Jump to content

[Symbian^1 (ex S60 5th Ed.)]Garmin Maps Mobile™ XT


gianpithio
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδες εχω το garmin για s60 3rd edition (Ν79) κ σκεφτομαι να παρω το vivaz,θα κανει η εκδοση που εχω ή ειναι αλλη για εδω?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα παιδια.τελικα υπαρχει κανεισ εδω με προβλημα στα ποι καμερεσ ταχυτητας κ.τ.λ και να εχει βρει λυση τελικα?εχω το 8910hd και ολα καλα αλλα οι καμερες δεν λειτουργουν.....heeeelp:cry::cry::cry::cry::cry:
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε η έκδοση 1.95

 

Αλλαγες της εκδοσης 1.95:

 

http://www.autodrivehellas.gr/html/index_el.html

http://www.eranet.gr/geodata/el/dset_v195.html

 

:)

Edited by gianpithio
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Δεν δουλεύει το Link ρε παιδιά στο site.

 

 

Υπενθύμιση

Θα σας παρακαλέσουμε να μην προχωρείτε δημόσια σε αιτήματα για την ανάρτηση παράνομου περιεχομένου, ούτε όμως και να διακινείτε τέτοιους συνδέσμους μέσα από τα forums του myphone.gr.

Αν επιθυμείτε να επικοινωνήσετε με οποιονδήποτε χρήστη, ώστε να λάβετε διευκρινήσεις σχετικά με κάποιο μήνυμά τους ή να ζητήσετε πληροφορίες για οτιδήποτε, μπορείτε να το κάνετε απευθείας χρησιμοποιώντας τα προσωπικά μηνύματα. Δεν πρέπει να κοινοποιείτε δημόσια την πρόθεσή σας για προσωπική επικοινωνία, ούτε όμως και οι αποδέκτες των προσωπικών μηνυμάτων αυτών δεν θα πρέπει να κοινοποιούν στους υπόλοιπους για το γεγονός ότι δέχθηκαν / έστειλαν / προώθησαν PM. Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.

FAQ: Πληροφορίες για τα Προσωπικά Μηνύματα (PM)

Edited by stendor

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω. Δεν νομίζω ότι υπάρχει κάποια λύση...

 

δοκιμασε να περασεις τα pois μεσα απο τον υπολογιστη με το poiloader αλλα οχι αυτοματα,χειροκινητα.σε αυτην την περιπτωση σου βγαζει ενα ενα τα ποις και του ρυθμιζεις στα ποσα χιλιομετρα και αν θελεις να σε προειδοποιει η οχι.δηλαδη εγω ρυθμισα ολες τις καμερες στα 1600 μετρα.και οσα απο τα υπολοιπα με ενδιαφερουν,πχ τραπεζες στα 1000 μετρα . απλα θελει ενα ενα

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς κανένα πρόβλημα στη χρήση με τον ξεκλείδωτο 1.95?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε να περασεις τα pois μεσα απο τον υπολογιστη με το poiloader αλλα οχι αυτοματα,χειροκινητα.σε αυτην την περιπτωση σου βγαζει ενα ενα τα ποις και του ρυθμιζεις στα ποσα χιλιομετρα και αν θελεις να σε προειδοποιει η οχι.δηλαδη εγω ρυθμισα ολες τις καμερες στα 1600 μετρα.και οσα απο τα υπολοιπα με ενδιαφερουν,πχ τραπεζες στα 1000 μετρα . απλα θελει ενα ενα

 

Τι εννοείς ένα ένα; Αφού αν περάσεις κάποιο καινούριο poi διαγράφονται τα παλιά.

 

Εσύ δηλαδή το έκανες να σε προειδοποιεί; Χρησιμοποιείς το Garmin Mobile XT;

 

Θα το εκτιμούσα πολύ αν ανέφερες περισσότερες λεπτομέρειες. :)

Link to comment
Share on other sites

Σε νοκια 5230 έκανα την εγκατάσταση αλλά όταν την ανολιγω τερματίζει κατεφθείαν. Τι παιζει???

 

Υπάρχει ένα αρχείο με όνομα gmsup.ini μέσα στον φάκελο Garmin\Apps

Σβήσε το και ξαναδοκίμασε

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, επιβεβαιωνω το προβλημα που αναφερει ο hritso παραπανω. Το εκανα καθαρο Install (5.0.60) σε nokia 5800 v.40 και με το που ανοιγω, βλεπω το λογοτυπο της garmin και κλειενει κατευθειαν. Έσβησα και το αρχειο 'gmsup.ini', αλλα τιποτα.

Εν τω μεταξυ, μολις εκανα install στο κινητο μου εμφανιστηκε μια προειδοποιηση οτι η εφαρμογη δεν ειναι συμβατη με το κινητο! Αλλα εγω την αγνοησα..

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, επιβεβαιωνω το προβλημα που αναφερει ο hritso παραπανω. Το εκανα καθαρο Install (5.0.60) σε nokia 5800 v.40 και με το που ανοιγω, βλεπω το λογοτυπο της garmin και κλειενει κατευθειαν. Έσβησα και το αρχειο 'gmsup.ini', αλλα τιποτα.

Εν τω μεταξυ, μολις εκανα install στο κινητο μου εμφανιστηκε μια προειδοποιηση οτι η εφαρμογη δεν ειναι συμβατη με το κινητο! Αλλα εγω την αγνοησα..

 

Και σε εμενα εβγαλε μηνυμα πως δεν ειναι συμβατο αλλα συνεχισα

Επισης οταν περνουσα στην καρτα μνημης τα αρχεία και μου ζητησε αντικατασταση και το δεχτηκα μετα το κινητο τα επαιξε, το εκλεκσα να το φορτισω και δεν φορτιζε αλλα ουτε ανοιγε αν δεν εβγαζα την καρτα μνημς..

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς ένα ένα; Αφού αν περάσεις κάποιο καινούριο poi διαγράφονται τα παλιά.

 

Εσύ δηλαδή το έκανες να σε προειδοποιεί; Χρησιμοποιείς το Garmin Mobile XT;

 

Θα το εκτιμούσα πολύ αν ανέφερες περισσότερες λεπτομέρειες. :)

 

διαγραφει οντως ολα τα προηγουμενα γι αυτο θελει καθε φορα ενα ενα poi να το ρυθμιζεις.δηλαδη ανοιγεις το poiloader,βρισκει την συσκευη σου,του λες σε ποιο φακελο εχεις τα pois,επιλεγεις να σβησει τα παλια,και στο τελευταιο βημα η επιλεγεις να τα περασει αυτοματα με τις default ρυθμισεις η επιλεγεις τη δευτερη επιλογη οπου μετα καθε φορα που πατας next σου βγαζει ενα ενα poi οπου ρυθμιζεις στο καθενα το αν θα σε προειδοποιει και σε ποια αποσταση

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Απ'οτι κατάλαβα η εκδοση 5.0.60 ειναι μούφα και ειναι μονο για τη Ταιβαν. Με την 5.0.50 όλα πηγαν κομπλέ.

Όχι δεν είναι έτσι.

Μια χαρά παίζει η 5.0.60.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

διαγραφει οντως ολα τα προηγουμενα γι αυτο θελει καθε φορα ενα ενα poi να το ρυθμιζεις.δηλαδη ανοιγεις το poiloader,βρισκει την συσκευη σου,του λες σε ποιο φακελο εχεις τα pois,επιλεγεις να σβησει τα παλια,και στο τελευταιο βημα η επιλεγεις να τα περασει αυτοματα με τις default ρυθμισεις η επιλεγεις τη δευτερη επιλογη οπου μετα καθε φορα που πατας next σου βγαζει ενα ενα poi οπου ρυθμιζεις στο καθενα το αν θα σε προειδοποιει και σε ποια αποσταση

 

Αυτό το έκανα και παλιότερα και ειδοποιήσεις δεν είχα.

 

ΑΛΛΑ!!!

 

Με το νέο χάρτη auto drive hellas 1.95 ξαφνικά έχω ειδοποιήσεις!!! :D:D:D

 

Στην αρχή δεν ήξερα αν ήταν τα poi που έβαλα εγώ ή τα poi που έχει ο νέος χάρτης. Έτσι αφαίρεσα όλα τα poi που έβαλα εγώ, πήγα σε ένα σημείο με φορητό ραντάρ και δεν είχα καμία ειδοποίηση. Όταν ξαναπέρασα τα poi χειροκίνητα, οι προειδοποιήσεις επανήλθαν!!!

 

Όσοι είχατε πρόβλημα με τα poi, απλά εγκαταστήστε το νέο χάρτη auto drive hellas 1.95 και το πρόβλημά σας θα λυθεί!!! :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω δεν έχει gps το 5530:p

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα greeklish και να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες. Δες εδώ την ανακοίνωση κατάργησης των.

 

Εχω εξωτερικο δεκτη GPS δεν ειναι εκει το θεμα.

 

Μου βγαζει οτι δεν ειναι συμβατο, πατω συνεχεια και μολις ξεκιναει η εγκατασταση μου βγαζει το μηνυμα "Αδυναμια εγκαταστασης. Ενσωματωμενο μερος" και τερματιζει την εγκατασταση!

 

Υπαρχει κανενας που να το εχει εγκαταστησει σε 5530? :rolleyes:

 

Ευχαριστω!

Proud Member of the Hellenic Colt//Club
Link to comment
Share on other sites

Ποια εκδοση του garmin προσπαθεις να κανεις εγκατασταση? Δοκιμασε καποια αλλη!!
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Απ'οτι κατάλαβα η εκδοση 5.0.60 ειναι μούφα και ειναι μονο για τη Ταιβαν. Με την 5.0.50 όλα πηγαν κομπλέ.

 

καπως ετσι ειναι......

και μενα η 60 μου εκανε προβληματα...

με την 50 ειναι ολα οκ..και δεν εχει καμια διαφορα σε οτι κινητο και αν την εβαλα...

Link to comment
Share on other sites

Ποια εκδοση του garmin προσπαθεις να κανεις εγκατασταση? Δοκιμασε καποια αλλη!!

 

Εχω προσπαθησει να κανω εγκατασταση τις 3 τελευταιες.....60, 50, 40!

Proud Member of the Hellenic Colt//Club
Link to comment
Share on other sites

Eγκατεστησα συμφωνα με τις οδηγιες της 1ης σελιδας και ανοιγοντας το προγραμμα μου βγαζει το εξης μηνυμα:

Εχετε φορτωσει εναν κλειδωμενο χαρτη.Επιλεξτε αγορα&εναρξη για να τον αγορασετε!Εαν εχετε ηδη αγορασει τον χαρτη, απλως εισαγετε το κλειδι προιοντος.

 

Τι κανω???:O:O:O

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε αλλη ονομασια στο χαρτη και στο .unl

 

:)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω! Οκ, περασε αυτο το 'προβλημα'. Το νεο προβλημα ειναι οτι ανοιγει το προγραμμα, και πανω αριστερα εχει ενα απαγορευτικο και τον λεξη 'διακοπη'. Ταυτοχρονα μου λεει οτι δεν ειναι ενεργοποιημενο το bluetooth και πρεπει να το ενεργοποιησω...:worry:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...