουμε και νεο RADIO ROM - ripped απο την Official Russian ROM 63.18.55.06FU_6.35.07.08:D

 

τα εχω βαλει απο χθες το βραδυ και τα 2 και το τηλεφωνο παει σουπερ!!!

Link to comment
Share on other sites

έχει δοκιμάσει κανείς το htc hero αν παίζει τους ραδιοφωνικούς σταθμούς του e-radio??? :mobile:

 

Εγώ. Μου ανοίγει κάτι σαν pop up του browser αλλά δεν παίζει τίποτε.

Προσωπικά έπαιξα με το StreamFurious γιαυτό το λόγο

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται πως με την καινούρια HTC Rom πατώντας το Home button για μερικά δευτερόλεπτα πλέον ανοίγει ένα menu με

όλες τις εφαρμογές οι οποίες τρέχουν στο κινητό(multi-tasking), ενώ πριν απλά έβγαζε τις εφαρμογές που είχαν ανοιχτεί πιο πρόσφατα,

πράγμα πολύ καλό καθώς έτσι δεν χρειάζεται να πηγαίνει κανείς πίσω στην αρχική οθόνη και να ψάχνει την εφαρμογή που θέλει

να ξανα επισκεφτεί.

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται πως με την καινούρια HTC Rom πατώντας το Home button για μερικά δευτερόλεπτα πλέον ανοίγει ένα menu με

όλες τις εφαρμογές οι οποίες τρέχουν στο κινητό(multi-tasking), ενώ πριν απλά έβγαζε τις εφαρμογές που είχαν ανοιχτεί πιο πρόσφατα,

πράγμα πολύ καλό καθώς έτσι δεν χρειάζεται να πηγαίνει κανείς πίσω στην αρχική οθόνη και να ψάχνει την εφαρμογή που θέλει

να ξανα επισκεφτεί.

 

Αν εννοείς την καινούρια του modaco v2.3, σε μένα δουλεύει ως συνήθως.. Δείχνει τις πιο πρόσφατες εφαρμογές ακόμα και αν τις κλείσω με το TasKiller..

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα δουλεύει ως συνήθως, όμως σε αυτό το post που διάβασα ισχυρίζονται πως άλλαξε:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=553773

Link to comment
Share on other sites

Εγώ. Μου ανοίγει κάτι σαν pop up του browser αλλά δεν παίζει τίποτε.

Προσωπικά έπαιξα με το StreamFurious γιαυτό το λόγο

 

οπότε χρειάζεται ειδική εφαρμογή για android :(

Link to comment
Share on other sites

δεν βγαινει με ελληνικο μενου το τηλ??ημουν ετοιμος να παρω το iphone αλλα ειδα αυτο κ αλλαξα γνωμη κυκλοφορει επισημα??
Link to comment
Share on other sites

δεν βγαινει με ελληνικο μενου το τηλ??ημουν ετοιμος να παρω το iphone αλλα ειδα αυτο κ αλλαξα γνωμη κυκλοφορει επισημα??

 

Με το νέο firmware 1.6 γίνεται πλέον full-ελληνικό :)

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

Με το νέο firmware 1.6 γίνεται πλέον full-ελληνικό :)

 

αν σκεφτεί κανείς ότι το iphone έκανε τρία χρόνια για υποστήριξη ελληνικών :lol:

Link to comment
Share on other sites

Με το νέο firmware 1.6 γίνεται πλέον full-ελληνικό :)

 

κυκλοφορει η συσκευη??ποσο κανει???πιο να παρω δεν ξερω αυτο η το iphone βοηθηστε με μπερδευτικα παλι...:(:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

κυκλοφορει η συσκευη??ποσο κανει???πιο να παρω δεν ξερω αυτο η το iphone βοηθηστε με μπερδευτικα παλι...:(:(:(:(

Μπορείς να το προμηθευτείς από expansys (με Αγγλικό μενού).

Kι εγώ ήμουν ανάμεσα στα δύο και κατέληξα στο...blackberry, εχμμμ... στον ήρωα! Απλά περιμένω την επίσημη κυκλοφορία.

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να το προμηθευτείς από expansys (με Αγγλικό μενού).

Kι εγώ ήμουν ανάμεσα στα δύο και κατέληξα στο...blackberry, εχμμμ... στον ήρωα! Απλά περιμένω την επίσημη κυκλοφορία.

 

με αγγλικο μενου??:(με ελληνικο δεν θα κυκλοφορησει ε??

Link to comment
Share on other sites

με αγγλικο μενου??:(με ελληνικο δεν θα κυκλοφορησει ε??

 

Χωρίς να θέλω να σε προσβάλω, δεν είδες ότι 3 μηνύματα πριν σου απάντησαν ότι έχει ελληνικά με το νέο firmware;

 

Με το νέο firmware 1.6 γίνεται πλέον full-ελληνικό :)
مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Ελλάδα το HTC HERO κυκλοφορεί μέσα στον Οκτωβριο.Αγορά συσκευής απο το εξωτερικό..επισημα πάντα και με όχι πειραγμενους τρόπους δέν μπορεί η Αγγλική έκδοση κινητού HERO απ έξω να γινει με νομιμη διαδικασία Ελληνική.Εκει ειναι στην ευχέρια του καθενός το τι θα κάνει.Αν και αξίζει απ έξω λόγω διαφοράς τιμής..θα περιμένω οταν έρθει Ελλάδα με πλήρη υποστήριξη.

 

υγ Τα όσα λέω μου εστέλησαν ως απάντηση της htc Ελλάδος μεσω email

...Εχω προβλημα και ξερω πως το ξερω...
Link to comment
Share on other sites

Ελλάδα το HTC HERO κυκλοφορεί μέσα στον Οκτωβριο.Αγορά συσκευής απο το εξωτερικό..επισημα πάντα και με όχι πειραγμενους τρόπους δέν μπορεί η Αγγλική έκδοση κινητού HERO απ έξω να γινει με νομιμη διαδικασία Ελληνική.Εκει ειναι στην ευχέρια του καθενός το τι θα κάνει.Αν και αξίζει απ έξω λόγω διαφοράς τιμής..θα περιμένω οταν έρθει Ελλάδα με πλήρη υποστήριξη.

 

υγ Τα όσα λέω μου εστέλησαν ως απάντηση της htc Ελλάδος μεσω email

με την νεα rom 2.73.405 που έδωσε η htc βάζεις ελληνικά χωρίς να πειράξεις τίποτα ,νόμιμα .Ή δεν ξέραν τι τους γίνεται στην htc Hellas ή σε παραπληροφόρησαν για να το αγορασεις απο έδω.

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

με την νεα rom 2.73.405 που έδωσε η htc βάζεις ελληνικά χωρίς να πειράξεις τίποτα ,νόμιμα .Ή δεν ξέραν τι τους γίνεται στην htc Hellas ή σε παραπληροφόρησαν για να το αγορασεις απο έδω.

 

rom, firmware γαμ. τη μου έχει καταλάβει κάποιος σε τι διαφέρουν; γιατί μας κάνουν τη ζωή δύσκολη; :shoot:

Link to comment
Share on other sites

rom, firmware γαμ. τη μου έχει καταλάβει κάποιος σε τι διαφέρουν; γιατί μας κάνουν τη ζωή δύσκολη; :shoot:

Λοιπόν δεν είναι τιποτα δύσκολο φίλε μου rom update είναι οι αναβαθμίσεις που δίνει η εταιρεία στην περιπτωση μας η HTC για να καλύψει διάφορα κενά, παραλήψεις .To Firmware αφορά το λογισμικό που στην περιπτωση μας βρίσκεται στο 1.5 και περιμενουμε την 1.6 και περιλαμβάνει περισσότερες και πιο εκτεταμένες αλλαγές,τωρα ποιος θα το δωσει μπορει η HTC μπορεί και η ιδια google.

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή για να καταλάβω...

 

1)Αγοραζω το hero αππ expansys πχ...έχω 2ετη πανευρωπαικη εγγυηση?

2)Εχω και ελληνικά χωρις σπασιματα και hacked roms?

 

Γινεται?Να το πάρω απ εξω?

...Εχω προβλημα και ξερω πως το ξερω...
Link to comment
Share on other sites

499E επισημα στα ιταλικα καταστηματα.

 

πηγα και ειδα το καφε απο κοντα....

 

ερωτας με την πρωτη ματια...

το iPhone εμοιαζε με ενα ομορφο μεν αλλα επιφανειακο κινητουλι...

 

αυτο εδω ειναι ᾽ἐργαλειο᾽᾽ειδικα σε καφε...δεν το ειχα δει πριν...

 

πανεμορφο...

ετοιμαζομαι....

 

οσοι το εχουν 2 ερωτησεις...

παιρνει 16αρα καρτα;

εχει τριγμου κλπ το πλαστικο;

 

πραγματικα μου φανηκε πολυ ποιοτικο...

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...