Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το μόνο που αξιζει στη Q ειναι το 300'/3ευρω, με χρεωση ανα λεπτο προς ολη τη wind+q

 

ενω ποιο παλια ειχε με 1e 1200΄και 1200 σμσ και 100μβ ιντερνετ

Link to comment
Share on other sites

παλι το 0.01/λεπτο δεν ειναι ασχημο...

 

καλα δεν μας χαλαη κιολας αλλα απο παλαιοτερα καλη και η παναγιωτενα:D:D

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

το μόνο που αξιζει στη Q ειναι το 300'/3ευρω, με χρεωση ανα λεπτο προς ολη τη wind+q

με 3€ παίρνεις 300'+300 μνματα πλέον

παλι το 0.01/λεπτο δεν ειναι ασχημο...
τι ναι τούτο?
Link to comment
Share on other sites

με 3€ παίρνεις 300'+300 μνματα πλέον

τι ναι τούτο?

 

αυτό που γράφεις 1 γραμμή πιο πάνω...:lol:

 

3€/300'=0.01€/λεπτό ομιλίας

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα, ελπίζω να το γράφω στο σωστό τόπικ....

 

λοιπόν έχω αποκτήσει πρόσφατα ένα samsung wave s8500 και έχω σύνδεση Q-telecom....

αντιμετωπίζω ένα θέμα που δε ξέρω αν οφείλεται στη σύνδεση ή στο κινητό

όταν μπαίνω στο facebook από το mobile phone δε μπορώ να κάνω check in δε μου φορτώνει καν

και στο σήμα που έχει για να δείχνει αν είναι 3G κτλ βγάζει ένα μοτίβο της γης με μια κλειδαριά;

συμβαίνει και σε άλλους κατόχους της Q; μήπως δε παρέχει τη κάλυψη να συνδέεται με δορυφόρο για να βρίσκει που είναι;;;

:X:X:X:X:X:X

κάθε βοήθεια επιθυμητή...παρακαλώ πολυ:confused:

Link to comment
Share on other sites

Το πιό πιθανόν είναι ότι έχεις κλειστή την περιαγωγή .

Η Q βρίσκεται σε περιαγωγή στο δίκτυο της WIND

Επίσης έλεγξε αν έχεις το σωστό APN: myq

Link to comment
Share on other sites

Το πιό πιθανόν είναι ότι έχεις κλειστή την περιαγωγή .

Η Q βρίσκεται σε περιαγωγή στο δίκτυο της WIND

Επίσης έλεγξε αν έχεις το σωστό APN: myq

 

σε ευχαριστώ καταρχήν για την άμεση απάντησή σου...

αυτή τη περιαγωγή πως μπορώ να την βρω και να την ανοίξω...;;;;:worry:

Link to comment
Share on other sites

παλι το 0.01/λεπτο δεν ειναι ασχημο...

 

Ήθελα να κάνω φορητότητα έναν αριθμό, για να μιλάω με αυτή τη χρέωση σε δύο αριθμούς Wind. Αλλά μου είπαν ότι το 0.01/λεπτο έχει καταργηθεί για νέους συνδρομητές, αυτό ισχύει;

Link to comment
Share on other sites

Σωστά σου είπαν. Το 0,01 ευρώ ανά λεπτό προς δύο αριθμούς Wind ήταν στα προγράμματα F2G5 και F2G6 τα οποία δεν είναι πλέον εμπορικά διαθέσιμα. Όποιοι τα έχουν ακόμα μπορούν όμως να τα χρησιμοποιήσουν, οπότε κοιτάς στις αγγελίες μήπως πουλάει κάποιος τέτοιον F2G5 ή F2G6 αριθμό όπως κάνουν μερικοί με τους F2G2 αριθμούς.
Link to comment
Share on other sites

Δεν καταργήθηκε ποτέ , διότι δεν υπήρχε ποτέ στην Q η υπηρεσία 0.01

Απλά μπορείς να μιλάς 300 λεπτά με όλους τους αριθμούς Q και WIND με 3 ευρώ , κάτι που ισοδυναμεί με 0.01 το λεπτό αν κάνεις πλήρη χρήση

Link to comment
Share on other sites

 

για ποιον λόγο να πάρουμε το 1260; αφού το 1227 από όσο λέει είναι χωρίς χρέωση δεν μπορώ να το καταλάβω; το σημαντικό είναι ότι άλλαξε η χρέωση ανά λεπτό και έγινε ανά κλήση το σημαντικότερο αυτό!

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

στο 12200 αναφερουν ενα νεο προγραμμα με 100 λεπτα χρονο ομιλιας και 100 sms αλλα και 20 mb για ιντερνετ για 7 ημερες. ξερει κανεις ποσο κοστιζει;
Link to comment
Share on other sites

στο 12200 αναφερουν ενα νεο προγραμμα με 100 λεπτα χρονο ομιλιας και 100 sms αλλα και 20 mb για ιντερνετ για 7 ημερες. ξερει κανεις ποσο κοστιζει;

 

λοιπον κοστιζη 2ε μαζι με φπα και ειναι 100΄προς wind/q και 100sms wind/q και 10mb για 7 μερες.πιστευω οτι δεν αξιζη γιατι υπαρχει το πακετακι με 3ε το οποιο δινει 300΄ προς wind/q και 300sms προς wind/q για ενα μηνα και αμα θες και internet βαζεις το πακετακι με 3ε για 60Mb για ενα μηνα η 5ε για 100mb για ενα μηνα.:)

Link to comment
Share on other sites

λοιπον κοστιζη 2ε μαζι με φπα και ειναι 100΄προς wind/q και 100sms wind/q και 10mb για 7 μερες.πιστευω οτι δεν αξιζη γιατι υπαρχει το πακετακι με 3ε το οποιο δινει 300΄ προς wind/q και 300sms προς wind/q για ενα μηνα και αμα θες και internet βαζεις το πακετακι με 3ε για 60Mb για ενα μηνα η 5ε για 100mb για ενα μηνα.:)

600λεπτα πλέον :p

Link to comment
Share on other sites

μου ήρθε το εξής μήνυμα:

 

Μεγάλο δώρο για εσένα! Τώρα μόνο με 3 ευρώ έχετε 300 λεπτά και 300 sms προς wind/Q & bonus 300 λεπτά προς wind/Q. Σύνολο 600λεπτά + 300 sms για 30 ημέρες! Κάλεσε δωρεάν το 12200!

__________

 

Αν οι εκλογές άλλαζαν κάτι θα ήταν παράνομες

Link to comment
Share on other sites

ποια 600΄λες?

αυτά εδώ :p

μου ήρθε το εξής μήνυμα:

 

Μεγάλο δώρο για εσένα! Τώρα μόνο με 3 ευρώ έχετε 300 λεπτά και 300 sms προς wind/Q & bonus 300 λεπτά προς wind/Q. Σύνολο 600λεπτά + 300 sms για 30 ημέρες! Κάλεσε δωρεάν το 12200!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον κοστιζη 2ε μαζι με φπα και ειναι 100΄προς wind/q και 100sms wind/q και 10mb για 7 μερες.

Ρε παιδιά οι 7 μέρες είναι για τα ΜΒ ή για όλο το πακέτο;

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά οι 7 μέρες είναι για τα ΜΒ ή για όλο το πακέτο;

 

για ολα ειναι αδελφε αλλα και παλι δεν αξιζη ρε συ κοιτα τι λεω πιο πανω

 

μου ήρθε το εξής μήνυμα:

 

Μεγάλο δώρο για εσένα! Τώρα μόνο με 3 ευρώ έχετε 300 λεπτά και 300 sms προς wind/Q & bonus 300 λεπτά προς wind/Q. Σύνολο 600λεπτά + 300 sms για 30 ημέρες! Κάλεσε δωρεάν το 12200!

 

αρα εισαι τυχερος γιατι σε κανενα αλλο παιδι απο εδω μεσα δεν ηρθε τετοιο μηνυμα:D

Edited by Petros the Great
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων.
Link to comment
Share on other sites

αρα εισαι τυχερος γιατι σε κανενα αλλο παιδι απο εδω μεσα δεν ηρθε τετοιο μηνυμα:D

ήρθε και σε μένα κ σ άλλους 2 π ξέρω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...