Jump to content

Αξιόπιστα/φτηνά sites με κινέζικα κινητά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 13,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μα κι εγω γισ δωρο το θελω,ρωτησα στο λαιβ τσατ και με βεβαιωσε οτι τα χαρακτηριστικα του ειναι οπως στην περιγραφη,περιμενουμε και βλεπουμε,παντως οτι τους ζητησα το στελνουν.,ακομα και θηκη δωρο

 

Δεν το πιστεύω!! Μου έστειλαν ιδη το tracking number!!

Dear Sir,

 

We have send your package by Singapore post today,the tracking code is RQ214******7SG,the tracking information will be shown on the singapore post official site in 2 or 3 days(http://www.singpost.com/), please be a little patient!

 

Regards!

Hotinbuy.com

Link to comment
Share on other sites

Δεν το πιστεύω!! Μου έστειλαν ιδη το tracking number!!

Dear Sir,

 

We have send your package by Singapore post today,the tracking code is RQ214******7SG,the tracking information will be shown on the singapore post official site in 2 or 3 days(http://www.singpost.com/), please be a little patient!

 

Regards!

Hotinbuy.com

 

Καλα απιστευτο και εμενα!!!!

Date Ordered: Sunday 22 September, 2013

The comments for your order are: Dear Sir,

 

We have send your package by Singapore post today,the tracking code is RQ214******6SG,the tracking information will be shown on the singapore post official site in 2 or 3 days(http://www.singpost.com/

), please be a little patient!

 

Regards!

Hotinbuy.com

Link to comment
Share on other sites

Μολις τους μιλησα στο τσατ.Μακραν η καλυτερη συνομιλια που ειχα με Κινεζο.Πολυ γρηγορος αμεσος και οχι μονολεκτικες απαντησεις.Σαν να μιλουσα με Αγγλο.Τους προτεινα να μπουν στο φορουμ μας για καλυτερη επικοινωνια.Οι τιμες τους οντως ειναι θεοπαλαβες!Ξεκινανε κατω απο 30 ευρω για 3G smartphone της K Touch!!:XΘα παραγγειλω και γω για αρχη κανα 2 να δουμε τι γινεται!
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Μολις τους μιλησα στο τσατ.Μακραν η καλυτερη συνομιλια που ειχα με Κινεζο.Πολυ γρηγορος αμεσος και οχι μονολεκτικες απαντησεις.Σαν να μιλουσα με Αγγλο.Τους προτεινα να μπουν στο φορουμ μας για καλυτερη επικοινωνια.Οι τιμες τους οντως ειναι θεοπαλαβες!Ξεκινανε κατω απο 30 ευρω για 3G smartphone της K Touch!!:XΘα παραγγειλω και γω για αρχη κανα 2 να δουμε τι γινεται!

 

Παιδια ο πρωτος διακιουται να ανοιξει ξεχωριστο νημα για το κινητο και αν ολα πανε καλα να το διαδωσουμε και στους αλλους για να το ξερουν το καταστημα,danorfias μιας και εσυ το βρηκες θελεις να το κανεις?

Link to comment
Share on other sites

μπας και ειναι τιποτα ελατωματικα ή ανακατασκευασμενα?

 

oταν ελθουν εμει θα αξιολογησουμε και το σερβις και την ποιοτητα τους,δεν πιστευω να συμβαινει κατι τετοιο,εξ αλλου εχει ολα τα μοντελα που πουλιουνται στο φορουμ,αλλα αρκετα φθηνοτερα και αλλα ακριβοτερα,καλο ειναι να εχουμε εναλλακτικες,ετσι θα μας δινουν και καλυτερες τιμες παντως ο stargreek λεει οτι το κινητο δεν αξιζει ντιπ,το φαγαμε στην μαπα αν ειναι ετσι

Edited by tsopanos
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ο πρωτος διακιουται να ανοιξει ξεχωριστο νημα για το κινητο και αν ολα πανε καλα να το διαδωσουμε και στους αλλους για να το ξερουν το καταστημα,danorfias μιας και εσυ το βρηκες θελεις να το κανεις?

 

Το θεμα ανοιξε και σας περιμενει....http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4913506#post4913506

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

μόλις παράγγειλα κι εγω απο αυτούς (http://www.hotinbuy.com), μεσω πευ παλ το Pipo Μ7pro.

Πραγματικά ηταν αμεσότατοι και οταν ζήτησα κατα το τσεκ αουτ εκπτωτικο κουπονι το πηρα αμέσως.

Άντε να δουμε τωρα τι θα παραλάβουμε.. :)

Link to comment
Share on other sites

Μολις τους μιλησα στο τσατ.Μακραν η καλυτερη συνομιλια που ειχα με Κινεζο.Πολυ γρηγορος αμεσος και οχι μονολεκτικες απαντησεις.Σαν να μιλουσα με Αγγλο.Τους προτεινα να μπουν στο φορουμ μας για καλυτερη επικοινωνια.Οι τιμες τους οντως ειναι θεοπαλαβες!Ξεκινανε κατω απο 30 ευρω για 3G smartphone της K Touch!!:XΘα παραγγειλω και γω για αρχη κανα 2 να δουμε τι γινεται!

 

Η αλήθεια κι εγω τους μιλησα δυο φορές επειδή ψαχνομαι για το jiayu G4 πολυ αμεσοι, γρηγοροι και κατατοπιστικοι, μου είπαν οτι κανουν εγκατάσταση και ελληνικης γλωσσας και όλα. Το σκεφτομαι πλέον

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

μόλις παράγγειλα κι εγω απο αυτούς (http://www.hotinbuy.com), μεσω πευ παλ το Pipo Μ7pro.

Πραγματικά ηταν αμεσότατοι και οταν ζήτησα κατα το τσεκ αουτ εκπτωτικο κουπονι το πηρα αμέσως.

Άντε να δουμε τωρα τι θα παραλάβουμε.. :)

 

 

Γιατι τόσο φτηνα όλα? Υπαρχει κατι που να δικαιολογει αυτες τις τιμες,

η θα ερθει καμια πατατα.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι τόσο φτηνα όλα? Υπαρχει κατι που να δικαιολογει αυτες τις τιμες,

η θα ερθει καμια πατατα.

 

δεν είναι όλα φθηνά, κάποια είναι όμως.

Μία σημαντική διασφάλιση είναι η πληρωμή μέσω paypal + ότι εγώ προσωπικά τραβηξα και sreenshot από το προιόν που πήρα για ας πούμε μία ακόμα διασφάλιση.

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

πχ εγω το κινητο που ηθελα να παρω κ ανεφερα πιο πανω εχει 160$ αντι για 203$ που εχω δει σε ολα

τα e-shops Κινεζικα και μη.

 

Toυς ρωτησα και με απαντησαν:

 

hotinbuy said: (16:30:39)

low price,low profit,this is the reason,we try to get more customers

Edited by sakis92
Link to comment
Share on other sites

Στα low cost μοντελα με ΜΤΚ6572 πχ η διαφορα στην τιμη ειναι σημαντικη σε σχεση με αλλα σαιτ και πιστευω ειναι θεμα promotion.Γιατι κακα τα ψεμματα,οταν η πατατα το iphone εχει κοστος κατασκευης 130$ ,το S4 mini clone ποσο μπορει να εχει?.Αλλα στα υπολοιπα με ΜΤΚ6589 πχ δεν ειναι τοσο μεγαλη ωστε να φοβασαι τοσο πολυ για απατη.Οτι και να πουμε παντως το θεμα ειναι να παραλαβουν οι πρωτοι.Μετα το to2c με τις προσφορες του το Minideal ισως απεκτησε και αλλο μεγαλο αντιπαλο.
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Μα βγαζουν αρκετα μεγαλο κερδος απο τις πωλησεις καθε κινητου,αν σκεφτειτε οτι το xiaomi red rice εχει 98 δολαρια στην Κινα κι εδω ξεκιναει απο τα 189 μεχρι τα 229 σκεφτειτε οτι αναλογο κερδος βγαζουν και απο τα χαμηλοτερης τιμης κινητα,τωρα το συγκεκριμενο καταστημα θα αξιολογηθει μετα την παραλαβη των πρωτων προιοντων,αν ειναι σωστο θα κερδισει αν οχι αυτο θα χασει.
Link to comment
Share on other sites

Επειδη εχω χασει πολλα επεισοδια με τις κινεζιες τωρα τελευταια

μπορειτε να με προτεινετε τη καλυτερη επιλογη στα 140-150$?

 

Να ειναι οσο πιο γρηγορο και smooth γινεται.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη εχω χασει πολλα επεισοδια με τις κινεζιες τωρα τελευταια

μπορειτε να με προτεινετε τη καλυτερη επιλογη στα 140-150$?

 

Να ειναι οσο πιο γρηγορο και smooth γινεται.

 

για αυτο που εχω μπορω να σου πω,star s5 butterfly το εχω απο τον Απριλη,κανενα μα κανενα προβλημα,γρηγορο καλη μπαταρια τελειες φωτογραφιες την μερα,νυχτα και κινεζικο δεν υπαρχει σχεδον κανενα να βγαζει καλες φωτο,μονο ελλατωμα το πισω καπακι ραγισε αλλα παραγγειλα αλλα δυο να υπαρχουν 2 δολαρια το ενα

Link to comment
Share on other sites

για αυτο που εχω μπορω να σου πω,star s5 butterfly το εχω απο τον Απριλη,κανενα μα κανενα προβλημα,γρηγορο καλη μπαταρια τελειες φωτογραφιες την μερα,νυχτα και κινεζικο δεν υπαρχει σχεδον κανενα να βγαζει καλες φωτο,μονο ελλατωμα το πισω καπακι ραγισε αλλα παραγγειλα αλλα δυο να υπαρχουν 2 δολαρια το ενα

 

Kαλο φαινεται, εγω πηγαινα για το Star b6000 αλλα 5.7 ιντσες παρα ειναι μεγαλη η οθονη.. κινιτο θελουμε οχι tablet :P

 

Τωρα αυτο που με εστειλες στις 5 ιντσες κατι παει να πει κατσε να δω κανα βιντεακι στο youtube.

Link to comment
Share on other sites

.Γιατι κακα τα ψεμματα,οταν η πατατα το iphone εχει κοστος κατασκευης 130$ ,το S4 mini clone ποσο μπορει να εχει?

 

Επειδή ξέρω πολύ καλά και μην γελάσετε... το αιφον δεν περνάει καθαρό κόστος τα 40€ σε υλικά. Τα υπόλοιπα είναι έρευνα και ανάπτυξη, καθώς και εγγυήσεις, πράγματα που τα υπόλοιπα η δεν έχουν η είναι πολύ χαμηλά. Επομένως στην πράξη 200€ για ένα κινέζικο κινητό είναι πολλά...ανεξάρτητως προδιαγραφών.

Αλλά δυστυχώς οι ναυαρχίδες τραβούν τις τιμές προς τα πάνω.:(

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω παραγγηλει το g4 thick sto to2c απο την πεμπτη.σημερα επεστρεψαν οι κινεζοι αλλα δεν υπαρχει τιποτα ακομα τι λετε? και αλλα παιδια ειπαν οτι παρηγγειλαν απο εκει αυτες τις μερες.
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω παραγγηλει το g4 thick sto to2c απο την πεμπτη.σημερα επεστρεψαν οι κινεζοι αλλα δεν υπαρχει τιποτα ακομα τι λετε? και αλλα παιδια ειπαν οτι παρηγγειλαν απο εκει αυτες τις μερες.

 

Υπομονή...γιατι θα ξαναλείψουν απο 29/9 έως 3/10 λόγω εθνικού φεστιβάλ(5νθήμερο+τις κοπάνες..) είναι χειρότεροι και από μας:)

 

Προτείνω, όταν επιστρέψουν να τους ζητήσουμε να μας δώσουν το πλούσιο εορτολογιό τους (ειμαι σίγουρος οτι τόχουν σε εφαρμογή)

 

να ξέρουμε πότε παραγγέλνουμε (με λιγότερη αναμονή και αγωνία...)

Χρήστος.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...