Jump to content

[iPhone Αξεσουάρ] Θήκες / Ακουστικά / BT / Καλώδια / Φορτιστές κτλ


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια καλησπερα να ρωτησω κατι βρηκα αυτη την τιμη για της μαμας του θηκη στα 29.90 λεει αυθεντικη δερματινη κιολας το ξερει κανεις το μαγαζι το εχει χρησιμοποιησει

http://www.armaoseshop.gr/e-shop.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=49681&category_id=21

εκανα συγκριση κωσικου με της istorm κ ειναι το ιδιο!!!!!!

παιζει να ειναι τιποτα μαιμου η πλακα ειναι οτι την ιδια το μεντιαμαρκτ την εχει 59.90:blink::blink::blink:

διοτι εχει κ την μπλε σε αυτη την τιμη τονιζω παλι της μαμας αλλα κ της silicone case αν εχει καποιος την καλοσυνη τα φωτα του

παραθετω κ της silicone case link

http://www.armaoseshop.gr/e-shop.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=49683&category_id=21

Edited by alexbest99
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα να ρωτησω κατι βρηκα αυτη την τιμη για της μαμας του θηκη στα 29.90 λεει αυθεντικη δερματινη κιολας το ξερει κανεις το μαγαζι το εχει χρησιμοποιησει

http://www.armaoseshop.gr/e-shop.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=49681&category_id=21

εκανα συγκριση κωσικου με της istorm κ ειναι το ιδιο!!!!!!

παιζει να ειναι τιποτα μαιμου η πλακα ειναι οτι την ιδια το μεντιαμαρκτ την εχει 59.90:blink::blink::blink:

διοτι εχει κ την μπλε σε αυτη την τιμη τονιζω παλι της μαμας αλλα κ της silicone case αν εχει καποιος την καλοσυνη τα φωτα του

παραθετω κ της silicone case link

http://www.armaoseshop.gr/e-shop.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=49683&category_id=21

 

 

Χλωμό μου φαίνεται. Πάρε καλύτερα ένα τηλέφωνο και ρωτά τους.

Αυτό το "Συμβατός Κατασκευαστής Apple" ίσως να λέει κάτι.

Δεν έχω ψωνίσει από το συγκεκριμένο κατάστημα.

3>4
Link to comment
Share on other sites

Χλωμό μου φαίνεται. Πάρε καλύτερα ένα τηλέφωνο και ρωτά τους.

Αυτό το "Συμβατός Κατασκευαστής Apple" ίσως να λέει κάτι.

Δεν έχω ψωνίσει από το συγκεκριμένο κατάστημα.

 

 

Υστερα απο τηλεφωνικη επικοινωνια μου με το καταστημα με διαβεβαιωσε οτι ειναι οι 100% αυθεντικες!!!!

Της αγορασανε σε παρα πολλη καλη τιμη αυτη κ με την σειρα τους κανουν το ιδιο

Τωρα ιδωμεν.....

Link to comment
Share on other sites

Υστερα απο τηλεφωνικη επικοινωνια μου με το καταστημα με διαβεβαιωσε οτι ειναι οι 100% αυθεντικες!!!!

Της αγορασανε σε παρα πολλη καλη τιμη αυτη κ με την σειρα τους κανουν το ιδιο

Τωρα ιδωμεν.....

 

Και γω παρήγγειλα την μπλε από αυτό το κατάστημα για το 6s plus μου. Τώρα ότι είναι να γίνει θα γίνει...

Link to comment
Share on other sites

Και γω παρήγγειλα την μπλε από αυτό το κατάστημα για το 6s plus μου. Τώρα ότι είναι να γίνει θα γίνει...

 

 

Ελπιζω να μη σε πηρα πανω μου......αλλα οπως κ να εχει απαντησε εδω στο νημα η στειλε μου ενα προσ... μυνημα θα το εκτιμισω γιατι κ εγω ειμαι ετοιμος αλλα κρατιεμαι γιατι βρηκα αλλες ωραιες οχι οτι κ αυτη με χαλαει

http://www.spigen.com/products/iphone-6s-plus-case-rugged-armor

http://www.anker.com/product/A7043011#customer_comment

κανεις την γνωμη του για αυτες!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τοσο κάνει η θήκη παιδιά. Εδώ υπάρχει η μεγάλη αύξηση τιμής όπως και σε μεγάλα καταστήματα
Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να μη σε πηρα πανω μου......αλλα οπως κ να εχει απαντησε εδω στο νημα η στειλε μου ενα προσ... μυνημα θα το εκτιμισω γιατι κ εγω ειμαι ετοιμος αλλα κρατιεμαι γιατι βρηκα αλλες ωραιες οχι οτι κ αυτη με χαλαει

http://www.spigen.com/products/iphone-6s-plus-case-rugged-armor

http://www.anker.com/product/A7043011#customer_comment

κανεις την γνωμη του για αυτες!!!!

 

 

 

Μόλις παρέλαβα την θήκη και είναι όντως αυθεντική με το κουτί της και όλα !

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα την θήκη και είναι όντως αυθεντική με το κουτί της και όλα !

 

Ποια πηρες δεν μας ειπες εαν επιτρεπεις εγω σκεφτομαι την δερματινη

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι για Bluetooth hands free.

Είχα πριν plantronics backbeat go2.

Μ άρεσε πολυ. Τα έδωσα σ ένα θείο τώρα δεν μπορώ να τα βρω σε καλή τιμή.

Βέβαια δεν ξέρω θα με βόλευε και κάτι σε clip με ένα ακουστικό.

Όχι όμως το κλασικό που πρέπει να το έχεις συνέχεια στο αυτί

 

Τι προτείνεται εσείς;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Με έχουν βολέψει πολύ οι σειρές bh-ΧΧΧ της νόκια με καλώδιο. Έχω το nokia bh-218 και το bh-608 τα οποία είναι πολύ ικανοποιητικά σε ποιότητα ήχου και αυτονομία. Το καλώδιο με το κλιψάκι να πιάνει στα ρούχα είναι αρκετά χρηστικό. Τώρα στην ελληνική αγορά βλέπω μόνο το nokia bh-118 το οποίο δεν έχω δοκιμάσει αλλά φαντάζομαι οτι είναι στα ίδια επίπεδα. Το μόνο σοβαρό μείον είναι ο αρχαίος και λίγο δυσεύρετος φορτιστής της νόκια. Θα έπρεπε να έχουν microUSB (αν όχι lightning που θα μας βόλευε). Βέβαια τα bluetooth είναι πολύ υποκειμενική υπόθεση αλλά ελπίζω να βοήθησα!
Link to comment
Share on other sites

Βοήθησες αλλα το συγκεκριμένο δεν ειναι καθόλου καλό. Χάλια ποιότητα. Μου το έδωσε ένας φίλος για δώρο και το έδωσα πίσω να φανταστείς την άλλη μερα.
Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ή έπεσες σε ελαττωματικό προϊόν ή η nokia στα νέα μοντέλα της έχει ρίξει την ποιότητα. Μου κάνει εντύπωση πάντως. Η αλήθεια είναι οτι το 118 δεν το έχω δουλέψει και ότι τα άλλα δυο που έχω στην κατοχή μου, τα είχα πάρει στην διπλάσια τιμή (~40ευρώ) who knows!
Link to comment
Share on other sites

Ή έπεσες σε ελαττωματικό προϊόν ή η nokia στα νέα μοντέλα της έχει ρίξει την ποιότητα. Μου κάνει εντύπωση πάντως. Η αλήθεια είναι οτι το 118 δεν το έχω δουλέψει και ότι τα άλλα δυο που έχω στην κατοχή μου, τα είχα πάρει στην διπλάσια τιμή (~40ευρώ) who knows!

 

Δεν νομίζω. Το έχει και αυτός που έδωσα τα δικά μου ακουστικά και ήταν δυσαρεστημένος. Φυσικά ειναι φθηνά με 20€ τι να πάρεις.

Κάτι πιο ποιοτικό ψάχνω

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Μία και μιλάμε για Bluetooth, ύπαρχει κάποιο δοκιμασμένο με ραδιόφωνο FM;

Εννοείται stereo.

Σκέφτομαι και εγώ το back beat go2 αλλά κάποιο με radio fm θα το προτιμούσα.

3>4
Link to comment
Share on other sites

Ποια πηρες δεν μας ειπες εαν επιτρεπεις εγω σκεφτομαι την δερματινη

 

Την μπλε την δερμάτινη παρήγγειλα ...

Link to comment
Share on other sites

Μία και μιλάμε για Bluetooth, ύπαρχει κάποιο δοκιμασμένο με ραδιόφωνο FM;

Εννοείται stereo.

Σκέφτομαι και εγώ το back beat go2 αλλά κάποιο με radio fm θα το προτιμούσα.

 

Η Sony εχει. Sbh 52 νομίζω.

Το backbeat το είχα. Καλό. Δεν εχει radio

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Η Sony εχει. Sbh 52 νομίζω.

 

Το backbeat το είχα. Καλό. Δεν εχει radio

 

 

Μη μου μιλάς για sony. Έσκασα κοντά στα 80€ για το sbh80, δούλεψε σωστά κανένα τετράμηνο και μετά, για να ακούσω πρέπει να έχω τη συσκευή στα 30 εκατοστά. Μπήκα και στα forums και είναι γενικό το πρόβλημα.

Δεύτερη φορά την πατάω με την συγκεκριμένη εταιρία και την "έσβησα".

3>4
Link to comment
Share on other sites

Μη μου μιλάς για sony. Έσκασα κοντά στα 80€ για το sbh80, δούλεψε σωστά κανένα τετράμηνο και μετά, για να ακούσω πρέπει να έχω τη συσκευή στα 30 εκατοστά. Μπήκα και στα forums και είναι γενικό το πρόβλημα.

Δεύτερη φορά την πατάω με την συγκεκριμένη εταιρία και την "έσβησα".

 

Σοβαρά; Ευτυχώς το ανέφερες το είχα στα υπόψιν.

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά; Ευτυχώς το ανέφερες το είχα στα υπόψιν.

 

 

https://talk.sonymobile.com/t5/Wireless-accessories/SBH-80-Poor-bluetooth-reception/td-p/735611

 

...και όχι μόνο. Αν ψάξεις θα βρεις και άλλα. Εγώ έπαθα ακριβώς το ίδιο με αυτά που αναφέρουν πάρα πάνω.

3>4
Link to comment
Share on other sites

Την μπλε την δερμάτινη παρήγγειλα ...

 

για το 6s plus ή το 6 plus?

εγω τους τονισα για το 6s plus κ μου τονισαν οτι ειναι το ιδιο πραγμα

Link to comment
Share on other sites

για το 6s plus ή το 6 plus?

εγω τους τονισα για το 6s plus κ μου τονισαν οτι ειναι το ιδιο πραγμα

 

Ακριβώς το ίδιο είναι . Εγώ το 6s plus εχω και η θήκη έγραφε 6 plus δεν εχω κανενα θέμα ταιριάζει γάντι !

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς το ίδιο είναι . Εγώ το 6s plus εχω και η θήκη έγραφε 6 plus δεν εχω κανενα θέμα ταιριάζει γάντι !

 

Κι όμως υπάρχει διαφορά. Η θήκη του 6 plus εμποδίζει το βύσμα των ακουστικών στο 6S Plus. Μιλάμε για διαφορά ενός χιλιοστού στο κόψιμο.

Επίσης υπάρχει μια πολύ μικρή διαφορά στην τρύπα της κάμερας, με αποτέλεσμα στο 6S Plus να μην κάθεται απόλυτα σωστά.

Κατά τα άλλα είναι ίδιες.

Note 10+ 12/256, iPhone 12 Pro Max 512
Link to comment
Share on other sites

Κι όμως υπάρχει διαφορά. Η θήκη του 6 plus εμποδίζει το βύσμα των ακουστικών στο 6S Plus. Μιλάμε για διαφορά ενός χιλιοστού στο κόψιμο.

Επίσης υπάρχει μια πολύ μικρή διαφορά στην τρύπα της κάμερας, με αποτέλεσμα στο 6S Plus να μην κάθεται απόλυτα σωστά.

Κατά τα άλλα είναι ίδιες.

 

Ανάλογα τις θήκες. Κάποιες ταιριάζουν χωρίς πρόβλημα. Κάποιες όχι

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Κι όμως υπάρχει διαφορά. Η θήκη του 6 plus εμποδίζει το βύσμα των ακουστικών στο 6S Plus. Μιλάμε για διαφορά ενός χιλιοστού στο κόψιμο.

Επίσης υπάρχει μια πολύ μικρή διαφορά στην τρύπα της κάμερας, με αποτέλεσμα στο 6S Plus να μην κάθεται απόλυτα σωστά.

Κατά τα άλλα είναι ίδιες.

 

 

 

Εγώ δεν αντιμετώπισα τέτοιο θέμα με την θήκη που μου ήρθε .

Link to comment
Share on other sites

Κι όμως υπάρχει διαφορά. Η θήκη του 6 plus εμποδίζει το βύσμα των ακουστικών στο 6S Plus. Μιλάμε για διαφορά ενός χιλιοστού στο κόψιμο.

 

Επίσης υπάρχει μια πολύ μικρή διαφορά στην τρύπα της κάμερας, με αποτέλεσμα στο 6S Plus να μην κάθεται απόλυτα σωστά.

 

Κατά τα άλλα είναι ίδιες.

 

 

Οι leather της Apple δεν έχουν καμία διαφορά μεταξύ τους!

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [iPhone Αξεσουάρ] Θήκες / Ακουστικά / BT / Καλώδια / Φορτιστές κτλ
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...