Jump to content

[iPhone Αξεσουάρ] Θήκες / Ακουστικά / BT / Καλώδια / Φορτιστές κτλ


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΠΑιδιά μια ερώτηση,είχα κάνει παραγγελία θήκη από το site της apple που και καλά δίνουν δωρεάν θήκες,ωστόσο μετά την αίτηση δεν είχα καμία ενημερωση μέχρι και σήμερα,τι γίνεται?

 

Όπως αναφέρεται κατά την ολοκλήρωση της διαδικασίας παραγγελίας, ενδέχεται ο έλεγχος και μόνο της παραγγελίας να ολοκληρωθεί σε χρονικό διάστημα έως και 6 εβδομάδων. Επομένως νομίζω πως δεν θα πρέπει ακόμα να έχεις απαίτηση για την θήκη. ;)

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Εχουν αρχισει και παραδιδονται οι θηκες απο την παρασκευη νομιζω.Χωρις ειδοποιηση,χωρις τιποτα,απλα τη φερνει ο ταχυδρομος.
Link to comment
Share on other sites

Εχουν αρχισει και παραδιδονται οι θηκες απο την παρασκευη νομιζω.Χωρις ειδοποιηση,χωρις τιποτα,απλα τη φερνει ο ταχυδρομος.

 

Μάλιστα. Ευχαριστούμε για την πληροφόρηση. ;)

 

Εγώ τελικώς δεν άντεξα και κατέληξα στην αγορά της Vaja Ivolution Top SP σε μαύρο χρώμα με πράσινο το εσωτερικό και την ρήγα εξωτερικά. Καθώς ήμουν χρήστης αντίστοιχης θήκης για το 3GS, η αλήθεια είναι ότι δεν το σκέφτηκα και πολύ παρόλο την ιδιαιτέρως τσουχτερή τιμή της ( 70 ευρώ + 30 ευρώ τα μεταφορικά). Παραθέτω και σχετικές φωτογραφίες.

 

http://img.skitch.com/20100921-nisf3g2ate9bfxx8pw1fir9ywy.jpg

 

http://img.skitch.com/20100921-k1nw7xn7wh9idh9uprygc5akky.jpg

 

http://img.skitch.com/20100921-1gibj59hr3t2gjh5y7xmea738b.jpg

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

και εγώ μία θήκη vaja για καθε νέα αγορα κινητου την έχω στανταρ.

Είναι ευπαρουσίαστες και ποιοτικά άριστες.

Μπορεί να στοιχίζουν αλλά αξίζουν. Η προηγούμενη για 3G μου έβγαλε 3 χρονιάκια χωρίς καμία ζημιά ενώ η προστασία του κινητού ήταν άριστη.....

peterv
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει μια θηκη για το iphone που ειναι βασικα καπακι που μπαινει απο πισω και εχει σταλες απο νερο.ψαχνω να την βρω στην Ελλάδα και πουθενα..εχει κανεις ιδεα?
Δεν υπάρχουν κακοί άνθρωποι,υπάρχουν άνθρωποι που εκμεταλλεύονται την καλοσύνη σου.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ξερουμε αν τα official bumpers τις apple τα διαθετει το i-storm ή θα τα διαθέσει; ή αν μπορουμε να τα βρουμε πουθενα αλλου Ελλαδα;
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει μια θηκη για το iphone που ειναι βασικα καπακι που μπαινει απο πισω και εχει σταλες απο νερο.ψαχνω να την βρω στην Ελλάδα και πουθενα..εχει κανεις ιδεα?

Για τσέκαρε,

 

http://www.more-thing.com/storm-collection-metallic-series-for-iphone-3g-3gs.html?osCsid=eh70lhaa6envk76mdfvla1mig3

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

 

Πωπω είδα αυτές που έχει για iPhone 4. Απίστευτες!!!

 

Αν τις είχα δει πιο πριν δεν θα έπαιρνα της Sena.

Καλό ταξίδι Αλέξανδρε...
Link to comment
Share on other sites

 

πολύ ωραίες θήκες!!! μου άρεσαν πιο πολύ από οποιεσδήποτε έχω βρεί ψάχνοντας :) έχεις ιδέα αν φέρνει κανείς εδώ στην Ελλάδα more. (λόγω έλλειψης πιστωτικής για αγορά μέσω internet)?

Link to comment
Share on other sites

 

Η Storm ειναι τέλεια !!!

 

Κριμα να μην εχει βγει για 4

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ξερουμε αν τα official bumpers τις apple τα διαθετει το i-storm ή θα τα διαθέσει; ή αν μπορουμε να τα βρουμε πουθενα αλλου Ελλαδα;

 

Δυστυχως φιλε. Μονο ebay βρισκεις αλλα οι original πανακριβες. Κυμαινονται απο 50 εως 70 δολλαρια.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως φιλε. Μονο ebay βρισκεις αλλα οι original πανακριβες. Κυμαινονται απο 50 εως 70 δολλαρια.

 

Σε ευχαριστω φιλε μου για την απαντηση!

Κρίμα...δηλαδη δεν υπαρχει καμια περιπτωση να φερουν το i-storm ή το i-golden(μηπως λεω; :O );

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω φιλε μου για την απαντηση!

Κρίμα...δηλαδη δεν υπαρχει καμια περιπτωση να φερουν το i-storm ή το i-golden(μηπως λεω; :O );

 

Σιγουρα θα κυκλοφορησουν σε λιγο καιρο. Συγκεκριμενα πιστευω οτι οτι εχει παραχθει το εχουνε δεσμευσει για τη δωρεαν διαθεση που ισχυει σε οσους αγορασουν εως 30/9. Σκεφτείτε μόνο πόσα δωρεάν bumpers εχουνε διαθεσει σε ολη τη γη. Υπομονη λοιπον..

Link to comment
Share on other sites

επειδη ψαχνω μια διαφανη θηκη για το 3gs εχει κανεις να προτεινει καποιο μαγαζι στην θεσσαλονικη που να φερνει θηκες?

το plaisio δεν εχει σχεδον τιποτα απο θηκες διαφανη θα ειχε?

οπως επισης κ το multirama

σημερα πηγα στο Public και αφου ρωτησα 4 υπαλληλους(με στελνανε μπαλακι απο τον εναν στον αλλο θαρρεις κ βαριοντουσαν να μιλησουν οπως ακριβως στις δημοσιες υπηρεσιες) μου ειπε ενας τελικα οτι δεν υπαρχει

ΥΓ ξερατε οτι η εταιρια switcheasy εχει τιμες σε δολλαρια αλλα αν ο ενδιαφερομενος ειναι απο την ευρωπη εχει ειδικο section για EU buyers.Οποτε αν η θηκη που καποιος ειδε εχει 19USD στο EU section το αντιστοιχο ποσο ειναι 19Ευρω..τουλαχιστον εγω που πηγα να αγορασω αυτο ειδα.κ φυσικα επειδη μου φανηκε "περιεργο" ειπα να το μοιραστω μαζι σας.

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

ΥΓ ξερατε οτι η εταιρια switcheasy εχει τιμες σε δολλαρια αλλα αν ο ενδιαφερομενος ειναι απο την ευρωπη εχει ειδικο section για EU buyers.Οποτε αν η θηκη που καποιος ειδε εχει 19USD στο EU section το αντιστοιχο ποσο ειναι 19Ευρω..τουλαχιστον εγω που πηγα να αγορασω αυτο ειδα.κ φυσικα επειδη μου φανηκε "περιεργο" ειπα να το μοιραστω μαζι σας.

Ίσως περιλαμβάνονται και τα μεταφορικά στην τιμή των 19€? Γνωρίζει κανείς να μας πει? Αλλιώς μιλάμε για απάτη, έστω και γι' αυτά τα ~6€ που είναι η διαφορά έναντι του δολλαρίου...:X

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

επειδη ψαχνω μια διαφανη θηκη για το 3gs εχει κανεις να προτεινει καποιο μαγαζι στην θεσσαλονικη που να φερνει θηκες?

το plaisio δεν εχει σχεδον τιποτα απο θηκες διαφανη θα ειχε?

οπως επισης κ το multirama

σημερα πηγα στο Public και αφου ρωτησα 4 υπαλληλους(με στελνανε μπαλακι απο τον εναν στον αλλο θαρρεις κ βαριοντουσαν να μιλησουν οπως ακριβως στις δημοσιες υπηρεσιες) μου ειπε ενας τελικα οτι δεν υπαρχει

ΥΓ ξερατε οτι η εταιρια switcheasy εχει τιμες σε δολλαρια αλλα αν ο ενδιαφερομενος ειναι απο την ευρωπη εχει ειδικο section για EU buyers.Οποτε αν η θηκη που καποιος ειδε εχει 19USD στο EU section το αντιστοιχο ποσο ειναι 19Ευρω..τουλαχιστον εγω που πηγα να αγορασω αυτο ειδα.κ φυσικα επειδη μου φανηκε "περιεργο" ειπα να το μοιραστω μαζι σας.

 

Switcheasy NUDE Clear,19.99€ + 3€,έξοδα μεταφοράς.

 

 

Εγώ πάντως δεν βλεπω τίποτε "περίεργο".

Ακόμα κι αν η τιμή αυτή δεν προκύπτει μετά απο κάποια δασμολόγηση,είναι δικαίωμα της κάθε εταιρείας να εφαρμόζει διαφορετική πολιτική τιμολόγησης σε κάθε αγορά που διαθέτει τα προιόντα της.

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά κάποιος είχε ανεβάσει μια φωτογραφία από μια θήκη (νομίζω ήταν μια από αυτές που έδινε το πρόγραμμα δωρεάν) που το εσωτερικό της ήταν "στρωμένο" με κάτι σαν πανάκι.

Δε θυμάμαι αν ήταν σ'αυτό το topic ή σε άλλο για το iPhone 4, αλλά δε μπορώ να τη βρω για να δω ποία είναι. Ξέρεις κανείς;

 

----------------

Now playing on iTunes: Pombagira - Baron Citadel

via FoxyTunes

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

Το iFM της Griffin που ακούς ραδιόφωνο χωρίς ίντερνετ,ξέρετε αν λειτουργεί και για το 4άρι?

Η vodafone πόσο το έχει περίπου?

Από εδώ ποιό μας κάνει?

Έχει δική του τροφοδοσία ή τραβάει από την μπαταρία?

Link to comment
Share on other sites

Switcheasy NUDE Clear,19.99€ + 3€,έξοδα μεταφοράς.

 

 

Εγώ πάντως δεν βλεπω τίποτε "περίεργο".

Ακόμα κι αν η τιμή αυτή δεν προκύπτει μετά απο κάποια δασμολόγηση,είναι δικαίωμα της κάθε εταιρείας να εφαρμόζει διαφορετική πολιτική τιμολόγησης σε κάθε αγορά που διαθέτει τα προιόντα της.

 

εγω προσωπικα το θεωρρω απατη να πληρωνει ενας απο αμερικη 19.99USD

http://www.switcheasy.com/products/NUDE/NUDE.php

και ενας απο ευρωπη 19.99 ΕΥΡΩ

http://www.switcheasy-europe.com/products/NUDE/NUDE.php#

κ δεν μιλαω για μεταφορικα μιλαω για τιμη προιοντος

σιγουρα καθε εταιρια κοστολογει οπως θελει

αλλα η "ευρωπαικη" θηκη ειναι πιο "καλη" απο την αμερικανικη ειχε πιο ακριβη κατασκευη πιο ακριβη εργατοωρα?Προσωπικα οπως ειπα κ το 1 μου ποστ το θεωρρω απατη

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

σιγουρα καθε εταιρια κοστολογει οπως θελει

αλλα η "ευρωπαικη" θηκη ειναι πιο "καλη" απο την αμερικανικη ειχε πιο ακριβη κατασκευη πιο ακριβη εργατοωρα?Προσωπικα οπως ειπα κ το 1 μου ποστ το θεωρρω απατη

 

Είαι βέβαιος οπως τόσο η "αμερικάνικη",όσο κι η "ευρωπαική",παρήχθησαν στο ίδιο κινέζικο εργοστάσιο.

 

Ακόμα κι έτσι όμως δυσκολεύομαι ν'αντιληφθω το concept και το μέγεθος της απάτης.

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ξερει κανεις απο που μπορω να προμηθευτω εναν original φορτιστη για το iphone(4 για την ακριβεια αλλα απο οτι ξερω ο φορτιστης ειναι ιδιος για ολα τα iphone);Εννοω και το καλωδιο usb και το adapter που μπαινει στην πριζα...!

Και ποσο μπορει να κανει;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ξερει κανεις απο που μπορω να προμηθευτω εναν original φορτιστη για το iphone(4 για την ακριβεια αλλα απο οτι ξερω ο φορτιστης ειναι ιδιος για ολα τα iphone);Εννοω και το καλωδιο usb και το adapter που μπαινει στην πριζα...!

Και ποσο μπορει να κανει;

Από τα μαγαζιά της Apple, Vodafone, Cosmote, Plaisio, Multirama, Public, Media Markt etc♠

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Από τα μαγαζιά της Apple, Vodafone, Cosmote, Plaisio, Multirama, Public, Media Markt etc♠

 

Εχουν σιγουρα και ετοιμοπαραδοτα;

Γιατι σε 1-2 voda που ρωτησα(οι υπαλληλοι δεν ηξερα κατι τετοιο) και στο site του πλαισιου δεν βρηκα κατι.!

Ποσο μπορει να κανει ομως;

Συγγνωμη αν σας κουραζω...!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [iPhone Αξεσουάρ] Θήκες / Ακουστικά / BT / Καλώδια / Φορτιστές κτλ
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...