Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

10 minutes ago, powerup said:

Ηρθε σε κανενα αυτη η προσφορα που συνηθως ερχετε στις 5 καθε μηνα ?

Αναλογα πότε ληγει η προηγουμενη προσφορα. Σε άλλους ερχονται νεες προσφορες στις 8 καθε μηνα

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, VIPdriver said:

Αναλογα πότε ληγει η προηγουμενη προσφορα. Σε άλλους ερχονται νεες προσφορες στις 8 καθε μηνα

Εμενα ερχοταν 5 τωρα βλεπω οτι ληγει 7/11 αρα ναπεριμενω στις 8/11.

Link to comment
Share on other sites

Στην Q τα δωράκια ανανεώνονται/έρχονται το πρωΐ της επόμενης μέρας από την πρώτη Τρίτη κάθε ημερολογιακού μήνα, οπότε και λήγει η δυνατότητα ενεργοποίησης όσων είχαν τα προηγούμενα δωράκια. Σε κάποιους δεν ξαναέρχονται τα ίδια, ιδίως εάν τα έχουν ενεργοποιήσει από το app, και σε κάποιους έρχονται τα ίδια πχ εάν δε τα έχουν ενεργοποιήσει καθόλου ή τα έχουν ενεργοποιήσει με sms.

Η αντίστοιχη μέρα για το f2go είναι η Τετάρτη.

Πχ στα Q τα "νέα" δωράκια θα εμφανιστούν αυτή την Τετάρτη 8/11/2023 και η δυνατότητα ενεργοποίησής τους θα λήγει την Τρίτη 5/12/2023

Link to comment
Share on other sites

On 5/11/2023 at 10:32 ΠΜ, Pppe said:

Στην Q τα δωράκια ανανεώνονται/έρχονται το πρωΐ της επόμενης μέρας από την πρώτη Τρίτη κάθε ημερολογιακού μήνα, οπότε και λήγει η δυνατότητα ενεργοποίησης όσων είχαν τα προηγούμενα δωράκια. Σε κάποιους δεν ξαναέρχονται τα ίδια, ιδίως εάν τα έχουν ενεργοποιήσει από το app, και σε κάποιους έρχονται τα ίδια πχ εάν δε τα έχουν ενεργοποιήσει καθόλου ή τα έχουν ενεργοποιήσει με sms.

Η αντίστοιχη μέρα για το f2go είναι η Τετάρτη.

Πχ στα Q τα "νέα" δωράκια θα εμφανιστούν αυτή την Τετάρτη 8/11/2023 και η δυνατότητα ενεργοποίησής τους θα λήγει την Τρίτη 5/12/2023

9:00 σημερα ηρθε  η  προσφορα για απεριοριστα data με 5€

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, powerup said:

9:00 σημερα ηρθε  η  προσφορα για απεριοριστα data με 5€

Επίσης και σε μένα ήρθε, απεριόριστα mb και απεριόριστα προς όλους για 30 μέρες! Μετά από πολύ καιρό! 

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και 3 μήνες κάνω ανανέωση 12 ευρώ και μπαινουν 8.90. Δηλαδή σαν να ανανεώνω 10 ευρώ . Υπάρχει κάποιο πρόβλημα στις συναλλαγές?

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Όντως αυτό είναι. Δεν είχα καμία ενημέρωση και απορώ πως ενεργοποιήθηκε μόνο του. 

Επίσης σήμερα που μίλησα με εκπρόσωπο στο chat δεν γνώριζε τίποτα και ούτε είδε κάτι περίεργο . 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, GiannisSo said:

Όντως αυτό είναι. Δεν είχα καμία ενημέρωση και απορώ πως ενεργοποιήθηκε μόνο του. 

Επίσης σήμερα που μίλησα με εκπρόσωπο στο chat δεν γνώριζε τίποτα και ούτε είδε κάτι περίεργο . 

Είναι ενεργοποιημένο από την αρχή. Δυστυχώς ή ευτυχώς πρέπει να ζητήσεις να στο απενεργοποιήσουν και αν είναι πρόσφατη η ανανέωση, να σου επιστρέψουν και το ποσό.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, sou_d said:

Είναι ενεργοποιημένο από την αρχή. Δυστυχώς ή ευτυχώς πρέπει να ζητήσεις να στο απενεργοποιήσουν και αν είναι πρόσφατη η ανανέωση, να σου επιστρέψουν και το ποσό.

Εαν μιλάει πολύ προς άλλους αριθμούς Q τον συμφέρει να το κρατήσει.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, VIPdriver said:

Εαν μιλάει πολύ προς άλλους αριθμούς Q τον συμφέρει να το κρατήσει.

Ναι, οκ. Απλώς, καλό θα ήταν να υπήρχε ως επιλογή και όχι ως προεπιλογή

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και ένα δίμηνο περίπου δεν μου έρχεται κάποια προσωπική προσφορά για λεπτά ομιλίας ή mb στην q είναι λογικό ;εννοώ το δωράκι δίπλα στο καμπανάκι


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς ανανεωνεις καθε μηνα. Αν έχεις τη δυνατότητα αστο λιγο ατάιστο...

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, s93060 said:

Εδώ και ένα δίμηνο περίπου δεν μου έρχεται κάποια προσωπική προσφορά για λεπτά ομιλίας ή mb στην q είναι λογικό ;εννοώ το δωράκι δίπλα στο καμπανάκι


Sent from my iPhone using Tapatalk

Στο app ριξε μιά ματιά στις ρυθμίσεις επικοινωνίας, μήπως είναι απενεργοποιημενες.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, s93060 said:

Ενεργοποιημενες είναι


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τοτε η μοναδική λύση που εγώ βλέπω είναι να επικοινωνήσεις μαζί τους και να ζητήσεις να σου έρχονται προσφορές. 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, s93060 said:

Εδώ και ένα δίμηνο περίπου δεν μου έρχεται κάποια προσωπική προσφορά για λεπτά ομιλίας ή mb στην q είναι λογικό ;εννοώ το δωράκι δίπλα στο καμπανάκι

Σ' εμένα είχαν κοπεί για ένα χρόνο, είχα επικοινωνήσει μαζί τους δύο φορές την πρώτη μου απάντησαν κάτι μπούρδες την δεύτερη καθόλου, και έτσι έκανα φορητότητα σε άλλη εταιρεία γιατί μόνο με τα countdown έτσι όπως έχουν γίνει δεν συμφέρει.

Link to comment
Share on other sites

On 9/11/2023 at 10:37 ΠΜ, s93060 said:

Και σε μενα το ίδιο γινότανο όσπου την Τρίτη έστειλα μηνυμα στο 12410 UD , μου ήρθε απάντηση ότι η προσφορά δεν είναι για το πακέτο μου ,και την Τετάρτη εμφανίστηκε δωράκι 1000 και απεριόριστα 5 ευρώ .Μπορεί να ήταν τυχαίο.

 

Link to comment
Share on other sites

Έστειλα κι έγραψε "Δεν είσαι στο σωστό πακέτο", ποιο είναι το σωστό πακέτο άραγε? 

Τώρα θα δούμε αν ήταν τυχαίο 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...