Jump to content

[Service] Προβλήματα / Απορίες / DOA


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το θέμα αυτό θα φιλοξενήσει συζητήσεις οι οποίες αφορούν σε τεχνική υποστήριξη από τις επίσημες αλυσίδες καθώς επίσης και απο καταστήματα που εισάγουν iPhone/iPad απο το εξωτερικο (εγγύηση, ποιότητα παρεχόμενων υπηρεσιών, καθυστερήσεις, τιμές αντικατάστασης εξαρτημάτων, αντικατάσταση συσκευών κλπ) Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

Εκεί που έψαχνα για θήκη να και η 1η πτώση με μερικές γρατσουνίες...

αλήθεια πόσο να στοιχίζει η αντικατάσταση του νίκελ και του πίσω καλύμματος στο 3G?

Link to comment
Share on other sites

Εκεί που έψαχνα για θήκη να και η 1η πτώση με μερικές γρατσουνίες...

αλήθεια πόσο να στοιχίζει η αντικατάσταση του νίκελ και του πίσω καλύμματος στο 3G?

 

Σύμφωνα με το site της Vodafone:

 

Η Vodafone δεν κάνει καμία επέμβαση στις συσκευές iPhone. Τις ελέγχει μόνο για να βεβαιώσει το πρόβλημα και αν απαιτείται τις αντικαθιστά.

 

Ίσως να πρέπει να αποταθείς κάπου αλλού ή να τα αντικαταστήσεις μόνος σου.

Link to comment
Share on other sites

Απορία: το να δωσεις το iphone καπου εκτος vodafone για σερβις, σημαινει οτι εγγυηση γιοκ εφ'οσον 'πειραχτει' απο αλλον, right?
MyPhone member since 2003! :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Απορία: το να δωσεις το iphone καπου εκτος vodafone για σερβις, σημαινει οτι εγγυηση γιοκ εφ'οσον 'πειραχτει' απο αλλον, right?

 

Πάντα με δεδομένο ότι μπορούν στην Vodafone να αναγνωρίσουν ότι όντος η συσκευή σου είναι "πειραγμένη" από κάπου αλλού.. πράγμα που πολύ αμφιβάλλω.. :X

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω οτι δεν υπαρχει καποιος λογος να το πατε εκει εφοσον εχετε το 3g. Περισσοτερο αυτο πηγαινει για αυτους που εχουν το 2g οπου δεν υπαρχει εγγυηση εδω.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Επειδη το service ειναι απλα ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ, θα ηθελα αν γνωριζει καποιος το email απο APPLE στην Αμερικη. Δεν το βρηκα στο site και θελω να στειλω ενα mail για το προβλημα που αντιμετωπιζω με το service εδω. Ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Επειδη το service ειναι απλα ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ, θα ηθελα αν γνωριζει καποιος το email απο APPLE στην Αμερικη. Δεν το βρηκα στο site και θελω να στειλω ενα mail για το προβλημα που αντιμετωπιζω με το service εδω. Ευχαριστω.

Δυστυχώς στην αρμόδια σελίδα (http://www.apple.com/contact/) δεν βγάζεις άκρη...

 

Μπορείς να επικοινωνήσεις και με τη Vodafone. http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=1729

 

Θέλεις να μας πεις τι πρόβλημα αντιμετωπίζεις?:O

Link to comment
Share on other sites

παιδια πήγα σημερα στην vodafone iphone 3ημερών...δεν πιστευω να μην μου το αλλάξουν οι θειοι?Εχει πρόβλημα κλείνει μόνο του.....
31 Φλεβάρη
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς στην αρμόδια σελίδα (http://www.apple.com/contact/) δεν βγάζεις άκρη...

 

Μπορείς να επικοινωνήσεις και με τη Vodafone. http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=1729

 

Θέλεις να μας πεις τι πρόβλημα αντιμετωπίζεις?:O

 

Εχω γραψει σε ενα αλλο thread αλλα δυστυχως κλειδωθηκε. Το τηλ εχει κατι σαν χαρακιες απο την μεσα μερια της οθονης. Στην λειτουργια δεν εχω προβλημα αλλα στην εμφανιση, ενω στη Αμερικη γινεται αντικατασταση εδω ΟΧΙ. Μου ζητανε 175 ευρω για να αλλαχτει, δεν τα δινω. ΟΧΙ αλλαγη κινητου αλλα service ας το πουμε. Το θεωρω ΑΠΛΑ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ.

Link to comment
Share on other sites

Εχω γραψει σε ενα αλλο thread αλλα δυστυχως κλειδωθηκε. Το τηλ εχει κατι σαν χαρακιες απο την μεσα μερια της οθονης. Στην λειτουργια δεν εχω προβλημα αλλα στην εμφανιση, ενω στη Αμερικη γινεται αντικατασταση εδω ΟΧΙ. Μου ζητανε 175 ευρω για να αλλαχτει, δεν τα δινω. ΟΧΙ αλλαγη κινητου αλλα service ας το πουμε. Το θεωρω ΑΠΛΑ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ.

 

Στείλε ένα e-mail στη Vodafone ή κάλεσε στο 13830 και ζήτα να καταγραφεί ως παράπονο να δούμε τι θα σου απαντήσουν. Απείλησε τους και λίγο για καταγγελία κ.τ.λ

Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο προβλημα με την εσωτερικη χαρακια το εχω και εγω. Δε νομιζω παντως οτι με τους υποτιθεμενους συλλογους προστασιας μας (ΙΝΚΑ κλπ) θα βρουμε ακρη!!!! Και δε νομιζω οτι μετα απο λιγο καιρο θα ειναι ΜΟΝΟ αισθητικο το προβλημα γιατι για καποιο λογο εμφανιστηκε.........

 

pperiklis επειδη δεν βρισκω το thread που ειχα ανοιξει (σβηστηκε?-χαθηκε κατα την αλλαγη του forum που αφορα την APPLE?) για το συγκεκριμενο προβλημα μηπως μπορεις να το μεταφερεις εδω? γιατι πιστευω οτι αφορα το thread εδω. Ειχα φωτο απο το δικο μου Iphone καθως και καποιες "διευθυνσεις" απο αλλα forums με ατομα που αντιμετωπιζουν το ιδιο προβλημα (οχι απο ελλαδισταν αλλα απο αλλες ΠΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΕΣ απο οτι φαινεται χωρες σε θεματα αντιμετωπισης πελατων)

 

Σημερα το πρωι ειδα στο τηλεφωνο κατι σαν scratch κατω απο την εισοδο των ηχειων. Ειναι εσωτερικο και οχι εξωτερικο, τι εννοω, "χαιδευοντας" το τηλεφωνο δεν το νοιωθεις στο χερι και κοιτωντας το καλυτερα ειδα οτι ειναι σαν εσωτερικη γρατζουνια-ξυσιμο (δηλαδη σαν να εμφανιστηκε ξαφνικα κατω απο το γυαλι της οθονης).........Το εχει εμφανισει σε καποιον αλλο αυτο? Το τηλεφωνο δεν μου εχει πεσει ποτε + οτι το εχω μεσα σε θηκη με προστατευτικο υφασμα σαν μαξιλαρακι. Πιστευετε οτι εαν το παω πισω το καλυπτει η εγγυηση? Ειναι της πρωτης "φουρνιας" 3G iphone απο αυτα που εμφανισαν το προβλημα με τη διαχυση φωτος απο την αριστερη πλευρα (το εχει εμφανισει και σε μενα)

 

Εδω ειναι μια φωτογραφια του πως φαινεται η "γρατζουνια"

 

http://img362.imageshack.us/img362/1573/dsc09875pv4.jpg

 

Λοιπον παιδια το εψαξα περισσοτερο και ειδα αντιμετωπιζουν και αλλοι το ιδιο προβλημα με εμενα.

Εδω ειναι 2 links (απο τα πολλα που βρηκα) ενα που το εμφανιζει ακριβως εκει που το εβγαλε σε εμενα--> http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=563948

και ενα αλλο που το εμφανιζει στη δεξια πλευρα-->http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=548961

 

Τωρα τι κανουμε? Τα μαγαζια στο εξωτερικο συστηνουν να επιστραφουν τα scratchaρισμενα τηλεφωνα σε apple store....εμεις εδω που δεν εχουμε μηλοκαταστηματα τι κανω/κανουμε? Ελπιζω η voda να το δεχτει σαν προβλημα και να μην μου αρχισουν τις.......

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Την περασμενη παρασκευη πηρα το νεο μου iphone απο την vodafone στην Θεσσαλονικη.

Μολις το ανοιξαμε και εγινε ενεργοποιηση ειδα ενα καμενο πιξελ,βεβαιως ζητησα αντικατασταση και περιμενα μεχρι σημερα.

Μολις πηρα τη νεα συσκευη που οπως μου ειπαν αλλαξαν την εσωτερικη πλακετα εκτος τα εξωτερικα μερη.

Φευγω παω να το ενεργοποιησω αυτη την φορα μονος μου και ολα καλα μεχρι που μπαινω στο μενου και βλεπω πως εχει στο usage 5:53 λεπτα χρησης.

Το γυριζω πισω μιλανε στο καταστημα με Αθηνα και τους λενε στειλτε το να το δουμε και βλεπουμε τι θα γινει.

Βεβαιως τους το πεταξα στα μουτρα και εφυγα.

Καλεσα 13830 το ανεφερα και οπως ζητησα οτι πλεον τους θεωρω αναξιοπιστους και οτι θα δεχθω συσκευη πληρως σφραγισμενη με εντολη τηλεφωνικη που θα μου δωσει το καταστημα, και μονο αλλιως τους την κανω δωρο.

Μου ειπαν οτι Δευτερα θα γινει,αλλα και να μην γινει τους γραφω.

Ειναι οι χειροτεροι με διαφορα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Την περασμενη παρασκευη πηρα το νεο μου iphone απο την vodafone στην Θεσσαλονικη.

Μολις το ανοιξαμε και εγινε ενεργοποιηση ειδα ενα καμενο πιξελ,βεβαιως ζητησα αντικατασταση και περιμενα μεχρι σημερα.

Μολις πηρα τη νεα συσκευη που οπως μου ειπαν αλλαξαν την εσωτερικη πλακετα εκτος τα εξωτερικα μερη.

Φευγω παω να το ενεργοποιησω αυτη την φορα μονος μου και ολα καλα μεχρι που μπαινω στο μενου και βλεπω πως εχει στο usage 5:53 λεπτα χρησης.

Το γυριζω πισω μιλανε στο καταστημα με Αθηνα και τους λενε στειλτε το να το δουμε και βλεπουμε τι θα γινει.

Βεβαιως τους το πεταξα στα μουτρα και εφυγα.

Καλεσα 13830 το ανεφερα και οπως ζητησα οτι πλεον τους θεωρω αναξιοπιστους και οτι θα δεχθω συσκευη πληρως σφραγισμενη με εντολη τηλεφωνικη που θα μου δωσει το καταστημα, και μονο αλλιως τους την κανω δωρο.

Μου ειπαν οτι Δευτερα θα γινει,αλλα και να μην γινει τους γραφω.

Ειναι οι χειροτεροι με διαφορα.

 

Αποκλείεται να άλλαξαν πλακέτα. Το service της Vodafone δεν κάνει κανενός είδους επέμβαση στο εσωτερικό της συσκευής. Με την ειδική εφαρμογή που τους έχει δώσει η Apple ελέγχουν τη συσκευή, αν είναι θέμα software σου ξαναπερνούν το λογισμικό, αν είναι θέμα hardware στην αντικαθιστούν από ένα ειδικό seed stock που έχουν (μόνο την ίδια τη συσκευή σε ένα σφραγισμένο σακουλάκι, όχι όλο το πακέτο με ακουστικά και φορτιστή). Σε καμία περίπτωση δεν γίνεται επιδιόρθωση/παρέμβαση στη συσκευή.

 

Δεν ξέρω τι ακριβώς συνέβη αλλά καλά έκανες.

Link to comment
Share on other sites

To θεμα ειναι οτι πλεον δεν τους βασιζομαι.

Οταν το γυρισα μετα απο 40 λεπτα με κοντα 6 ωρες χρησης τους βουλωσα το στομα.

Ειχαν και την εξυπνη ιδεα να το παρω και θα με απαντουσαν απο βδομαδα.

Ψαχναν ηλιθιο να του φορτωσουν την συσκευη,και μετα να λεγαν τα διαφορα

Ευτυχως στο 13830 βρηκα σωστη υπευθυνη και οχι ανευθυνη.

Προσεχετε μην σας τυχει και εσας παιδια.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

pperiklis επειδη δεν βρισκω το thread που ειχα ανοιξει (σβηστηκε?-χαθηκε κατα την αλλαγη του forum που αφορα την APPLE?) για το συγκεκριμενο προβλημα μηπως μπορεις να το μεταφερεις εδω? γιατι πιστευω οτι αφορα το thread εδω. Ειχα φωτο απο το δικο μου Iphone καθως και καποιες "διευθυνσεις" απο αλλα forums με ατομα που αντιμετωπιζουν το ιδιο προβλημα (οχι απο ελλαδισταν αλλα απο αλλες ΠΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΕΣ απο οτι φαινεται χωρες σε θεματα αντιμετωπισης πελατων)

 

Πραγματικά δεν ήθελα να κλειδώσω το συγκεκριμένο αλλά έπρεπε να το κάνω για να ολοκληρώσουμε την μετακίνηση στις καινούριες ενότητες. Μετέφερα τις χρήσιμες πληροφορίες στο post που έκανες πιο πάνω.

Link to comment
Share on other sites

Μιλησε η ξαδερφη μου (μενει Αμερικη) με την Apple, και τους ειπε για το συμβαινει εδω γενικοτερα και τι εγινε με το δικο μου κινητο και το σερβις εδω. Απαντησε που πηρε ειναι: ΔΕΝ ειναι δυνατον να κανουν κατι γιατι απλα το εχει αναλαβει η VODAFONE και οτι απο την στιγμη που το φερνουν ΜΟΝΟ αυτοι εχουν ΟΛΑ τα δικαιωματα να πραξουν ΟΠΩΣ θελουν. Με λιγα λογια ΑΝ λεω ΑΝ βγαλει κανεις ακρη να μας το πει!! Οποτε θα μεινω με την συσκευη οπως εχει.
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά δεν ήθελα να κλειδώσω το συγκεκριμένο αλλά έπρεπε να το κάνω για να ολοκληρώσουμε την μετακίνηση στις καινούριες ενότητες. Μετέφερα τις χρήσιμες πληροφορίες στο post που έκανες πιο πάνω.

 

Ευχαριστω πολυ!!!!!!:)

 

 

Μιλησε η ξαδερφη μου (μενει Αμερικη) με την Apple, και τους ειπε για το συμβαινει εδω γενικοτερα και τι εγινε με το δικο μου κινητο και το σερβις εδω. Απαντησε που πηρε ειναι: ΔΕΝ ειναι δυνατον να κανουν κατι γιατι απλα το εχει αναλαβει η VODAFONE και οτι απο την στιγμη που το φερνουν ΜΟΝΟ αυτοι εχουν ΟΛΑ τα δικαιωματα να πραξουν ΟΠΩΣ θελουν. Με λιγα λογια ΑΝ λεω ΑΝ βγαλει κανεις ακρη να μας το πει!! Οποτε θα μεινω με την συσκευη οπως εχει.

 

Κοινως την πατησαμε :(:(

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Aaaax και μετα μου τη λενε οταν λεω οτι ζουμε στη χειροτερη χωρα της Ευρωπης ΚΑΙ στο θεμα του after sale support!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Μιλησα χ8ες με το service της Apple στη 8εσσαλονικη και μου ειπαν οτι δεν εχουν καμια σχεση με τα iphone και οτι τον τομεα αυτο τον εχει αναλαβει η VODAFONE...

'Ημαρτον!!!! Σκεφτομαι να παρω μια απο τις 8ρυλικότερες (απ'οτι φενεται) συσκευες κινητων και στην Ελλάδα δεν υπάρχει αξιοπιστο service...Aυτη η vodafone οπου βαζει το χερακι της τα κανει @@ατά!!

everyone can see things.

few can see into things...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά δεν αντιμετώπισα πρόβλημα με το επίσημο service της Vodafone.2 συσκευές μου έχουν αλλάξει.:blink:

Η μία ελλατωματική από το κουτί και η άλλη επειδή τα έκλ@σε η οθόνη ξαφνικά.(Έμεινε άσπρη ενώ ήταν λειτουργικότατη στην αφή)Στη δεύτερη μάλιστα είχα κάνει jailbreak και την έκανα restore από itunes τυφλά πριν τη στείλω. :XΟύτε γάτα ούτε ζημιά..

Και στις 2 περιπτώσεις έκαναν 10 εργάσιμες ημέρες.Μιάμιση βδομάδα δηλαδή.Στην Αθήνα τουλάχιστον.:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Με αφορμή την περιπέτεια μου με τη Vodafone που μέχρι και σήμερα δεν έχει τελειώσει παραθέτω την επιστολή που τους έστειλα.

Αν κάποιος από Vodafone το βλέπει θα ήταν ωραίο να ενημερωθούν κάποιοι για την αναξιοπιστία της εν λόγω εταιρείας!!

 

 

"""Το παρακάτω μήνυμα να προωθηθεί επειγόντως στο αρμόδιο τμήμα παραπόνων.

 

Είμαι συνδρομητής με σύνδεση στο πρόγραμμα iPhone 100 plus.

Στις 5 Δεκεμβρίου 2008 περέδωσα για επισκευή την εντός εγγύησης συσκευή μου iPhone 3G 16Gb στο κατάστημα Εγνατίας

118 στη Θεσσαλονίκη με τηλέφωνο καταστήματος 2310263993.

Μέχρι στιγμής δεν έχω καμία ενημέρωση για το που βρίσκεται η συσκευή μου και πότε θα την παραλάβω.

Κατόπιν άλλης μιας επικοινωνίας μου με το 13830 ενημερώθηκα πως λόγω βανδαλισμών του καταστήματος

πλέον θα μπορούσα να εξυπηρετηθώ από το κατάστημα Vodafone Τσιμισκής 82 στη Θεσσαλονίκη με τηλέφωνο 2310244330.

Στο συγκεκριμένο κατάστημα απευθύνθηκα 3 φορές αφού ενημερώθηκα ΕΠΙΣΗΜΑ από αρμόδιους στο 13830

πως είναι ενημερωμένοι να εξυπηρετήσουν ΟΛΟΥΣ τους συνδρομητές που είχαν συναλλαγές με το κατάστημα της Εγνατίας

που πλέον είναι εκτός λειτουργίας.

Για ακόμη μία φορά και κατόπιν δικής μου πρωτοβουλίας επικοινώνησα με το V service με τηλέφωνο 210 2809690

και αφού μου ζητήθηκε το ΙΜΕΙ της συσκευής μου (ΙΜΕΙ 01174300xxxxxxx) μου ανέφεραν πως δεν έχουν μέχρι και σήμερα

παραλάβει τη συσκευή μου και το μόνο που βλέπουν είναι η ημερομηνία παραλαβής του από το κατάστημα όπου το άφησα

στις 5-12-2008.

Μετά από επανειλλημένες προσπάθειες εύρεσης κάποιου υπευθύνου για την περίπτωσή μου απευθύνθηκα για ακόμα μία φορά

στο κατάστημα Τσιμισκής 82 με τηλέφωνο 2310244330 αυτοπροσώπως και όχι μόνο όπως ελέχθη δε γνώριζαν κάτι για το

ότι είναι πλέον υπεύθυνοι να εξυπηρετήσουν τους πελάτες του πρώτου καταστήματος (παρά την προτροπή αρμοδίων

στο 13830 όπως η κυρία Καπετανάκη και η κυρία Κουτρουλάκη κατόπιν συννενόησής μου μαζί τους) αλλά και με

πλήρη ασέβεια πλέον αποφεύγουν να με εξυπηρετήσουν προφασιζόμενοι άγνοια παρά την επίσημη ενημέρωση από το 13830

που είχα. Συγκεκριμένα η υπάλληλος ή υπεύθυνη καταστήματος ονόματι -Νατάσα Καλλού- αρνήθηκε να με εξυπηρετήσει

μετά από επίσκεψή μου 3 φορές στο εν λόγω κατάστημα και ακόμα και πριν λίγο που προσπάθησα να έχω τηλεφωνική

επικοινωνία στο 2310 244330 , με απαράδεκτη συμπεριφορά έκλεισε το τηλέφωνο αποφεύγοντας να μιλήσει.

Έκτοτε καμία ενημέρωση για την περίπτωσή μου.

 

ΕΝ ΚΑΤΑΚΛΕΙΔΙ

Όσον αφορά τη συσκευή μου που είναι και το ζητούμενο της όλης προσπάθειας επικοινωνίας με κάποιον υπέύθυνο μέχρι

και σήμερα.

ΑΠΑΙΤΩ να γίνει ΑΜΕΣΗ αντικατάσταση της συσκευής μου iPhone 3G 16Gb και να ενημερωθώ το συντομότερο

δυνατόν για την παραλαβή της!!

 

Σε αντίθετη περίπτωση:

Διατηρώ το δικαίωμα να ζητήσω διακοπή της σύνδεσής μου χωρίς καμία επιβάρυνση από μέρους μου από τη

στιγμή που η Vodafone δεν τηρεί τους όρους του συμβολαίου μας καθώς και θα λάβω όλα τα νομικά μέτρα

από πλευράς μου.

Αναμένω ενημέρωση"""""

 

 

Αυτά για να βλέπουν οι κύριοι της Vodafone πως οι πελάτες απαιτούν σεβασμό ειδάλλως τους χάνουν.

Αν δε δώσουν λύση στο θέμα μου σύντομα ξεκινάει μηνυτήρια αναφορά.

 

Τα σχόλια δικά σας

Link to comment
Share on other sites

Τί να σου πω φίλε μου. τα διάβασα και έφριξα. Ντροπή τους.

Χωρίς να θέλω να κάνω το δικηγόρο του διαβόλου (αφού ούτε κι εγώ πολυγουστάρω την Vodafone), αν κατάλαβα καλά, εδώ δε μιλάμε για κακή εξυπηρέτηση της ίδιας της Vodafone, αλλά ενός συγκεκριμένου καταστήματος. Αυτό όμως είναι κάτι για το οποίο πρέπει να ενημερωθεί η Vodafone και να πράξει αναλόγως. Αλλιώς θα είναι και η ίδια συνυπεύθυνη.

Ελπίζω να πάνε όλα καλά. Είναι αίσχος αυτά που κάνουν ορισμένα καταστήματα. Θα έπρεπε να τα κλείσουν με τη μία.

Θα περιμένουμε εξελίξεις.

Link to comment
Share on other sites

Τί να σου πω φίλε μου. τα διάβασα και έφριξα. Ντροπή τους.

Χωρίς να θέλω να κάνω το δικηγόρο του διαβόλου (αφού ούτε κι εγώ πολυγουστάρω την Vodafone), αν κατάλαβα καλά, εδώ δε μιλάμε για κακή εξυπηρέτηση της ίδιας της Vodafone, αλλά ενός συγκεκριμένου καταστήματος. Αυτό όμως είναι κάτι για το οποίο πρέπει να ενημερωθεί η Vodafone και να πράξει αναλόγως. Αλλιώς θα είναι και η ίδια συνυπεύθυνη.

Ελπίζω να πάνε όλα καλά. Είναι αίσχος αυτά που κάνουν ορισμένα καταστήματα. Θα έπρεπε να τα κλείσουν με τη μία.

Θα περιμένουμε εξελίξεις.

 

Πια vodafone ρε παιδια?:( Εδω ζητησα αλλαγη του ποκετου για να μην πληρωνω πολλα εδω και 2 μηνες και ακομα με ερχεται λογαριασμος 108 ευρω! και οχι ανα μηνα αλλα ανα 3 εβδομαδες! και ΟΣΟ και αν μαλωσα και φωναξα αυτοι παντα βρισκουν δικαιολογιες! ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad:

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...