Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

cosmote για data και για κλησεις q ο καλυτερος συνδιασμος

αυτό σκεφτόμουν! αλλά λέω εάν πάω κάπου που δεν έχει ούτε σήμα 2g η Q θα πρέπει να βάλω έστω λίγα λεπτά ομιλίας και στην σιμ κοσμοτε για μια ώρα ανάγκης έτσι δεν είναι;

Link to comment
Share on other sites

και που λέει ΧΊΛΙΑ ΛΕΠΤΆ ΠΡΟΣ ΌΛΟΥΣ;;;;

 

Αυτό το πακέτο (1000' προς όλους + 1GB, το μήνα, με 6 ευρώ) το παίρνεις στέλνοντας 1000 στο 1264

Link to comment
Share on other sites

αυτό σκεφτόμουν! αλλά λέω εάν πάω κάπου που δεν έχει ούτε σήμα 2g η Q θα πρέπει να βάλω έστω λίγα λεπτά ομιλίας και στην σιμ κοσμοτε για μια ώρα ανάγκης έτσι δεν είναι;

 

Το σήμα μην το φοβάσαι γιατί και εγώ αυτό φοβόμουν αλλά ακόμα και στο Αιγαίο έπιανα πάντα σήμα :p

Το μόνο πρόβλημα ήταν το 3g από αυτό κλάφτα :cry:

Link to comment
Share on other sites

Με μια αβανεωση σπο 10 ευρω

Φιλε πηρα καρτα των 10 ευρω και εχω βαλει ανανεωση προς ολους 2 φορες με τα 3 ευρω.Τωρα πως ενεργοποιω τα 500 MB που εχω;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Τα 500 ΜΒ είναι ενεργοποιημένα .

Αν εννοείς να συνδεθέις , χρειάζεσαι δύο πραγματάκια

α) ΑΡΝ:myq

β) Data Roaming : ON

Link to comment
Share on other sites

Το σήμα μην το φοβάσαι γιατί και εγώ αυτό φοβόμουν αλλά ακόμα και στο Αιγαίο έπιανα πάντα σήμα :p

Το μόνο πρόβλημα ήταν το 3g από αυτό κλάφτα :cry:

 

Δεν θα συμφωνήσω... Λόγω δουλειάς ταξιδεύω και πλέον έχω φτάσει σε σημείο να σκέφτομαι να πάω σε cosmote. Συνάδελφος που έχει cosmote έχει σήμα και εγώ τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το πακέτο (1000' προς όλους + 1GB, το μήνα, με 6 ευρώ) το παίρνεις στέλνοντας 1000 στο 1264

 

1000’ ομιλίας προς όλους και 1000ΜΒ μόνο με €5 κάθε μήνα. Το πακέτο μπορεί να ενεργοποιηθεί με αποστολή SMS ‘1000’ στο 1264 2 φορές/ 30 ημέρες.

Link to comment
Share on other sites

1000’ ομιλίας προς όλους και 1000ΜΒ μόνο με €5 κάθε μήνα. Το πακέτο μπορεί να ενεργοποιηθεί με αποστολή SMS ‘1000’ στο 1264 2 φορές/ 30 ημέρες.

 

ρε παιδιά αυτό γίνεται με την q???

εμένα μου ήρθε μήνυμα ότι έχω 100' προς όλους με 3€ αν στείλω 13 στο 12410!!!

ποιο ισχύει τελικά?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά αυτό γίνεται με την q???

εμένα μου ήρθε μήνυμα ότι έχω 100' προς όλους με 3€ αν στείλω 13 στο 12410!!!

ποιο ισχύει τελικά?

 

Όχι, τα 1000 λεπτά είναι το φοιτητικό f2g και μόνο. Το γιατί αναφέρθηκε εδώ δεν το ξέρω...

Σήμερα είχαμε ενημέρωση της εφαρμογής MyQ από το play... Έξι αριθμούς έχω περασμένους εκεί και για άλλη μια φορά έπρεπε να ξανακάνω login σε όλα !!!

Τρομερά εκνευριστικό αυτό το πράγμα, κάθε φορά που έχει ενημέρωση να χάνει τους λογαριασμούς. Ας ελπίσουμε να το διορθώσουν κάποια στιγμή.

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είχαμε ενημέρωση της εφαρμογής MyQ από το play... Έξι αριθμούς έχω περασμένους εκεί και για άλλη μια φορά έπρεπε να ξανακάνω login σε όλα !!!

Τρομερά εκνευριστικό αυτό το πράγμα, κάθε φορά που έχει ενημέρωση να χάνει τους λογαριασμούς. Ας ελπίσουμε να το διορθώσουν κάποια στιγμή.

 

Καλα δεν κανει ενημερωση ουτε καθε μερα αλλα ουτε καθε μηνα. Το λιγοτερο ειναι αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Καλα δεν κανει ενημερωση ουτε καθε μερα αλλα ουτε καθε μηνα. Το λιγοτερο ειναι αυτο.

 

Άσχετα με το πόσο συχνά κάνει ενημερώσεις, το λογικό είναι να μην χάνεται τίποτα (λογαριασμοί/ρυθμίσεις), όπως ακριβώς συμβαίνει και σε όλες τις άλλες εφαρμογές.

Αυτό είναι πρωτοτυπία της wind και δεν ξέρω καμία άλλη εφαρμογή που να χάνει τα δεδομένα της σε κάθε ενημέρωση...

Edited by marras

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Όχι, τα 1000 λεπτά είναι το φοιτητικό f2g και μόνο. Το γιατί αναφέρθηκε εδώ δεν το ξέρω...

Σήμερα είχαμε ενημέρωση της εφαρμογής MyQ από το play... Έξι αριθμούς έχω περασμένους εκεί και για άλλη μια φορά έπρεπε να ξανακάνω login σε όλα !!!

Τρομερά εκνευριστικό αυτό το πράγμα, κάθε φορά που έχει ενημέρωση να χάνει τους λογαριασμούς. Ας ελπίσουμε να το διορθώσουν κάποια στιγμή.

Κάποιος παραπάνω το ανέφερε και απάντησα διορθώνοντας το κόστος κλπ, αλλά ας παραμείνουμε στο θέμα.

 

Όντως τραγικό αυτό με την εφαρμογή

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος παραπάνω το ανέφερε και απάντησα διορθώνοντας το κόστος κλπ, αλλά ας παραμείνουμε στο θέμα.

 

 

Αυτός ο κάποιος το ανέφερε σαν εναλλακτική λύση πάνω στο δίλημμα συμφορουμίτη για το αν θα έπαιρνε καρτοκινητή f2g ή Q.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά αυτό γίνεται με την q???

εμένα μου ήρθε μήνυμα ότι έχω 100' προς όλους με 3€ αν στείλω 13 στο 12410!!!

ποιο ισχύει τελικά?

 

Σε Q ισχύει το 13 στο 12410, το έκανα για δεύτερη φορά ενεργοποίηση, εντός μηνός, και μου το δέχθηκε. Μέχρι τέλος Αυγούστου με βλέπω για άλλη μια ενεργοποίηση.

Link to comment
Share on other sites

Σε Q ισχύει το 13 στο 12410, το έκανα για δεύτερη φορά ενεργοποίηση, εντός μηνός, και μου το δέχθηκε. Μέχρι τέλος Αυγούστου με βλέπω για άλλη μια ενεργοποίηση.

 

Υπάρχει στο site αυτό το πακέτο;

Πως γίνεται η διαδικασία; Έχεις τα 3 ευρώ τουλάχιστον στο λογαριασμό σου και στέλνεις 13 στο 12410 ;

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει στο site αυτό το πακέτο;

Πως γίνεται η διαδικασία; Έχεις τα 3 ευρώ τουλάχιστον στο λογαριασμό σου και στέλνεις 13 στο 12410 ;

 

στο σαιτ έχει το 3ε-80'. Τα 100 ειναι επιλεκτικη προσφορα που σου ερχεται με σμσ (μου ηρθε και εμενα). Η διαδικασία ειναι αυτη που λες.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει στο site αυτό το πακέτο;

Πως γίνεται η διαδικασία; Έχεις τα 3 ευρώ τουλάχιστον στο λογαριασμό σου και στέλνεις 13 στο 12410 ;

 

στο σαιτ έχει το 3ε-80'. Τα 100 ειναι επιλεκτικη προσφορα που σου ερχεται με σμσ (μου ηρθε και εμενα). Η διαδικασία ειναι αυτη που λες.

 

Ακριβώς έτσι είναι, εάν έχεις 3€ στέλνεις το μήνυμα 13 στο 12410 και έχεις επιπλέον 20' από την προσφορά στο site των 80' .

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ αμφότερους.

Επομένως, έστω και αν δεν έχω πάρει το μήνυμα, λέτε ότι μπορώ να πάρω την προσφορά των 100' αντί των 80' που ήμουν έτοιμος να βάλω.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ αμφότερους.

Επομένως, έστω και αν δεν έχω πάρει το μήνυμα, λέτε ότι μπορώ να πάρω την προσφορά των 100' αντί των 80' που ήμουν έτοιμος να βάλω.

 

Μόλις τώρα σε Q χωρίς να λάβω μήνυμα, έστειλα 13 στο 12410 και πήρα απάντηση "Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΗ".

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις αναφέρθηκε και πιο πάνω οτι ισχύει μονο σ όσους τους ήρθε το μήνυμα.
Link to comment
Share on other sites

Όχι , είναι κανονικές κάρτες των 20 ευρώ

Ευχαριστώ, μπορώ να χρησιμοποιήσω το κουπόνι ποιο μετά; έβαλα κάρτα τώρα πριν πάρω την εφημερίδα. Έχει ημερομηνία που πρέπει να το εξαργυρώσεις;

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, μπορώ να χρησιμοποιήσω το κουπόνι ποιο μετά; έβαλα κάρτα τώρα πριν πάρω την εφημερίδα. Έχει ημερομηνία που πρέπει να το εξαργυρώσεις;

Το κουπόνι έχει ημερομηνία λήξης από πίσω. Μερικά καταστήματα το δέχονται μερικά άλλα όχι ....

Αν δόσεις το κουπόνι και πάρεις την κάρτα ανανέωσης ισχύει για δύο χρόνια .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...