Jump to content

[Επίσημο] Nokia 5630 XpressMusic


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οχι γραφει αγγλικους χαρακτηρες μονο:confused: αλλα νταξει δεν εχω προβλημα θα το διορθωσουν αυτο σιγουρα δεν το προσεξα αυτο παρα μονο τωρα που το ειπες γιατι δεν στελω sms

 

 

 

Ναι αλλα για φαντασου οτι κανει το ιδιο και οταν πας να δημιουργησεις π.χ. μια επαφη στον καταλογο . Αντε να γραψεις καποιο ονομα που δεν το ξερει το Τ9 :p

 

Το διορθωσαν ηδη , στην 12.006

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 378
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ναι αλλα για φαντασου οτι κανει το ιδιο και οταν πας να δημιουργησεις π.χ. μια επαφη στον καταλογο . Αντε να γραψεις καποιο ονομα που δεν το ξερει το Τ9 :p

 

Το διορθωσαν ηδη , στην 12.006

 

αν και το καναμε μονοπωλιο εδω ειμαι περιεργος ποτε θα την βγαλουν στο nsu 12.06

απο επεξεργαστικη ισχυ πραγματι το 5630 ειναι αξιοσημειωτο παιχνιδια που επαιζα με gba emu στο n95 και ηταν αργα τωρα τρεχουν σχεδον τελεια :p

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

αν και το καναμε μονοπωλιο εδω ειμαι περιεργος ποτε θα την βγαλουν στο nsu 12.06

απο επεξεργαστικη ισχυ πραγματι το 5630 ειναι αξιοσημειωτο παιχνιδια που επαιζα με gba emu στο n95 και ηταν αργα τωρα τρεχουν σχεδον τελεια :p

 

Μακάρι να είναι τόσο κορυφαίος ο επεξεργαστής! Απάντησε λίγο και στην ερώτηση του "ΑΦΕΝΤΙΚΟ":

 

 

Από μπαταρία ρε παιδιά πώς πάει. Δλδ άμα το ξεσκίζεις όλη τη μέρα (wi-fi, bluetooth, μουσική, παιχνίδια κλπ) πόσο κρατάει; Και με απλή καθημερινή χρήση (καμιά 10αριά τηλέφωνα 2λεπτα, 5-6 τραγούδια, κάνα sms κλπ) πόσο κρατάει;
Link to comment
Share on other sites

λοιπον το ειχα απαντησει και πιο πανω αλλα θα το πω με αρκετη χρηση το κινητακι αντεχει 2 με 2.30 μερες αφορτιστο αν και δεν μπορω να μαι σιγουρος για τα νουμερα καθοτι οποτε το συνδεσεις με pc με καλωδιο φυσικα αρχιζει και φορτιζει απο usb ,εχουν δωσει ιδιαιτερη σημασια στην εξοικονομηση ρευματος διοτι υπαρχουν προκαθορισμενες ρυθμισεις εξοικονομησης ενεργειας

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει mode εξοικονόμισης ενέργειας, όπως πχ είχαμε στο Ν96; Το επιλέγεις και το ενεργοποιείς-απενεργοποιείς, από το πλήκτρο ενεργοποίησης της συσκευής (power key).
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή δουλειά έκανε μάλλον η ΝΟΚΙΑ στη εξοικονόμηση ενέργειας! Πολύ καλή μπαταρία ανεξάρτητα από το ότι είναι 860 mAh!
Link to comment
Share on other sites

Ενώ στη σελίδα της Νόκια λέει ακόμα αναμένεται σύντομα, από 1 αναζήτηση που έκανα στο google, είδα ότι στο PIxmania το έχει και μάλιστα το αναφέρει ως "άμεσα διαθέσιμο". Υπάρχει περίπτωση να συμβαίνει αυτό;;

http://www.pixmania.gr/gr/gr/3017499/art/nokia/5630-xpress-music-iayni-e.html

 

_____

αααα! Όχι, το ξανακοίταξα. Οι διαθέσιμες γλώσσες που το δίνουν είναι αγγλικά, γερμανικά και γαλλικά!

Link to comment
Share on other sites

Ενώ στη σελίδα της Νόκια λέει ακόμα αναμένεται σύντομα, από 1 αναζήτηση που έκανα στο google, είδα ότι στο PIxmania το έχει και μάλιστα το αναφέρει ως "άμεσα διαθέσιμο". Υπάρχει περίπτωση να συμβαίνει αυτό;;

http://www.pixmania.gr/gr/gr/3017499/art/nokia/5630-xpress-music-iayni-e.html

 

_____

αααα! Όχι, το ξανακοίταξα. Οι διαθέσιμες γλώσσες που το δίνουν είναι αγγλικά, γερμανικά και γαλλικά!

 

του βαζεις ελληνικα αν θες αλλα κανε υπομονη λογικα ως 10 ιουλιου θα χει ερθει το ελληνικο 5630 παντως θα ναι καλη επιλογη ειναι ωραιο κινητο :cool:

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

Πωωωω....Άρα κυκλοφόρησε;;; Γιατί όμως σε περιορισμένα τεμάχια;;;

 

εχει κυκλοφορησει κανονικα στην κυπρο απο γερμανο και παλι οποτε υποψιαζομαι παραεισαγωγη με περασμενα ελληνικα ειχε σφραγισμενο κουτι με σημα της νοκια? γιατι αυτο βασικα παιζει;)

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

Τι διαφορά έχει αν τα εισήγαγε ο Γερμανός ή η Alpha Copy??? Αν μπορεί καποιος ας με διαφωτίσει επειδή δεν ξέρω...! Εγώ πάντως το παρήγγειλα από Γερμανό..
Link to comment
Share on other sites

Τι διαφορά έχει αν τα εισήγαγε ο Γερμανός ή η Alpha Copy??? Αν μπορεί καποιος ας με διαφωτίσει επειδή δεν ξέρω...! Εγώ πάντως το παρήγγειλα από Γερμανό..

 

Ο γερμανος κανει παραλληλη εισαγωγη αρκετες φορες ,

και δεν παραλαμβανει απο alpha copy , κοινως παραεισαγωγη ...

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/thumbs/13072009062.JPG

 

 

Εμενα που εχει δηλαδη ελληνικα και δεν το εχω αγορασει απο τον γερμανο ?

 

:!:

Link to comment
Share on other sites

απο περιεργεια εχει δοκιμασει κανεις σας να το χακαρει? και αν ναι πως ,εγω επειδη ειχα Prototype μου εκανε προβληματα

 

οσο για το πληκτρολογιο αν εχει ελληνικους χαρακτηρες στα πληκτρα δεν ειναι παραεισαγωγη αν ομως μονο μενου ελληνικο εχει παιδια εχετε παρει παραεισαγωγη,ωστοσο η εγγυηση ειναι ευρωπαικη και δεν υπαρχει προβλημα

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/thumbs/13072009062.JPG

 

 

Εμενα που εχει δηλαδη ελληνικα και δεν το εχω αγορασει απο τον γερμανο ?

 

:!:

Καλά, εσύ είσαι ιδιαίτερη περίπτωση. :D :p

 

Σημαντικό ρόλο παίζει το ότι δεν το "αγόρασες". ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλά, εσύ είσαι ιδιαίτερη περίπτωση. :D :p

 

Σημαντικό ρόλο παίζει το ότι δεν το "αγόρασες". ;)

 

 

Ωπα , κατσε , την βενζινη και την Αττικη Οδο που τα πας??? :lol: :happy:

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol::lol:

Μπραβο στην SEEEE!!!!!!! :lol:

Kodak guys!! ;)

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

η μπαταρία που έχει το τηλέφωνο είναι η BL-4CT, νομίζω όμως ότι κάνει και η BL-5CT που είναι μεγαλύτερης χωρητικότητας αλλά στο ίδιο μέγεθος. Την έχει δοκιμάσει κανείς? αν κάνει λογικά ίσως δώσει αυτόνομία μισής ή και μίας μέρας ακόμη
CARPE DIEM :)
Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα σε ένα κατάστημα του Γερμανού στην Καβάλα. Το κινητό στο φέρνουν μόνο με παραγγελία σε 5 εργάσιμες μέρες. Αύριο θα κατέβω Θεσσαλονίκη να δοκιμάσω την τύχη μου....
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μόνο μια συγκεκριμένη περίπτωση έχω υπόψιν μου που σου στέλνουν με ΒΤ ένα αρχείο sis, το οποίο, αν δεχτείς και κάνεις εγκατάσταση, επηρεάζει την συσκευή σου. Πέρα από αυτό, δεν έχω ακούσει τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να αγοράσω κι εγώ αυτο το κινητό. Γνωρίζει κάποιος να μου πει αν θα μπορω να ανοιγω αρχεία Pdf, word, excel? Η αυτό γινεται μονο σε windows mobile? Δηλαδή αν βρω ενα ασυρματο δίκτυο χωρις κωδικο και μπω, θα μπορεσω να κατεβάσω, να ανοιξω ένα τετοιο αρχειο και να το διαβάσω?

Σας ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...