Jump to content

Αγορά αυτοκινήτου: «Κατηγορία Μίνι & Σούπερ Μίνι»


Βασίλης
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οριστε και το καμαρι μου!

θα ανεβασω κ αλλες φωτος στη πορεια :)

http://img17.imageshack.us/img17/8787/snc00021k.th.jpg

 

Καλοριζικο και καλοταξιδο.Εστω και αν εχει ψηλογεμισει ο τοπος 500αρακια παντα τραβαει βλεμματα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 271
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το πήρες; :D

ναι ναι :D

Καλοριζικο και καλοταξιδο.Εστω και αν εχει ψηλογεμισει ο τοπος 500αρακια παντα τραβαει βλεμματα.

το συγκεκριμενο τραβαει τα βλεμματα μονο με το χρωμα του :D

Link to comment
Share on other sites

οριστε και το καμαρι μου!

θα ανεβασω κ αλλες φωτος στη πορεια :)

http://img17.imageshack.us/img17/8787/snc00021k.th.jpg

καλοριζικο και καλοταξιδο.

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι :D

 

Με γειά και καλοτάξιδο! :up: :D

 

Θέλουμε φωτογραφίες μέσα, έξω, εξάτμιση, χερούλια, ντουλαπάκι, κάτω από τις καρέκλες, μέσα στη μηχανή, πίσω από το ταμπλό κλπ. :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ειναι σε καποια σταδια 'αναβαθμισης' :D

μολις τελειωσω φυσικα κ θα ανεβασω φωτος.. :love:

 

Για να μην τα ψάχνετε άδικα..τα posts πήγαν όλα εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2793114#post2793114

Link to comment
Share on other sites

οριστε και το καμαρι μου!

θα ανεβασω κ αλλες φωτος στη πορεια :)

http://img17.imageshack.us/img17/8787/snc00021k.th.jpg

Κουκλί!:love:

Και όπως έχει πει και κάποιος άλλος στο φόρουμ ΄΄είναι μπιμπελό το άτιμο!!:baby:΄΄

Nokia 7650,7200,6234,n73,n78, Sony Ericsson Satio, Nokia N8, Lenovo A820, A806, Doogee F3 PRO, Ulefone Paris, Xiaomi Redmi 4x, Xiaomi Redmi Note 5 dual camera, Xiaomi Pocophone F1 :happy:
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Ήρθε η ώρα να δώσω το atos και σκέφτομαι μεταξύ ford fiesta 1,25 και suzuki swift 1,3.Ποιο από τα 2 θα προτιμούσατε;
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε η ώρα να δώσω το atos και σκέφτομαι μεταξύ ford fiesta 1,25 και suzuki swift 1,3.Ποιο από τα 2 θα προτιμούσατε;

 

Για κάποιο λόγο δε συμπαθώ τα Suzuki αν και πιστεύω ότι οι γιαπωνέζοι είναι έτη φωτός μπροστά από τους υπόλοιπους σε θέματα αξιοπιστίας.

Οπότε μάλλον για το Ford θα ψήφιζα.

Link to comment
Share on other sites

Και τα δύο πολύ όμορφα αλλά μάλλον θα επέλεγα το fiesta. Δείχνει και είναι πιο φρέσκο ενώ είναι και πολύ όμορφα στημένο, έχει πολύ ωραίο και ποιοτικό εσωτερικό και η αντιπροσωπεία δίνει ικανοποιητική εγγύηση.
Link to comment
Share on other sites

Ford Ka δεν παίζει;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά.Το ka είναι πολύ συμαζέμενο.Θέλω κάτι μεγαλύτερο.Θα κάνω και τα 2 test drive και θα αποφασίσω
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Opela corsa ή toyota yaris????Γυρω στα 1400 κυβικα, εχετε να πρεοτεινετε παρομοια μοντελα?ξερουμε αν θα βγει τωρα κοντα καινουριο yaris?
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Και τα δύο πολύ καλά. Το yaris έχει το πλεονέκτημα του κινητήρα καθώς με τον νέο 1330 ανήκεις στην προηγούμενη κατηγορία και όχι 1400+, έχει το σύστημα start/stop για σβήσιμο του κινητήρα όταν το όχημα είναι ακινητοποιημένο και έχει 6άρι κιβώτιο. Επιπλέον, λίγο μεγαλύτερη εγγύηση και πολύ καλύτερους χώρους. Το corsa καλύτερη οδική συμπεριφορά.

 

Για νέο yaris δεν έχω ακούσει κάτι. Δε νομίζω να βγει μέχρι το τέλος του 2010 κάτι. Νέο corsa πολύ πιθανότερο να δούμε. Άλλωστε έχει γεράσει.

 

Βασικά, αν αυτή την περίοδο επέλεγα να αγοράσω νέο αυτοκίνητο αυτής της κατηγορίας, θα πήγαινα για το νέο Polo.

Link to comment
Share on other sites

TOYOTA YARIS χωρις δευτερη σκεψη, στο facelift βελτιωσαν την ακαμψια 50%, καινουργιο κινητηρα, start stop συστημα. καλυτερο απο ποτε αλοτε το γιαρακι.

 

συν τα μειομενα τελη κυκλοφοριας που αναφερει και ο απο πανω μου

Link to comment
Share on other sites

οποιος μπορει να κανει υπομονη απο του χρονου θα υπαρχει toyota auris υβριδικο

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Το auris δεν μου αρεσει καθολου...κ φιλε mirrorofsorrow corsa δεν νομιζω να βγει καινουριο μονο facrlift αφιυ νομιζω βγηκε πριν 2 χρονια ..το polo ποτε περιπου θα κυκλοφορισει?ξερουμε?
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Το auris δεν μου αρεσει καθολου...κ φιλε mirrorofsorrow corsa δεν νομιζω να βγει καινουριο μονο facrlift αφιυ νομιζω βγηκε πριν 2 χρονια ..το polo ποτε περιπου θα κυκλοφορισει?ξερουμε?

μπορει το auris να μην σου αρεσει, αλλα να εχεις λιγο στο μυαλο σου τα 6 χρονια εγγυησης, το τρομερο after sales της toyota, την μεταπωληση και την αξιοπιστια. Μερικα πραγματα μετρανε περισσοτερο περα απο τις πρωτες μερες της αγορας και του ενθουσιασμου.

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Opela corsa ή toyota yaris????Γυρω στα 1400 κυβικα, εχετε να πρεοτεινετε παρομοια μοντελα?ξερουμε αν θα βγει τωρα κοντα καινουριο yaris?

 

To fiesta δεν παίζει;

Mazda 2 επίσης...

Link to comment
Share on other sites

Eκτος του οτι δεν μου πολυ αρεσει και ειναι λιγο κ γυνακειο,εχει ο πατερας μου το focus,και ελεγα να ¨δοκιμαζαμε" διαφορετικη μαρκα..
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Oμολω οτι το mazda δεν το ειχα σκεφτει καθολου...θα το εχω στα υποψιν κ αυτο..σευχαριστω..
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

 

Σπουδαζω Αγγλια και ερχομαι Ελλαδα μονο για διακοπες! Ειμαι κατοχος ηδη ενος Innova αλλα σκεφτομαι να παρω και ενα φτηνο αυτοκινητο για να παιρνω και την παρεα μαζι. Δεν με ενδιαφερει ιδιαιτερα η παλαιοτητα αρκει να ειναι σχετικα αξιοπιστο, και το σημαντικοτερο να μπορεις να το βρεις μεχρι και 2000ευρω ως μεταχειρισμενο!

Ξερω οτι δεν ειναι πολλα τα χρηματα, αλλα δεν σκοπευω να διαθεσω περισσοτερα.

Ο κινητηρας καλυτερα να μην ειναι κατω απο 1200κυβικα εκατοστα, ωστε μην ζοριζεται στα ταξιδια. Εχω στο μυαλο μου καποια μοντελα πχ Seat Ibiza(1996), Honda Civic.

Παρακαλω μια γνωμη!:)

 

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Proud owner of: Master System III , SNES , Mega Drive , Saturn , PSone , N64 , Dreamcast , PS2 , GameCube , XBox , XBox 360 , Wii , PS3 , PSP , DS .....

PC: CPU Phenom II 955 - MB MSI 790FX-GD70 - Corsair Vengeance 1x4GB - Sapphire 5850 Xtreme - WD800ADFD - COOLERMASTER RS-1000 SILENT PRO M 1000W

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...