Jump to content

[iPhone Αξεσουάρ] Θήκες / Ακουστικά / BT / Καλώδια / Φορτιστές κτλ


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχουν σιγουρα και ετοιμοπαραδοτα;

Γιατι σε 1-2 voda που ρωτησα(οι υπαλληλοι δεν ηξερα κατι τετοιο) και στο site του πλαισιου δεν βρηκα κατι.!

Ποσο μπορει να κανει ομως;

Συγγνωμη αν σας κουραζω...!

Εψαξα στο Public και ειδα οτι κοστιζε κοντα στα 35.

Link to comment
Share on other sites

Εψαξα στο Public και ειδα οτι κοστιζε κοντα στα 35.

 

Μπορεις να μου στειλεις link εστω και με pm...!

Ευχαριστω εκ των προτερων...!

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να μου στειλεις link εστω και με pm...!

Ευχαριστω εκ των προτερων...!

Αυτο νομιζω ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο νομιζω ειναι.

 

Σε ευχαριστω...αυτο πρεπει να ειναι...!

Απλως δεν φανταστηκα να ψαξω στο section των αξεσουαρ για laptops...!

Link to comment
Share on other sites

1)Στειλτε mail διαμαρτυριας και ειρωνιας

2)Υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες...και μαλιστα πολυ καλυτερες!

 

σιγουρα απλα το παρεθεσα γιατι το θεωρησα απατη-αδικια κ ειπα να το μοιραστω για να ειστε κ εσεις υποψιασμενοι απο δω κ περα

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα,

 

Είμαι ανάμεσα σε δύο θήκες:

1) http://www.senacases.com/apple/iphone-4-cases/ultraslim/#

2) http://www.more-thing.com/classic-collection-for-iphone-4.html?osCsid=es6gsu3qg9um71qi8pdvi5emc1

 

Χρώμα μαύρο, αλλά δεν ξέρω ποια να διαλλέξω. Της sena μου φαίνεται αρκετά λεπτή χωρίς να προσθέτει όγκο στο τηλέφωνο αλλά όχι τόσο ποιοτικό το δέρμα της. Της more φαίνεται περισσότερο ποιοτική κ ποιο ανθεκτική αλλά μοιάζει με μια κινεζιά που πήρα απο ebay http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=280557358651 η οποία βγήκε ψιλομάπα.

 

Έχει κανείς δοκιμάσει τις 2 που ανέφερα και να προτείνει κάτι για να μην αγοράσω 50 θήκες μέχρι να καταλήξω σε κάτι που να αρμόζει στο 4?

 

Ευχαριστώ

Edited by sp07ky
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα,

 

Είμαι ανάμεσα σε δύο θήκες:

1) http://www.senacases.com/apple/iphone-4-cases/ultraslim/#

2) http://www.more-thing.com/classic-collection-for-iphone-4.html?osCsid=es6gsu3qg9um71qi8pdvi5emc1

 

Χρώμα μαύρο, αλλά δεν ξέρω ποια να διαλλέξω. Της sena μου φαίνεται αρκετά λεπτή χωρίς να προσθέτει όγκο στο τηλέφωνο αλλά όχι τόσο ποιοτικό το δέρμα της. Της more φαίνεται περισσότερο ποιοτική κ ποιο ανθεκτική αλλά μοιάζει με μια κινεζιά που πήρα απο ebay http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=280557358651 η οποία βγήκε ψιλομάπα.

 

Έχει κανείς δοκιμάσει τις 2 που ανέφερα και να προτείνει κάτι για να μην αγοράσω 50 θήκες μέχρι να καταλήξω σε κάτι που να αρμόζει στο 4?

 

Ευχαριστώ

 

Έχω και χρησιμοποιώ ΚΑΙ τις 2 και είναι η μία καλύτερη από την άλλη. Όποια και να πάρεις θα την ευχαριστηθείς.

 

Σου στέλνω και PM για τη Sena.

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

Το iFM της Griffin που ακούς ραδιόφωνο χωρίς ίντερνετ,ξέρετε αν λειτουργεί και για το 4άρι?

Η vodafone πόσο το έχει περίπου?

Από εδώ ποιό μας κάνει?

Έχει δική του τροφοδοσία ή τραβάει από την μπαταρία?

Αυτο που χρειαζεσαι ειναι αυτο

 

http://www.griffintechnology.com/products/ifm

 

Να πω την αληθεια ο μονος λογος που δεν εχω παρει το iphone ειναι η ελλειψη ραδιοφωνου (ακομα και στο 4αρι). Εχω ομως πολυ περιεργεια να δω πως αποδιδει αυτη η συσκευουλα της Griffin. Αν καποιος το εχει παρει ας μας πει τις εντυπωσεις του και ας απαντησει στην απορια αν μπορει να συντονιζει το ραδιο (μεσω φυσικα του application του) τοσο σε μονες οσο και σε ζυγες συχνοτητες (δηάδη 100,1 και 100,2 και 100,3 κοκ).

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που χρειαζεσαι ειναι αυτο

 

http://www.griffintechnology.com/products/ifm

 

Να πω την αληθεια ο μονος λογος που δεν εχω παρει το iphone ειναι η ελλειψη ραδιοφωνου (ακομα και στο 4αρι). Εχω ομως πολυ περιεργεια να δω πως αποδιδει αυτη η συσκευουλα της Griffin. Αν καποιος το εχει παρει ας μας πει τις εντυπωσεις του και ας απαντησει στην απορια αν μπορει να συντονιζει το ραδιο (μεσω φυσικα του application του) τοσο σε μονες οσο και σε ζυγες συχνοτητες (δηάδη 100,1 και 100,2 και 100,3 κοκ).

 

Πάντως στο site που παρέθεσες δεν δίνει compatibility με iPhone 4 το συγκεκριμένο ή τουλάχιστον δεν το έχουν ενημερώσει.

Καλό ταξίδι Αλέξανδρε...
Link to comment
Share on other sites

Έχω και χρησιμοποιώ ΚΑΙ τις 2 και είναι η μία καλύτερη από την άλλη. Όποια και να πάρεις θα την ευχαριστηθείς.

 

Σου στέλνω και PM για τη Sena.

 

Σ'ευχαριστώ για την απάντηση σου.

 

Σου απάντησα μέσω PM

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τη θήκη της incipio ngp σε μαύρο ημιδιαφανές. Φαίνεται ποιοτική και ότι προσφέρει προστασία αλλά δίνει και αρκετό όγκο στο κινητό. Δεν το μετάνιωσα πάντως. Έρχεται μαζί με πανάκι και screen protector.

 

Για screen protector μπροστά-πίσω έβαλα της no-more crystal. Απλά αίσχος μάλλον θα τον βγάλω να βάλω αυτόν που ήρθε με τη θήκη.

Link to comment
Share on other sites

Έχω και χρησιμοποιώ ΚΑΙ τις 2 και είναι η μία καλύτερη από την άλλη. Όποια και να πάρεις θα την ευχαριστηθείς.

 

Σου στέλνω και PM για τη Sena.

Πολυ καλες και οι 2 θηκες οντως.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα τις προτάσεις σας για Bluetooth mono handset για το iPhone 4 (Όχι Α2DP, Όχι στέρεο, Όχι με βάση εμπειρίας στο iPhone 3GS/3G).

 

Θα ήθελα

1. Να είναι ελαφρύ

2. Να έχει μεγάλη αυτονομία

3. Να έχει μαλακό αγκιστρο για το αυτί

4. Αν είναι δυνατόν, μια λύση μεταφοράς του όταν δεν χρησιμοποιείται όπως belt clip.

 

Ευχαριστώ πολυ!

iPhone XS max 256GB

iPad Pro 10.5" WiFi 256GB

Link to comment
Share on other sites

Sony Ericsson Bluetooth HBH-PV703 Black

Sony Ericsson Bluetooth VH110 Black

Τι λες;;;

 

Thank u.

 

Είχα παλιά ενα SE HBH PV και θυμάμαι είχε σκληρό άγκιστρο. Ισχύει;

 

Τα έχεις δοκιμάσει αυτα σε iPhone 4;

iPhone XS max 256GB

iPad Pro 10.5" WiFi 256GB

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τη θήκη της incipio ngp σε μαύρο ημιδιαφανές. Φαίνεται ποιοτική και ότι προσφέρει προστασία αλλά δίνει και αρκετό όγκο στο κινητό. Δεν το μετάνιωσα πάντως. Έρχεται μαζί με πανάκι και screen protector.

 

Για screen protector μπροστά-πίσω έβαλα της no-more crystal. Απλά αίσχος μάλλον θα τον βγάλω να βάλω αυτόν που ήρθε με τη θήκη.

φιλε DiM3NSiON αυτή τη θηκη πηρες? και αν ναι, μπορεις να μου πεις απο που την προμηθευτηκες?

Link to comment
Share on other sites

Λεω να παραγγείλω αυτή την θήκη....

Καλή τιμή ,cabron fiber που ήθελα...

Την έχει δοκιμάσει κανείς ?

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Συγγνωμη που θα σε απογοητευσω φιλε μου αλλα το 4 δεν το πηρα ακομη. Εγω πιστευω πως θα κανουν. Εαν θες πηγαινε σε καποιο καταστημα (π.χ. πλαισιο) και δες...
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω το plantronics 975 στο ιφον 4 και ειμαι ευχαριστημενος.Πολυ καλη ποιοτητα συνομιλιας ελαφρυ με μεγαλη αυτονομια (εχει θηκη με μπαταρια που τριπλασιαζει την αυτονομια της μπαταριας) και ειναι πολυ βολικο για το αυτι. ειναι απο τα καλυτερα bluetooth και στο προτεινω!
Link to comment
Share on other sites

Έχω και χρησιμοποιώ ΚΑΙ τις 2 και είναι η μία καλύτερη από την άλλη. Όποια και να πάρεις θα την ευχαριστηθείς.

 

Σου στέλνω και PM για τη Sena.

 

Επειδή και εγώ είμαι ανάμεσα στις 2 (Ultrarslim και Classic) ποια από τις 2 προσφέρει καλύτερη προστασία και σε ποια θήκη βγαίνει ευκολότερα το κινητό?

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes
Link to comment
Share on other sites

Επειδή και εγώ είμαι ανάμεσα στις 2 (Ultrarslim και Classic) ποια από τις 2 προσφέρει καλύτερη προστασία και σε ποια θήκη βγαίνει ευκολότερα το κινητό?

 

Και οι δυο είναι κάπως σφιχτές στην αρχή, ειδικά στο 3GS και λιγότερο στο 4, αλλά χαλαρώνουν με τον καιρό.

 

* Έχεις PM για τη Sena.

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

Λεω να παραγγείλω αυτή την θήκη....

Καλή τιμή ,cabron fiber που ήθελα...

Την έχει δοκιμάσει κανείς ?

 

Καλη θηκη φαινεται απλα να παρατηρησω 2 πραγματακια.

1.Το κοψιμο που εχει στη καμερα πισω δεν ειναι οβαλ που αφηνει μια υποψια οτι θα εχεις το γνωστο προβλημα με το φλας

2.Lite ονομα κι πραγμα...δηλαδη προστασια απο γρατσουνιες και ελαφριες πτωσεις.Τιποτα παραπανω το οποιο φυσικα αντισταθμιζεται απο το οτι δεν δινει καθολου ογκο στο κινητο.

Link to comment
Share on other sites

Και οι δυο είναι κάπως σφιχτές στην αρχή, ειδικά στο 3GS και λιγότερο στο 4, αλλά χαλαρώνουν με τον καιρό.

 

* Έχεις PM για τη Sena.

 

Στο θέμα προστασίας πάντως η more φαίνεται καλύτερη.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes
Link to comment
Share on other sites

Καλη θηκη φαινεται απλα να παρατηρησω 2 πραγματακια.

1.Το κοψιμο που εχει στη καμερα πισω δεν ειναι οβαλ που αφηνει μια υποψια οτι θα εχεις το γνωστο προβλημα με το φλας

2.Lite ονομα κι πραγμα...δηλαδη προστασια απο γρατσουνιες και ελαφριες πτωσεις.Τιποτα παραπανω το οποιο φυσικα αντισταθμιζεται απο το οτι δεν δινει καθολου ογκο στο κινητο.

 

Κανονικά του φοράω μια σιλικονάτη griffin που το προστατεύει ,απλά πολλές φορές θέλω να του βάζω μια καλή όμορφη ,και γενικά ψάχνομαι..αν έχετε να προτείνετε κάποια ,είναι ευπρόσδεκτη η πρόταση σας!:)

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [iPhone Αξεσουάρ] Θήκες / Ακουστικά / BT / Καλώδια / Φορτιστές κτλ
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...