Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch HD (Blackstone)


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
ρε παιδία θα σκάσω..!! έδω και μια εβδομάδα περιμένω απάντηση στις ερωτήσεις μου...athanaso κάνε κάτι..!! :lol::)(σελίδα 284,272)

 

Κοίτα... για τον ήχο του sms δεν μπορεί να πάει κάπου το μυαλό μου. Παίξε λίγο εκεί, άλλαξε τις ρυθμίσεις, άλλαξε ήχο, κάνε δοκιμές. Δεν υπάρχει κάτι άλλο.

 

Όσον αφορά τις επαφές της SIM, αυτό είναι γνωστό φαινόμενο.

 

Βάλε αυτό και είσαι έτοιμος... ING HideSIM V 2.1.zip

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

έχω 2 προβληματάκια με την σύσκευή..

 

1.όταν έρχεται μύνημα δεν ακούγεται ήχος..όταν πάω...settings-personal-sound and notifications-notification-event-new text message...είναι πάντα ξετικαρισμένη η επιλογή play sound..αν τότε ενεργοποιήσώ την επιλογή δεν αλλάζει κάτι..

 

2.έχω τον resco registry και άλλαξε το show sim από 1 σε 0..αλλά με κάθε soft reset αλλάζει αυτή η εντολή...

 

Υ.Γ: Έχω την ρομ του panosha...δηλαδή...1.19.831.0

 

δικές σου zaharaki!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

@aelaraole:

Πες μου εάν σου δούλεψε αυτό που δίνω ακριβώς από πάνω. Αφού το εγκαταστήσεις κάνε soft reset και για να το τσεκάρεις περίμενε μερικά δευτερόλεπτα πριν πας στις επαφές σου.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

δικές σου zaharaki!

 

αλλαξε ρομ ;)

 

Laurentius v7.4 :!:

 

απλα οτι καλυτερο υπαρχει για το τηλ μας με πληρη υποστηριξη flash και οχι μονο...

 

μεχρι να ειναι ετοιμη η V7.5....που την τεσταρουμε ακομη ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Μην του λες τέτοια να πάει και την βάλει μόνος του και μην μου το δώσει εμένα να του τα βάλω! :p :p :lol: Τα 6,5 θα μπορούν να μπουν μέσω update από την HTC ή παλι από το Xda θα την βρίσκετε?
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Τα 6,5 θα μπορούν να μπουν μέσω update από την HTC ή παλι από το Xda θα την βρίσκετε?

 

Θα δείξει, κάτσε να βγουν επίσημα και βλέπουμε...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς να βγουν επίσημα? Χθες τα ανακοίνωσε η Microsoft και η HTC είπε ότι στο Diamond2 touch pro2 θα έχουν την δυνατότητα να τα βάλουν. Εκτός και αν εννοείς κάτι άλλο.
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς να βγουν επίσημα? Χθες τα ανακοίνωσε η Microsoft και η HTC είπε ότι στο Diamond2 touch pro2 θα έχουν την δυνατότητα να τα βάλουν. Εκτός και αν εννοείς κάτι άλλο.

 

μην βιαζοσαστε νεαροι :lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

αλλαξε ρομ ;)

 

Laurentius v7.4 :!:

 

απλα οτι καλυτερο υπαρχει για το τηλ μας με πληρη υποστηριξη flash και οχι μονο...

 

μεχρι να ειναι ετοιμη η V7.5....που την τεσταρουμε ακομη ;)

 

 

Αυτη η ρομ περιεχει και την εκδοση ραδιο που μου ειπες να βάλω???

(ακομα περιμενω παρεπιπτοντως $%^ Wind!!)

 

 

**Τροποποιηση: Zaharakis ακυρο το βρηκα οντως εχει το ραδιο που μου ειπες!!!**

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

@ aelaraole

 

1.όταν έρχεται μύνημα δεν ακούγεται ήχος..όταν πάω...settings-personal-sound and notifications-notification-event-new text message...είναι πάντα ξετικαρισμένη η επιλογή play sound..αν τότε ενεργοποιήσώ την επιλογή δεν αλλάζει κάτι..

 

2.έχω τον resco registry και άλλαξε το show sim από 1 σε 0..αλλά με κάθε soft reset αλλάζει αυτή η εντολή...

 

Υ.Γ: Έχω την ρομ του panosha...δηλαδή...1.19.831.0

 

  1. Δεν είναι θέμα ρομ τα προβλήματα που έχεις.
  2. Κάνε hard reset και στείστε με τον φίλο σου μια ρομ από την αρχή χωρίς πειραματισμούς και registry επεμβάσεις.
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
στο power button
ελα ρε αντρεα:lol:ακου να δεις τι επαθα,εχω βαλει θηκη σιλικονης απο την πρωτη στιγμη και φυσικα δεν βλεπω το power button,μιλαω με ενα φιλο και μου λεει οτι το εβαλε να φορτισει και μολις το λαμπακι εγινε πρασινο το εβγαλε,του λεω δεν βλεπω κανενα λαμπακι,αμαν μου λεει εχει προβλημα η συσκευη σου!!!και εχω παλαβωσει:p:p:lol:μιλαμε για ρεζιλι ε;
Link to comment
Share on other sites

το μεταφερω εγω,δεν θα εχει προβλημα με αυτο ο Θανασης,απλα δεν θα εχει δει το μηνυμα σου Κωστη..

 

 

TNA

{{Λοιπόν όσοι έχετε χάσει τις επαφές του messenger γιατί τις διαγράψατε από το pocket pc κάντε το εξής (πρέπει να είμαστε το ΜΟΝΟ site με αυτή την πληροφορία)

 

πάτε στον υπολογιστή και ανοιγετε το MSN¨:

 

εργαλεία (tools)

Επιλογές (options)

privacy

 

και βλέπετε την λίστα με τους φίλους σας. Αν τα έχετε χάσει και από εκεί τότε υπάρχει ένα κουμπάκι από κάτω που σας δείχνει ΠΟΙΟΙ σας έχουν προσθέσει σαν φίλο/η. Μπορείτε να ανακτήσετε την λίστα και από εκεί

http://omniacs.net/attachment.php?attachmentid=37&thumb=1&d=1227606350

 

Καλή τύχη }}

 

 

Θα σε κάνω ban Mητσο που μου έκλεψες ποστ!!!!!

 

:lol::p

Thanks για igo φίλε!!!!

 

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Τι εννοείς να βγουν επίσημα? Χθες τα ανακοίνωσε η Microsoft και η HTC είπε ότι στο Diamond2 touch pro2 θα έχουν την δυνατότητα να τα βάλουν. Εκτός και αν εννοείς κάτι άλλο.

 

Εννοώ... κάτσε με το καλό να έρθουν και βλέπουμε. Γιατί εδώ δεν μιλάμε για Diamond2 & Pro2 αλλά για HD.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=483822

δειτε το...πολυ ενδιαφερον..........

 

εως παρα πολυ θα ελεγα...:blink:

 

αν και τον εχει φοβηθει το ματι μου τοσο καιρο απο το καιζερ...:lol:

 

μια ρομ καταφερε να βγαλει τελεια και αυτη ηταν απο τις πρωτες...μετα χαθηκε η μπαλλα ...:O

 

παντως φαινεται πολυ καλη απο οτι λεει τουλαχιστον...ελπιζω να μην εχουμε τα ιδια παλι...

με τις καθημερινα νεες εκδοσεις fix to fix to fix....:worry:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το θέμα για μένα είναι ότι έκανε την εμφάνιση του η καινούργια έκδοση του TF3D! Ο dutty απλά έχεις τις "άκρες" να τα βρίσκει από τους πρώτους.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

παντωσ εχω διαβασει καλα σχολια για την 1.7 που εχει βγαλει....δεν ξερφω βεβαια δεν τ ην εχω βαλει..
Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

εγω τη βλεπω για καμια ντουζινα fix και 3-4version update μεχρι να στρωσει:rolleyes:μακαρι να κανω λαθος περιμενουμε..

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

εννοειτε!:lol:οταν σε ρωτησα παλιοτερα για ρομ στο p3300 που ειχα τοτε μου ειχες πει οτι οταν αρχισεις τα flash καλα ξενυχτια:p ειχες δικιο,ειπαμε γκρινιαζουμε αλλα μας αρεσει

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση:

μπηκα σε ενα σαιτ με τσατ σε java και δεν το ανοιγε.... πρεπει να εγκαταστησω java runtime enviroment?

 

η ερωτηση ισχυει ακομα!

"Sorry, your browser is not Java enabled"

Link to comment
Share on other sites

Απο που προτείνετε αγορά προιόντων Netimes ή Brando; Αυτό που μου προκαλεί απορία είναι οτι η δεύτερη είναι αισθητα πιο ακριβή σε ίδια προιόντα.
Link to comment
Share on other sites

Απο που προτείνετε αγορά προιόντων Netimes ή Brando; Αυτό που μου προκαλεί απορία είναι οτι η δεύτερη είναι αισθητα πιο ακριβή σε ίδια προιόντα.

 

Φιλε μου η απάντηση ειναι παντα υποκειμενικη. Εγω γενικα αγοραζω απο Netimes (θηκες, βασεις, φορτιστες, μπαταριες κλπ), Value for Money. Screen Protector αγορασα απο Brando για το HD, αλλα δεν εμεινα και πολυ ευχαριστημενος σε σχεση με αυτον που ειχα αγορασει για το Diamond, εκεινος ηταν καλυτερος. Το ιδιο λενε και καποιοι αλλοι, οι οποιοι ισχυριζονται οτι του Netimes τα Screen Protectors ειναι καλυτερα αυτην την εποχη. Τι να πω !!!!!!!!! :confused:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...