Jump to content

LG Arena (KM900)


chris7_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

(Greeklish:X)

 

Αυτό με τα 64km/h είναι bug και διορθώνεται με τη νέα πειραματική rc31. Και σχετικά με το gps, το arena έσπασε χθές κάθε ρεκόρ! Έκδοση V10_P (England), ρυθμίσεις gps αυτές που έχω στο manual και στο κέντρο της Κοζάνης κλείδωσε σε 20sec!!!:D

 

jimdem, τι διαφορές έχει η αγγλική v10p με την γερμανική?

One Plus 5T < Samsung Galaxy S7 Edge < Xiaomi Redmi Note 3 < Samsung Galaxy Note 4 < Samsung Galaxy S IV < Samsung Galaxy S II < iPhone 3GS < LG Arena
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

jimdem, τι διαφορές έχει η αγγλική v10p με την γερμανική?

 

Σχεδόν καμία, απλά παρατήρησα οτι είναι πιο σταθερή απο την Γερμανική. Κατα τ'άλλα τα ίδια.

το wetravel απο που μπορω να το κατεβασω?

Επισκέψου τη σελίδα της υπογραφής μου. Εκεί θα βρείς πολλά πράγματα. (http://www.lgarenatools.dom.gr)

Link to comment
Share on other sites

(Greeklish:X)

 

Αυτό με τα 64km/h είναι bug και διορθώνεται με τη νέα πειραματική rc31. Και σχετικά με το gps, το arena έσπασε χθές κάθε ρεκόρ! Έκδοση V10_P (England), ρυθμίσεις gps αυτές που έχω στο manual και στο κέντρο της Κοζάνης κλείδωσε σε 20sec!!!:D

 

Εβαλα κ εγω την νεα εκδοση 2.31 αλλα κ παλι δεν κλειδωνει...με καμια εκδοση δεν εχω καταφερει να κλειδωσω..με εξωετρικο δεκτη απο την αλλη κλειδωνει αμεσωσ ....

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα κ εγω την νεα εκδοση 2.31 αλλα κ παλι δεν κλειδωνει...με καμια εκδοση δεν εχω καταφερει να κλειδωσω..με εξωετρικο δεκτη απο την αλλη κλειδωνει αμεσωσ ....

 

Κλειδωσεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε:p

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

hi pedes exo agorasi to lg km900 arena kai thelo na vlepo tenies ala to provlima eiani oti i tenies pou exo ego exoun ksexoristous ipotitlous mipos kserete kana programa gia na tous ensomatono einai tis vlepo etc me ksexoristous ipotitlous plz opios kserei as me helparei ligo........kai kati akoma mpeno me so wifi sto youtube kai den mporo na do ta video gt ti prepei na kano plz help kai ty

 

Γεια σου φιλε μου.Για αρχη να σου επισημανω οτι σ'αυτο το φορουμ απαγορευεται να γραφεις greeklish.

Ενα καλο προγραμμα μετατροπης για βιντεο ειναι το xmedia recode.Εχει και προφιλ ειδικα για το αρενα.

Homtom HT7
Link to comment
Share on other sites

δεν το ιχερα αυτο φιλε μου ειμαι καινοθργιοσ σιμερα εκανα εγραφι τεσπα. με αυτο ποθ μοθ ιπεσ τηα μπορο να ενσοματονο τους ιποτιτλουσ στις τενιεσ και να τισ ωλεπο στο κινιτο
Link to comment
Share on other sites

παιδες γεια,

βασικα εχω βαλει την καινουργια την γερμανικη. Οταν με περνουν τηλ Καμια φορα μαυριζει τελειως η οθονη και το κινητο ειναι νεκρο , πρεπει να βγαλω μπαταρια για να δουλεψει . Ειναι τιποτα που αντιμετωπιζεται ?

Giv3 mE a b3aT !
Link to comment
Share on other sites

ενα φιλαρακι μου το αποκτησε το κινητο και δεν μπορει να στειλει βιντεο με bleutooth στο pc. γιατι ετσι? "παιζει" να ειναι κλειδωμενο επειδη ειναι vodafone live και να μην μπορει να στελει μεγαλου μεγεθους αρχεια?
Link to comment
Share on other sites

ενα φιλαρακι μου το αποκτησε το κινητο και δεν μπορει να στειλει βιντεο με bleutooth στο pc. γιατι ετσι? "παιζει" να ειναι κλειδωμενο επειδη ειναι vodafone live και να μην μπορει να στελει μεγαλου μεγεθους αρχεια?

 

ας μεταφερει αρχεια με usb καλυτερα ειναι..

Link to comment
Share on other sites

εχω παρατηρισει οτι το αρενα ειναι πολυ αργοποριμενο κινητο... στα παιχνιδια στο wetravel γενικα σε εφαρμογες.. εχει delay :P
Link to comment
Share on other sites

ενα φιλαρακι μου το αποκτησε το κινητο και δεν μπορει να στειλει βιντεο με bleutooth στο pc. γιατι ετσι? "παιζει" να ειναι κλειδωμενο επειδη ειναι vodafone live και να μην μπορει να στελει μεγαλου μεγεθους αρχεια?

 

Δεν νομίζω. Βέβαια, με usb θα τα μεταφέρει πιο γρήγορα, αλλά ας δεί λίγο τις ρυθμίσεις του bt στο pc.

Δεν είναι θέμα του τηλεφώνου πιστεύω.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά αυτό το χαίρομαι και εγω. Στέλνει τα πάντα χωρίς πρόβλημα με το ΒΤ. Ούτε κλειδώματα ούτε τίποτα. Εφαρμογές, βίντεο, mp3... Όλα τα σφάζει όλα τα μαχαιρώνει.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Κατάφερα και έκανα αναβάθμιση!!!!

v10e. Δεν είδα και καμία διαφορά όμως...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πήρα και εγώ το arena αλλά κάτι δεν πάει καλά…

 

Το βάζω να κάνει ενημέρωση στον καιρό και ενώ του έχω βάλει σε όλα wifi αυτό μου γράφει συνέχεια «αποτυχία ενημέρωσης, καμία πρόσφατη ενημέρωση»

 

Τι κάνουμε???:O

Link to comment
Share on other sites

Καλα το wetravel εσπασε ρεκορ και σε μενα η εκδοση 2.3 κλειδωσε σημερα μεσα στο οακα σε 15 δευτερα !!!!!

Εχω και εγω κινητο παντοφλα και γουσταρω πολυ !!!!!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Καλα το wetravel εσπασε ρεκορ και σε μενα η εκδοση 2.3 κλειδωσε σημερα μεσα στο οακα σε 15 δευτερα !!!!!

 

Εκδοση 2.3?

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Ναι μεσα στο οακα στο παο-αστερας !!!

Εχω και εγω κινητο παντοφλα και γουσταρω πολυ !!!!!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ναι μεσα στο οακα στο παο-αστερας !!!

 

ποια ειναι η εκδοση 2.3 ομως?

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Αντιμετοπιζω ενα προβλημα ενω περναω κανονικα τα αρχεια μεσο μαζικης αποθηκευσης, το κινητο δεν τα βλεπει μπορω απο το πσ να τα μετακινησω-αντιγραψω αλλα το κινητο δεν τα βλεπει αυτο συμβενει στα εγραφα και στα αλλα εχει κανεις καμια ηδεα (κανω ασφαλη καταγηση και χρησημοποιω την V10P_00)
Link to comment
Share on other sites

ποια ειναι η εκδοση 2.3 ομως?

 

Οχ Σορρυ 2,3 εγραψα λαθος δικο μου, εγγραφα και καπου αλλου και μπερδευτικα,

την 3,1 experimental εννουσα :cry: :cry:

Εχω και εγω κινητο παντοφλα και γουσταρω πολυ !!!!!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

(Greeklish:X)

 

Αυτό με τα 64km/h είναι bug και διορθώνεται με τη νέα πειραματική rc31. Και σχετικά με το gps, το arena έσπασε χθές κάθε ρεκόρ! Έκδοση V10_P (England), ρυθμίσεις gps αυτές που έχω στο manual και στο κέντρο της Κοζάνης κλείδωσε σε 20sec!!!:D

 

Άσχετο

από Κοζάνη Τζιμάκο

Άρα είμαστε κοντά Εγώ είμαι από Γρεβενά

Link to comment
Share on other sites

Εχω την εκδοση v_10P και οταν βαζω το wetravel οταν παοω "ορισμος δικαιωματων" για να αλλαξω αυτα " local_connectivity, read_user_data_access, write_user_data_access και location, επιλέξτε "Να επιτρέπεται πάντα" " δε μου βγαζει εντολη "να επιτρεπεται παντα" παρα μονο "ερωτηση" και "να μην επιτρεπεται ποτε" .Εχω την παραπανω εκδοση wetravel.

 

Ξερει κανεις τη παιζει?

Link to comment
Share on other sites

κανε εγκασταση με το αρχειο .jad κ οχι το .jar κ βαλε την ημερομηνια 1/1/09 κ μετα την εγκατασταση κ τον ορισμο δικαιωματων ρυθμισε το κανονικα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...