Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch HD (Blackstone)


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γιατι, ο Πανος δεν εχει HD ? Εβαλε το S/N της συσκευης του και την κατεβασε, οπως μπορουμε να κανουμε ολοι μας :cool:

 

Εκεί που τη βρίσκουμε όλοι μας... στο επίσημο site της HTC. :rolleyes:

 

Γι'αυτό ρώτησα αν πας απλώς να δεις το support page του HD δεν εμφανιζει επιλογή για νέα rom.

 

Μέχρι αυτή την στιγμή στο επίσημο site της htc.com/europe δεν υπάρχει η επιλογή για κατέβασμα της νέας rom, μόνο το link του panosha δίνει την επιλογή για κατέβασμα και κατεβαίνει κανονικά!

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δίπλα ακριβώς στο πληκτρολόγιο έχει ένα βελάκι, το πατάς και στο μενού που ανοίγει επιλέγεις τα ελληνικά!

 

Εκει είναι το θέμα. Ότι μου βγάζει σαν επιλογή μόνο Αγγλικά, Γαλλικά, Ιταλικά, Γερμανικά,Ισπανικά...Θα δοκιμάσω άλλο ένα hard reset

Link to comment
Share on other sites

Εκει είναι το θέμα. Ότι μου βγάζει σαν επιλογή μόνο Αγγλικά, Γαλλικά, Ιταλικά, Γερμανικά,Ισπανικά...Θα δοκιμάσω άλλο ένα hard reset

Η συσκευή είναι από ace hellas? Προσπάθησες να περάσεις τα ελληνικά που δίνει στο site της htc.gr? Τι έκδοση ext.pkg αναφέρει ότι έχει η συσκευή σου?

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Εκει είναι το θέμα. Ότι μου βγάζει σαν επιλογή μόνο Αγγλικά, Γαλλικά, Ιταλικά, Γερμανικά,Ισπανικά...Θα δοκιμάσω άλλο ένα hard reset

 

Πέρασε την τελευταία έκδοση των ελληνικών από εδώ και μετά κάνε hard reset. Μιλάμε για ελληνική συσκευή πάντα που έχει τις σφραγίδες της ACE Hellas.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή είναι από ace hellas? Προσπάθησες να περάσεις τα ελληνικά που δίνει στο site της htc.gr? Τι έκδοση ext.pkg αναφέρει ότι έχει η συσκευή σου?

 

Οκ με το hard reset λύθηκε το πρόβλημα...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

Γι'αυτό ρώτησα αν πας απλώς να δεις το support page του HD δεν εμφανιζει επιλογή για νέα rom.

 

Δίνει τη rom αλλά με τη διαδικασία που περιγράφει εδώ.

Όσο μεγαλώνω μαθαίνω!

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Ειπα να απεξαρτηθω λιγο απ τα WM και πηγα και αγορασα σημερα το..μηλοφωνο(iPhone 3G 16G),αστα,περα απ το καταπληκτικο browsing και το φιγουρατο μενου δε με τραβηξε τπτ αλλο,οποτε ολοταχως στις αγγελιες για πουλημα!!:lol:

 

Το αναφερω για αρκετους που ειναι σε αμφιβολια να κρατησουν το WM τηλεφωνο τους η να πανε στο μηλο!

Δυστυχως ο πριγκιπας(μηλοφωνο) ειναι ακομα γυμνος!:p:lol:

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Tα υπάρχοντα ελληνικά που δίνει η ACE, δουλεύουν με αυτή τη νέα ROM; Το δοκίμασε κανένας με HD από ACE;
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Tα υπάρχοντα ελληνικά που δίνει η ACE, δουλεύουν με αυτή τη νέα ROM; Το δοκίμασε κανένας με HD από ACE;

 

Νομίζω ότι δουλεύουν, τα έχεις δοκιμάσει;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι δουλεύουν, τα έχεις δοκιμάσει;

 

Τα δokιμασα εγω kαι δoυλευoυν kανoνιkα.

................................

Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

αυτό είναι συμβατό με handfree που έχει πληκτρα για αλλαγή τραγουδιού έντασης κ.τ.λ ??

 

Η εκδοση 4 ειναι, μολις την βαλεις εχει μια επιλογη να συνδεθεις με το internet και να κατεβασεις αναβαθμισεις (menu/more/options/plugins,update now) , εκει σου δινει 2 dll αρχεια κατεβασετα και εισαι οκ !!

Link to comment
Share on other sites

μπορει να μου πει κανεμας που μπορω να βραω ενδιαφερουσα προγραμματακια για το μπουμπουκι μας??? :p

 

εδώ θα τα βρεις όλα ;)

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

@loftys:

Διόρθωσα το link σου... απαγορεύεται αυτό.

 

Παντα εδω να μας διορθωνεις.

Ψαξτε λιγο στο google και θα βρειτε διαφορα μαγαζακια

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παντα εδω να μας διορθωνεις.

 

Εάν το δεις πιο βαθιά... όσο λιγότερο τα αναφέρουμε εκεί που δεν πρέπει, τόσο περισσότερο χρόνο ζωής έχουν αυτά τα site που για πολλούς είναι από τα σημαντικότερα. Για αυτό το λόγο οφείλουμε να είμαστε διακριτικοί. ;)

 

Εσείς που βάλατε την νέα επίσημη Rom μπορείτε να μας πείτε αν ο Opera έχει υποστήριξη flash?

 

Χρειάζεται extra cabάκι.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Mπορεί κάποιος που έχει βάλει τη νέα Rom να μας πεί αν έχει υποστήριξη flash η νεα εκδοση Opera και πιο cabaki εννοείται το Adobe flash lite 3.1???????

Aς κάνει καποιος μια δοκιμή αν του είναι εύκολο.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

 

Σ'ευχαριστώ! Ακόμη μια ερώτηση..Μπορώ να φορτώσω στο destinator 7 χάρτες της ιταλίας και συγκεκριμένα της ρώμης? Αν ναι,που τους βρίσκω?

Φιλικά, Θάκης
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Σ'ευχαριστώ! Ακόμη μια ερώτηση..Μπορώ να φορτώσω στο destinator 7 χάρτες της ιταλίας και συγκεκριμένα της ρώμης? Αν ναι,που τους βρίσκω?

 

Βάλε καλύτερα το iGO ή το TomTom για εξωτερικό. Εκεί το έχουν ξεχάσει από καιρό το Destinator.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αλο,

 

Για να βάλω το νεο ρομ της HTC πρεπει να κάνω μπακαπ και την sd κάρτα?

Τα υπόλοιπα τα κάνω με το PPCPimBackup. Προτεινετε και κάποιο άλλο? Νομίζω κάπου είχα διαβάσει για ένα ακομα..

http://www5.picfront.org/picture/ppt2du2p1/img/banner-new-2008-09_WeCapture_YouWatch.jpg

http://www.eikonostoixeio.eu/

Link to comment
Share on other sites

Βάλε καλύτερα το iGO ή το TomTom για εξωτερικό. Εκεί το έχουν ξεχάσει από καιρό το Destinator.

 

Έχω και το igo αλλά δεν ξέρω που θα βρώ χάρτες..

Φιλικά, Θάκης
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...