Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

η Q γενικά έτσι όπως μηδενίζει τα αγορασμενα πακέτα γενικά είναι βάσανο

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει και σας πρόβλημα η εφαρμογή της q αυτή την ωρα;

 

Sent from my STK-LX1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει και σας πρόβλημα η εφαρμογή της q αυτή την ωρα;

 

Sent from my STK-LX1 using Tapatalk

Όταν λες πρόβλημα?

Μπαίνω κανονικά, βλέπω υπόλοιπο, κλπ

 

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ήμουν με wifi και δεν φόρτωνε τπτ. Άνοιξε κλείσε ενα σωρό φορές την εφαρμογή και δεν.. Γυρίζω δεδομένα δούλεψε μπαμ. Ο, τι να ναι

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

6 του μηνός, είχε έρθει μήνυμα για 500' προς όλους + 2GB για internet για 30 ημέρες εάν ακολουθούσε ανανέωση 12€+ στις επόμενες 2 ημέρες.

Το μήνυμα "χάθηκε" μέσα στο χαμό με τις "προσφορές" που στέλνει η Q και δεν το πρόσεξα καθόλου.

Σήμερα (9 του μηνός) έκανα ανανέωση 10€ και τα έδωσε κανονικά..

Απλά να αναφέρω ότι την Τρίτη 23/06 ήρθε ανάλογη προσφορά στον αριθμό της μητέρας μου κι ενώ έβαλα χθες 27/06 τα 10€ (τέσσερις ημέρες μετά), τα έδωσε κανονικά. Πρέπει να βρούμε πιο είναι το μέγιστο διάστημα που επιτρέπει να βάλεις χρήματα και να πάρεις την προσφορά.

Edited by user_one

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

Αν έχεις μηδέν υπόλοιπο και βάλεις την 6ευρη με το countdown τι ποσό σου μενει υπολοιπο ?

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει ενεργοποιήσει πακέτο από προσφορά όπου ισχύει ελάχιστη χρέωση;

Το countdown έχει.

Αυτό δεν είναι ανά δευτερόλεπτο?

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει παράλληλα και 120' λόγω του σταθερού και τραβάει από αυτά?
Link to comment
Share on other sites

Γίνεται να έχεις σε q τα 120 λεπτά που δίνουν λόγω σταθερής; δεν το ήξερα αυτο αλλα αν γίνεται ακούγεται καλό

 

Sent from my STK-LX1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται. Αν το κάνεις σήμερα λογικά θα πάρεις τα 120' του Ιουνίου και αύριο θα πάρεις και του Ιουλίου.
Link to comment
Share on other sites

Έγινε διαθέσιμο και για φέτος το Q summer data που δίνει 15GB με 10,4€. Είναι μια λύση για το καλοκαίρι αλλά και για δευτερεύοντα νούμερα που δεν θέλετε να χάσετε.
Link to comment
Share on other sites

Countdown offer 4GB με 4€ για 30 μέρες και bonus 4GB για 4 μέρες μέχρι αύριο το απόγευμα. Μάλλον θα είναι και το τελευταίο countdown με το δώρο για τα 4 χρόνια του offer.

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια στιχομυθία που μπορούμε να ανταλλάξουμε με το αυτοματοποιημενο σύστημα του 13700 έτσι ώστε να μας συνδέσει με εκπρόσωπο;

Παλιότερα το είχα καταφέρει, αλλά δε θυμάμαι το διάλογο..

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

συνδεση με εκπροσωπο και να επιμεινεις το ιδιο και την δευτερη φορα. Ή αν δεν σε καταλαβει θα σε στειλει ουτως ή άλλως. Μου εχει δουλεψει στο 13800.
Link to comment
Share on other sites

συνδεση με εκπροσωπο και να επιμεινεις το ιδιο και την δευτερη φορα. Ή αν δεν σε καταλαβει θα σε στειλει ουτως ή άλλως. Μου εχει δουλεψει στο 13800.

 

Επιβεβαιώνω. Δουλεύει και στο 13700.

Link to comment
Share on other sites

τελικα μετα απο παραμονη και υπομονη πολλων μηνω ηλθα και εγω στην Q πληρωνοντας χαρατσι 30 ευρω με την αιτηση φορητοτητας σε καταστημα της WIND. το συμβολαιο μου εχει ληξει εδω και 3 μηνες υποψιν στην εταιρεια και μπορουσα να κανω οτι θελω!

 

Μου δωσαν περιθωριο μεχρι τον μεθεπομενο λογαριασμο σε 40 μερες για να μπω κανονικα στην Q με το ιδιο παντα νουμερο!! τι να κανω και 30 ευρω και 1.5 μηνα υπομονη!!!! ΠΟΤΕ ξανα σε συμβολαιο WIND!!!!:cool::cool::cool::cool:

Link to comment
Share on other sites

παιδια γινεται κατι με την online ανανεωση σημερα? Προσπαθω να ανανεωσω και δεν προχωραει ουτε στην εφαρμογη ουτε στο site. Ακομα και για ανανεωση χωρις login γραφει αποκατω στην μπαρα του browser αποστολη αιτησης στο facebook.com (?) και δεν συνεχιζει....

 

----- προσθήκη μηνύματος 32 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αποτυχία ασφαλούς σύνδεσης

 

Προέκυψε σφάλμα κατά την σύνδεση στο wind.gr. PR_CONNECT_RESET_ERROR

 

Η σελίδα που προσπαθείτε να δείτε δεν μπορεί να εμφανιστεί επειδή δεν είναι δυνατή η πιστοποίηση της αυθεντικότητας των ληφθέντων δεδομένων.

Επικοινωνήστε με τους ιδιοκτήτες της ιστοσελίδας για να τους πληροφορήσετε για το πρόβλημα.

 

το προβλημα ειναι στην ασφαλη συνδεση τελικα,οχι με το fb...

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Μόλις ανανέωσα. Σε παμπάλαιο τηλέφωνο, με παλιά έκδοση της εφαρμογής, αφού μου ζήτησε να αναβαθμίσει πρώτα σε τελευταία έκδοση αλλιώς δεν γινόταν. Προχώρησε μετά κανονικά όμως χωρίς πρόβλημα.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...