Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελευταία φορά που πήγα σε κατάστημα ηταν τότε που προωθούσε η wind την αλλαγή σιμ σε 4G δωρεαν και δωρο 1gb για 7 μερες. Πηγα σε πολλά μαγαζιά και ολοι ηθελαν 5 ευρω. Στο τελευταιο που πήγα, τους εδειξα στην οθόνη του κινητου μου την απάντηση της wind οτι ειναι δωρεάν η αλλαγή και μου την έκαναν.
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον countdown σήμερα. 200' και 500mb και 10 sms με 3€ για λίγες ώρες .

Όχι απλά ενδιαφέρον

Σούπερ είναι

Και φυσικά ενεργοποιήθηκε

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον μας κάνουν πλάκα.

Το πρωί πριν φύγω για την δουλειά έλεγε ότι το count down θα αρχίσει σε 2 ώρες και κάτι, δλδ γύρω στις 10 τώρα ου έκλαψ έλεγξα είχε τελειώσει...δλδ για πόσες ώρες το βγάζει; πόσο απαράδεκτο είναι...και υποτίθεται είναι...μαυρη Παρασκευή...

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον μας κάνουν πλάκα.

Το πρωί πριν φύγω για την δουλειά έλεγε ότι το count down θα αρχίσει σε 2 ώρες και κάτι, δλδ γύρω στις 10 τώρα ου έκλαψ έλεγξα είχε τελειώσει...δλδ για πόσες ώρες το βγάζει; πόσο απαράδεκτο είναι...και υποτίθεται είναι...μαυρη Παρασκευή...

Για 7-8 ωρες ηταν,ειχε γραφτεί και πιο πίσω. Καποιες φορές βγάζουν προσφορές για λίγες ώρες,οχι για 1-2 μέρες. Ειδικά για την συγκεκριμένη ήρθε ειδοποίηση push απο την εφαρμογή αλλά και email.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον μας κάνουν πλάκα.

Το πρωί πριν φύγω για την δουλειά έλεγε ότι το count down θα αρχίσει σε 2 ώρες και κάτι, δλδ γύρω στις 10 τώρα ου έκλαψ έλεγξα είχε τελειώσει...δλδ για πόσες ώρες το βγάζει; πόσο απαράδεκτο είναι...και υποτίθεται είναι...μαυρη Παρασκευή...

Που έχεις το μυαλό σου? :p

Το ποσταρε και ο τέταρτος

Να ναι καλά το παιδί γιατί και γω απο Αλτσχάιμερ φουλ

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Όταν υπάρχει προφορά 2 gb με 3 ευρώ, άρα 6 gb με 9 ευρώ, τα έξοδα κι ο χαμένος χρόνος κοστίζουν παραπάνω από το μισό ευρώ της υπερπροσφορας!

 

To 2 gb με 3 ευρώ πως το παίρνεις;

Για ένα μήνα είναι; Και είναι μόνιμο;

Link to comment
Share on other sites

To 2 gb με 3 ευρώ πως το παίρνεις;

Για ένα μήνα είναι; Και είναι μόνιμο;

 

Έχω την ίδια απορία.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για λίγες ώρες πάλι, 3gb/3€ 30 μέρες.

 

Και είχα υπόλοιπο 3,08 μέσα. Κουτί μου ήρθε.

Υπογραφή εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.
Link to comment
Share on other sites

Για λίγες ώρες πάλι, 3gb/3€ 30 μέρες.

είναι και στο καμπανάκι σήμερα σαν Cyber

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, γνωρίζει κανείς να μου πει εάν ισχύει κανονικά το πακέτο ομιλίας και ίντερνετ που έχω ενεργοποιημένο και στο εξωτερικό? Συγκεκριμένα για Αγγλία που πρόκειται να ταξιδέψω
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, γνωρίζει κανείς να μου πει εάν ισχύει κανονικά το πακέτο ομιλίας και ίντερνετ που έχω ενεργοποιημένο και στο εξωτερικό? Συγκεκριμένα για Αγγλία που πρόκειται να ταξιδέψω

 

Κατ' αρχάς δεν ξέρουμε ποιο πακέτο έχεις ενεργοποιημένο. Μπορείς να στείλεις ΥΠ στο 1285 και να δεις τι θα απαντήσει. Η Αγγλία όμως είναι ειδική περίπτωση και για να είσαι 100% σίγουρος μάλλον πρέπει να μιλήσεις με την εξυπηρέτηση, κρατώντας και ονόματα από υπαλλήλους στην περίπτωση που σου πουν μετά βεβαιότητος ότι ισχύουν και αποδειχθεί το αντίθετο και χρεωθείς.

Link to comment
Share on other sites

H Αγγλία θα είναι σίγουρα μέχρι 29 Μαρτίου 2019 στην Ε.Ε.
Link to comment
Share on other sites

Κατ' αρχάς δεν ξέρουμε ποιο πακέτο έχεις ενεργοποιημένο. Μπορείς να στείλεις ΥΠ στο 1285 και να δεις τι θα απαντήσει. Η Αγγλία όμως είναι ειδική περίπτωση και για να είσαι 100% σίγουρος μάλλον πρέπει να μιλήσεις με την εξυπηρέτηση, κρατώντας και ονόματα από υπαλλήλους στην περίπτωση που σου πουν μετά βεβαιότητος ότι ισχύουν και αποδειχθεί το αντίθετο και χρεωθείς.

 

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση, το πακέτο είναι 100' προς όλους με τα mb της προσφοράς 1G/μήνα για 8 μήνες κι ένα για Αγγλία/Γερμανία/Γαλλία μαζί με τα bonus της ανανέωσης που σου δίνει με τα 10€

 

----- προσθήκη μηνύματος 72 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

H Αγγλία θα είναι σίγουρα μέχρι 29 Μαρτίου 2019 στην Ε.Ε.

 

Επομένως δεν χρειάζεται να κάνω τίποτα? Ισχύει ότι και στην Ελλάδα?

Link to comment
Share on other sites

Το πακέτο εξωτερικού ισχύει μόνο στην Ελλάδα. Το YΠ στο 1285 θα σου πεί σίγουρα.
Link to comment
Share on other sites

Το πακέτο εξωτερικού ισχύει μόνο στην Ελλάδα.

 

Ναι, το γνωρίζω αυτό. Αυτό που θέλω να μάθω είναι αν τα λεπτά ομιλίας που έχω για Ελλάδα και τα mb ισχύουν και στην Ε.Ε. και συγκεκριμένα για Λονδίνο

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Aυτο μου έστειλε το 1285

 

ΑΠO TO OIKONOMIKO ΣAΣ ΠAKETO EXETE ΣTH ΔIAΘEΣH ΣAΣ 2 ΩPEΣ , 3 ΛEΠTA KAI 4 ΔEYTEPOΛEΠTA ΠPOΣ OΛOYΣ, EK TΩN OΠOIΩN 23 ΛEΠTA KAI 4 ΔEYTEPOΛEΠTA ΛHΓOYN 01/12/2018 KAI 1.062,31 MB, EK TΩN OΠOIΩN 862,31 MB ΛHΓOYN 30/11/2018 ΠOY MΠOPOYN NA KATANAΛΩΘOYN ΣTHN EΛΛAΔA H KATA THN ΠEPIAΓΩΓH ΣTHN EYPΩΠAIKH ENΩΣH (AΠO EE ΠPOΣ EE) XΩPIΣ EΠIΠΛEON XPEΩΣH

Link to comment
Share on other sites

Που έχεις το μυαλό σου? :p

Το ποσταρε και ο τέταρτος

Να ναι καλά το παιδί γιατί και γω απο Αλτσχάιμερ φουλ

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Δεν είναι θέμα μυαλού :(

είναι οι ώρες που δουλεύω και τα κινητά απαγορεύονται :(

και το σημερινό το έχασα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...