Jump to content

Sony Ericsson W595


varsamis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εμενα κανει κατι βλακιτσες και κατι ξεκαρφωτες επανεκκινησεις καπου καπου! Ελπιζω να επιλυθουν με καποιο update στο μελλον!..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όταν μιλάτε σε μια κλήση ακούγεστε και ακούγετε δυνατά και καθαρά;

 

Τι ακριβως εννοεις φιλε Leon?:confused: Αν την ωρα τις κλησης εγω και ο συνομιλητης μ ακουμε ο ενας τον αλλο καλα? Αν εννοεις αυτο μπορω να σου πω οτι εγω ακουω πολυ καλα:) Οσο για το αν με ακουν καλα δεν μου εχει αναφερει κανεις μεχρι τωρα τιποτα οποτε δεν νομιζω να παιζει καποιο προβλημα!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω παρατηρήσει προβληματάκι με τον ήχο που ακούει ο συνομιλιτής σου, όταν μιλάς με το τηλέφωνο κλειστό (το slide). Ίσως γιατί το μικρόφωνο είναι δίπλα στο κουμπί "9".
Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω παρατηρήσει προβληματάκι με τον ήχο που ακούει ο συνομιλιτής σου, όταν μιλάς με το τηλέφωνο κλειστό (το slide). Ίσως γιατί το μικρόφωνο είναι δίπλα στο κουμπί "9".

 

Ναι ομως υπαρχει μια εγκοπη ακριβως στο σημειο εκεινο ετσι ωστε να μν εμποδιζεται ο ηχος...οποτε δεν νομιζω να υπαρχει problem εκτος κι αν δεν μου το χουν πει ακομη με οσους μιλαω γιατι μιλαω συνηθως με κλειστο το slide!

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πει πως δουλεύει το Walk Mate Step Counter της συσκευής?

 

Απλα ενεργοποιεις την εφαρμογη και την αφηνεις ανοικτη η την βαζεις ακομη και φοντο αν θες. Βαζεις τ κινητο στην τσεπη και περπατας και αυτο μετραει τα βηματα σου...Χανει 2-3 αλλα μετραει σχετικα καλα!

Link to comment
Share on other sites

Απλα ενεργοποιεις την εφαρμογη και την αφηνεις ανοικτη η την βαζεις ακομη και φοντο αν θες. Βαζεις τ κινητο στην τσεπη και περπατας και αυτο μετραει τα βηματα σου...Χανει 2-3 αλλα μετραει σχετικα καλα!

 

Ευχαριστώ :)

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρια ποσο σας βγαζει παιδια?Σας κανει επανεκινησεις?

 

Σε μια φίλη που το πήρε στις 24/12/08 έκανε κανά 3άρι φορές restart και κανά 2 φορές κόλλησε και το πήγε για αλλαγή στις 30/12/08. Ακόμα να πάρει το καινούριο. Πάντως της εγκρίθηκε η αντικατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

Σε μια φίλη που το πήρε στις 24/12/08 έκανε κανά 3άρι φορές restart και κανά 2 φορές κόλλησε και το πήγε για αλλαγή στις 30/12/08. Ακόμα να πάρει το καινούριο. Πάντως της εγκρίθηκε η αντικατάσταση.

Αυτες ειναι οι βλακιες που ταλαιπωρουν

Link to comment
Share on other sites

Φιλε jimP πολυ καλο site για θεματα ειναι kai το http://www.zedge.net! Βεβαια θελει να κανεις account αλλα δεν ειναι τιποτα δυσκολο! Επισης για παιχνιδια αλλα και προγραμματα ειναι το http://www.mobile9.com!

 

Καλημερα.

Ενταξει κατεβασα αρκετα παιχνιδια τα οποία παιζουν 1-2 φορες και μετα οχι.

Δηλ. βγαινει μήνυμα ''να επιτραπει η αποστολή περιεχομενου στο internet απο την εφαρμογη;'' παταω ''οχι'' και μου βγαζει ''unable to connect. please check to make sure your phone has service''.

Αν πατησω ''ΝΑΙ'' θα συνδεθει στο internet? θα χρεωθω για οση ωρα παιζω? 'Η πρεπει να κανω τιποτα αλλο για να παιζουν συνεχεια?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.

Ενταξει κατεβασα αρκετα παιχνιδια τα οποία παιζουν 1-2 φορες και μετα οχι.

Δηλ. βγαινει μήνυμα ''να επιτραπει η αποστολή περιεχομενου στο internet απο την εφαρμογη;'' παταω ''οχι'' και μου βγαζει ''unable to connect. please check to make sure your phone has service''.

Αν πατησω ''ΝΑΙ'' θα συνδεθει στο internet? θα χρεωθω για οση ωρα παιζω? 'Η πρεπει να κανω τιποτα αλλο για να παιζουν συνεχεια?

Ευχαριστώ

 

Φιλε jimP σαυτο που ρωτας δεν εχω απαντηση γιατι τα παιχνιδια αυτα τα κατεβασες απο το http://www.zedge.net οπου και εγω ειχα το ιδιο προβλημα γιαυτο και τα παρατησα και κατεβαζα μονο απο το mobile9 οπου τετοιοι περιορισμοι δεν υπαρχουν! Τωρα δεν ξερω αν υπαρχει λυση σαυτο που ζητας απλα εγω το zedge.net το προτεινα για θεματα...Αν τα υπολοιπα παιδια ξερουν πως αντιμετωπιζεται το προβλημα ας postαρουν καμια απαντηση!

Link to comment
Share on other sites

sorry.

το βρηκα το συστημα. οκ ευχαριστώ

 

Κανε εγγραφη και κατεβασε απο κει...Εχει πολλα παιχνιδακια απο τα οποια καποια ειναι καλα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Με ενδιαφέρει να βάλω στο κινητό κάρτα μεγάλης χωρητικότητας

Μπορεί κάποιος να μού δώσει Ling από eshop για κάρτα μνήμης που θα δουλέψει χωρίς πρόβλημα στο W595?

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Με ενδιαφέρει να βάλω στο κινητό κάρτα μεγάλης χωρητικότητας

Μπορεί κάποιος να μού δώσει Ling από eshop για κάρτα μνήμης που θα δουλέψει χωρίς πρόβλημα στο W595?

ευχαριστώ

 

Χωρις προβλημα δουλευουν οι καρτες μεχρι 8GB στο w595...Τωρα δεν ξερω εσυ μεχρι ποση χωρηρικοτητα θες και ποσα χρηματα μπορεις να διαθεσεις γιαυτο θα σου δωσω μια σειρα απο link για να επιλεξεις αυτο που θες...

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.569122

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.555193

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.569358

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.569942

Ελπιζω να σε βοηθησα και να μην σε μπερδεψα....:D

Link to comment
Share on other sites

εγω το πήρα και είναι ΠΑΡΑ πολυ καλο αν και μου εμφανισε μερικα προβληματακια όπως κολλουσε κ εκλεινε απο μονο του......

το w580 είναι σχεδον ασχετο με το w595....το 1 ειναι 3g,με ηχεια και καλη ποιοτητα ήχου......εχει μεχρι 3.2 mp,ο8ονη τελεια και πολυ καλη τιμη για αυτα π προσφερει..εγω μ απλο ματι το βλεπω καλο......ας τα πει πιο σωστα ενας ειδικος:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι θελει να αναβαθμισεις το flash player του κινητου.

αυτο το μηνυμα το εχω δει και σε αλλα κινητα :)

 

Καλημέρα.

 

Εχεις υπόψιν σου πώς μπορώ να το κάνω αυτό ?Γιατί και εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα με το YouTube.

 

ευχαριστώ..

"I Love The Feeling In The Air,

My Kind Of People Everywhere.."

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

Εχεις υπόψιν σου πώς μπορώ να το κάνω αυτό ?Γιατί και εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα με το YouTube.

 

ευχαριστώ..

κατεβαζεις `μεσω wap αντιστοιχη εκδοση flash player για το κινητο.

σε 2 κινητα το εκανα.στο 1 μπορεσα και ειδα βιντεο.μπες καλυτερα με mini opera.αλλα στο c905 σε λιγο θα βγει update που θα υπαρχει επιλογη να βλεπεις αμεσως βιντεο απο youtube,

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Hello σε όλα τα καλά παιδιά...

Εχω επιδότηση από την cosmote η οποία λέει ότι είναι 90 ευρώ για ό,τι κινητό επιλέξω και 150 ευρώ για το W575...

Δεν ψήνομαι για κάτι ακριβό π.χ. 8.1 mp το καινούργιο (δεν παίρνω ενα laptop καλύτερα?)

Εχω ήδη το w810ι γενικά είμαι ευχαριστημένος από την άποψη των γραμμαρίων και της λειτουργίας, όχι όμως από το ηχείο το οποίο είναι χάλια... Δυνατά δηλαδή δεν ακούγεται σε καμμία περίπτωση και ας είναι και walkman...

Είδα ότι μαζί με τη συσκευή w595 δίνουν και 2gb μνήμη δωρεάν...! Ισχύει αυτό?

Επίσης, έχει δυνατό ηχείο? οσον αφορά τις fotos αξίζει τα λεφτά του ή είναι μάπα η ανάλυση?

Αυτά τα ολίγα...

 

Hello σε όλα τα καλά παιδιά...

Εχω επιδότηση από την cosmote η οποία λέει ότι είναι 90 ευρώ για ό,τι κινητό επιλέξω και 150 ευρώ για το W575...

Δεν ψήνομαι για κάτι ακριβό π.χ. 8.1 mp το καινούργιο (δεν παίρνω ενα laptop καλύτερα?)

Εχω ήδη το w810ι γενικά είμαι ευχαριστημένος από την άποψη των γραμμαρίων και της λειτουργίας, όχι όμως από το ηχείο το οποίο είναι χάλια... Δυνατά δηλαδή δεν ακούγεται σε καμμία περίπτωση και ας είναι και walkman...

Είδα ότι μαζί με τη συσκευή w595 δίνουν και 2gb μνήμη δωρεάν...! Ισχύει αυτό?

Επίσης, έχει δυνατό ηχείο? οσον αφορά τις fotos αξίζει τα λεφτά του ή είναι μάπα η ανάλυση?

Αυτά τα ολίγα...

 

Με μια έρευνα που έκανα είδα ότι είναι ψιλοτσιμπημένο από την cosmote δηλαδή το πουλάει 252 ευρώ ενώ μπορώ να το βρω και 226 από ελληνικό ηλεκτρονικό κατάστημα!

Link to comment
Share on other sites

Εχω το κ810 και σκεφτομαι να αγορασω το w595....τι λετε αξιζει??Ηθελα επισης να ρωτησω αν αλλαζουν τα κλασικα εικονιδια της se(δηλαδη αν περνει flash themes):worry:Γιατι ειδα ενα video(
) και δεν ειχε το κλασικο μενου της sony:rolleyes:Ευχαριστω!!!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W595

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...