Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θεωρώ ότι τσάμπα αναλωνεστε στο τι ειναι ή όχι νόμιμο. Η ΕΕΤΤ δεν κάνει σωστά τη δουλειά της, αλλιώς δε θα τολμούσαν να κάνουν εξυπνάδες και τσαμπουκάδες οι εταιρίες. Συνεχίζουμε τη ζωή μας, κοιτώντας το συμφέρον μας. Εαν η κιου άφηνε το sharing, δε θα ειχε κανεις πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Η wind με έχει στο περίμενε για 60 περίπου ευρώ και δεν μου τα επιστρέφει μετά από αίτημά μου για διακοπή και επιστροφή υπολοίπου λόγω αλλαγής τιμολογιακής πολιτικής (καρτοκινητό) και αναγκάστηκα και έκανα καταγγελία στην ΕΕΤΤ. Εδώ και ένα μήνα περιμένω να επικοινωνήσει κάποιος αρμόδιος μαζί μου. Γεν παίζονται.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα. Να ρωτησω κατι. Στη δουλεια μου το σημα ειναι πολυ ασθενες μεχρι καποιες στιγμες ανυπαρκτο ωστε οταν με καλει καποιος να δειχνει οτι ειμαι εκτος δικτυου. Η μπαρα σηματος εχει απο μια παυλα εως καμμια. Εκεινο που θελω να σας ρωτησω ειναι τα κεφαλαια γραμματα HR και GR που εμφανιζονται, η χανονται τελειως καποιες στιγμες, τι σημαινουν? Μπορω να κανω κατι για να βελτιωθει το σημα εστω και λιγο?

Ευχαριστω

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Άρε Windαρα με τα ωραία σου. Πλέον και τα προνομιακά Q κάτω από 30 ημέρες διάρκεια.

 

Τα 12 ευρώ ανανέωση είναι το ελάχιστο από παντού έχοντας και το χαράτσι των 30 λεπτών ανά ανανέωση.

 

myq-packet.jpg

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

4 εβδομάδες ήταν το προνομιακό εδώ και καιρό. Προς τα πάνω άλλαξε το κόστος.
Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβα το 1.70 γιατί το χρεώνουν;

 

Στάλθηκε από το EVR-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by Vasileios

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Για τα δωρεάν λεπτά προς q που δίνουν σαν bonus στην πρώτη ανανέωση του μήνα

Edit:προς το παρόν μόνο για ανανεώσεις των 12€ και πάνω (?)

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Όσο έχει κόσμο που νομίζει οτι τον συμφέρει, θα ανεβάζει τις χρεώσεις. Έτσι και αλλιώς παλι προς πώληση είναι η εταιρία.
Link to comment
Share on other sites

Αν την συμφέρε δεν θα πήγαινε για πώληση,κινήσεις πανικού σε άδεια ταμεία είναι αυτές

Φεύγει και η victus...σύντομα και μεις

Το Countdown πόσο να αντέξει πια...lol

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Εννοω οτι ο κόσμος νομίζει οτι έχει συμφέρον. Ολοι λενε για την 6ευρη ανανεωση και το καουνταουν και ξεχνούν τα χαρατσια της εταιρίας και τις λιγότερες υπηρεσίες. Εαν διαβασει καποιος τα τοπικς των 2 αλλων εταιριών και δει τι δίνουν, θα χτυπάει το κεφάλι του.
Link to comment
Share on other sites

Το συμφέρει είναι σχετικό για όλους μας

Η q όπως είναι τώρα ούτε συμφέρει ούτε φθηνή είναι πλέον για όλους γενικά

 

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για τα δωρεάν λεπτά προς q που δίνουν σαν bonus στην πρώτη ανανέωση του μήνα

Edit:προς το παρόν μόνο για ανανεώσεις των 12€ και πάνω (?)

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Είναι ακόμα από 10 €. Δεν καταλαβαίνω γιατί συνεχώς παραπληροφορειτε εδώ στο νήμα.

Εκτός αν άλλαξε κάτι σήμερα.b4def56b1d18b7e77271f1c6e2c16a6e.jpg

Link to comment
Share on other sites

το μπονους δινεται απο 10 ευρω και πανω. Απο τα 12 και πανω ομως χρεωνεται το εξαμηνιαιο τελος. Εχει γραφτει αρκετες φορες εδω. Απο εκει και περα το φτηνοτερο/ακριβοτερο ειναι παντα σχετικο. Εμένα π.χ.τα 120' που μου δινει σε συνδυασμο με το σταθερο σε συναρτηση με την μικρη/μετρια χρηση μου και την 6ευρη επι countdown με καλυπτουν απολυτα ως τωρα. Προφανως σε αυξημενες αναγκες για καποιους θα ειναι ασυμφορο. Γι'αυτο υπάρχει και η φορητότητα...
Link to comment
Share on other sites

Πλάκα κάνεις προφανώς

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Τι εννοείς? Χτες έβαλα 10ρικο και πήρα κανονικά τα δώρα όπως έχουν αναφέρει φίλοι συμφορουμίτες εδώ μέσα χωρίς τα εξτρα τέλη.

Πως λες ότι χρειάζεται 12 ελάχιστο?

Έβαλες τώρα 10ευρο και δεν πήρες τα δώρα?

Αν είναι έτσι έχεις δίκιο.

 

 

 

το μπονους δινεται απο 10 ευρω και πανω. Απο τα 12 και πανω ομως χρεωνεται το εξαμηνιαιο τελος. Εχει γραφτει αρκετες φορες εδω. Απο εκει και περα το φτηνοτερο/ακριβοτερο ειναι παντα σχετικο. Εμένα π.χ.τα 120' που μου δινει σε συνδυασμο με το σταθερο σε συναρτηση με την μικρη/μετρια χρηση μου και την 6ευρη επι countdown με καλυπτουν απολυτα ως τωρα. Προφανως σε αυξημενες αναγκες για καποιους θα ειναι ασυμφορο. Γι'αυτο υπάρχει και η φορητότητα...

 

Και για αυξημένες ανάγκες λειτουργεί μία χαρά, αν βέβαια αγοράσεις περισσότερα πακέτα.

Με 10 ευρώ το μήνα και την αγορά πολλαπλών countdown έχεις περισσότερες παροχές από τους άλλους.

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

Ξανά διαβασε τι ρώτησε και τι απάντησα....

Σε ανανεώσεις των 12€ κρατάνε το 1.70€ όπως έχουν αναφέρει εδώ

Στις 10€ όχι ακόμα

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ανανέωση 6€ (διαθέσιμο μόνο οταν εχει countdown):

- χρεωση 0,30€ κάθε φορά

- δεν παίρνεις κανένα μπόνους

 

Ανανέωση 10€:

- χρεωση 0,30€ κάθε φορά

- παιρνεις μπονους μόνο στην πρώτη ανανέωση του τρέχοντος μήνα

- οχι χρέωση 1,70€

 

Ανανέωση 12€ και πάνω:

- χρέωση 0,30€ κάθε φορά

- παιρνεις μπόνους μόνο στην πρώτη ανανέωση του τρέχοντος μήνα

- χρέωση 1,70€ στην πρώτη ανανέωση ανάμεσα σε Ιανουάριο-Ιουνιο και Ιουλιο-Δεκεμβριο.

Link to comment
Share on other sites

Με το που έκλεισε μήνας απο την τελευταία 6€υρη ανανέωση που είχα κάνει, ήρθαν απανωτά 3 προσφορές. Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

σε μένα έρχονται μόνο ειδοποιήσεις για τα υπάρχοντα πακέτα,σε σημείο που σκέφτομαι να το κλείσω

Εντελώς ανόητο εκ μέρους τους

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ανταλάσσω 15gb με 10€ με την προσφορά 4gb για 6€. :lol: Να δούμε βέβαια τι θα έχει και το αυριανό countdown και αν θα πάρουν το 6€υρω μιας και παραπάνω δεν δίνω για q
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...