Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αναφέρομαι σε αυτούς που είπαν ..... δώρο αδωρο αφού μένουν σπιτι αλλά βλέπω είναι ανάρπαστο

ρε δεν αξίζει θα μου μπουκωσετε το δίκτυο

 

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει πάντα να με΄νει 0,01 αλλιώς δεν λειτουργεί το internet. Για αυτό και δεν μπορεις να ενεργοποιήσεις το πακέτο των 3 ευρώ με 3 ευρώ ακριβώς υπόλοπο. επίσης το υπόλοιπο το ακούς στρογγυλοποιημένο ενώ η ετιαρεία το έχει στα αρχεία της με 4 ψηφία . Δηλαδή δεν αποκλείετε να έχεις 2,9996

 

Αφού είναι τόσο κομπλεξική λοιπόν η wind με το καθαρά μηδενικό υπόλοιπο, μπορεί να κάνει τα χρήματα των συνδρομητών να σταματούν στο €0,01.

 

Για να μην πει κάποιος ότι είμαι από άλλη εταιρεία, f2g έχω και πολλές φορές έχω χάσει προσφορές λόγω αυτού του cent.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Αφού είναι τόσο κομπλεξική λοιπόν η wind με το καθαρά μηδενικό υπόλοιπο, μπορεί να κάνει τα χρήματα των συνδρομητών να σταματούν στο €0,01.

 

 

 

Για να μην πει κάποιος ότι είμαι από άλλη εταιρεία, f2g έχω και πολλές φορές έχω χάσει προσφορές λόγω αυτού του cent.

Σταματά στο 0,01 εκτός αν πάρεις ημερήσιο ίντερνετ και δεν σου επιτρέπει να κάνεις χρήση.

Επίσης 3 ημέρες την εβδομάδα η ελάχιστη ανανέωση είναι 6 ευρώ.

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι και τόσο δύσκολο να υπάρχει υπόλοιπο 1 λεπτού.

Έτσι λειτουργεί το σύστημα.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα 15 gb μένουμε σπίτι μέχρι πότε θα μπορούμε να τα ενεργοποιησουμε; Ξέρει κανείς;

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα 15 gb μένουμε σπίτι μέχρι πότε θα μπορούμε να τα ενεργοποιησουμε; Ξέρει κανείς;

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μέχρι τις 31/3.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

εμενα εξαφανιστηκαν οι ατομικες προσφορες (το δωρακι) μεσα απο την εφαρμογη σε 5 νουμερα Q και F2G
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εμενα εξαφανιστηκαν οι ατομικες προσφορες (το δωρακι) μεσα απο την εφαρμογη σε 5 νουμερα Q και F2G
Σε όλους εξαφανίστηκαν αλλά υποθέτω ότι πρέπει να είναι προσωρινό πρόβλημα.

Μεχρι να επανέλθουν ας συγκεντρωθούμε στα countdown για να μην ξεμείνουμε και αναγκαστούμε και αγοράσουμε κανονικά πακέτα.

Βάλτε όλοι ένα voiρ για να μπορέσουμε να κρατήσουμε άμυνα.:lol:

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

εμενα εξαφανιστηκαν οι ατομικες προσφορες (το δωρακι) μεσα απο την εφαρμογη σε 5 νουμερα Q και F2G

 

Αν χρειάζεσαι ενεργοποίηση ειδικής προσφοράς, συνεχίζει να λειτουργεί με SMS.

Link to comment
Share on other sites

Πότε αναμένουμε το επόμενο κάουντ ντάουν για ομιλία; Μόνο ίντερνετ έχει λόγω των συνθηκών... Αλλά ομιλία;

Ιστορικό κινητών: Nokia 3410, 7250i, N97, Lumia 520, Lumia 925, Lumia 1020 64GB, Nokia Lumia 830 - Limited Gold Edition, Lumia 950, N950 Developer kit, Nokia Dali with Simple Dali UI, Nokia Reader - "Pine", Jolla Phone - The First One, Jolla C Limited Edition

Στην άκρη: Nokia 6230i, 8210, N86 8MP, 808 PureView, Nokia "Goldfinger", Nokia "McLaren", Panasonic Lumix DMC-CM1

Σε χρήση: Nokia 9 Pureview, Nokia 808 Pureview

Link to comment
Share on other sites

Πότε αναμένουμε το επόμενο κάουντ ντάουν για ομιλία; Μόνο ίντερνετ έχει λόγω των συνθηκών... Αλλά ομιλία;

 

Την ΤΡΙΤΗ !

Link to comment
Share on other sites

Την ΤΡΙΤΗ !

 

Άντε ωραία. Αναμένουμε! :)

Ιστορικό κινητών: Nokia 3410, 7250i, N97, Lumia 520, Lumia 925, Lumia 1020 64GB, Nokia Lumia 830 - Limited Gold Edition, Lumia 950, N950 Developer kit, Nokia Dali with Simple Dali UI, Nokia Reader - "Pine", Jolla Phone - The First One, Jolla C Limited Edition

Στην άκρη: Nokia 6230i, 8210, N86 8MP, 808 PureView, Nokia "Goldfinger", Nokia "McLaren", Panasonic Lumix DMC-CM1

Σε χρήση: Nokia 9 Pureview, Nokia 808 Pureview

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τις 31/3.

 

Πόσο σίγουροι είμαστε; Γιατί δεν το βρίσκω πουθενά γραμμένο.

Link to comment
Share on other sites

φυσικά και δεν θα το δεις πουθενά γιατί κανείς δεν ξέρει τι θα δώσει,λογικά ομιλία αφού ποιος θα πάρει data αλλά ανεμού είναι αυτή ....

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πόσο σίγουροι είμαστε; Γιατί δεν το βρίσκω πουθενά γραμμένο.
Και βέβαια είναι γραμμένο.

Πήγαινε στο ποστ #22140 και ακολούθησε το λινκ.

Link to comment
Share on other sites

φυσικά και δεν θα το δεις πουθενά γιατί κανείς δεν ξέρει τι θα δώσει,λογικά ομιλία αφού ποιος θα πάρει data αλλά ανεμού είναι αυτή ....

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Δεν λέει για το countdown.

Link to comment
Share on other sites

Για τα 15 gb, η καταληκτική ημερομηνία είναι 31/3.

Στην ιστοσελίδα της wind υπάρχει η σχετική ανακοίνωση.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν λέει για το countdown.
το άλλο υπάρχει κανονικά τι ρωτάει ακριβως,με μπέρδεψε

Η δωρεάν παροχή #menoumespiti μπορεί να ενεργοποιηθεί έως και 31/03 και έχει διάρκεια 30 ημέρες.

 

Απαραίτητη προϋπόθεση για την ενεργοποίηση της παροχής είναι να έχει πραγματοποιηθεί μια ανανέωση χρόνου ομιλίας τους τελευταίους 3 μήνες.

 

Τα MBs της παροχής καταναλώνονται ανά Kb και ισχύουν μόνο για χρήση εντός Ελλάδας.

 

Η παροχή ενεργοποιείται δωρεάν μόνο μια φορά.

 

Τα MB από ενεργοποιημένα πακέτα και προσφορές δεν μπορούν να καταναλωθούν σε περίπτωση μηδενικού υπολοίπου. Χρειάζεται υπόλοιπο 0,01€.

 

Μάθε το διαθέσιμο υπόλοιπο μέσω του myQ.gr/myQ app ή με μία δωρεάν κλήση στο 1225.

υπάρχει και στη σελίδα της Q

 

 

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν θυμάστε που κατά λάθος αγόρασα 2 φορές το countdown της Παρασκευής?Είχα πάρει το 13800 τηλέφωνο μήπως και μου επιστρέψουνε τα χρήματα απο το ένα πακέτο και μου είχανε πει πως θα με καλέσουνε εκείνη την ημέρα!

Σήμερα με πήρανε το μεσημέρι απο το 13800 και με ρωτήσανε τι πρόβλημα υπάρχει!!Τους είπα τα κολλήματα και μου ανοίξανε υπόθεση με κωδικό , θα με ενημερώσουνε σύντομα...

 

edit:μόλις μου στείλανε και άλλο μήνυμα πως χρειάζονται μια μέρα εργάσιμη για να το κοιτάξουνε και να απαντήσουνε...:)

 

Edit:Ωχ μετά απο 5 λεπτά πάλι μου στείλανε πως εγκρίθηκε επιστροφή 3 ευρώ!Θα τρελαθώ :w00t:.Μου τα επέστρεψαν κιόλας καθώς αφαίρεσαν και τα 200' λεπτά ομιλίας!!

 

Να λέμε και τα καλά πάντως!!

Edited by boltsis
Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν θυμάστε που κατά λάθος αγόρασα 2 φορές το countdown της Παρασκευής?Είχα πάρει το 13800 τηλέφωνο μήπως και μου επιστρέψουνε τα χρήματα απο το ένα πακέτο και μου είχανε πει πως θα με καλέσουνε εκείνη την ημέρα!

Σήμερα με πήρανε το μεσημέρι απο το 13800 και με ρωτήσανε τι πρόβλημα υπάρχει!!Τους είπα τα κολλήματα και μου ανοίξανε υπόθεση με κωδικό , θα με ενημερώσουνε σύντομα...

 

edit:μόλις μου στείλανε και άλλο μήνυμα πως χρειάζονται μια μέρα εργάσιμη για να το κοιτάξουνε και να απαντήσουνε...:)

 

Edit:Ωχ μετά απο 5 λεπτά πάλι μου στείλανε πως εγκρίθηκε επιστροφή 3 ευρώ!Θα τρελαθώ :w00t:.Μου τα επέστρεψαν κιόλας καθώς αφαίρεσαν και τα 200' λεπτά ομιλίας!!

 

Να λέμε και τα καλά πάντως!!

 

Ποια είναι τα καλά ακριβώς; Μόνος σου ανέφερες ότι δεν υπήρχε συνοχή στην επικοινωνία. Ήσουν τυχερός και ευτυχώς γιατί λύθηκε το ζήτημα σου γρηγορα.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο, ήθελα να πω πως η δουλειά μου έγινε και χωρίς ταλαιπωρία.. Βέβαια το να με θυμηθούν μετά από 3 ημέρες δε το περίμενα, ίσως και να έχουν φόρτο εργασίας αυτές τις ημέρες .Η ουσία είναι ότι δε το παραμελήσανε και το αίτημα μου έγινε δεκτό..
Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Πότε αναμένουμε το επόμενο κάουντ ντάουν για ομιλία; Μόνο ίντερνετ έχει λόγω των συνθηκών... Αλλά ομιλία;

 

Και παει και βαζει αύριο καμια τρελή προσφορά τύπου 5GB 2ε για ιντερνετ και μας αφηνει όλους με κατεβασμένα σαγόνια.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...