Jump to content

iPhone 3G / 3GS


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν είναι δεδομένο ότι το 3GS θα έχει έκπτωση από αγορά από το voda eshop.

Ασε που δε θα το χεις και την πρώτη ημέρα της κυκλοφορίας του πράγμα που αποτελεί τρισμέγιστο κακό!! :p

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

δεν είναι δεδομένο ότι το 3GS θα έχει έκπτωση από αγορά από το voda eshop.

 

BTW, rodin, εξαιρετικές οι φωτό του 3GS από το λινκ στο macrumors...

 

To 3G πάντως είχε. Βέβαια η έκπτωση 50 ευρώ ισχύει για νέες συνδέσεις. Για αναβαθμίσεις είναι 20 ευρώ. Και για σκέτη συσκευή τίποτα (άσε που δεν το δίνουνε κιόλας σκέτο από το e-shop τους).

Link to comment
Share on other sites

Ασε που δε θα το χεις και την πρώτη ημέρα της κυκλοφορίας του πράγμα που αποτελεί τρισμέγιστο κακό!! :p

 

φτου φτου φτου.

μακρια απο μας.

απο νωρις το πρωι για ψωνια.

πρωτα IPHONE και μετα ΤΕΒΕ.

Link to comment
Share on other sites

φτου φτου φτου.

μακρια απο μας.

απο νωρις το πρωι για ψωνια.

πρωτα IPHONE και μετα ΤΕΒΕ.

Θέλω να πάω και να βρω τις ουρές με τις γριές σήματα-κατατεθέντα του ΙΚΑ να περιμένουν το iPhone και να συζητάνε για το tethering.

 

Μετά θα στείλω την ιδέα στον Burton να το κάνει ταινία :)

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να πάω και να βρω τις ουρές με τις γριές σήματα-κατατεθέντα του ΙΚΑ να περιμένουν το iPhone και να συζητάνε για το tethering.

 

Μετά θα στείλω την ιδέα στον Burton να το κάνει ταινία :)

 

:lol::lol::lol::lol:

 

Να κάνω και μια προβλεψη στην τιμη: iphone 3G-500, iphone 3gs 16GB- 600, iphone 3GS 32GB-670.

 

Ιδανικη τιμη για να πουλήσει για μένα θα ηταν 420, 520, 600 αντιστοιχα

Current Phones: Apple iPhone, Samsung U600 Gold Edition
Link to comment
Share on other sites

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να κανω μια ερώτηση.

Προβλέπω πως στο ebay θα μπορέσω να βρω πολύ φθηνά το 3GS από ό,τι στην Ελλάδα και, επειδή υπάρχει ενδεχόμενο αγοράς του, θελω να ρωτήσω, αξίζει από το εξωτερικό? Το 16άρι από τι τιμή το βρισκω?

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να κανω μια ερώτηση.

Προβλέπω πως στο ebay θα μπορέσω να βρω πολύ φθηνά το 3GS από ό,τι στην Ελλάδα και, επειδή υπάρχει ενδεχόμενο αγοράς του, θελω να ρωτήσω, αξίζει από το εξωτερικό? Το 16άρι από τι τιμή το βρισκω?

 

Mπορείς να ξεκινήσεις κάνοντας ένα search στο ebay, αλλά αμφιβάλλω πραγματικά ότι θα καταφέρεις να το βρεις φθηνότερα από την ελλάδα.

 

Επιπλέον, γιατί καίγεσαι τόσο πολύ? Τόσο πολύ θα αλλάξει τη ζωή σου? Θα σε κάνει πολύ πιο ευτυχισμένο? Σε 10 μέρες θα είναι διαθέσιμο...

Link to comment
Share on other sites

να το βρεις πιο φθηνα αποκλειεται....

 

Προς το παρον τουλαχιστον δεν βλεπω να το βρεις κατω απο χιλιαρικο γιατι πολυ απλα δεν ειναι ακομα διαθεσιμο σε ολες τις χωρες και σε καποιες πωληται κλειδωμενο οποτε τα χτυπαν ψηλα.

Link to comment
Share on other sites

Mπορείς να ξεκινήσεις κάνοντας ένα search στο ebay, αλλά αμφιβάλλω πραγματικά ότι θα καταφέρεις να το βρεις φθηνότερα από την ελλάδα.

 

Επιπλέον, γιατί καίγεσαι τόσο πολύ? Τόσο πολύ θα αλλάξει τη ζωή σου? Θα σε κάνει πολύ πιο ευτυχισμένο? Σε 10 μέρες θα είναι διαθέσιμο...

 

Γιατί κακο είναι που ρωτάει ο άνθρωπος; Μπορεί ναι, αυτό να τον κάνει ευτυχισμένο. Αλλοι τη βρίσκουν και δε βλέπουν την ώρα να έρθει το καινουργιο αμάξι τους, άλλοι το καινούργιο CD της Madonna και άλλοι το iPhone. Γιατί το παρουσιάζεις σα να πρέπει να απολογηθεί που το έθεσε όπως το έθεσε;

 

one_tree_hill: Στο ebay θα το βρεις πιο ακριβά και βάλε και τα μεταφορικά...σιγουρα δε θα σε συμφέρει η αγορα.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Εχετε δικιο ειναι πολυ ακριβο...

Κριμα ρε γμτ... Επρεπε να περιμενω, μολις το Μαρτιο αγορασα το 3G... Το μονο που δε με ικανοποιει ειναι η ταχυτητα. Κ τα λεφτά είναι πολλά.

Link to comment
Share on other sites

Βασικα, ο χρονος που χρειαζεται για να ανοιξει κάτι, να ενεργοποιηθει το τηλεφωνο... Ειδα ενα βιντεο που ηταν διπλα κ η ταχυτητα του 3GS ειναι εκπληκτική
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον το είδες την ώρα που κάνει boot όπου είναι πολύ γρηγορότερο, αλλά πόσες φορές το κλείνεις και το ανοίγεις το κινητό? Δηλαδή έτσι όπως το λες είναι σαν να και το 3G είναι αργό (καμία σχέση).
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Γιατί κακο είναι που ρωτάει ο άνθρωπος; Μπορεί ναι, αυτό να τον κάνει ευτυχισμένο. Αλλοι τη βρίσκουν και δε βλέπουν την ώρα να έρθει το καινουργιο αμάξι τους, άλλοι το καινούργιο CD της Madonna και άλλοι το iPhone. Γιατί το παρουσιάζεις σα να πρέπει να απολογηθεί που το έθεσε όπως το έθεσε;

 

one_tree_hill: Στο ebay θα το βρεις πιο ακριβά και βάλε και τα μεταφορικά...σιγουρα δε θα σε συμφέρει η αγορα.

 

θεώρησε τα ερωτήματά μου ως ρητορικά (θεωρώ ότι η απάντηση είναι όχι εκ προοιμίου) και τα έθεσα ως λόγους παραινετικούς ώστε να μην βιαστεί να το αγοράσει και μάλιστα από το εξωτερικό. ;)

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον το είδες την ώρα που κάνει boot όπου είναι πολύ γρηγορότερο, αλλά πόσες φορές το κλείνεις και το ανοίγεις το κινητό? Δηλαδή έτσι όπως το λες είναι σαν να και το 3G είναι αργό (καμία σχέση).

 

To 3g ειναι αργο. Οχι μονο βαζωντας το διπλα διπλα με το 3gs. Μπορω να απαριθμισω ενα σωρο εφαρμογες που ανοιγουν απελπιστικα αργα στο 3g ενω ανοιγουν στο μισο χρονο στο 3gs.

Και ας μην ξεχναμε δεν παιζει ρολο μονο η ταχυτητα με την οποια φορτωνει αλλα και η αποκριση των εφαρμογων. Στο 3gs δεν υπαρχει καμμια καθυστερηση ενω στο 3g πολλες εφαρμογες εχουν αρκετα slow down.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε παιδιά, πάρτε για παράδειγμα εφαρμογές όπως το Navigon: στο 3G θέλει γύρω στα 30-45" για να ανοίξει. Εκεί, η διαφορά ταχύτητας του 3GS θα φανεί και με το παραπάνω.

Namasté,

 

george

Link to comment
Share on other sites

εγω να πω κατι...;

οσοι εχετε το 3G ok θα δειτε διαφορα αλλα αφου δεν αλλαξε και το σχεδιο δεν νομιζω( αν πουλησετε τα δικα σας και βαλετε αλλα 250Ε πανω κατω )να αξιζει τον κοπο...

 

εγω πρπσωπικα δεν θα το εκανα...ειναι ακριβως ιδιο...

και η μπαταρια του 3G διαρκει πολυ περισσοτερο εκτος απο το γεγονος πως αν καποιος δεν βαλει screen protector και το εχει ᾽᾽γυμνο᾽᾽σαν εμενα ( :p ) η oleophobic οθονη γδερνεται οχι ασχημα αλλα μικρες αμηχες τις αποκτα για πλακα...

 

τωρα αν θελετε να εχετε πραγματικα βιντεο῎και καμερα μαζι (αρκετα καλες) αλλα και παιχνιδομηχανη απιστευτη τοτε οκ παω πασο.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

εγω να πω κατι...;

οσοι εχετε το 3G ok θα δειτε διαφορα αλλα αφου δεν αλλαξε και το σχεδιο δεν νομιζω( αν πουλησετε τα δικα σας και βαλετε αλλα 250Ε πανω κατω )να αξιζει τον κοπο...

 

εγω πρπσωπικα δεν θα το εκανα...ειναι ακριβως ιδιο...

και η μπαταρια του 3G διαρκει πολυ περισσοτερο εκτος απο το γεγονος πως αν καποιος δεν βαλει screen protector και το εχει ᾽᾽γυμνο᾽᾽σαν εμενα ( :p ) η oleophobic οθονη γδερνεται οχι ασχημα αλλα μικρες αμηχες τις αποκτα για πλακα...

 

τωρα αν θελετε να εχετε πραγματικα βιντεο῎και καμερα μαζι (αρκετα καλες) αλλα και παιχνιδομηχανη απιστευτη τοτε οκ παω πασο.

Sorry κιόλας αλλά τη μια μας λες έτσι, την άλλη γιουβέτσι.

Τη μία λες ότι όντως αξίζει, έχει πολύ καλύτερη μπαταρία, ότι η olephobic οθόνη είναι τρομερή κλπ κλπ κ τώρα μας λες ακριβώς τα αντίθετα.

Εγώ προσωπικά έδωσα το 3G μου και το αναμένω αλλά αν ήμουν κάποιος που το σκέφτεται θα είχα εκνευριστεί με τα "tips" σου :p

Just my 2cents

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 3G / 3GS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...