Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

11-11-2017 μπήκαν άλλα 1024 mb που λήγουν 11-12-2017.

Πρέπει να είναι τα τελευταία απο την γνωστή προσφορα για όσους ενεργοποιήσαν το πακέτο τον Απρίλιο.

Να δούμε θα ξαναδοθεί;

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να ειχε δωθεί τον Απρίλιο.Στα ποστ γυρω στις 10/4 δεν ειχε αναφερθεί τιποτα (Μ.Εβδομάδα ήταν). Τον Ιούνιο αλλωστε η προσφορά για πρώτη φορα αποδιδοταν γυρω στις 8-12 του μηνα. Ολες τις προηγούμενες το γιγα εμπαινε 1η του μήνα. Επομένως εχεις πάρει την προσφορά Ιούνιο και όχι Απρίλη. Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Ιούνη, Οκτώβρη, Φλεβάρη κάθε έτους (κάθε 4 μήνες: ΑΥΤΟΥΣ) θα μπορεί να ενεργοποιείται το 8G.

 

Ενεργοποιήσεις του Ιούνη λήγουν το Φλεβάρη 2018, οπότε θα μπορούν να ενεργοποιήσουν ξανά το 8G του Φλεβάρη.

Ενεργοποιήσεις του Οκτώβρη λήγουν τον Ιούνη 2018, οπότε θα μπορούν να ενεργοποιήσουν ξανά το 8G του Ιούνη.

Και ούτω καθεξής.

Edited by jimmiss
Link to comment
Share on other sites

Twin Sim όπως στην COSMOTE, υπάρχει για Q-Card; ή μπορούμε με κάποιο τρόπο να το κάνουμε; ευχαριστώ!

δυστυχως οχι δεν υπαρχει.

Link to comment
Share on other sites

Twin Sim όπως στην COSMOTE, υπάρχει για Q-Card; ή μπορούμε με κάποιο τρόπο να το κάνουμε; ευχαριστώ!

Όχι, δυστυχώς δεν υπάρχει.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τις άμεσες απαντήσεις σας, πάντως αποτελεί μεγάλο μειονέκτημα και πρέπει η εταιρία να το λάβει σοβαρά υπόψη.
frastgr
Link to comment
Share on other sites

Είναι μεγάλη ευκολία η twin sim και πρέπει να δοθεί και στα καρτοκινητά, καθώς δίνεται προς το παρόν μόνο σε προγράμματα συμβολαίου.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Είναι μεγάλη ευκολία η twin sim και πρέπει να δοθεί και στα καρτοκινητά, καθώς δίνεται προς το παρόν μόνο σε προγράμματα συμβολαίου.

 

Την έχω σε καρτοκινητό Vodafone. Αλλού μου έλεγαν ότι δεν τη δίνουμε και πήγα σε ένα κατάστημα και μου λένε ΟΚ γίνεται χωρίς πολλές ερωτήσεις. Αν θυμάμαι mediamarkt ήταν και μου τη βγάλαν και με χωρίς χρέωση και πάγιο.

Link to comment
Share on other sites

Από εχθές ο τηλεφωνητής στο 1225 έχει ένα πρόβλημα. Αν πατήσεις το 1 για δεύτερη φορά δεν σου αναφέρει αναλυτικές πληροφορίες για το υπόλοιπό σου.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Προσοχή με το συγκεκριμένο γιατι θα βρεθειτε με κανενα ενεργοποιημενο πακετο προς εξωτερικο (εφοσον εχετε >7€). Την εχω πατησει ηδη μια φορα. Αν το 1 το πατησετε πανω απο μια φορα κραταει την εντολή και ενεργοποιεί το πακετο μετα την αναγγελία.
Link to comment
Share on other sites

Προσοχή με το συγκεκριμένο γιατι θα βρεθειτε με κανενα ενεργοποιημενο πακετο προς εξωτερικο (εφοσον εχετε >7€). Την εχω πατησει ηδη μια φορα. Αν το 1 το πατησετε πανω απο μια φορα κραταει την εντολή και ενεργοποιεί το πακετο μετα την αναγγελία.

 

Σε ευχαριστώ και για αυτή την πληροφορία.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Το ποσό που μένει μετά την αφαίρεση του φόρου είναι 8,93 ευρώ και μπορείς να το βρεις πολύ εύκολα διαιρώντας το εκάστοτε ποσό που ανανεώνεις δια του 1,12.

10 : 1,12 = 8,93

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Το ποσό που μένει μετά την αφαίρεση του φόρου είναι 8,93 ευρώ και μπορείς να το βρεις πολύ εύκολα διαιρώντας το εκάστοτε ποσό που ανανεώνεις δια του 1,12.

10 : 1,12 = 8,93

 

οκ σε ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Εκανα online αιτηση φορητοτητας απο cosmote και πληρωσα 10Ε στον courier κατα την παραλαβη.

Ξερει κανεις αν θα μου ζητηθουν και αλλα χρηματα για <<ενεργοποιηση>> του κινητου ?

ΥΓ

Τα 10Ε καρτα αντιπροσωπευουν μοναδες.

Link to comment
Share on other sites

Οχι.η κάρτα πρέπει να έχει τρία ευρώ μέσα... Ισως χρειαστεί τηλέφωνο για ενεργοποίηση του 4g, για ίντερνετ ενεργοποίησε την περιαγωγή καθ πέρνα χειροκίνητα τις ρυθμίσεις apn.

 

Στάλθηκε από το HT17Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εκανα online αιτηση φορητοτητας απο cosmote και πληρωσα 10Ε στον courier κατα την παραλαβη.

Ξερει κανεις αν θα μου ζητηθουν και αλλα χρηματα για <<ενεργοποιηση>> του κινητου ?

ΥΓ

Τα 10Ε καρτα αντιπροσωπευουν μοναδες.

 

οχι δεν πληρωνεις κατι αλλο στην Q ,περιμενεις τωρα να ενεργοποιηθει η καρτα σε 2-3 μερες

Link to comment
Share on other sites

το whatsapp ειναι τελικά δωρεάν ή οχι;;; δηλαδή πρέπει να βάλω πακέτο για να ειναι δωρεάν ή οχι ;

Mi 9 Lite 128 GB Aurora Blue

COSMOTE WHATS UP

Link to comment
Share on other sites

το whatsapp ειναι τελικά δωρεάν ή οχι;;; δηλαδή πρέπει να βάλω πακέτο για να ειναι δωρεάν ή οχι ;

 

Πακετο βαζεις και οτι κινηση δεδομενων κανεις απλα δεν χρεωνεται,δηλαδη δεν αφαιρεται απο το πακετο mb.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Είδα σήμερα στην τηλεόραση μια διαφήμιση για το φ2γ ότι έχει μεταφορά πακέτων που δεν καταναλωθηκαν στον επομενο μηνα (προς το τέλος την ειδα), στην Κιού έχει μεταφορά;
Link to comment
Share on other sites

Είδα σήμερα στην τηλεόραση μια διαφήμιση για το φ2γ ότι έχει μεταφορά πακέτων που δεν καταναλωθηκαν στον επομενο μηνα (προς το τέλος την ειδα), στην Κιού έχει μεταφορά;

 

Οχι ακομα,οσο για το F2G,η υπηρεσια rollover ειναι για τα νεα πακετα με 8,5€ και οχι για τα πακετα των 6€(Βασικα) και των 2,5€(More και Turbo).

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...