Jump to content

[Service] Προβλήματα / Απορίες / DOA


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Έτσι είναι. Εντός των χρονικών πλαισίων του DOA ο εκάστοτε πελάτης δικαιούται και οφείλει να πιέσει για άμεση αντικατάσταση της συσκευής.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

1)Καλημέρα παιδιά το έψαξα το θέμα πήρα στην Isquare και μου είπαν ότι οντως η APPLE δεν δίνει DOΑ 7ημερων και εξαρτάται από τον εκάστοτε παροχο αν το στηρίζει(κοτσωβολος,γερμανος κτλ) αν αγορασεις οτιδήποτε από istorm δίνουν DOA μου το είπαν χθες!!
Link to comment
Share on other sites

1)Καλημέρα παιδιά το έψαξα το θέμα πήρα στην Isquare και μου είπαν ότι οντως η APPLE δεν δίνει DOΑ 7ημερων και εξαρτάται από τον εκάστοτε παροχο αν το στηρίζει(κοτσωβολος,γερμανος κτλ) αν αγορασεις οτιδήποτε από istorm δίνουν DOA μου το είπαν χθες!!

 

Στα Apple Store από ότι λένε παιδιά εδω μέσα πως δίνει;

Εκείνα τι είναι ξεχωριστός πάροχος; Apple δεν είναι;

Νομίζω ότι πολύ το ψάχνουμε εδω στην Ελλάδα με τους εκάστοτε απατεώνες που στηρίζονται ότι ο πελάτης θα βαρεθεί και θα κάνει πίσω.

Πρέπει να πας με επιθετική διάθεση για να κερδίσεις τα δικαιώματα σου μου φαίνεται

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

2)Πήρα στον κωτσοβολο να κάνω και καλα μια παραγγελία iphone7 και ρωτάω ΤΟΝ ΤΡΑΓΙΚΟ ΨΕΥΤΗ ΑΓΕΝΗ υπάλληλο αν υπάρχει εγγύηση να με καλυπτει λέει ναι 1 χρόνου...

DOA 7 ημερών δίνεται αν έχει πρόβλημα το κινητό ρωτάω ναι εντος 10 ημερών μάλιστα μου λέει τον ρωτάω σιγουρα Ναι ναι η απάντηση του..

Όταν άρχισα να ρωτάω πιο πολλά πχ αν μου έρθει η συσκευή με πρόβλημα ή σπασμένη μου δίνεται άμεσα καινούρια ήρθε σε δύσκολη θέση και Με βάζει 20 δευτερα(χαχαχα),στην αναμονή και μετά εεεε h APPLE Δεν δίνει DOA σε κανένα προϊόν της αν έχει οτιδήποτε το στέλνουμε κατευθείαν στο σέρβις της... Και του λέω αυτό δεν είναι καθόλου καλό για εμάς τους καταναλωτές και για πιο λόγο τόση ώρα μου λέτε ότι υπάρχει δυνατότητα αλλαγης μέσα σε 10 μέρες ? H Istorm του λέω δίνει DOA 7 ημερών και με ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ σφραγίστη συσκευή...

Όχι μου λέει κανείς δεν δίνει DOA σε προϊόντα APPLE κανείς απλα αν έχει προβλημα γίνεται αντικατάσταση αλλά όχι σε σφραγιστο κουτί του λέω εγώ χθες στο istorm μου είπαν Αυτό κ Αυτό...

Και τότε αυτός απαντάει φουλ ειρωνικά και νευρικά ΕΧΩ IPHONE7 ΞΕΡΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ τι ισχύει και τι όχι όπως και τότε με το 4s Δεν ίσχυε DOA (Δεν ξέρω γιατί ανέφερε το 4s) και του λέω αφού ξέρετε ότι Δεν δίνεται DOA γιατί με κορόιδευτε τόση ώρα κ μου λέτε ψέματα ντροπή σας και μου λέει να το εξακριβωσω του το έκλεισα στα μούτρα!!!! Πόσο ΨΕΜΑ

Link to comment
Share on other sites

2)Πήρα στον κωτσοβολο να κάνω και καλα μια παραγγελία iphone7 και ρωτάω ΤΟΝ ΤΡΑΓΙΚΟ ΨΕΥΤΗ ΑΓΕΝΗ υπάλληλο αν υπάρχει εγγύηση να με καλυπτει λέει ναι 1 χρόνου...

DOA 7 ημερών δίνεται αν έχει πρόβλημα το κινητό ρωτάω ναι εντος 10 ημερών μάλιστα μου λέει τον ρωτάω σιγουρα Ναι ναι η απάντηση του..

Όταν άρχισα να ρωτάω πιο πολλά πχ αν μου έρθει η συσκευή με πρόβλημα ή σπασμένη μου δίνεται άμεσα καινούρια ήρθε σε δύσκολη θέση και Με βάζει 20 δευτερα(χαχαχα),στην αναμονή και μετά εεεε h APPLE Δεν δίνει DOA σε κανένα προϊόν της αν έχει οτιδήποτε το στέλνουμε κατευθείαν στο σέρβις της... Και του λέω αυτό δεν είναι καθόλου καλό για εμάς τους καταναλωτές και για πιο λόγο τόση ώρα μου λέτε ότι υπάρχει δυνατότητα αλλαγης μέσα σε 10 μέρες ? H Istorm του λέω δίνει DOA 7 ημερών και με ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ σφραγίστη συσκευή...

Όχι μου λέει κανείς δεν δίνει DOA σε προϊόντα APPLE κανείς απλα αν έχει προβλημα γίνεται αντικατάσταση αλλά όχι σε σφραγιστο κουτί του λέω εγώ χθες στο istorm μου είπαν Αυτό κ Αυτό...

Και τότε αυτός απαντάει φουλ ειρωνικά και νευρικά ΕΧΩ IPHONE7 ΞΕΡΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ τι ισχύει και τι όχι όπως και τότε με το 4s Δεν ίσχυε DOA (Δεν ξέρω γιατί ανέφερε το 4s) και του λέω αφού ξέρετε ότι Δεν δίνεται DOA γιατί με κορόιδευτε τόση ώρα κ μου λέτε ψέματα ντροπή σας και μου λέει να το εξακριβωσω του το έκλεισα στα μούτρα!!!! Πόσο ΨΕΜΑ

 

Τι ηθελες και εμπλεξες με ενα μαγαζι το οποιο στο σκρουτζ εχει περισσοτερες αρνητικες παρα θετικες ψηφους.

Διαβασε αυτο που γραφει για το doa http://www.kotsovolos.gr/site/politiki-epistrofon και χρησημοποιησε το στην προστασια καταναλωτη λεγοντας τους οτι εξαπατηθηκες διοτι διαβαζοντας αυτα που αναγραφουν στο σαιτ τους για το doa χωρις καποια εξαιρεση συσκευης μολις πηγες στο καταστημα ειδες διαφορετικη αντιμετωπιση. Μην το αφησεις ετσι και παρεις ανακατασκευασμενη και ας ειναι σαν καινουργια.

Link to comment
Share on other sites

Grom με τα λεφτά μου θα βγω και μ......κας κατάλαβες; Ζήτησα υπαναχώρηση 14 ημερών και ένας άλλος υπάλληλος δεν μπορούσε να την κάνει δεκτή για τον λόγο ότι είναι προϊόν προσωπικής υγιεινής το κινητό!!!!!!!!!! ΝΤΟΙΝΓΚΚΚΚ μα του λέω πως γίνεται αυτό τι είναι ξυρίστικη μηχανή, οδοντόβουρτσα; όχι αλλά έχει τα ακουστικά του λέω τα ακουστικά δεν τα χρησιμοποίησα όχι είναι το μικρόφωνο γιατί μιλάμε κ το βάζουμε κοντά στο στόμα μας... μπαίνω στο σάιτ του Κωτσόβολου λέω δεν γράφει κάτι για τα κινητά μόνο για θερμόμετρα ξύρ.μηχανες κτλπ... μετά μου λέει ναι όμως έβγαλες το κινητό από την ζελατίνα και το κουτί και δεν μπορούμε να το δεχτούμε εεε ΠΡΟΦΑΝΩΣ και την άνοιξα πως θα δω αν η συσκευή λειτουργεί ... ειπώθηκαν και αλλά πολλά τα οποία είναι το θέατρο του παραλόγου από την ασχετοσύνη τους γενικά αν το ψάξουμε τπερισσότερο έχουμε πολλά δικαιώματα σαν καταναλωτές το θέμα είναι να μην κάνουμε πίσω κάτι το οποίο δεν θα κάνω ! Είχα αφήσει το τηλ μου για σέρβις αλλά το πήρα πίσω υπάρχει ένας θόρυβος στην κλήσεις σαν εργασία λες και είμαι σε ένα τούνελ ... ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΗ συσκευή δεν θέλω πάντως
Link to comment
Share on other sites

Grom με τα λεφτά μου θα βγω και μ......κας κατάλαβες; Ζήτησα υπαναχώρηση 14 ημερών και ένας άλλος υπάλληλος δεν μπορούσε να την κάνει δεκτή για τον λόγο ότι είναι προϊόν προσωπικής υγιεινής το κινητό!!!!!!!!!! ΝΤΟΙΝΓΚΚΚΚ μα του λέω πως γίνεται αυτό τι είναι ξυρίστικη μηχανή, οδοντόβουρτσα; όχι αλλά έχει τα ακουστικά του λέω τα ακουστικά δεν τα χρησιμοποίησα όχι είναι το μικρόφωνο γιατί μιλάμε κ το βάζουμε κοντά στο στόμα μας... μπαίνω στο σάιτ του Κωτσόβολου λέω δεν γράφει κάτι για τα κινητά μόνο για θερμόμετρα ξύρ.μηχανες κτλπ... μετά μου λέει ναι όμως έβγαλες το κινητό από την ζελατίνα και το κουτί και δεν μπορούμε να το δεχτούμε εεε ΠΡΟΦΑΝΩΣ και την άνοιξα πως θα δω αν η συσκευή λειτουργεί ... ειπώθηκαν και αλλά πολλά τα οποία είναι το θέατρο του παραλόγου από την ασχετοσύνη τους γενικά αν το ψάξουμε τπερισσότερο έχουμε πολλά δικαιώματα σαν καταναλωτές το θέμα είναι να μην κάνουμε πίσω κάτι το οποίο δεν θα κάνω ! Είχα αφήσει το τηλ μου για σέρβις αλλά το πήρα πίσω υπάρχει ένας θόρυβος στην κλήσεις σαν εργασία λες και είμαι σε ένα τούνελ ... ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΗ συσκευή δεν θέλω πάντως

Μιας και εισαι απο Θεσσαλονικη παρε ενα τηλ αυριο το πρωι εδω αν μπορεις http://www.kepka.org και πες μας τι εγινε

Link to comment
Share on other sites

Τους το είπα στο τηλέφωνο αυτό που λες γιατί το πρόσεξα κι εγώ όθα έπρεπε να αναγράφεται η DOA δεν ισχύει για προϊόντα APPLE και πάλι εκεί μου απάντησε ότι θα το καταγράψει ! Εγώ δεν θα το αφήσω έτσι το θέμα και θα το τρέξω ... ας μην είχα 400€ σε δωροεπιταγές από την δουλειά και θα σου έλεγα εγώ αν έπαιρνα το κινητό από αυτούς...

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μεγάλη κοροϊδία κ απάτη ο Κωτσόβολος παιδία μακριά απλά πείτε μου λίγο και έσεις αν ξέρετε κάτι για την υπαναχώρηση 14 ημερών επειδή η συσκευή έχει ανοιχτεί!!!

Link to comment
Share on other sites

Τους το είπα στο τηλέφωνο αυτό που λες γιατί το πρόσεξα κι εγώ όθα έπρεπε να αναγράφεται η DOA δεν ισχύει για προϊόντα APPLE και πάλι εκεί μου απάντησε ότι θα το καταγράψει ! Εγώ δεν θα το αφήσω έτσι το θέμα και θα το τρέξω ... ας μην είχα 400€ σε δωροεπιταγές από την δουλειά και θα σου έλεγα εγώ αν έπαιρνα το κινητό από αυτούς...

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μεγάλη κοροϊδία κ απάτη ο Κωτσόβολος παιδία μακριά απλά πείτε μου λίγο και έσεις αν ξέρετε κάτι για την υπαναχώρηση 14 ημερών επειδή η συσκευή έχει ανοιχτεί!!!

 

Δεν σε ενδιαφερει εσενα αν το καταγραψει για το doa αργοτερα και παρε τηλεφωνο εκει που σου ειπα. Για την υπαναχωρηση ξερω οτι αν ανοιχτει η συσκευασια την δεχονται υποχρεωτικα αλλα χανεις καποιο ποσο απο την τιμη της συσκευης.

Να ξερεις στην προστασια καταναλωτη αν παρεις αυριο θα στα πουν ακριβως ως εχουν και θα σε βοηθησουν στο προβλημα σου διοτι γνωριζουν παρα πολυ καλα τον νομο

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αφαιρέθηκαν μηνύματα, παρακαλώ η συζήτηση να συνεχίσει σε πολιτισμένα πλαίσια για να μην υπάρξουν κυρώσεις...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καληςπερα, εχω το εξής προβλημα. Ειχα αγοράσει ενα iPhone 6 Plus 64 gb πριν 1 1/2 χρονο. Το κινητο ήταν πλήρως λειτουργικό και το μονο προβλημα ήταν η μπαταρία η οποια το μεςημερι ίσως και πιο νωρις τελειωνε. Όποτε αποφάσισα να το παω στα public να μου την αλλάξουν σε μισή ωρα. Δυστυχως ομως απο την αλλαγή μπαταρίας μου χαλάσαμε την οθόνη με δίκη τους ευθύνη. Πήγα να το παρω με την αλλαγμένη οθόνη και μετα δεν ειχα ανοικτή ακρόαση. Αφου έφτιαξαν και αυτο μετα δεν φόρτιζε το κινητο. Εκει άρχισα να τα παιρνω άσχημα και τους λεω κρατήστε το και φτιάξτε το και αν δεν το φτιάξετε δεν το παιρνω πιςω το κινητο και θα μου κανετε αντικατάσταση με αντίστοιχο κινητο. Μετα απο μια μερα με καλούνε αφου μου ζήτησαν χίλιες φορές συγνώμη οτι το τεσταραν εκατό φορές και ειναι έτοιμο. Ολα αυτα μεςα 3-4 ημερες απο σαββατο ως Τετάρτη. Παω να παραλάβω το κινητο απο το μώλ και αφου με διαβεβαίωσε ο υπεύθυνος του καταστήματος και του service οτι ειναι καθ´ολα έτοιμο (μου έδωσαν και 20 ευρω δωροεπιταγή χωρίς να μου δωςουν τα χρήματα που εδωσα για το service), το κινητο ειχε παλι βλάβη ( δεν μπορεις να μιλήσεις με τα αυθεντικά handsfree).Εννοειται οτι εγινε χαμός και έπαθαν και αυτοί εγκεφαλικό. Όπως τους ειχα πει δεν δέχτηκα να το ξαναδωσω το κινητο και ζητησα αντικατάσταση. Συμφώνησε και ο υπεύθυνος και μπήκα σε μια διαδικασία απίστευτη διαπραγματεύσεων. Δεν εχουν το αντίστοιχο κινητο για να μου το αντικαταστήσουν και μου προτείνουν καποια κινητά 6s plus και 7 plus με 450 και 550 ευρω επιβάρυνση σε εμενα. Τι να κανω; Να προχωρησω σε εξώδικο; Αν σας εχει τύχει κατι παρόμοιο; Ευχαριστω και συγνώμη για το μακρυναρι.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επιπλέον απο την εταιρεία εκτός απο την υπεύθυνο του καταστήματος που ειναι ευγενέστατος και προσπάθησε να με βοηθήσει, κανενας δεν ασχολήθηκε απο τμημα παραπόνων παρότι ειχα στειλει αίτημα. Αποφάσισαν να με πάρουν τηλεφωνο χθες το βραδυ αφου μίλησα με τον διευθυντή του καταστήματος στο public mall και δεν βρήκαμε συμβιβαστική λύση και του έδειξα τα μηνύματα που ειχα στειλει και δεν ειχα καμία απάντηση. Η λύση θα δοθεί μου ειπε απο το νομικό τμημα

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλησπέρα δεν ξέρω αν είναι στο σωστό ποστ αν οχι ας μεταφερθεί. Είμαι στην Αμερική και βρήκα ένα 7plus στον δρόμο έχει σπασμένη όλη την οθόνη. Πιστεύετε ότι αξίζει να ασχοληθώ ώστε να το φτιάξω, δεν έχω ιδέα αν είναι κλειδωμένο και δεν ξέρω καν άν θα μπορέσει να δουλέψει.

 

Sent from my SM-J700T1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα δεν ξέρω αν είναι στο σωστό ποστ αν οχι ας μεταφερθεί. Είμαι στην Αμερική και βρήκα ένα 7plus στον δρόμο έχει σπασμένη όλη την οθόνη. Πιστεύετε ότι αξίζει να ασχοληθώ ώστε να το φτιάξω, δεν έχω ιδέα αν είναι κλειδωμένο και δεν ξέρω καν άν θα μπορέσει να δουλέψει.

 

Sent from my SM-J700T1 using Tapatalk

 

Πιθανόν θα είναι κλειδωμένο και ότι και να κάνεις δεν θα το ξεκλειδώσεις.

Βρες κάποιον τρόπο να το επιστρέψεις γιατί άχρηστο θα σου είναι έτσι κι αλλιώς

Άσε που θα δώσεις 250€ για οθόνη και μετά θα δεις να ζητάει τα στοιχεία του κατόχου για να ξεκλειδώσει.

Μην ασχοληθείς δίνοντας άδικα χρήματα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Να το επιστρέψω χλωμό. Πώς θα τον βρώ στο Μαϊάμι να βγάλω ανακοίνωση βρήκα ένα σπασμένο 7plus. Γενικό φορμάτ τα νέα μοντέλα δεν κάνουν. 250 δολάρια για ένα τέτοιο κινητό αξίζει να τα δώσεις το μετά είναι το θέμα.

 

Sent from my SM-J700T1 using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 45 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

deada6a664f10802ee654dba8c28ad05.jpg

 

Sent from my SM-J700T1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν γνωρίζει κάποιος κάτι και δεν μπορεί να το πει δημόσια ας μου στείλει πμ.

 

Sent from my SM-J700T1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν γνωρίζει κάποιος κάτι και δεν μπορεί να το πει δημόσια ας μου στείλει πμ.

 

Sent from my SM-J700T1 using Tapatalk

 

Δυστυχώς δεν μπορούμε να σε βοηθήσουμε

Θα το φτιάξεις και μετά θα δεις ότι είναι κλειδωμένο

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Τελικά πήγα στην εταιρία της sim card έδωσα το ιμεη και μου βρήκαν το τηλέφωνο του ιδιοκτήτη του τηλεφώνου, έχω καλέσει 3 φορες έχω στείλει και μηνύματα αλλά καμία απάντηση.

 

Sent from my SM-J700T1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πήγα στην εταιρία της sim card έδωσα το ιμεη και μου βρήκαν το τηλέφωνο του ιδιοκτήτη του τηλεφώνου, έχω καλέσει 3 φορες έχω στείλει και μηνύματα αλλά καμία απάντηση.

 

Sent from my SM-J700T1 using Tapatalk

 

Ε κάνε την προσπάθεια σου και αν δεν, εχει καλώς. Εσύ προσπάθησες

Κρίμα πάντως για τον κάτοχο και την συσκευή.

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Έχουμε νέα τον βρήκα στο τηλέφωνο και μόλις του είπα ότι είναι σπασμένη η οθόνη μου απάντησε, δεν πειράζει πήρα άλλο κινητό δεν το θέλω κράτησε το. Σε Μήνυμα του ζήτησα να το διαγράψει από τον λογαριασμό του στο iCloud. Εγώ Πώς μπορώ να δω αν το έκανε ή με έγραψε στα ******* του χαχα.

 

Sent from my SM-J700T1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε Μήνυμα του ζήτησα να το διαγράψει από τον λογαριασμό του στο iCloud. Εγώ Πώς μπορώ να δω αν το έκανε ή με έγραψε στα ******* του χαχα.

 

Μονο αν το ανοιξεις θα διαπιστωσεις που σε εγραψε :lol:

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

Έχουμε νέα τον βρήκα στο τηλέφωνο και μόλις του είπα ότι είναι σπασμένη η οθόνη μου απάντησε, δεν πειράζει πήρα άλλο κινητό δεν το θέλω κράτησε το. Σε Μήνυμα του ζήτησα να το διαγράψει από τον λογαριασμό του στο iCloud. Εγώ Πώς μπορώ να δω αν το έκανε ή με έγραψε στα ******* του χαχα.

 

Sent from my SM-J700T1 using Tapatalk

 

Κάνε μία επαναφορά, στη συσκευή μέσω iTunes. Στη συνέχεια κατά τη διαμόρφωση, εάν δεν σου ζητήσει συγκεκριμένο Apple ID, είναι πλέον ξεκλείδωτο. :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες.

 

Μετά από μία πρωινή (light) πτώση (δλδ από το χέρι μου που το κρατούσα - στο πάτωμα) το 6άρι μου προφανώς έκλεισε εκείνη την ώρα και από τότε δεν άναψε πάλι.

 

Δλδ τι μπορεί να έπαθε από μία μικρή πτώση (το κινητό είναι σε θήκη σιλικόνης) ?

 

Έχει τύχει σε κανέναν άλλο?

 

Επίσης τι επιλογές έχω να το τσεκάρω (εννοώ καταστήματα).

Opel Astra OPC
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες.

 

Μετά από μία πρωινή (light) πτώση (δλδ από το χέρι μου που το κρατούσα - στο πάτωμα) το 6άρι μου προφανώς έκλεισε εκείνη την ώρα και από τότε δεν άναψε πάλι.

 

Δλδ τι μπορεί να έπαθε από μία μικρή πτώση (το κινητό είναι σε θήκη σιλικόνης) ?

 

Έχει τύχει σε κανέναν άλλο?

 

Επίσης τι επιλογές έχω να το τσεκάρω (εννοώ καταστήματα).

 

Δοκίμασες με τα κουμπιά ταυτόχρονα να κάνεις reset;

Ταυτόχρονα home & power button για 10"

Αλλιώς μπορεί να ξεκουμπωσε η οθόνη από την μητρική.

Στην χειρότερη περίπτωση μπορεί να έσπασε η οθόνη

Αν πατήσεις να ανοίξει κανονικά το τηλέφωνο και μετά από πχ 1' δοκιμάσεις το κουμπί να το γυρίσεις σε αθόρυβο, κάνει δόνηση; Χτυπάει το τηλέφωνο σε εισερχόμενες κλήσεις;

Αν ναι τότε και γίνεται με την οθόνη από αυτά που σου είπα πιο επάνω

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ναι έκανα reset και δεν επανήλθε.

 

Αυτό με το πλαινό το δοκίμασα, δεν κάνει δόνηση, άρα προφανώς είναι κλειστό.

 

Και κλήση δοκίμασα και πάλι κλειστό είναι.

 

Άρα δεν έχει σπάσει η οθόνη.

 

ΥΓ Το τηλέφωνο έπεσε μα την "πλάτη". Και έκανα τέλεια επαφή με το πάτωμα, ούτε γκελ ούτε τπτ. Σα να βεντούζαρε στο πάτωμα. :p:p:p

Opel Astra OPC
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...