Jump to content

[Service] Προβλήματα / Απορίες / DOA


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Πιστευω οτι δεν υπαρχει καποιος λογος να το πατε εκει εφοσον εχετε το 3g. Περισσοτερο αυτο πηγαινει για αυτους που εχουν το 2g οπου δεν υπαρχει εγγυηση εδω.

 

Ή μόλις λήξει η εγγύηση του 3G Αποστόλη.

The mere sight of your undead allies sickens me. What unholy bargain have your struck?
Link to comment
Share on other sites

Το Kinitomania σιγουρα παρεχει εγγυηση για iPhone;

 

Στο site παντως αναφερει οτι δεν παρεχεται εγγυηση.

 

 

Για το VNP εχει κανεις καποια αποψη;

 

Αναφερουν στο site τους οτι παρεχουν δυο χρονια εγγυηση για iPhone.

Link to comment
Share on other sites

Ή μόλις λήξει η εγγύηση του 3G Αποστόλη.

 

 

Που ξερεις το ονομα μου; :p

 

by the way παιδια ειναι καιρος να αλλαξω μπαταρια.. μετα απο 2 χρονια που εχω το κινιτο πρεπει να κανω αλλαγη επιτελους. Δεν εχει κλεισει ποτε το τηλεφωνο. Οποτε εινα λογικο να γινει κατι τετοιο. Και πολυ κρατησε :D

Εχετε καμια μπαταρια υπόψιν; Φυσικα την αλλαγη θα τη κανω μονος μου :D

Ηδη παραγγειλα μεταλλικο back cover σε χρωμα χρυσο, γιατι αυτο που εχω το γρατσουνισα λιγακι οταν ηταν να κανω την αλλαγη της οθονης.

Link to comment
Share on other sites

..... Εχετε καμια μπαταρια υπόψιν; Φυσικα την αλλαγη θα τη κανω μονος μου :D

 

Ρίξε μια ματιά στο Δήσιο. Τις δίνει 18€ περίπου.

 

Από τον συγκεκριμένο, έχω αγοράσει μπαταρίες για άλλες συσκευές (φωτογραφικές μηχανές, Motorola V3 κλπ) κι έχω μείνει απόλυτα ευχαριστημένος. :)

Βασίλης
Link to comment
Share on other sites

Ρίξε μια ματιά στο Δήσιο. Τις δίνει 18€ περίπου.

 

Από τον συγκεκριμένο, έχω αγοράσει μπαταρίες για άλλες συσκευές (φωτογραφικές μηχανές, Motorola V3 κλπ) κι έχω μείνει απόλυτα ευχαριστημένος. :)

 

Σε ευχαριστω παρα πολυ φιλε μου! Να'σαι καλα καλη χρονια να εχουμε! :)

Link to comment
Share on other sites

τα ακουστικα (hands free) του iphone καλυπτονται απο την εγγυηση της vodafone? Τα ανοιξα και αρχισαν να μου κανουν νερα... Τα πηγα σε ενα καταστημα vodafone στα Τρικαλα οπου στην αρχη μου ελεγαν οτι δεν καλυπτονται, μετα οτι πρεπει να τα παω στο καταστημα vodafone απο το οποιο πηρα το iphone (!!!!!!) και μετα τα δεχτηκαν, συμπληρωσαν τη φορμα επιστολης για την εγγυηση και περιμενω εδω και δυο εβδομαδες..

Αν ξερει καποιος για τα περεφερειακα αν καλυπτονται ας μου πει για να αγορασω καινουρια και να μην περιμενω τους κα8υστερημενους (με την καλη εννοια...παντα !!! χεχεχχεχε)

everyone can see things.

few can see into things...

Link to comment
Share on other sites

τα ακουστικα (hands free) του iphone καλυπτονται απο την εγγυηση της vodafone? Τα ανοιξα και αρχισαν να μου κανουν νερα... Τα πηγα σε ενα καταστημα vodafone στα Τρικαλα οπου στην αρχη μου ελεγαν οτι δεν καλυπτονται, μετα οτι πρεπει να τα παω στο καταστημα vodafone απο το οποιο πηρα το iphone (!!!!!!) και μετα τα δεχτηκαν, συμπληρωσαν τη φορμα επιστολης για την εγγυηση και περιμενω εδω και δυο εβδομαδες..

Αν ξερει καποιος για τα περεφερειακα αν καλυπτονται ας μου πει για να αγορασω καινουρια και να μην περιμενω τους κα8υστερημενους (με την καλη εννοια...παντα !!! χεχεχχεχε)

 

Το χαρτί που δίνει η Vodafone με τις πληροφορίες για το service του iPhone δεν αναφέρει τίποτα για αξεσουάρ. Φαίνεται πως η Apple ξέχασε ότι υπάρχουν και αυτά και δεν τα έχει συμπεριλάβει στη συμφωνία της με τη Vodafone ή τουλάχιστον δεν την έχει ενημερώσει για τη διαδικασία που θα πρέπει να ακολουθείται. Όπως και να'χει όμως είναι υποχρεωμένοι να στα αντικαταστήσουν αν έχουν πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Το ζητημα ειναι οτι αντε να τους πεισεις οτι δεν τα εκανες εσυ τιποτα και οτι χαλασαν μονα τους. Μπορουν να σου πουν οτι χαλασαν επειδη τσακισες το καλωδιακι πχ..

everyone can see things.

few can see into things...

Link to comment
Share on other sites

Τα ακουστικά δε θεωρούνται αναλώσιμα? Δλδ σε ένα mp3 player τα ακουστικά καλύπτονται απο εγγύηση?

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως όσον αφορά το 9volto οι υπηρεσίες σέρβις του είναι άκρως ακριβές...

 

Το 9volto ανεκαθεν ητανε ενα κατάστημα που δε το ειχα σε υπόληψη μαζεψε κοσμο απο τα μεταχειρισμένα και απο τις επισκευες πχ. Για το touchscreen του 3g ζητάνε 100ευρω... οταν στο ebay το αγοράζεις με 30$ ειναι δυνατον αυτή η διαφορά ?

Anyway καλο ειναι να περνας απο απέξω αλλα ποτε να μη μπαίνεις μεσα

http://www.take2.gr/blackjack.jpg

Magas einai autos pou milaei me tis pra3eis !!!

Link to comment
Share on other sites

Το 9volto ανεκαθεν ητανε ενα κατάστημα που δε το ειχα σε υπόληψη μαζεψε κοσμο απο τα μεταχειρισμένα και απο τις επισκευες πχ. Για το touchscreen του 3g ζητάνε 100ευρω... οταν στο ebay το αγοράζεις με 30$ ειναι δυνατον αυτή η διαφορά ?

Anyway καλο ειναι να περνας απο απέξω αλλα ποτε να μη μπαίνεις μεσα

 

Για να μου αλλάξουν το τζάμι στο 2g ζήτησαν 230 ευρώ!!.. Τελικά παράγγειλα ένα απο ebay με 8 ευρώ και το έφτιαξα μόνος μου:p

Link to comment
Share on other sites

Για να μου αλλάξουν το τζάμι στο 2g ζήτησαν 230 ευρώ!!.. Τελικά παράγγειλα ένα απο ebay με 8 ευρώ και το έφτιαξα μόνος μου:p

 

Προφανώς δε θα σου άλλαζαν το γυαλί γιατι ειναι χρονοβόρα και επικίνδυνη εργασια θα σου άλλαζαν ολη την οθονη που κοστίζει 90ευρω για 230ευρω, ειναι μια δουλεια που με τα απαραίτητα εργαλια χρειάζεται γύρω στα 20 λεπτα εστω οτι τα εργατικα ειναι 50 ευρω η και 100 σου λεω εγω βγαινει 190 ευρώ το κερδος τους απλα ειναι ΤΡΕΛΟ για 230 ευρω πλεον βρίσκεις 2g στο ebay

http://www.take2.gr/blackjack.jpg

Magas einai autos pou milaei me tis pra3eis !!!

Link to comment
Share on other sites

Το ζητημα ειναι οτι αντε να τους πεισεις οτι δεν τα εκανες εσυ τιποτα και οτι χαλασαν μονα τους. Μπορουν να σου πουν οτι χαλασαν επειδη τσακισες το καλωδιακι πχ..

 

Τα ακουστικα του iphone κακα τα ψεματα ειναι αθλια εντελως χάλια ποιότητα και ηχο καλύτερα θα ήτανε να δωσεις 10-15ευρώ και να παρεις αλλα πιο καλα ακουστικα ειναι φτηνη πιστευω και καλή αναβάθμιση για να μη περιμένεις και αδικα αν ομως θες τα αυθεντικα με 5ευρω τα βρισκεις ebay

http://www.take2.gr/blackjack.jpg

Magas einai autos pou milaei me tis pra3eis !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

I - Phone χάλασε stop.

 

Ι - Phone πήγε Service Vodafone stop.

 

I - Phone θα αλλάξει πλακέτα είπε το service stop.

 

Κάτοχος I - Phone δεν θέλει αλλάξει πλακέτα, θέλει αντικατάσταση συσκευης με καινούρια stop.

 

Ι - Phone είναι στην εγγύηση αγορά πριν 3 μήνες stop.

 

Service χέστηκε και είπε κάτοχο οτι θα αλλάξει πλακέτα και όχι συσκευή stop.

 

Κάτοχος πήρε τηλέφωνο Υπουργείο Εμπορίου και συνομίλησε με το τμήμα προστασίας καταναλωτή stop.

 

Yπουργείο Εμπορίου είπε στον καταναλωτή να κάνει καταγγελία stop.

 

Καταναλωτή ενημέρωσε Vodafone οτι θα προβεί σε καταγγελία stop.

 

Vodafone ενημέρωσε καταναλωτή οτι θα τον πάρει τηλέφωνο αφού ειδοποιηθεί το αρμόδιο τμήμα οτι σε περίπτωση που δεν αλλάξουν την συσκευή με καινούρια αλλά υποστεί αλλαγή πλακέτας ο καταναλωτής θα προβεί σε καταγγελία μέσω Υπουργείου Εμπορίου stop.

 

Άντε να δούμε τι θα γίνει.

 

Τι πάει να πεί αν η πλακέτα είναι το κινητό? Εγώ ξέρω οτι όταν είσαι μέσα στην εγγύηση αυτό που χαλάει δεν επιδιορθώνεται αλλά αντικαθίσταται με καινούριο.

Τα λέω καλα?

Και απο το Υπουργείο Εμπορίου το ίδιο μου είπαν.

 

Μήπως ισχύει μόνο κατά τον πρώτο μήνα? Εγώ το έχω τρείς μήνες. Έχει κανείς ιδέα τι παίζει?

 

Kαι καλώς σας βρήκα. :p

WWW REMALIACLUB.GR :p
Link to comment
Share on other sites

I - Phone χάλασε stop.

 

Ι - Phone πήγε Service Vodafone stop.

 

I - Phone θα αλλάξει πλακέτα είπε το service stop.

 

Κάτοχος I - Phone δεν θέλει αλλάξει πλακέτα, θέλει αντικατάσταση συσκευης με καινούρια stop.

 

Ι - Phone είναι στην εγγύηση αγορά πριν 3 μήνες stop.

 

Service χέστηκε και είπε κάτοχο οτι θα αλλάξει πλακέτα και όχι συσκευή stop.

 

Κάτοχος πήρε τηλέφωνο Υπουργείο Εμπορίου και συνομίλησε με το τμήμα προστασίας καταναλωτή stop.

 

Yπουργείο Εμπορίου είπε στον καταναλωτή να κάνει καταγγελία stop.

 

Καταναλωτή ενημέρωσε Vodafone οτι θα προβεί σε καταγγελία stop.

 

Vodafone ενημέρωσε καταναλωτή οτι θα τον πάρει τηλέφωνο αφού ειδοποιηθεί το αρμόδιο τμήμα οτι σε περίπτωση που δεν αλλάξουν την συσκευή με καινούρια αλλά υποστεί αλλαγή πλακέτας ο καταναλωτής θα προβεί σε καταγγελία μέσω Υπουργείου Εμπορίου stop.

 

Άντε να δούμε τι θα γίνει.

 

Τι πάει να πεί αν η πλακέτα είναι το κινητό? Εγώ ξέρω οτι όταν είσαι μέσα στην εγγύηση αυτό που χαλάει δεν επιδιορθώνεται αλλά αντικαθίσταται με καινούριο.

Τα λέω καλα?

Και απο το Υπουργείο Εμπορίου το ίδιο μου είπαν.

 

Μήπως ισχύει μόνο κατά τον πρώτο μήνα? Εγώ το έχω τρείς μήνες. Έχει κανείς ιδέα τι παίζει?

 

Kαι καλώς σας βρήκα. :p

 

 

Μου κάνει εντύπωση που σου είπαν κάτι τέτοιο. Η Vodafone και να θέλει να αλλάξει πλακέτα ΔΕΝ μπορεί, ούτε εξουσιοδότηση έχει από την Apple, ούτε εκπαιδευμένους τεχνικούς ούτε ανταλλακτικά. Μόνο έλεγχο κάνουν (μέσω ειδικής εφαρμογής της Apple) και από εκεί και πέρα αντικατάσταση με καινούργιο (από ειδικό seed stock της Apple), ότι λέει δηλαδή η εγγύηση. Από το κατάστημα στο είπαν αυτό? Μήπως λένε ότι θέλουν? Πάντως δεν το έχω ξανακούσει...

Link to comment
Share on other sites

Ναί φίλε μου. Μίλησα με το service τους έδωσα το IMEΙ της συσκευής και η απαντησή τους ήταν αυτή.

Θα επισκευαστεί και θα αλλάξει πλακέτα.

 

Όταν έχω νέα θα σας πώ.

WWW REMALIACLUB.GR :p
Link to comment
Share on other sites

Και στο κάτω κάτω βρε παιδιά η εγγύηση δεν είναι εγγύηση καλής λειτουργίας?

Ποιός μας έχει πεί εδώ στην Ελλάδα οτι η εγγύηση είναι δωρεάν service?

 

Εγώ το πήρα καινούριο και θα έχω ένα επισκευασμένο?

 

Στην Vodafone μου είπαν και μένα οτι τα i phone δεν επισκευάζονται - ανοίγονται, αλλά αντικαθίστανται με καινούρια.

Στο Service μου είπαν οτι θα αλλαχτεί πλακέτα και θα μπεί καινούρια με άλλο IMEI.

Το σώμα όμως θα είναι το ίδιο της συσκευής. Δεν το θέλω έτσι.

Θέλω καινούριο σφραγισμένο i phone και αν την Δευτέρα δεν με πάρουν τηλέφωνο θα προβώ στην καταγγελία οπως μου είπε το Υπουργείο Εμπορίου.

 

ΣΗΜΕΙΩΣΗ.

 

Για καταγγελίες να παίρνετε τηλέφωνα στο Υπουργείο Εμπορίου στο 210-3842508 (τμήμα προστασίας καταναλωτών)

Το ιδιωτικό ΙΝΚΑ είναι για τον πούτσ@ καβάλα όπως είπαν και άλλοι φίλοι προηγουμένως.

 

Πραγματικά μόλις έχω νέα θα σας πώ τι έγινε γιατί είναι κρίμα να μας πιάνουν ηλιθιους σε αυτή την χώρα.

 

Άκου αλλαγή πλακέτας...

Τα 500 ήξεραν να τα πάρουν όμως.

WWW REMALIACLUB.GR :p
Link to comment
Share on other sites

Μου κάνει εντύπωση που σου είπαν κάτι τέτοιο. Η Vodafone και να θέλει να αλλάξει πλακέτα ΔΕΝ μπορεί, ούτε εξουσιοδότηση έχει από την Apple, ούτε εκπαιδευμένους τεχνικούς ούτε ανταλλακτικά. Μόνο έλεγχο κάνουν (μέσω ειδικής εφαρμογής της Apple) και από εκεί και πέρα αντικατάσταση με καινούργιο (από ειδικό seed stock της Apple), ότι λέει δηλαδή η εγγύηση. Από το κατάστημα στο είπαν αυτό? Μήπως λένε ότι θέλουν? Πάντως δεν το έχω ξανακούσει...

 

Αυτό με την εγγύηση που μπορώ να το βρώ που λές?

Το αναφέρει η εγγύηση που έχω? Να της ρίξω μία ματιά? Αν είναι έτσι τότε εκτός απο το ότι η συσκευή επειδή δεν έχει κλείσει χρόνο οφείλουν να την αλλάξουμε με καινούρια βάση Ευρωπαικού κανονισμού, έχω το πάνω χέρι και στο συμβόλαιο της εγγύησης όπως λές.

WWW REMALIACLUB.GR :p
Link to comment
Share on other sites

Αυτό με την εγγύηση που μπορώ να το βρώ που λές?

Το αναφέρει η εγγύηση που έχω? Να της ρίξω μία ματιά? Αν είναι έτσι τότε εκτός απο το ότι η συσκευή επειδή δεν έχει κλείσει χρόνο οφείλουν να την αλλάξουμε με καινούρια βάση Ευρωπαικού κανονισμού, έχω το πάνω χέρι και στο συμβόλαιο της εγγύησης όπως λές.

 

Κανονικά πρέπει να σου δώσανε μαζί ένα χαρτί που έλεγε "Διαδικασία service Apple iPhone". Δεν υπάρχει μέσα στο κουτί. Αν δεν το έχεις ζήτα το από ένα κατάστημα.

 

Μου κάνει εντύπωση γιατι από τη στιγμή που η σύμβαση τους με την Αpple ΔΕΝ περιλαμβάνει service αλλά έλεγχο (με ειδική εφαρμογή που τους έχουν δώσει) και αντικατάσταση συσκευών από ειδικό stock (με λίγα λόγια η Vodafone δεν χάνει κάτι από τη διαδικασία αυτή) σημαίνει πως ούτε ειδικευμένους τεχνικούς έχουνε ούτε και ανταλλακτικά. Πώς λοιπόν θα επισκευάσουν τη συσκευή???

 

Πολύ πιθανό να έπεσες σε κάποιον μη σχετικό υπάλληλο της εταιρείας service που συνεργάζεται η Vodafone. Πάντως πάρε και ένα τηλέφωνο στο 13830 για να μιλήσεις με το αρμόδιο τμήμα customer care ή/και στείλε ένα e-mail στη Vodafone καθώς και στην Αpple.

 

Εdit: Mόλις βρήκα και κάποιες πληροφορίες service στο site της Vodafone. Διαβασέ τες (ειδικά τη 10η ερώτηση). http://www.vodafone.gr/portal/client/faq/FAQLoadCategories!FAQItems.action?faqCategoryId=386

Link to comment
Share on other sites

http://i42.photobucket.com/albums/e340/skatare/2009-02-01_101808ggggg.jpg

 

Aπο ότι βλέπω εδώ αναφέρει αυτό που λές.

Μόνο που στο τηλέφωνο του service μου είπαν αυτό που σας έγραψα.

 

Για να δούμε τι θα μου πούν απο το serice αύριο.

 

Eκτός αν η αλλαγή πλακέτας που ουσιαστικά είναι καινούρια συσκευή στο σώμα της παλιάς θεωρείται ως αντικατάσταση.

Κάτι όμως που δεν δέχομαι εγώ. Θέλω καινούρια σφραγισμένη και δεν το κάνω γιατί είχα δημιουργήσει κάποια χαρακιά στο σώμα της συσκευής ή στην οθόνη για να το ξεφορτωθώ. Το i phone το είχα σε άψογη κατάσταση. Το κάνω για το μαμώτο της όλης ιστορίας.

 

Χάλασε το i phone σας? Οφείλεται να το αντικαταστήσετε με ΣΦΡΑΓΙΣΜΕΝΟ καινούριο.

WWW REMALIACLUB.GR :p
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν.

Μίλησα ξανά με το service σήμερα το πρωί και πέτυχα μία καλή κοπέλα η οποία με ενημέρωσε οτι ο προηγούμενος υπάλληλος ήταν καινούριος και έκανε λάθος στην διατυπωση περί αλλαγής πλακέτας.

 

Δεν αλλάζουν πλακέτα τελικά αλλά δίνουν καινούρια συσκευή η οποία όμως δεν είναι σφραγισμένη με τα παρελκομενα φορτιστής hands free κτλ.

Τα παρελκόμενα δεν με νοιάζουν εννοείται.

 

Έτσι λύθηκε το μυστήριο με την αλλαγή της πλακέτας.

 

Αυτό που με προβληματίζει, και όπως με ενημέρωσαν απο την προστασία καταναλωτή της κρατικής ανεξάρτητης αρχής είναι το εξής.

Με ενημέρωσαν πως απο την στιγμή που αποσύρεται μία συσκευή λόγω βλάβης, εντός εγγύησης, και αντικαθισταται με άλλη καινούρια, η εγγύηση δεν πρέπει να συνεχισει με βάση το προηγούμενο συμβόλαιο ή την απόδειξη αγοράς της προηγούμενης συσκευής αλλά με της νέας.

 

Η Vodafone με ενημέρωσε πως αυτό είναι θέμα της Apple. Δηλ η Apple είναι αυτή που δεν δίνει καινούρια ενός έτους εγγύηση για την καινούρια συσκευη που στέλνει στον πελάτη της vodafone.

Το i phone το είχα 3 μήνες και τώρα με την καινούρια συσκευή που θα πάρω θα έχω άλλους 9 μήνες.

 

Η ανεξάρτητη αρχή καταναλωτή με ενημέρωσε πως η εγγύηση πρέπει να ξεκινήσει απο την αρχή και να καλύψει ένα έτος μιας και πρόκειται για καινούριο τηλέφωνο.

 

Εδώ το σκέφτομαι λίγο και περνάει απο το μυάλο μου να τους τραβήξω μια καταγγελία. Έτσι για το μαμώτο της όλης ταλαιπωρίας. Άσε που με βάζει και σε σκέψεις μήπως δεν δίνουν καινούρια εγγύηση για το καινούριο i phone Που στέλνουν γιατί τελικά αυτά ίσως δεν είναι και τόσο καινούρια μιας και δεν είναι σφραγισμένα στο κουτί τους.

 

Όπως είπε και ένας φίλος πρίν, διαπίστωσε πως η καινουρια συσκευη που του έδωσαν προς αντικατάσταση της παλιάς, ήταν χρησιμοποιημένη για 5 ώρες. :confused:

 

Εσείς τι λέτε?

Η Vodafone μου γνωστοποιεί πως είναι ευθύνη της Apple που δεν δίνει καινούρια εγγύηση για το καινούριο i phone που στέλνει, ενώ η Ανεξάρτητη Αρχή Προστασίας Καταναλωτή ρίχνει το δίκιο με το μέρος μου και μου ζητά αν θέλω να τους κάνω καταγγελία δια μέσου αυτής.

WWW REMALIACLUB.GR :p
Link to comment
Share on other sites

Mάλλον η κρατική αρχή δεν γνωρίζει ότι δεν γίνεται πλήρης αντικατάσταση προιόντος αλλά μερική. Δηλαδή δεν σου δίνουν ολόκληρο το κουτί με όλα τα αξεσουάρ και τα manual αλλά ένα ειδικό σακουλάκι με ένα iPhone από ειδικό stock προενεργοποιημένων συσκευών που δίνει η Apple στη Vodafone ακριβώς γι'αυτό το λόγο. Από τη στιγμή λοιπόν που γίνεται μερική αντικατάσταση του προιόντος έχει δικαίωμα η Αpple να διατηρεί την ίδια εγγύηση. Μόνο αν το πρόβλημα εμφανιστεί το 12ο μήνα της εγγύησης, αυτή παρατείνεται κατα 3 μήνες (αυτά σύμφωνα με το χαρτί που δίνει η Vodafone μαζί).
Link to comment
Share on other sites

Oπότε προσεύχομαι να μην μου ξαναπάθει τίποτα το i phone. Ευχαριστώ όσους έγραψαν. Με αυτά που μου λέτε η Vodafone είναι σωστή.

Και να σας πώ...

 

Με την καταγγελία μου τι θα γίνει? Τώρα που είχα πάρει φόρα? Που θα κάνω καταγγελία εγώ? Να κάνω σε εσας? :lol:

WWW REMALIACLUB.GR :p
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...