Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόλις έκανα χρήση της προσφοράς, για το laptopακι μου!

Πολύ καλή προσφορά! Δε βρίσκω πουθενά 1GB με 1ευρώ για 8 μήνες.

Με βόλεψε η Q! Αν και συνήθως έχω wifi, υπάρχουν περπτώσεις που δε βρίσκω, οπότε τα data με σώζουν. Σε συνδυασμό με το γεγονός ότι πριν από 2 μήνες πήρα δωρεάν ένα νέο νούμερο Q, έχω να δηλώσω ότι η Q είναι πολύ-πολύ συμφέρουσα!

Υπερ-ευχαριστημένος για τα χρήματα που διέθεσα!

OnePlus 6, A6000
Link to comment
Share on other sites

Προλαβαίνω να φύγω απο συμβόλαιο Wind σε άλλο δίκτυο και μετά καπάκι φορητότητα σε Q για να πάρω τη προσφορα?
Link to comment
Share on other sites

χαχα ναι, ήρθε κ σ'εμενα το μηνυμα αυτό.

Δηλαδή εαν βάλω 10ευρώ αυτή τη στιγμή θα πάρω

1GB bonus του 10ευρού + 1GB (για τους επόμενους 3μήνες προσφορά γενική προσφορά) + 1GB (για τους επόμενους 8 μήνες προσωποποιημένη προσφορά) ;

Πάντως εγώ που έβαλα το 10ευρω πήρα 1 gb από την ανανέωση και άλλο ένα από την προσφορά μάλλον και είχα και άλλα 800 μβ από την τρέχων μήνα, τώρα αν γίνει αυτό που λες η κιου θα δίνει νετ μέχρι τέλος του χρόνου και όχι για 8 μήνες . Ίδωμεν…

Link to comment
Share on other sites

Αρα αυτο τον μηνα πηρατε 3g ιντερνετ λογικα. 1g απο την 10€ ανανεωση, αλλο 1g απο την 3μηνη προσφορα και αλλο 1g απο την αφαιρεση 8€ για 8 μηνες. Σωστα;
Link to comment
Share on other sites

Αρα αυτο τον μηνα πηρατε 3g ιντερνετ λογικα. 1g απο την 10€ ανανεωση, αλλο 1g απο την 3μηνη προσφορα και αλλο 1g απο την αφαιρεση 8€ για 8 μηνες. Σωστα;

 

πολυ σωστα

Link to comment
Share on other sites

πολυ σωστα

 

Παρα πολυ καλη φαση.Γλυτωνης το ιντερνετ για ενα οχταμηνο χαλαρα ετσι.

Link to comment
Share on other sites

Ξύπνησε(για λίγο;;) ο Βάτραχος,Επιταχύνει η Q...κάπως έτσι.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου έδωσε από σήμερα 1GB ακόμα, έχοντας και 900ΜΒ από την 1η του Γενάρη, με την περσινή προσφορά... Μήπως την 1η Φλεβάρη, μου δώσει άλλο 1GB? Δεν πιστεύω τις 5 τελευταίες μέρες του Γενάρη, να τις έπιασε για έναν ολόκληρο μήνα και να λήξει η προσφορά τον Αύγουστο... :worry:
Link to comment
Share on other sites

Αρα αυτο τον μηνα πηρατε 3g ιντερνετ λογικα. 1g απο την 10€ ανανεωση, αλλο 1g απο την 3μηνη προσφορα και αλλο 1g απο την αφαιρεση 8€ για 8 μηνες. Σωστα;

OXI πήρα 2g νετ δεν ξέρω τι θα γίνει τον άλλον μήνα

Link to comment
Share on other sites

Να ξεκινήσω λέγοντας ότι είναι όντως καλή προσφορά και δε βρίσκεις αλλού 1gb/μήνα με 1€ μόνο, ούτε με σφαίρες, οπότε μπράβο στην Q!

Aπό εκεί και πέρα όμως, αξίζει μια δεύτερη σκέψη και μη σπεύσετε χωρίς να το καλοσκεφτείτε. Για να εξηγήσω :

Βάζοντας 10€ σήμερα λόγω της άλλη προσφοράς καλύπτεις χωρίς κόστος το επόμενο 3μηνό για internet.

Τα 8€ που σου ζητάει είναι (σχεδόν) 3 μηνιαία πακέτα. Υπολογίζοντας και καναδυό ανανεώσεις 10€ με 1 μήνα τσάμπα και από κει, έχεις έρθει ουσιαστικά στα ίδια...

Ξαναλέω ότι είναι καλή προσφορά και ξενοιάζεις... απλά με το δωρεάν 3μηνο που δίνει την ίδια περίοδο και αυτά που θα έπαιρνες έτσι κι αλλιώς, χάνει λίγη από τη δόξα της! :lol:

Letv X800 US
Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ που έβαλα το 10ευρω πήρα 1 gb από την ανανέωση και άλλο ένα από την προσφορά μάλλον και είχα και άλλα 800 μβ από την τρέχων μήνα, τώρα αν γίνει αυτό που λες η κιου θα δίνει νετ μέχρι τέλος του χρόνου και όχι για 8 μήνες . Ίδωμεν…

Δεν το εχεις καταλαβει σωστα , μαλλον. Πρεπει να στειλεισ sms sto 12000, κ να χρεωθεισ 8 ευρω απο το υπολοιπο σου για να εχεισ το ιντερνετ στουσ 8 μηνες.

LG G6
Link to comment
Share on other sites

Η προσφορα ισχυει και για νεους συνδρομητες;

 

Δηλαδη αν παω να παρω μια καρτα sim και την ενεργοποιησω τωρα , παλι θα εχω ιντερνετ για 8 μηνες με τα 8€;

Link to comment
Share on other sites

Εάν δε μου έρθει μήνυμα μπορώ να πάρω την προσφορά ;

Ναι μπορεις

Δε μπορείς. Έστειλα μόλις D στο 12000 και μου λέει «Η υπηρεσία δεν είναι διαθέσιμη στο πρόγραμμά σας.»

Edited by gerstavros2
Link to comment
Share on other sites

"200 ΛEΠTA ΠPOΣ OΛOYΣ & 1GB MOBILE INTERNET MONO ME 3€ & ΔIAPKEIA 30 MEPEΣ! ΣTEIΛE 21 ΣTO 12410 & ENEPΓOΠOIHΣE TO EΩΣ 31/01"

 

Ξέρει κανείς ελαχ.χρέωση;

 

Συνήθως σε τέτοιες προσφορές είναι 3λεπτο...

 

Δε μπορείς. Έστειλα μόλις D στο 12000 και μου λέει «Η υπηρεσία δεν είναι διαθέσιμη στο πρόγραμμά σας.»

 

Πάντως πολλοί χρήστες έχουν αναφέρει ως τώρα ότι το έκαναν χωρίς να τους είχε έρθει το μήνυμα...

Οπότε ή κάτι άλλαξαν πολύ πρόσφατα και το έκοψαν ή σε έκοψε για άλλο λόγο... Δε ξαναδοκιμάζεις μήπως παίξεις;

Edited by chrisos
Letv X800 US
Link to comment
Share on other sites

Την πήρα κι εγώ την προσφορά με το ίντερνετ στα 8€. :rolleyes:

 

Η προσφορα των 8ευρω για οκτω μηνες, απο ποτε ξεκινα αν στειλεισ το sms σημερα?

(Απο την ιδια μερα ή απο 1η Φεβρουαριου?)

LG G6
Link to comment
Share on other sites

Εχω ακομα ενεργη την περσινη προσφορα με ιντερνετ και ληγει αρχες Φλεβαρη . Δοκιμασα να στειλω χωρις να μου εχει ερθει μηνυμα για το 8μηνο ιντερνετ και εφαγα πορτα "Η ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΗ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΣ".Την ιδια πορτα εφαγα και για το ""200 ΛEΠTA ΠPOΣ OΛOYΣ & 1GB MOBILE INTERNET MONO ME 3€ & ΔIAPKEIA 30 MEPEΣ!"

Ελπιζω να παρει παραταση και να μπορω μολις ληξει το δικο μου

Edited by swatsquadgr
Link to comment
Share on other sites

Δε μπορείς. Έστειλα μόλις D στο 12000 και μου λέει «Η υπηρεσία δεν είναι διαθέσιμη στο πρόγραμμά σας.»

 

Μξπως κατι δεν εκανες καλα ; Εγω πηρα απο ομονοια νεο νουμερο που ενεργοποιηθηκε μολις μπροστα μου βαλαμε 10 ευρω μεσα , εστειλα το D στο 12000 πηρε τα 8 ευρω και εδωσε τη προσφορα κανονικοτατα

[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...