Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Pro 2 (Rhodium)


DaRkWeAvEr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παίδες, κάποια αρχική εκτίμηση για την τιμή μπορεί να γίνει? Θα είναι περίπου στην τιμή του HD ή πολύ πιο ακριβό?

 

Nα ειναι πιο ακριβο και μαλιστα πολυ πιο ακριβο οπως λες χλωμο το κοβω!:)

Μια ενδεικτικη τιμη(προσωπικη εκτιμηση) το κοβω για γυρω στο 600αρι!

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παίδες, κάποια αρχική εκτίμηση για την τιμή μπορεί να γίνει? Θα είναι περίπου στην τιμή του HD ή πολύ πιο ακριβό?

 

 

750ε me 16g memory card:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

το κοβω για γυρω στο 600αρι!

 

σιγα μην στο κανουνε και δωρο Μανο :lol:

 

αν περιμενεις τετοια τιμη :rolleyes:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Θα είναι περίπου στην τιμή του HD ή πολύ πιο ακριβό?

 

Εκτίμησή μου είναι ότι δεν μπορεί να πάει ιδιαίτερα παραπάνω από το HD. Η τιμή του HD είναι ήδη υψηλή για τα δεδομένα της αγοράς σήμερα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

650 χωρίς φπα θα κάνει κάτσε να δεις :) το μόνο σίγουρο είναι ότι θα κοστίζει περισσότερα απο το HD, το οποίο κοστίζει 600 ευρώ.

 

θέλω να πιστεύω ότι είναι λεφτά που δεν τα αξίζει, μιας και δεν έχει τίποτα το εντυπωσιακό απο το HD εκτός απο ένα πληκτρολόγιο. βασικά να το πώ αλλιώς, το HD δεν αξίζει τα λεφτά του μπροστά στο Touch Pro 2, Μιας και η αναδιπλώμενη οθόνη, και το φοβερό ηχείο του, θα κάνει την συσκευή κορυφή για αυτούς που θέλουν να ακούν καλά μουσική και να βλέπουν εύκολα μια ταινία (λέμε τώρα μιας και μας λένε ψέματα για την αναπαραγωγή βίντεο) χωρίς να κρατάνε το τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

σιγα μην στο κανουνε και δωρο Μανο :lol:

 

αν περιμενεις τετοια τιμη :rolleyes:

 

Καλη ιδεα!

Κανονικα με τοσα htc που περνουμε πρεπει καθε 7-8 ας πουμε να μας κανουν και 1 δωρο!:):lol::D

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Αφού τα πληρώνουμε... γιατί να μας τα κάνουν δώρο; :rolleyes:

 

Ελα ντε,σωστος ο Γιαννης!!:lol:

 

Παρεπιμπτοντος μεγαλε γνωστη των windows mobiles ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟΣ και απο μενα στη νεα σου θεση!:respect::D

 

PS

Βρε παιδια τι σου κανει η βιασυνη!

Τωρα ειδα οτι εδω μιλαμε για το Pro 2 και οχι για το Diamond 2!:wacko:

Για αυτο και η τοσο χαμηλη μου προβλεψει στη τιμη!

Αν ειναι δυνατον μονο 600Ε λες και δε ξερουμε και την Ace ειδικα σε τι τιμες τα φερνει!!:lol:

1 πληκτρολογειο ειναι ικανει να στο χρεωσει..150Ευρω!:X

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι δυνατον μονο 600Ε λες και δε ξερουμε και την Ace ειδικα σε τι τιμες τα φερνει!!:lol:

1 πληκτρολογειο ειναι ικανει να στο χρεωσει..150Ευρω!:X

 

ερχεσαι στα λογια μου τωρα :rolleyes:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Για να είμαστε αντικειμενικοί, καλώς ή κακώς η δουλειά της ACE Hellas δεν είναι μόνο αυτή. Κάνει και άλλα πολλά πράγματα για τα οποία η HTC θα έπρεπε να είχε φροντίσει να είναι έτοιμα πριν φτάσουν οι συσκευές στα χέρια της ACE.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

και γιατί να περιμένουμε και να πληρώσουμε παραπάνω την ACE Hellas και τα ελληνικά; Εγώ πάντα προτιμώ στις συσκευές μου το αγγλικό μενού, άρα το Expansys μια χαρά είναι....

Γιώργος

Galaxy s9+

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ευχαριστώ για τις απαντήσεις... Κι εγώ περιμένω πως θα κάνει γύρω στα 750 αν όχι και περισσότερα, αν αναλογιστούμε την τιμή του Touch Pro, που παραμένει ακόμη σε υψηλά επίπεδα...

 

Όσο για τα Ελληνικά, εγώ θα περιμένω την "Ελληνική" εισαγωγή αφού τόσο στο μενού, όσο και στα μυνήματα, χρησιμοποιώ τα Ελληνικά και σε αυτό είμαι απόλυτος.

 

Δύο ερωτησούλες ακόμη...

1) Υπάρχει περίπτωση να υπάρχουν και οι Ελληνικοί χαρακτήρες στο πληκτρολόγιο?

2) Πότε περίπου να το αναμένουμε στην Ελλάδα?

Link to comment
Share on other sites

Για να είμαστε αντικειμενικοί, καλώς ή κακώς η δουλειά της ACE Hellas δεν είναι μόνο αυτή. Κάνει και άλλα πολλά πράγματα για τα οποία η HTC θα έπρεπε να είχε φροντίσει να είναι έτοιμα πριν φτάσουν οι συσκευές στα χέρια της ACE.

 

Ποιά είναι τα άλλα πολλά;:p

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες αλλά ακόμα και το ξεπακετάρισμα/πακετάρισμα, το ελληνικό manual και το ελληνικό μενού πάνω στην αγγλική ROM της HTC κάποιος πρέπει να το πληρώσει.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

1) Υπάρχει περίπτωση να υπάρχουν και οι Ελληνικοί χαρακτήρες στο πληκτρολόγιο?

Αν εννοείς πάνω στο πληκτρολόγιο μάλλον όχι

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

αποκλειεται να εχει σχεση με του Χ1 γιατι μονο και μονο απο το μεγεθος ξεκιναει η τεραστια διαφορα τους!

 

 

 

αυτο παλι??:D

 

Μην ξεχνάτε ότι και το XPERIA X1 είναι δημιούργημα της htc οπότε λογικό είναι να υπάρχουν ομοιότητες!

Link to comment
Share on other sites

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μην ξεχνάτε ότι και το XPERIA X1 είναι δημιούργημα της htc οπότε λογικό είναι να υπάρχουν ομοιότητες!

 

Το xperia έχει ξεκάθαρες ομοιότητες με το Pro. Με όλες τις υπόλοιπες απλά είναι διαφορετικές συσκευές.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

 

550 ευρώ???!!! Δεν το θεωρώ παράξενο. Μιας και το Acer M900 τόσα έχει άρα για να πουλήσει θα έπρεπε να είχε μια τιμή γύρω στα 600 ευρώ.

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι ποτε θα μπορουμε να το αποκτησουμε!!!!Εστω και ξενο!!!

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ενταξη δε λεω high tech devices αλλά δεν μπορω να πω οτι και 600 ευρω ειναι "χαρισμα" αμα αναλογιστουμε τον βασικο μισθο τις ελλαδος αλλα και ποσο καιρο θα κρατησουμε μια συσκευη σαν αυτη,και σαν την προιγουμενη και σαν την προ,προιγουμενη που στοιχιζε και αυτη μονο 700 ευρω στη περιπτωση μου!

 

Φιλικα Φιλιππος

A good wife always forgives her husband when she's wrong.

Φιλιππος

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ενταξη δε λεω high tech devices αλλά δεν μπορω να πω οτι και 600 ευρω ειναι "χαρισμα" αμα αναλογιστουμε τον βασικο μισθο τις ελλαδος αλλα και ποσο καιρο θα κρατησουμε μια συσκευη σαν αυτη,και σαν την προιγουμενη και σαν την προ,προιγουμενη που στοιχιζε και αυτη μονο 700 ευρω στη περιπτωση μου!

 

Φιλικα Φιλιππος

 

ετσι ακριβως φιλε μου..:!:

αλλα μας εχουνε ριξει σε ενα τρυπακι και μας τα παιρνουνε καιρο τωρα και ,να μαστε παντα καλα...θα μας τα παιρνουνε και στο μελλον:O

 

εγω αυτην την στιγμη ειμαι απολυτα ευχαριστημενος (ενοειται παντα με το τι μπορει και τι οχι να κανει καλα το hd) με το HD μου και μπορω να πω οτι ειναι η 2η φορα,μετα το καιζερ, που ενα wm τηλ με εχει κανει να μην χρειαζεται να φλασαρω και να δοκιμαζω ....:blink::lol:

 

αλλα το τρυπακι ειναι εκει παντα....και περιμενει να τσιμπησουμε:happy:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

και μπορω να πω οτι ειναι η 2η φορα,μετα το καιζερ, που ενα wm τηλ με εχει κανει να μην χρειαζεται να φλασαρω και να δοκιμαζω ....:blink::lol:

 

:blink::worry::hypno::shock::lost::baby:

Δεν φλασάρουμε πλέον;;;;;;;

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...