Jump to content

iPhone 3G / 3GS


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχεις κάνει authorize με το account σου itunes - store - authorize computer. Η μουσική δεν συγχρονίζεται αμφίδρομα. Μονο τις αγορές σου μπορείς να συγχρονίσεις!

 

Ναι το ξερω, γι' αυτό ψάχνω να βρω τρόπο να σώσω τα τραγούδια μου.

Xiaomi Mi9 Lite

Samsung A5 2016

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ναι το ξερω, γι' αυτό ψάχνω να βρω τρόπο να σώσω τα τραγούδια μου.

 

ρίξε μια ματια εδώ μήπως και σε βοηθήσει

 

http://www.macroplant.com/iexplorer/tutorials/how-to-transfer-songs-from-iphone-into-itunes.php

Link to comment
Share on other sites

ρίξε μια ματια εδώ μήπως και σε βοηθήσει

 

http://www.macroplant.com/iexplorer/tutorials/how-to-transfer-songs-from-iphone-into-itunes.php

 

Καλό φαίνεται το πρόγραμμα αλλά χρειάζεται να το αγοράσεις για να το χρησιμοποιήσεις.

Xiaomi Mi9 Lite

Samsung A5 2016

Link to comment
Share on other sites

Τελικά βρήκα τη λύση με αυτό: http://www.imobie.com/phonetrans/

 

Ευχαριστούμε που το μοιράζεσαι μαζί μας :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Γεια σας παιδια εχω ενα iphone 3gs το οποιο μια μερα που εβλεπα ταινεια εκανε ενα μπιπ και εκλεισε απο τοτε οταν το ανοιγω με βγαζει το itunes και τι usb απο κατω μπορει καποιος να με βοηθισει.Ευχαριστω!!!!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια εχω ενα iphone 3gs το οποιο μια μερα που εβλεπα ταινεια εκανε ενα μπιπ και εκλεισε απο τοτε οταν το ανοιγω με βγαζει το itunes και τι usb απο κατω μπορει καποιος να με βοηθισει.Ευχαριστω!!!!!!!!!!!!!!!

 

Άνοιξέ το, σύνδεσέ το με το καλώδιο στον υπολογιστή σου και άνοιξε το itunes.

Αυτό σου "λέει".

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Φιλε το κανω restore και κολαει προς το τελος και γραφει σφαλμα (1)

 

Κάτι θα σημαίνει αυτό, αλλά δεν γνωρίζω.

Αν ξέρει κάποιος άλλος, ας βοηθήσει.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Φιλε το κανω restore και κολαει προς το τελος και γραφει σφαλμα (1)

 

Δυστυχώς κάτι τέτοιο δείχνει νέκρωση σημείων στην πλακέτα. Eίναι εύκολο να μας αναφέρεις τα error που σoυ βγάζει το iTunes;

Link to comment
Share on other sites

Οταν τελιωνει μου γραφει περισοτερα το παταω και γραφει η να βαλω καινουργια εκδοση ιτουνεσ η να αλλαξω θυρα usb τα δοκιμαζω αλλα τιποτα:worry:
Link to comment
Share on other sites

Οταν τελιωνει μου γραφει περισοτερα το παταω και γραφει η να βαλω καινουργια εκδοση ιτουνεσ η να αλλαξω θυρα usb τα δοκιμαζω αλλα τιποτα:worry:

 

θα πρέπει να απευθυνθείς σε τεχνικό και δεν ξέρω κατά πόσο σε συμφέρει να το φτιάξεις λόγω κόστους. :(

Link to comment
Share on other sites

Δεν γινετε με κανα προγραμμα να το κανω γιατι δεν συμφερει να δωσο λεφτα

 

το πρόγραμμα τι να σου κάνει σε ένα πρόβλημα που αφορά το hardware;

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Παιδιά μια ερώτηση. Τις προάλλες που σέρφαρα από τον σαφάρι μου έβγαλε ένα μήνυμα ότι το κινητό έχει προσβληθεί από ιό; Πρέπει να κάνω κάτι; Από τοτε δεν το έχω συνδέσει στο itunes γιατί φοβάμε μήπως έχω πρόβλημα μετά με τον υπολογιστή. Μπορώ να κάνω κάτι;;;
Η μόνη διαφορά μεταξύ αγίων και αμαρτωλών είναι ότι, κάθε άγιος έχει παρελθόν και κάθε αμαρτωλός μέλλον... (Oscar Wilde)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση. Τις προάλλες που σέρφαρα από τον σαφάρι μου έβγαλε ένα μήνυμα ότι το κινητό έχει προσβληθεί από ιό; Πρέπει να κάνω κάτι; Από τοτε δεν το έχω συνδέσει στο itunes γιατί φοβάμε μήπως έχω πρόβλημα μετά με τον υπολογιστή. Μπορώ να κάνω κάτι;;;

 

Τα iphones λόγω του κλειστού λειτουργικού τους δεν προσβάλλονται από ιούς, το μήνυμα που σας έβγαλε είναι fake! δεν υπάρχει λόγος να κάνετε τίποτα!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση. Τις προάλλες που σέρφαρα από τον σαφάρι μου έβγαλε ένα μήνυμα ότι το κινητό έχει προσβληθεί από ιό; Πρέπει να κάνω κάτι; Από τοτε δεν το έχω συνδέσει στο itunes γιατί φοβάμε μήπως έχω πρόβλημα μετά με τον υπολογιστή. Μπορώ να κάνω κάτι;;;

 

Γενικότερα αυτά τα μηνύματα που βλέπεις είναι διαφημίσεις. Να από φεύγεις να πατάς επάνω και δεν έχεις απολύτως κάποιο πρόβλημα.

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλημέρα σας. Πρόσφατα πήρα ένα 3gs από φίλο και θα το κρατήσω κανά δίμηνο. Η μπαταρία του με το ζόρι βγάζει μέρα με wifi on. Καλά με 3g δεν το συζητώ.

Αξίζει να αγοράσω μία και να την βάλω? Θα δω μια κάποια διαφορά ή όχι? Αν είναι να μην ασχοληθώ και πολύ.

Να πω ότι πρώτη φορά έχω στην κατοχή μου iphone και δεν ξέρω για το συγκεκριμένο τι αυτονομία έχει.

Ευχαριστώ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οι μπαταρίες του 3gs είναι φτηνές και μπορείς να τις βρεις είτε στο ιντερνετ, αν πιάνουν τα χέρια σου και μπορείς να την αλλάζεις, είτε σε ένα από τα μαγαζιά που υπάρχουν σε κάθε γειτονιά, πληρώνοντας κάτι παραπάνω.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας. Πρόσφατα πήρα ένα 3gs από φίλο και θα το κρατήσω κανά δίμηνο. Η μπαταρία του με το ζόρι βγάζει μέρα με wifi on. Καλά με 3g δεν το συζητώ.

Αξίζει να αγοράσω μία και να την βάλω? Θα δω μια κάποια διαφορά ή όχι? Αν είναι να μην ασχοληθώ και πολύ.

Να πω ότι πρώτη φορά έχω στην κατοχή μου iphone και δεν ξέρω για το συγκεκριμένο τι αυτονομία έχει.

Ευχαριστώ.

 

Η μπαταρία είναι φθηνή.

Η διαδικασία είναι κάπως συνθέτη μέχρι και η πλακέτα πρέπει να βγει γιατί η μπαταρία είναι από πισω.

Μόνο για 2 μήνες δεν αξίζει άφησε το έτσι καλύτερα ούτε τα 10-15€ αξίζουν ούτε τα εργατικά

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Οι μπαταρίες του 3gs είναι φτηνές και μπορείς να τις βρεις είτε στο ιντερνετ, αν πιάνουν τα χέρια σου και μπορείς να την αλλάζεις, είτε σε ένα από τα μαγαζιά που υπάρχουν σε κάθε γειτονιά, πληρώνοντας κάτι παραπάνω.

 

Η μπαταρία είναι φθηνή.

Η διαδικασία είναι κάπως συνθέτη μέχρι και η πλακέτα πρέπει να βγει γιατί η μπαταρία είναι από πισω.

Μόνο για 2 μήνες δεν αξίζει άφησε το έτσι καλύτερα ούτε τα 10-15€ αξίζουν ούτε τα εργατικά

Το θέμα είναι ότι δεν μπορώ να δουλέψω έτσι να φοβάμαι να κάνω το οτιδήποτε μη μείνω από μπαταρία. Οκ τα λεφτά δεν είναι πολλά. Βέβαια εγώ θα την αλλάξω έχω αλλάξει και σε 5s, 5 και κάποια 4. Εύκολη διαδικασία.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αν εχεις αλλαξει μπαταρια 5/5s/4 τοτε για το 3gs θα σου φανει παιχνιδακι!

Την άλλαξα χθες βράδυ όλα καλά. Το έβγαλα από την φόρτιση πριν από λίγο και είναι ακόμα στο 100%. Από το κινητό γράφω. Με την παλιά θα είχε πέσει ήδη 2 ποσοστιαίες μονάδες.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Την άλλαξα χθες βράδυ όλα καλά. Το έβγαλα από την φόρτιση πριν από λίγο και είναι ακόμα στο 100%. Από το κινητό γράφω. Με την παλιά θα είχε πέσει ήδη 2 ποσοστιαίες μονάδες.

 

Αντε μεγιά η καινούργια μπαταρία:D

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 3G / 3GS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...