Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch HD (Blackstone)


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Το μονο που χρειαζεται ειναι να προσθεσετε τα ελληνικα στον manila απο εδω

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=6854660&postcount=1340

 

Και να τονίσουμε ότι ελληνικά θα έχει μόνο το manila και όχι το υπόλοιπο μενού της συσκευής.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ξέρει κανείς τι γίνεται με τον Opera 11 και τον Opera mini 6. Παίζουν με toutch phone οπως το HD, έχουν πρόβλημα, είναι αργοί; Προτείνετε άλλον καλύτερο. Τώρα έχω τον Opera 10 toutch και είμαι γενικά ευχαριστημένος, αν και τον βρίσκω αργό. Επίσης χρειάζεται να εγκαταστήσω επιπλέον προγράμματα για να βλέπω αρχεία Java και flash, γιατί μέχρι τώρα άλλα βλέπω άλλα όχι.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε athanaso για τις άμεσες και έγκυρες απαντήσεις σου. Κάπου στο Ιντερνετ είδα ότι προτείνει για flash το adobe flash 7 κάπου αλλού flash lite. Έχει νόημα να βάλω κάτι από αυτά; Έχω ROM energy cookie. Παλιότερα που τα είχα δοκιμάσει αυτά δεν είδα διαφορά.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γειά σας έπειτα από πολύ καιρό....Σκέφτομαι να φτιάξω το HD μου. Η οθόνη είχε σπάσει. Σε κάτι τέτοια θα πρέπει να ψάξω?

 

http://cgi.ebay.com/Cover-Housing-LCD-Scree-Digitizer-HTC-Touch-HD-T8282-/150416870247?pt=PDA_Accessories&hash=item23058b4b67

 

Προτείνετέ μου οτιδήποτε που να με καλύπτει κ κοστολογικά λογικά....

Link to comment
Share on other sites

H οθόνη λειτουργεί; Μήπως έχει σπάσει μόνο το digitizer;

 

Η οθόνη βασικά δεν έχει σπάσει.Απλά δεν ανταποκρίνεται

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Τότε ενδεχομένως να είσαι τυχερός (από οικονομικής άποψης) και να χρειάζεται αλλαγή μόνο το digitizer. Δεν μπορώ να το πω με σιγουριά όμως.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Τότε ενδεχομένως να είσαι τυχερός (από οικονομικής άποψης) και να χρειάζεται αλλαγή μόνο το digitizer. Δεν μπορώ να το πω με σιγουριά όμως.

 

Πως μπορώ να σιγουρευτώ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ξερει κανεις που μπορω να βρω ηλεκτρονικα ανταλακτικα? (εκτος ace hellas)

Μου εχει χαλάσει το power on/off και για να το φτιαξω πρεπει να αλαξω μια μικρη πλακετα.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μητρική πλακέτα για τη συγκεκριμένη συσκευή είναι εξαιρετικά δύσκολο να βρεις στο εμπόριο. Στο ebay ίσως.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδια υπαρχει καποιο καλο free gps που μπορω να κατεβασω?

 

free πρόγραμμα πλοήγησης δεν υπάρχει και δεν μας επιτρέπεται σε αυτό το forum να διανέμουμε εμπορικό λογισμικό. Ωστόσο μπορείς να αντλήσεις κάποιες πληροφορίες στο σχετικό section... http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=86

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Οι ROMS του Energy έχουν Ελληνικά? Αν όχι υπάρχει κάποιος τρόπος να βάλω με κανά cabακι?Έκτός του navimania που υπάρχουν κάποιοες Ελληνικές υπάρχουν άλλες?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καλημερα :) το βρηκα 90 ευρω και νομιζω οτι αξιζει για τετοιο διαμαντι ε ?

 

Εξαρτάται για τη χρήση το θέλεις. Ως GPS για παράδειγμα θα κάνεις μια χαρά τη δουλειά σου. Για γενικότερη χρήση η resistive οθόνη κάνει πολύ έντονα αισθητή την παρουσία της πλέον.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

για αυτο που το ηθελα ηταν τελειο , αλλα δυστηχως ειναι σε χαλια κατατασταση, για οποιον ψαχνει για ανταλακτικα το εχει στο στοκ του πλαισιου,ειναι χωρις παρελκομενα χωρις πενακι χωρις το κουμπι της εντασης και τελος δεν μπορεις να το δοκιμασεις γιατι δεν εχουν φορτιστει :(
Link to comment
Share on other sites

Ε τότε απλά δεν το παίρνεις!

τελικα εδωσα 80 ευρω και πηρα ενα ipod touch 2 8gb[ebay](σσσ μην με ακουσει ο Λαγουδακης).

Απλα το εγραψα εδω μηπως καποιος συναδελφος το θελει για ανταλακτικα :)

η συσκευη πρεπει να λειτουργει κανονικα γιατι ο πωλητης στο πλαισιο μου εδωσε την εντυπωση οτι δεν θελει να το πουλησει (το ειχανε κρατημενο στο ταμειο) για να ριξει και αλλο τη τιμη του και να το παρει αυτος ή καποιος γνωστος του.

Link to comment
Share on other sites

Γίνετε να δώσεις συσκευή στο πλαίσιο έναντι κάποιου ποσού?Γιατί θέλω και εγλω να δώσω το blackstone μου.

Got to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, ACT NORMAL

OBEY THE LAW

and repeat after me

I AM FREE

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Γίνετε να δώσεις συσκευή στο πλαίσιο έναντι κάποιου ποσού?Γιατί θέλω και εγλω να δώσω το blackstone μου.

 

Επικοινώνησε μαζί τους για τέτοια θέματα μιας και εδώ αυτή η συζήτηση είναι αφενός off topic, αφετέρου τείνει να γίνει αγγελία, κάτι που απαγορεύεται εκτός του buy&sell στο οποίο για να έχεις πρόσβαση χρειάζεσαι τουλάχιστον 150 post.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...