Jump to content

iPhone 3G / 3GS


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λιγότερη μπαταρία καταναλώνει το wi-fi από το 3G.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παραλαμβάνω αύριο 2 τεμάχια 16ρια λευκά από Γερμανό Λεωνιδίου. Δεν ξέρω που τις βρήκανε τις παρτίδες αλλά είχα κάνει την παραγγελία πρίν καμιά βδομάδα περίπου. Στο Άστρος γνώριζα ότι είχε κάμποσα τεμάχια και λευκά και μαύρα αλλά μόλις του είπα για σκέτη συσκευή μου είπε ότι τα έχει δώσει όλα και δεν έμεινε τπτ. Είναι για γέλια ο τύπος.
Evolution is the solution... :D
Link to comment
Share on other sites

καλημερα.η ειμαι τυφλος η ειναι πρωι ακομα.μπορει να μου δωσει καποιος το λινκ που φτιαχνεις ακαουντ για το αππ στορ?

 

πως;; Αυτο το καμεις μεσα απο το iTunes!!

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

χαιρετω σας...

 

παραθετω εδω το ερωτημα μου κ το ιδιο μου εχουν πει αλλοι 2 φιλοι με το ιδιο προβλημα με μενα

 

το μεγαφωνο του κινητου εχει κοψει πολυ 3 μηνες μετα την αγορα του...ειναι φυσιολογικο αυτο?σχεδον δε το ακουω....νερα τετοια αποκλειονται...

 

το ιδιο κ οι φιλοι μου...καμια ιδεα?

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

καλημερα.η ειμαι τυφλος η ειναι πρωι ακομα.μπορει να μου δωσει καποιος το λινκ που φτιαχνεις ακαουντ για το αππ στορ?

 

ρίξε μια ματιά εδώ : http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2849514#post2849514

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Παιδες λιγο τα φωτα σας...

 

Δεν με αφηνει να κανω λογαριασμο το itunes γιατι λεει οτι η καρτα μου δεν εγκριθηκε (prepaid visa της τραπεζας Κυπρου). Τι συμβαινει? Τι μπορω να κανω γιατι δεν μπορω να εγκαταστησω εφαρμογες καθολου ετσι...

 

Εγώ έχω λογαριασμό με prepaid visa Eurobank. Συνήθως λειτουργεί κανονικά. Κάποιες φορές μου βγάζει μήνυμα για πρόβλημα στην συναλάγη (σαν απόρριψη από την τράπεζα) αν δοκιμάσω άλλη ώρα, η συναλλαγή γίνεται. Μια φορά είχα πρόβλημα όλο το Σαββατοκύριακο. Δοκίμασε ξανά κάποια άλλη στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω λογαριασμό με prepaid visa Eurobank. Συνήθως λειτουργεί κανονικά. Κάποιες φορές μου βγάζει μήνυμα για πρόβλημα στην συναλάγη (σαν απόρριψη από την τράπεζα) αν δοκιμάσω άλλη ώρα, η συναλλαγή γίνεται. Μια φορά είχα πρόβλημα όλο το Σαββατοκύριακο. Δοκίμασε ξανά κάποια άλλη στιγμή.

 

Δεν καταλαβες, δεν με αφηνει να προσθεσω την καρτα μου στον λογαριασμο καν...

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβες, δεν με αφηνει να προσθεσω την καρτα μου στον λογαριασμο καν...

 

Κατάλαβα. Δοκίμασε ξανά άλλη ώρα ή ημέρα. Όταν δεν μπορεί για κάποιο λόγο να επιβεβαιώσει την κάρτα, την απορρήπτει. Υπάρχει και το ενδεχόμενο επειδή η κάρτα αυτή είναι νέα (νομίζω βγήκε πρώτη φορά αυτό το καλοκαίρι) να μην την αναγνωρίζει ακόμα το itunes στις αποδεκτές κάρτες. Αν δεις ότι μέχρι αύριο δεν την δέχετε, πήγαινε την Παρασκευή και βγάλε Eurobank.

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα εχθές σε μαύρο.(16gb).Απλά τέλειο.Το κινητό είναι πολύ γρήγορο και φιλικό ως προς την χρήση του.Είναι το πρώτο μου iphone και κάνω μια πρόβλεψη.Αν το επόμενο έχει φλας και μια πιο ικανοποητική κάμερα οι άλλες εταιρίες θα αρχίσουν να ανησυχούν πάρα μα πάρα πολύ.Η apple για μένα με το iphone έκανε τρελή κίνηση ματ.Ένα κινητό μου ναι μεν έχει ελλείψεις ως προς την κάμερα και μερικά άλλα μικρά εκνευριστικά αλλά είναι το μόνο κινητό (με οθόνη αφής) που μπορεί να παιχθεί στα δάχτυλα του ενός χεριού.Εύκολο και απλό και ταυτόχρονα όσο έξυπνο χρειάζεται.
Link to comment
Share on other sites

Κατα την γνωμη μου η καμερα του ειναι οκ.Θα μπορουσε να ηταν καλυτερη αλλα εμενα προσωπικα δεν με ενοχλουν τα 3mp.Ειναι κατα πολυ βελτιωμενη σε σχεση με το 3g.Αυτο που λειπει πολυ κατ εμε απο την συσκευη ειναι το ραδιακι κατα τα αλλα το κινητο ειναι αχτυπητο πραγματικα:)
Link to comment
Share on other sites

στο 3gs εχει ενδειξη% για την μπαταρια?

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχει πάρει κανείς απο Μυτιλήνη κανα iphone? Είναι δυνατόν κανένα κατάστημα voda kai cosmote να μην έχει φέρει ούτε ένα;;; Τα περιμένουν τον Σεπτέμβρη λένε.
Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

στο 3gs εχει ενδειξη% για την μπαταρια?

 

Ναι (Settings/General/Usage)

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως αυτο εκανα και μου ζηταει πιστωτικη... Δεν μπορω να καταλαβω τι συμβαινει...

 

Δεν μπορει... ζηταει πιστωτικη αλλα εχει και την επιλογη none, τουλαχιστον πριν καιρο που το ειχα κανει ετσι ηταν.. δεν ξερω μηπως το εχουν αλλαξει τωρα...

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Για να έχει το none πρέπει αρχικά να βρείτε μια δωρεάν εφαρμογή. Θα σας προειδοποιήσει ότι δεν έχετε λογαριασμό όταν δεν πάτε να κάνετε download και εσείς θα επιλέξετε να κάνετε ένα λογαριασμό. Έτσι με αυτό το τρόπο θα έχει την επιλογή none ;)
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

off topic.......:whistle:

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια ειναι οτι "ψηνόμουν" να το πάρω αλλα κάποια πραγματάκια μου έκαναν αρνητική εντύπωση και μου άλλαξαν την απόφαση. Κάτι οι κιτρινισμένες οθόνες, κάτι η μικρή διάρκεια της μπαταρίας (όπως έχω ακούσει απο αρκετούς), κάτι η απουσία φλας, κάτι το οτι δεν μπορεί να παίζει flash videos (εκτός youtube), με ξενέρωσαν... 570 ευρώ (το λιγότερο) και να έχει τόσο σημαντικές ελλείψεις?
Link to comment
Share on other sites

Για να έχει το none πρέπει αρχικά να βρείτε μια δωρεάν εφαρμογή. Θα σας προειδοποιήσει ότι δεν έχετε λογαριασμό όταν δεν πάτε να κάνετε download και εσείς θα επιλέξετε να κάνετε ένα λογαριασμό. Έτσι με αυτό το τρόπο θα έχει την επιλογή none ;)

 

 

το βρηκα!τελικα αυτο ηθελε.τωρα εχω προβλημα με το ποστκοντ εκει που πρεπει να το σιμπληρωσω.εδω στο μοσχατο εχουμε 18345 το βαζω αλλα δεν το δεχετε.ξερει κανεις τι βαζουμε?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ βρήκα από το net άλλες διευθύνσεις! :p Κάνε το ίδιο και εσύ, δηλαδή βρες μια πόλη της Αμερικής και βάλε τα εκεί ;)
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Παιδία μια βοήθεια. Έχω πρόβλημα με το bluetooth. Το ενεργοποιώ από την διαδρομή settings->general->bluetooth. Το βάζω στο on και αμέσως βγάζει την ένδειξη devices και ένα κυκλάκι που γυρνάει σαν να ψάχμει συσκευές αλλά δεν βρίσκει τίποτα. Αν το ψάξω από άλλη συσκευή το βρίσκω και οι συσκευές κάνουν pair αλλά δεν μπορώ να στείλω τίποτα στο Iphone. Κάνω κάτι λάθος. Μια βοήθεια παρακαλώ.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 3G / 3GS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...