Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1222 ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΠΕΛΑΤΩΝ € 0,0042/δευτ.

 

Δεν ξέρω αν μπορείς να το "παρακάμψεις" με κάποιο τρόπο όπως γίνεται στη voda με το 13830 (χρεώσιμο) και το 1283 (δωρεάν).

 

Ίσως μπορείς να τους πάρεις εσύ και μόλις συνδεθείς με εκπρόσωπο να πεις να σε καλέσουν αυτοί γιατί δεν έχεις μονάδες.

 

EDIT:

Κανένας άλλος ξέρει αν τελικά το δίνει το +50% στην ανανέωση από το σάιτ η Q;

Link to comment
Share on other sites

Για να δούμε πότε θα αναπροσαρμόσει τις τιμές της η Qcard μετά από το σποτάκι κόλαφο για αυτήν από την Frog...
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας....εχω ενα προβλημα δεν μπορω να στειλω sms σε ενα συγκεκριμενο αριθμο της vodafone.τα sms που στελνω καποιεσ φορες πανε και καποιες αλλες οχι,τις περισσοτερες οχι δηλαδη...αυτο το γεγονος συμβαινει μονο με τον συγκεκριμενο αριθμο γιατι με ολους τους υπολοιπους μιλαω με sms κανονικοτατα...μπορω να κανω κατι,γιατι απο κινητο με cosmote τα sms φτανουν κανονικα...
Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας....εχω ενα προβλημα δεν μπορω να στειλω sms σε ενα συγκεκριμενο αριθμο της vodafone.τα sms που στελνω καποιεσ φορες πανε και καποιες αλλες οχι,τις περισσοτερες οχι δηλαδη...αυτο το γεγονος συμβαινει μονο με τον συγκεκριμενο αριθμο γιατι με ολους τους υπολοιπους μιλαω με sms κανονικοτατα...μπορω να κανω κατι,γιατι απο κινητο με cosmote τα sms φτανουν κανονικα...

 

Μήπως ο αριθμός Vodafone δεν έχει ικανοποιητικό σήμα? Γίνεται συνέχεια αυτό? Μήπως κάνει κάτι ο χρήστης και χρειάζεται συνεχώς επανεκκινήσεις η συσκευή του? Γιατί εμένα κάτι τέτοια κουλά μου τα κάνει το κινητό μου όταν έχω πολύ καιρό να το κλείσω...

Link to comment
Share on other sites

xaxa1982 ευχαριστω για την γρηγορη ανταποκριση σου.δεν ξερω αν το κινητο του χρηστη στον οποιο προσπαθω να στειλω sms δεν εχει καλο ή καθολου σημα,παντως ναι αυτο γινεται συνεχεια εδω και αρκετο καιρο...τα χριστουγεννα και πριν μπορουσα κανονικα να στειλω sms σε αυτον τον αριθμο αλλα εδω και 1 περιπου μπορει και παραπανω βδομαδες δεν τα καταφερνω παντα...καποιες φορες πανε τα sms,καποιες αλλες οχι(τις περισσοτερες δεν πανε)
Link to comment
Share on other sites

Για να δούμε πότε θα αναπροσαρμόσει τις τιμές της η Qcard μετά από το σποτάκι κόλαφο για αυτήν από την Frog...

 

Ότι και να κάνει πλέον η Q, το frog έχει πάρει πλέον τον τίτλο της πιο φτηνής καρτοκινητής.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ότι και να κάνει πλέον η Q, το frog έχει πάρει πλέον τον τίτλο της πιο φτηνής καρτοκινητής.

 

Μπα τα ίδια είναι. Φωτοτυπία. Είναι θέμα ημερών να το κάνει κ αυτή 0.21/1' και 0.10 Q2Q.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

kalispera mipws mporei na mou peis kaneis se poio arithmo pernw til gia na ananewsw xrono omilias kai na akousw posa lefta exw se wind karta..

ekana foritothta arithmou Q se wind me idio arithmo alla enas ipalilos ths wind mou eipe oti mporw na exw xrewseis Q kai prosfores Q kai gia ayto metaferthika sthn wind.ayto egine giati xalase i karta sim ths Q kai den eixe kanena katastima ths WIND sthn thessaloniki kartes sim kai apogoiteutika..

 

Opoios kserei kati as me boithisei.

euxaristw polu

Nikos.

Stay Hungry | Stay Foolish | http://www.iChas.gr
Link to comment
Share on other sites

kalispera mipws mporei na mou peis kaneis se poio arithmo pernw til gia na ananewsw xrono omilias kai na akousw posa lefta exw se wind karta..

ekana foritothta arithmou Q se wind me idio arithmo alla enas ipalilos ths wind mou eipe oti mporw na exw xrewseis Q kai prosfores Q kai gia ayto metaferthika sthn wind.ayto egine giati xalase i karta sim ths Q kai den eixe kanena katastima ths WIND sthn thessaloniki kartes sim kai apogoiteutika..

 

Opoios kserei kati as me boithisei.

euxaristw polu

Nikos.

Για να μάθεις το υπόλοιπο σου στο Wind F2G κάλεσε στο 1269.Για να έχεις τις χρεώσεις της Q στο Wind F2G κάλεσε στο 1342 και επέλεξε το F2G1.Το πακέτο μπορείς να το βάλεις χωρίς χρέωση.Για περισσότερες πληροφορίες δες εδώ: http://www.wind.com.gr/pages.fds?langID=1&pageID=1399

Link to comment
Share on other sites

to ekana molis,se euxaristw para polu gia thn boitheia sou..

twra diladi exw tis prosfores ths Q? eida oti exw idies xrewseis me aytes pou eixa..

tha bazw kartes wind kai tha exw tis prosfores pou tha blepw gia paradeigma stis diafimiseis?

filika nikos.

Stay Hungry | Stay Foolish | http://www.iChas.gr
Link to comment
Share on other sites

Μπα τα ίδια είναι. Φωτοτυπία. Είναι θέμα ημερών να το κάνει κ αυτή 0.21/1' και 0.10 Q2Q.

 

Μέχρι τις 16 Φεβρουαρίου η Q έχει προσφορά δωρεάν χρόνο ομιλίας με κάθε κάρτα ανανέωσης

Με αυτόν τον τρόπο σύμφωνα με την ιστοσελίδα της η χρέωση κατεβαίνει σε 0,18 και 0,10

Μόνο μετά τις 16 Φεβρουαρίου βλέπω να απαντά στην προσφορά της FROG.

Link to comment
Share on other sites

Δηλ έχασε το παιχνίδι των εντυπώσεων...δεν ξέρω εάν είδατε το σποτάκι της frog; Τους ξεφτιλίζει κανονικά ...iq ραδικιού και έχει κανονική σύγκριση χρεώσεων με ονομα...frog τόσο q τόσο...
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

to ekana molis,se euxaristw para polu gia thn boitheia sou..

twra diladi exw tis prosfores ths Q? eida oti exw idies xrewseis me aytes pou eixa..

tha bazw kartes wind kai tha exw tis prosfores pou tha blepw gia paradeigma stis diafimiseis?

filika nikos.

Από προσφορές δεν ξέρω αν θα τις έχεις πάντως θα έχεις σίγουρα τις χρεώσεις της Q.:)

Link to comment
Share on other sites

Δηλ έχασε το παιχνίδι των εντυπώσεων...δεν ξέρω εάν είδατε το σποτάκι της frog; Τους ξεφτιλίζει κανονικά ...iq ραδικιού και έχει κανονική σύγκριση χρεώσεων με ονομα...frog τόσο q τόσο...

η αλήθεια είναι ότι τους ξεφτίλησε λίγο και θα πρέπει να απαντήσει έξυπνα η Q απλά η wind ξέρει ότι απαντώντας θα πρέπει πλέον να ανανεώσει και τη δέσμευση τιμής οπότε όλοι οι free2go θα περάσουν στο αντίστοιχο πακετάκι

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Εάν δεν απαντήσει εμένα με έχασε...

 

Εσένα και πάρα πολλούς ακόμα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κοτσανες που αμολησε το στομα του βατραχου !

ήταν πολύ επιτυχημένη η διαφήμιση, με το που έπεσε η μουσικούλα της q ήμουν σίγουρος ότι θα ναι η απάντηση και δεν έκανα λάθος. Βγάζει μάλιστα και το πινακάκι της frog με τα ίδια τιμολόγια, θα μπορούσε πάντως να βάλει έστω 1 λεπτό πιο κάτω στη τιμή να χτυπήσει και στο μάτι ότι ειναι φθηνότερη

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Η συγκριση στο πινακακι με την κοσμοκαρτα που κολλαει??

 

Και καλά για να φανεί πολύ φτηνή.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι σε όλα της τα πράγματα εχει sms ενεργοποίησης, σε αντίθεση με το Frog που τα δίνει αυτόματα. Πόσο θα τους κόστιζε να κάνουν το ίδιο; Απο τότε που τους πήρε η Wind έχουν ακολουθησει την στρατηγική του ομίλου, καλές διαφημήσεις για να δημιουργούν εντυπωσεις και προσφορές με προυποθέσεις που φέρνουν καινούργιους πελάτες και χάνουν παλιούς.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...