Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch HD (Blackstone)


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλά... αυτό δεν φέρνει και το τέλος του κόσμου! Με 100 - 150 Ευρώ έχεις ένα PNA/PDA που παίρνει όλα τα προγράμματα πλοήγησης και έχει και το sirf star III chipset.

 

Καλα βρε Γιαννη, συντελεια του κοσμου δεν εφερε. Ομως και παλια, με τα σκετα PDA, επαιρνες ενα εξωτερικο BT GPS και ειχες και παλι πλοηγησ. Δεν νομιζω οτι ειναι οτι καλυτερο. Οχι οτι ειναι τα ιδια πραγματα, αλλα λκεμε εμεις τωρα. Υποτιθεται οτι αγοραζουμε συσκευη All in One, για να μην εχουμε και δυο και τρεις. :rolleyes: Τελος παντων αυτοι ξερουν καλυτερα απο εμας τα του εαυτου τους. Αν τους βολευει, εμεις περισσευουμε :lol:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ομως και παλια, με τα σκετα PDA, επαιρνες ενα εξωτερικο BT GPS και ειχες και παλι πλοηγησ. Δεν νομιζω οτι ειναι οτι καλυτερο.

 

τι μου θυμισες Κωστη :confused:

 

τον παλιο μου τιτανα που με το εξωτερικο bl gps εφτασα καρπενησι (απο σχηματαρι)

με το destinator συνεχεια σε λειτουργια,με 3-4 κλησεις ενδιαμεσα παραλληλα(οχι φυσικα συνδεμενος στον φορτιστη αυτοκινητου) και η μπαταρια δεν επεσε κατω απο το 80%:blink:

αντε να το κανουμε τωρα με τα ενσωματωμενα gps :wacko:

ουτε μεχρι λαμια δεν θα φτασουμε αν ειναι στην μπαταρια :lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

@loftys:

Διόρθωσα το link σου... απαγορεύεται αυτό.

 

sorry john:O

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

 

Λοιπόν πέρα από την πλάκα.

Αν είχα πάρει τον Σεπτέμβρη που ειμουν τσαντισμενος με την HTC το iPhone, σίγουρα θα το είχα αλλάξει στον μήνα απάνω. Εδώ με το HD έχουμε το καλύτερο PDA μέχρι στιγμής, μας δίνει την δυνατότητα να του αλλάζουμε face, software καθημερινά και πάλι βαριόμαστε.

Και μην νομίζετε ότι φλασάρουμε για να βελτιώσουμε κάτι. Αυτά είναι παπα.....ριες.

Το κάνουμε για να περνάμε την ώρα μας. Ποιός μπορεί να πει ότι με την official συν μερικά tweaks δεν κάνεις την δουλειά σου?

 

και εγω αυτής της αποψης ειμαι

Οχι πως εχω να πω κατι εναντίον των ανήσυχων παιδιών που το σκαλίζουν :)

 

2 ερωτησουλες

 

Εχω skype λογαριασμό Υπάρχει λογος να το βαλω και στο HTC?

 

κανενα καλό Σκακι για την συσκευή εχουμε?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Εχω skype λογαριασμό Υπάρχει λογος να το βαλω και στο HTC?

 

Αυτό εσύ θα το κρίνεις.

 

κανενα καλό Σκακι για την συσκευή εχουμε?

 

Pocket GrandMaster

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ουδεν σχόλιον

 

Δεν θέλω να ξεκινήσω εδώ ένα VS, αλλά δεν είναι ακριβώς έτσι ...

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Και καλά θα κάνεις μιας και δεν είμαστε εδώ για να υποστηρίζουμε την μία η την άλλη συσκευή που ο καθένας κρίνει σωστή για τους δικούς του σεβαστούς λόγους.

 

Υπάρχουν οι Διαξιφισμοί για αυτό. :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

μαλλον ειναι ακομη χειροτερα...

ο zaharakis παντως δεν θα μασησει τα λογια του...

οταν κατασταλαξει φανταζομαι θα τα πει απο την καλη και την αναποδη

Link to comment
Share on other sites

σωστα το vs εδω δεν λεει τιποτα,η γνωμη ομως ενος χρηστη που θα πει τα συν πλην της συσκευης ειναι πολυ χρησιμη

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια πηρα την wind ενοψει και της αναβαθμισης μου και μου ειπε οτι "βλεπει" στο συστημα οτι η htc δεν εχει διαθεσιμα κομματια αρα δεν εχει και η wind!και τωρα τι κανουμε? τον μπουλογλου κοινως?
Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να πας σε ένα κατάστημα να ρωτήσεις, έχω την εντύπωση ότι δεν βλέπουν μεταξύ τους το απόθεμα οπότε μπορεί να πετύχεις κανά κομμάτι. Εκτός αν αναφέρεσαι σε εταιρική επιδότηση.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Παιδία τι έγινε??? Πολύ ησυχία έπεσε!!! Μέχρι πριν λίγο καιρό δεν προλάβαινα να διαβάζω νέα μηνύματα!!! Οι developers έπαψαν να βγάζουν νέες ρόμ?? Θέλω να φλασάρω!! Έχουμε κανά νέο??
Φιλικά, Θάκης
Link to comment
Share on other sites

Παιδία τι έγινε??? Πολύ ησυχία έπεσε!!! Μέχρι πριν λίγο καιρό δεν προλάβαινα να διαβάζω νέα μηνύματα!!! Οι developers έπαψαν να βγάζουν νέες ρόμ?? Θέλω να φλασάρω!! Έχουμε κανά νέο??

 

Θελεις νέα? Οκ, χθες εγινε leaked η τελευταια εκδοση WIN 6.5 built 21500. Ειναι ταχυτατη, ΔΕΝ εχει μανιλα και μπουρδες και την προτεινω εαν θελεις να "παιξεις" λιγο με τα νεο λειτουργικο!

Link to comment
Share on other sites

Θελεις νέα? Οκ, χθες εγινε leaked η τελευταια εκδοση WIN 6.5 built 21500. Ειναι ταχυτατη, ΔΕΝ εχει μανιλα και μπουρδες και την προτεινω εαν θελεις να "παιξεις" λιγο με τα νεο λειτουργικο!

 

Αυτά είναι!!Αντε,πάμε σιγά-σιγά να ξυπνήσουμε πάλι αυτό το φόρουμ!!!Δε λέει τέτοιο κινητό να το έχουμε να κάθεται!!

Φιλικά, Θάκης
Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να πας σε ένα κατάστημα να ρωτήσεις, έχω την εντύπωση ότι δεν βλέπουν μεταξύ τους το απόθεμα οπότε μπορεί να πετύχεις κανά κομμάτι. Εκτός αν αναφέρεσαι σε εταιρική επιδότηση.
καταστηματα πηρα!3-4 και ολα το ιδιο μου ειπαν:(
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδία τι έγινε??? Πολύ ησυχία έπεσε!!! Μέχρι πριν λίγο καιρό δεν προλάβαινα να διαβάζω νέα μηνύματα!!! Οι developers έπαψαν να βγάζουν νέες ρόμ?? Θέλω να φλασάρω!! Έχουμε κανά νέο??

 

Μα πως το λες αυτό; Συνεχώς βγαίνουν ένα σωρό ROM από το Topaz και άλλες τόσες με WM6.5!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ορεξη για φλασαρισμα να εχεις...οπως λεει και ο athanaso77

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Και καλά θα κάνεις μιας και δεν είμαστε εδώ για να υποστηρίζουμε την μία η την άλλη συσκευή που ο καθένας κρίνει σωστή για τους δικούς του σεβαστούς λόγους.

 

Υπάρχουν οι Διαξιφισμοί για αυτό.

 

ετσι ακριβως Γιαννη:)

 

μαλλον ειναι ακομη χειροτερα...

ο zaharakis παντως δεν θα μασησει τα λογια του...

οταν κατασταλαξει φανταζομαι θα τα πει απο την καλη και την αναποδη

 

ολοι ξερετε οτι οτι και να ειναι εγω θα το πω!!

 

δεν χαριστηκα ποτε σε κανεναν και ουτε προκειται ;)

 

ενα μονο θα πω,σαν αρχη...

 

εχω αναθεωρησει πλεον καθε ανασφαλεια μου,και την αρνητικη μου αποψη για το iphone :confused:

παντως το μονο σιγουρο ειναι οτι για να ασχοληθει καποιος σαν και εμας,δλδ χρηστης wm συσκευων,μαζι του....θελει πολυ διαβασμα ....μα παρα πολυ διαβασμα.....:wacko:

για κανα δυο βδομαδες πριν το αποφασισω,διαβαζα και ξαναδιαβαζα .... http://www.getsmile.com/emoticons/funny-smileys-68129/looking%20around2.gif

 

και τελικα ...το 1ο πραγμα που καταλαβα??

 

ηταν η αγνοια μου για το αντικειμενο,που με εκανε τοσο πολυ αρνητικο απεναντι του....τοσο καιρο..

 

παντως για να τελειωσω το of...

 

τα νεα πολυπακετα δεδομενων(εχω cosmote με 750mb/μηνα+ 1giga/μηνα, δωρο για 12 μηνες) και τα παρα πολλα πλεον wifi spots ειναι και αυτα που κανουν πλεον το iphone 3G να δειχνει τι ειναι ικανο να κανει:blink:

 

παντως με το iphone σαν κυριο κινητο 3 μερες τωρα,δεν μου εχουν λειψει καθολου τα wm ......

 

και για να το τσεκαρω...,δοκιμασα τον εαυτο μου σημερα

κανοντας unsuscribe σε 183 threads που παρακολουθουσα τα τελευταια χρονια στους xda :!:.......

 

μεγαλη αποφαση λετε?

 

ο καιρος θα δειξει....

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

εχω αναθεωρησει πλεον καθε ανασφαλεια μου,και την αρνητικη μου αποψη για το iphone :confused:

 

παντως το μονο σιγουρο ειναι οτι για να ασχοληθει καποιος σαν και εμας,δλδ χρηστης wm συσκευων,μαζι του....θελει πολυ διαβασμα ....μα παρα πολυ διαβασμα.....:wacko:

 

και τελικα ...το 1ο πραγμα που καταλαβα??

 

ηταν η αγνοια μου για το αντικειμενο,που με εκανε τοσο πολυ αρνητικο απεναντι του....τοσο καιρο..

 

Φίλε te_salat, εδώ μάλλον πάει το "Ουδεν σχόλιον" ...

 

Ναι, το iPhone έχει ελείψεις ... ίσως σοβαρές για κάποιους ... αλλά η αλήθεια είναι ότι είναι το πρώτο κινητό μετά από πολλά-πολλά χρόνια που εμένα τουλάχιστον με ενθουσίασε, καταφέρνοντας να παρουσιάσει κάτι διαφορετικό και όχι μικροαλλαγές στα ίδια και τα ίδια ...

 

Είμαι χρήστης WM συσκευών εδώ και πολλά χρόνια ... Για την ακρίβεια ΜΟΝΟ WM συσκευές χρησιμοποιούσα ... σχεδόν όλες ... ή μάλλον όλες ... Από κάποια στιγμή και μετά, τα έχεις δει όλα. Οι κατασκευαστές δεν καταφέρνουν να κάνουν τη διαφορά και απλά ανακυκλώνουν τα ίδια πράγματα προσθέτοντας μικροδυνατότητες (λίγο καλύτερη κάμερα, μεγαλύτερη οθόνη κλπ κλπ).

 

Η Apple, πρωτοπόρος πάντα, τόσο σε design όσο και σε δυνατότητες, με το iPhone όσο κι αν δεν θέλουμε να το δούμε (εγώ ήμουν ο μεγαλύτερος πολέμιος μέχρι πριν από κάποιους μήνες) τάραξε τα νερά φτιάχνοντας κάτι το διαφορετικό ... ακόμα νομίζω οι διάφοροι κατασκευαστές αναρωτιούνται πως δε σκέφτηκαν αυτοί πρώτοι το MultiTouch ...

 

Πολλά έχουν γραφτεί, πολύ έχει συζητηθεί, αλλά εγώ θα μείνω ΜΟΝΟ σε δυο πράγματα ... ένα θετικό και ένα αρνητικό έχει το iPhone για μένα.

 

Το Θετικό: Δεν υπάρχει User Interface που να πλησιάζει καν στην ευχρηστία. Κανένα. Σε καμία συσκευή ! Αυτό θα το καταλάβεις ΜΟΝΟ αν συμβιώσεις για λίγο με το iPhone.

 

Το αρνητικό: H έλειψη καλού SoftWare για GPS ... Εμένα προσωπικά ΜΟΝΟ αυτό μου λείπει (γιατί έχω συνηθίσει τις λύσεις "όλα σε ένα") ... αλλά και αυτό όπως φαίνεται έρχεται ...

 

zaharakis, join the club. Το iPhone τρέχει MacOS, που από πίσω του έχει το Unix. Αν έχεις τέτοιες ... εμπειρίες θα βοηθηθείς πολύ ... Πάντως θα χαρώ, όλοι νομίζω θα χαρούμε) να βοηθίσουμε ...

 

Συγνώμη για το Off Topic, αλλά όπως είπε και ο φίλος alex_n80 "το vs εδω δεν λεει τιποτα,η γνωμη ομως ενος χρηστη που θα πει τα συν πλην της συσκευης ειναι πολυ χρησιμη"

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

@zografos

Εσυ, απο δω το πας, απο κει το πας, προσπαθεις να ψησεις κιαλλους ετσι :protest: ? Βρε θα στη δωσω την κοκκινη καρτα :chair: στην αλλη συναντηση, δεν θα μου γλυτωσεις :lol:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

@zografos

Εσυ, απο δω το πας, απο κει το πας, προσπαθεις να ψησεις κιαλλους ετσι :protest: ? Βρε θα στη δωσω την κοκκινη καρτα :chair: στην αλλη συναντηση, δεν θα μου γλυτωσεις :lol:

 

Πότε θα γίνει ??? Άντε !!!!

 

Μπαίνω ακόμη σ' αυτό το thread ίσα-ίσα για να μην τη χάσω ... :p

 

Και ο Μπάμπης βλέπω εξαφανίστηκε από εδώ ....

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

Εχω το μηλαρακι λιγες μερες στα χερια μου,αυριο φευγει(πωληται)και παει σε καλα χερια που εχουν γνωσεις και ορεξει για διαβασμα σε κατι διαφορετικο,και ισως και με τη βοηθεια του ζαχαρακη να του αρεσει!:)

 

Παντως εγω θελω να πω 2 λογια σαν απλος χρηστης λιγων ημερων του μηλου και χρονια των WM.

 

Καταρχην για να το πουλαω σημενει δε με καλυψε!

Τα WM ΔΕ τα αλλαζω τη παρουσα στιγμη γιατι εχουν αυτο που ΔΕΝ εχει το μηλο..την επαγγελματικη πλευρα!

Το μηλο ειναι η ξελογιαστρα γκομενα με τα φρου φρου και τα αρωματα που ομως εχει τρομακτικες ελειψεις αν το αφησετε οπως ειναι απ τη μανα του και απλα και με πειραγμα δε καλυπτει καποιους που θελουν το pda σαν υποκαταστατο του λαπτοπ.

 

Αυτα ομως που κανει(σαφως λιγοτερα απ τα WM τα κανει ομως τελεια,η σχεδον!!

Σερφαρισμα(Browsing),UI,παρουσιαση φωτο,ακομα και σαν απλο τηλεφωνο ,ακομα και λεπτομερειες οπως το unlock του σε κληση εχουν αλλη αισθηση!

 

Οπως και να εχει εχω ελπιδα η τα WM7 να αγγιξουν σε αισθηση το iPhone,η το iPhone να αποκτηση τις δυνατοτητες και την ελευθερια που εχουμε στα WM!

Τοτε ισως το ξαναπαρω,η απλα μεινω στα WM χωρις να ζηλευω το UI και το browsing του,προς το παρον το βαρεθηκα πολυ γρηγορα,και συνεχιζω το μονο επιτυχημενο συνδιασμο που κανω χρονια τωρα,1 καλο WM για τα αρχεια μου και να ασχολουμε μαζι του και 1 κορυφαιο κανονικο κινητο για καθημερινη εξωτερικη χρηση!!:)

 

Ψιλο off topic αλλα μπορει ισως να βοηθηση οσους εχουν παρομοιους προβληματισμους αναμεσα σε αυτα τα 2 κορυφαια στο ειδος τους στρατοπαιδα!!:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Χρειάζονται και τα off topic, δεν διαξιφιζόμαστε. Οικογενειακή συζήτηση κάνουμε ρε Γιάννη.:lol:

Είναι γνωστό ότι σε κάθε οικογένεια υπάρχουν διαφωνίες. Άλλωστε πάλι εδω θα είμαστε όλοι.

 

Δεν ξέρω τι διαβάζει ο Ζαχαράκης, περιμένω να μας πει τι μπορεί να κάνει με όλα αυτά που διαβάζει. Δηλαδή πως μπορεί να επέμβει, να παραμετροποιήσει, οχι να το βελτιώσει, ειπαμε για μένα κανενα από τα δυο δεν χρειάζεται βελτίωση. Όλα είναι για να περνάμε την ώρα μας.

Εγώ λίγο που το κράτησα στα χέρια μου δεν με έπεισε ότι θα υπερνικίσει την βαρεμάρα μου.

 

Σίγουρα το ότι σπαταλάμε τόσες ώρες δεν αποτελεί σοβαρή απασχόληση αν εξαιρέσει κανεις τις γνώσεις που αποκομίζουμε. Αλλά αυτό που κάνει τουλάχιστον εμένα να μην βαριέμαι είναι ότι μπορώ να κάνω την συσκευή μου όπως εγώ θέλω.

Μπορεί να είναι βλακεία, αλλά το ότι μου δίνεται η δυνατότητα να ζωγραφίσω τα κουμπάκια, να του αλλαξω τα χρώματα και να μην μοιάζει με κάνενα, μ' αρέσει.

 

Browsing δεν κάνω από το κινητό μου εκτός σε περίπτωση ανάγκης. Δόξα τον θεό οι περισσότεροι εδώ, είμαστε 16 ώρες την ημέρα μπροστά σ'ενα pc.

Μας φτάνει. Όταν θα βγώ έξω δεν θα κρατάω μες την μούρη μου το κινητό.

Αλλά και όταν χρειαστώ δεν με δυσκολευει καθόλου.

Αυτό που με ενδιαφερει επαγγελματικά τουλάχιστον είναι όταν μου στέλνουν ενα mail να το λαμβάνω όπου κι αν βρίσκομαι. Αυτό το κάνει μια χαρά.

 

Με λίγα λόγια εγώ και πολλοί άλλοι ενδιαφερόμαστε για καλή τηλεφωνική επικοινωνία, και αυτό που κρίνουμε πολύ πιο αναγκαίο από το σερφάρισμα είναι να μπορούσαμε να ακούσουμε λίγο καλύτερα μουσική τουλάχιστον όπως από ενα NOKIA των 300 ευρώ να έχουμε την δυνατότητα να τραβήξουμε μια καλή φωτογραφία η ένα βιντεο τα ζουζούνια μας, σε πια απίθανη στιγμή που θα θέλαμε να την κρατησουμε για πάντα.

Και το άλλο είναι από την στιγμή που δεν είμαι ούτε ταξιτζής ούτε ντελιβερυ δεν θέλω να έχω εξτρα PDA για μια φορά τον μήνα. Όμως την δύσκολη στιγμή μ' αρεσει που μ ενα κλικ θα πάω εκεί που θέλω.

Με άλλα λόγια, μια μεγάλη μερίδα δεν καλύπτεται καθόλου από το μήλο. Η μαύρη πέτρα μας καλύπτει λίγο περισσότερο σ αυτά που θέλουμε.

 

Ο Ζαχαράκης θα επιστρέψει και ξέρω από τώρα τι θα πεί αλλά δεν το λέω:X

Σημασία έχει ότι τώρα την βρίσκει. Εδώ πήγε στο ΟΜΝΙΑ, δεν θα αγόραζε το iphone:)

Δημήτρη πλάκα κάνουμε ε?

Κοιτα να γυρίσεις σύντομα γιατι με την μαναβική δεν πρόκοψε κανείς. Πολύ φείρα ρε παιδί μου σου λέω!!!!:lol::lol:

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω κι εγώ τότε την εξομολόγηση μου:

Με λένε Μιχάλη και τον τελευταίο καιρό ρίχνω μια ματιά στο buy&sell μήπως πετύχω το iPhone 200-300€. Είναι η περιέργεια που με τρώει...Ουφ τα είπα.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

καλημερα φιλοι μου.μπηκα και εγω στην παρεα του hd προσφατα και θαθελα την βοηθεια σας επειδη 400 σελιδες ειναι παρααα πολλες για να μπορεσω να τις ψαξω και να βρω αυτα που θελω..

δεκτες απλα και οι σελιδες που αναφερονται στις αποριες μου...

καταρχας πρωτη απορια, πως μπορουμε να "κλειδωσουμε "την συσκευη για να μην μπαινει στο ιντερνετ μεσω gprs.

δευτερο,για να λειτουργησει το gps ποιο προγραμμα ειναι ενδεδειγμενο και πως το περναμε και το τρεχουμε στο τηλ.

τριτο,μπαινω μεσω wi fi στο νετ αλλα δεν μου ανοιγει τιποτα ,καμμια λυση?

τεταρτο,οταν επιλεγω καποια απο τις φωτος που εχει για φοντο οθονης οι φωτογραφιες φαινονται θαμπες και επισης οταν επιλεγω το touch flo εχει παντα μια συγκεκριμενη φωτο.πως αλλαζει?

 

επειδη εχω και το πρωτο touch kai θελω να μεταφερω τις επαφες μου απο εκεινο στο καινουργιο τηλεφωνο προσπαθω αλλα αντιμετωπιζω καποιο προβλημα.

οταν μεταφερω στο outlook τις επαφες απο το παλιο και μετα παω να κανω συγχρονισμο στο hd δεν μετεφερεται ουτε μια επαφη και κοιταζοντας το outlook δεν μου τις εμφανιζει καν.

καμμια λυση

 

υ.γ. εχω ξεκινησει να τις διαβαζω ολες απο την αρχη τις σελιδες αλλα πανω απο 10-15 την μερα δεν μπορω...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...