Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

και ανοιξε την περιαγωγη δεδομενων επισης.

 

Αυτό ήταν. Μόλις το τικαρα όλα οκ

Ευχαριστώ

 

Τζάμπα μου έφαγαν 0.75 λεπτά...

Πάντως με Wind έβλεπα 4G με q μόνο στο H παίζει

Edited by patrik
Link to comment
Share on other sites

Αυτό ήταν. Μόλις το τικαρα όλα οκ

Ευχαριστώ

 

Τζάμπα μου έφαγαν 0.75 λεπτά...

 

Πρόσεχε/ξτε να την κλείνετε την περιαγωγή δεδομένων σε Q όταν πχ (ΑΝ και εντός Ελλαδικών χωρικών υδάτων) περνάτε πχ με το πλοίο από Πειραιά για Χίο/Μυτιλήνη:

 

Screenshot_2017_08_01_22_13_21.png

 

Θα πάρει χρόνο να λύσετε την ταλαιπωρία.....:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σήμερα έγινε η φορητότητα στην q. Έχω δώρο 500mb αλλά το τηλ δεν μπαίνει στο ίντερνετ. Έχω το LG g4. Πρέπει να κάνω κάποιες ρυθμίσεις; πήρα τηλ στο 1222 αλλά με χρεώνει και μου λέει ότι είναι απασχολημένοι

Τι μπορώ να κάνω;

 

Εν τω μεταξύ στο xaomi 4a της γυναίκας μου παίζει μια χαρά το ίντερνετ

 

Εμένα δεν έγινε ακόμα αν και κάναμε αίτηση την ίδια μέρα..

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν έγινε ακόμα αν και κάναμε αίτηση την ίδια μέρα..
το "ξεχνάνε" να το διεκπαιρεώσουν (τάχα δεν πήραν την επιβεβαίωση από τα courier. Πάρε τηλ στην εξ/τηση πελατών και θύμισε το τους.
από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Αυτό ήταν. Μόλις το τικαρα όλα οκ

Ευχαριστώ

 

Τζάμπα μου έφαγαν 0.75 λεπτά...

Πάντως με Wind έβλεπα 4G με q μόνο στο H παίζει

 

Πάρτους τηλέφωνο να ενεργοποιήσουν το 4g.

Κάνε μια επανεκκίνηση και θα είσαι οκ.

Αλέξης
Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν έγινε ακόμα αν και κάναμε αίτηση την ίδια μέρα..

 

τους πηρα τηλ για να το τρεξουν το θεμα. βεβαια για μια μερα σημερα, εμεινα στη βονταφον και ετσι βγηκε ο νεος λογαριασμος :mad: οποτε θα πληρωσω καποια χρηματα ...να δω ποσα θα ζητησουν ...

Link to comment
Share on other sites

αυξήσεις να τους χαιρόμαστε.. :mad:

Από 14 Σεπτεμβρίου 2017 για όλους τους νέους και υφιστάμενους συνδρομητές καρτοκινητής WIND F2G, WIND card και Q card η χρέωση της υπηρεσίας Daily ticket αυξάνεται από 1,01€ σε 1,2€, προσφέροντας 50ΜΒ από 20ΜΒ. Τα λοιπά χαρακτηριστικά της υπηρεσίας παραμένουν ως έχουν.

 

Από 14 Σεπτεμβρίου 2017, για όλους τους νέους και υφιστάμενους συνδρομητές καρτοκινητής WIND F2G, WIND card και Q card τροποποιούνται και αυξάνονται οι χρεώσεις κλήσεων προς όλους τους Εθνικούς προορισμούς από 0,0108€/ δευτερόλεπτο σε 0,0124€/ δευτερόλεπτο. Διευκρινίζεται ότι για τους συνδρομητές του Q special international pack τροποποιούνται και αυξάνονται οι χρεώσεις κλήσεων προς όλους τους Εθνικούς προορισμούς από 0,0098€/ δευτερόλεπτο σε 0,0124€/ δευτερόλεπτο. Εξαιρούνται οι κλήσεις προς όλους τους μη γεωγραφικούς προορισμούς. Η ελάχιστη διάρκεια κλήσης και το βήμα χρέωσης παραμένουν αμετάβλητα.

 

Επιπρόσθετα, από 14 Σεπτεμβρίου 2017, για όλους τους νέους και υφιστάμενους συνδρομητές καρτοκινητής WIND F2G αυξάνεται η χρέωση αποστολής γραπτών μηνυμάτων (SMS) προς Ελλάδα από 0,19€/ SMS σε 0,25€/SMS και προς Διεθνείς προορισμούς από 0,24€/ SMS σε 0,30€/ SMS. Για τους συνδρομητές της Wind Card, η χρέωση αποστολής γραπτών μηνυμάτων (SMS) προς Ελλάδα αυξάνεται και διαμορφώνεται από 0,24€/ SMS σε 0,25€/ SMS και προς Διεθνείς προορισμούς από 0,24€/ SMS σε 0,30€/ SMS. Τέλος, από 14 Σεπτεμβρίου 2017 για όλους τους συνδρομητές καρτοκινητής Q αυξάνεται η χρέωση αποστολής γραπτών μηνυμάτων (SMS) προς Ελλάδα και Διεθνείς προορισμούς από 0,14€/ SMS σε 0,19€/ SMS.

 

Από 14 Σεπτεμβρίου 2017 για όλους τους νέους και υφιστάμενους συνδρομητές καρτοκινητής WIND F2G, WIND card και Q card μεταβάλλεται το χρονικό διάστημα μετά το πέρας του οποίου, αν ο συνδρομητής δεν έχει κάνει ανανέωση χρηματικού υπολοίπου, ενεργοποιείται αυτόματα φραγή εισερχομένων και εξερχομένων κλήσεων και μηνυμάτων, από 12 σε 4 μήνες.

 

Από 14 Σεπτεμβρίου 2017 πραγματοποιούνται τροποποιήσεις σε πακέτα προπληρωμένης χρήσης. Συγκεκριμένα αυξάνεται η χρέωση του WIND F2G πακέτου προπληρωμένης χρήσης με την εμπορική ονομασία Blender από 8,07€ σε 8,5€, προσφέροντας την ίδια χρήση. Ταυτόχρονα αυξάνεται η χρέωση του προπληρωμένου πακέτου Q Economy talk από 3,5€ σε 4€, χωρίς να μεταβάλλεται η προσφερόμενη χρήση του. Τέλος αυξάνεται η χρέωση από 3€ σε 4€ των προπληρωμένων πακέτων Q card που προσφέρουν 800 λεπτά ομιλίας ή 800 SMS προς όλους τους αριθμούς Wind/ Q με ταυτόχρονη αύξηση της ενσωματωμένης χρήσης σε 1000 λεπτά ομιλίας ή 1000 SMS προς όλους τους αριθμούς Wind/ Q.

 

Από 14 Σεπτεμβρίου 2017 αυξάνεται η χρέωση του προσωπικού τηλεφωνητή εντός Ελλάδος από 0,35€/ κλήση σε 0,40€/ κλήση.

 

Σε περίπτωση που ο συνδρομητής δεν συναινεί με τις ανωτέρω τροποποιήσεις – αυξήσεις, έχει το δικαίωμα να καταγγείλει αζημίως τη σύμβασή του με τη WIND Ελλάς, εντός προθεσμίας 30 ημερών από τη λήψη του σχετικού ενημερωτικού σύντομου γραπτού μηνύματος (SMS) και την παρούσα. Με την πάροδο της ανωτέρω προθεσμίας και εφόσον ο συνδρομητής δεν προβεί σε καταγγελία ή κατάργηση του πακέτου, θα εφαρμόζονται οι νέες χρεώσεις.

 

Σε όλες τις παραπάνω τιμές περιλαμβάνεται ΦΠΑ. Αναλυτικός τιμοκατάλογος προγραμμάτων και υπηρεσιών στο http://www.wind.gr.

 

H WIND διατηρεί το δικαίωμα τροποποίησης ή/ και τερματισμού ή ανάκλησης όλων των παραπάνω εμπορικά διαθέσιμων πακέτων/προσφορών ή/και της μετατροπής των σχετικών όρων ή/και τροποποίησης των ανωτέρω προσφορών, ακολουθώντας την προσήκουσα διαδικασία ενημέρωσης των συνδρομητών, όπως εκάστοτε ορίζεται από την κείμενη νομοθεσία.

 

Για περισσότερες πληροφορίες ενημερωθείτε από την ιστοσελίδα της WIND http://www.wind.gr ή την εξυπηρέτηση πελατών WIND/ καρτοκινητή Q, καλώντας 1260 ή 1222 αντίστοιχα (0,24€/ κλήση).

Πηγή

Edited by keysmith
από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

τους πηρα τηλ για να το τρεξουν το θεμα. βεβαια για μια μερα σημερα, εμεινα στη βονταφον και ετσι βγηκε ο νεος λογαριασμος :mad: οποτε θα πληρωσω καποια χρηματα ...να δω ποσα θα ζητησουν ...

 

Ποποοοο ατυχία..

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

αυξήσεις να τους χαιρόμαστε.. :mad:

0,19€/SMS στην "οικονομική" καρτοκινητή? 4€ τα πακέτα που άλλωτε κόστιζαν 1€? Μωρέ μπράβο, αυτά είναι! Είναι το δώρο της Q για τα 15α γενέθλιά της.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πλέον με όλα αυτά που ακούω χρησιμοποιώ το "Smart Phone" ως "υπολογιστή τσέπης", σχεδόν καθόλου τη sim κάρτα μιας και είμαι δικτυωμένος μέσω WiFi στο μεγαλύτερο ποσοστό της ημέρας, καθόλου sms, κλήσεις (από sim) τα οποία έχουν σχεδόν μηδενιστεί ως προς τη χρήση και έχουν αντικατασταθεί από τους πολλαπλούς messengers που υπάρχουν και επιπλέον μπορείς να κάνεις voice, video κλήσεις κτλ.

 

15 χρόνια συνδρομητής ξεκινώντας με συμβόλαιο, F2G και τώρα Q έτσι όπως πάνε τα πράγματα στο τέλος με βλέπω να πετάω τη sim και να παίζω μέσω WiFi στις συνηθέστερες-περισσότερες διαδρομές μου, στη δουλειά, στο καφέ κτλ, μιας και με 12 περίπου σωσμένα δίκτυα WiFi είμαι σχεδόν online συνέχεια.

 

Μέχρι και στο χωριό που πήγα ελάχιστα χρησιμοποίησα internet από sim αφού κι εκεί είχε free WiFi.

 

Τώρα αν η wind και η κάθε εταιρία θέλει να κάνει αυξήσεις δεν νομίζω να πετύχει και τίποτα το σπουδαίο, ο ανταγωνισμός είναι μεγάλος και το πολύ-πολύ να με αναγκάσει να “πετάξω” νωρίτερα τη sim και είμαι σίγουρος ότι υπάρχουν αρκετοί σαν κι εμένα που “βλέπουν” που πάει το πράγμα.

 

Επιπλέον θέλω να πω ότι εσείς οι εταιρίες μπορεί να κάνατε και να συνεχίσετε να κάνετε αυξήσεις αλλά εμένα ο μισθός μου όχι μόνο δεν αυξήθηκε αλλά μειώθηκε κιόλας, έστω αυτό το λίγο.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πλέον με όλα αυτά που ακούω χρησιμοποιώ το "Smart Phone" ως "υπολογιστή τσέπης", σχεδόν καθόλου τη sim κάρτα μιας και είμαι δικτυωμένος μέσω WiFi στο μεγαλύτερο ποσοστό της ημέρας, καθόλου sms, κλήσεις (από sim) τα οποία έχουν σχεδόν μηδενιστεί ως προς τη χρήση και έχουν αντικατασταθεί από τους πολλαπλούς messengers που υπάρχουν και επιπλέον μπορείς να κάνεις voice, video κλήσεις κτλ.

 

15 χρόνια συνδρομητής ξεκινώντας με συμβόλαιο, F2G και τώρα Q έτσι όπως πάνε τα πράγματα στο τέλος με βλέπω να πετάω τη sim και να παίζω μέσω WiFi στις συνηθέστερες-περισσότερες διαδρομές μου, στη δουλειά, στο καφέ κτλ, μιας και με 12 περίπου σωσμένα δίκτυα WiFi είμαι σχεδόν online συνέχεια.

 

Μέχρι και στο χωριό που πήγα ελάχιστα χρησιμοποίησα internet από sim αφού κι εκεί είχε free WiFi.

 

Τώρα αν η wind και η κάθε εταιρία θέλει να κάνει αυξήσεις δεν νομίζω να πετύχει και τίποτα το σπουδαίο, ο ανταγωνισμός είναι μεγάλος και το πολύ-πολύ να με αναγκάσει να “πετάξω” νωρίτερα τη sim και είμαι σίγουρος ότι υπάρχουν αρκετοί σαν κι εμένα που “βλέπουν” που πάει το πράγμα.

 

Επιπλέον θέλω να πω ότι εσείς οι εταιρίες μπορεί να κάνατε και να συνεχίσετε να κάνετε αυξήσεις αλλά εμένα ο μισθός μου όχι μόνο δεν αυξήθηκε αλλά μειώθηκε κιόλας, έστω αυτό το λίγο.

 

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου..Και για εκεί μας πάνε...Άποψή μου ότι η τακτική ("βίας" από την μεριά των εταιριών κινητής και που τη "βλέπω" στην καρτοκινητή να οδεύει πρακτικά σε βάθος 5ετίας προς unlimited πακέτα χωρίς άλλες εναλλακτικές για τους καταναλωτές, με το κατάλληλο κόστος, βέβαια, άνω των 25€ και όχι προς κατάργηση που βλέπουν άλλοι, αλλά "εξομοίωση" payonthego και συμβολαίων) ΔΕ θα έχει αίσιο "τέλος" {Και για τις εταιρίες που νομίζουν και σε αυτό το "κλίμα"-μην τα πολυλέω}:

 

"Βία" ΠΟΤΕ στην ανθρωπότητα ΔΕΝ έφερε το επιθυμητό "αποτέλεσμα" μακροπρόθεσμα...Αντίθετα, απέβει εις βάρος του ασκούντος την.

 

Πρακτικά για μένα,

Και όταν βγουν περισσότερες εναλλακτικές από chatsim (googlάρετέ το) και με λιγότερες προϋποθέσεις αρμονικής λειτουργίας τους πρακτικά, από αυτήν,

είναι μονόδρομος.

Δλδ το "σκέφτομαι" όπως κι εσύ.

Και δε θα αργήσουν και οι υπόλοιποι συμπολίτες μας να το καταλάβουν. Απλά θέλει το χρόνο του...:)

 

Υ.Γ.> Επί του θέματος: Και όσο περνάει ο χρόνος, θα γίνεται χ€ιρότερα.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου..Και για εκεί μας πάνε...Άποψή μου ότι η τακτική ("βίας" από την μεριά των εταιριών κινητής και που τη "βλέπω" στην καρτοκινητή να οδεύει πρακτικά σε βάθος 5ετίας προς unlimited πακέτα χωρίς άλλες εναλλακτικές για τους καταναλωτές, με το κατάλληλο κόστος, βέβαια, άνω των 25€ και όχι προς κατάργηση που βλέπουν άλλοι, αλλά "εξομοίωση" payonthego και συμβολαίων) ΔΕ θα έχει αίσιο "τέλος" {Και για τις εταιρίες που νομίζουν και σε αυτό το "κλίμα"-μην τα πολυλέω}:

 

"Βία" ΠΟΤΕ στην ανθρωπότητα ΔΕΝ έφερε το επιθυμητό "αποτέλεσμα" μακροπρόθεσμα...Αντίθετα, απέβει εις βάρος του ασκούντος την.

 

Πρακτικά για μένα,

Και όταν βγουν περισσότερες εναλλακτικές από chatsim (googlάρετέ το) και με λιγότερες προϋποθέσεις αρμονικής λειτουργίας τους πρακτικά, από αυτήν,

είναι μονόδρομος.

Δλδ το "σκέφτομαι" όπως κι εσύ.

Και δε θα αργήσουν και οι υπόλοιποι συμπολίτες μας να το καταλάβουν. Απλά θέλει το χρόνο του...:)

 

Υ.Γ.> Επί του θέματος: Και όσο περνάει ο χρόνος, θα γίνεται χ€ιρότερα.

Γιατί πρέπει να αγοράσω chatsim; Δεν γίνεται χωρίς; Τι πλεονέκτημα έχει;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γιατί πρέπει να αγοράσω chatsim; Δεν γίνεται χωρίς; Τι πλεονέκτημα έχει;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αν έχεις wifi εκεί (ό,που) βρίσκεσαι, βεβαίως και γίνεται....

Αν όχι......

Googlαρέ το και πες μετά...Και νομίζω ότι θα υπάρξουν και άλλες "εναλλακτικές" (παγκοσμίως, εννοώ).

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή η chatsim, εντάξει, αυτή η συνδρομή με το χρόνο είναι πολύ καλή και να υποθέσω ότι θα μπορείς να χρησιμοποιείς ευρύτερα το internet δλδ μέσω browser του κινητού σου “υπολογιστή”.

 

Επειδή όμως στο android κάνεις sign in σε google account κι αυτό σε ανύποπτο χρόνο κάνει συγχρονισμό με contacts, calendar, gmail κτλ φαντάζομαι ότι θα το έχουν προβλέψει αυτό έτσι ώστε να μην υπάρχει θέμα ... ή “επιτρέπει” data μόνο από τις συγκεκριμένες εφαρμογές που αναφέρει ?

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή η chatsim, εντάξει, αυτή η συνδρομή με το χρόνο είναι πολύ καλή και να υποθέσω ότι θα μπορείς να χρησιμοποιείς ευρύτερα το internet δλδ μέσω browser του κινητού σου “υπολογιστή”.

 

Επειδή όμως στο android κάνεις sign in σε google account κι αυτό σε ανύποπτο χρόνο κάνει συγχρονισμό με contacts, calendar, gmail κτλ φαντάζομαι ότι θα το έχουν προβλέψει αυτό έτσι ώστε να μην υπάρχει θέμα ... ή “επιτρέπει” data μόνο από τις συγκεκριμένες εφαρμογές που αναφέρει ?

 

Googλαρε το "θέμα" περισσότερο...Όντως: Έχει πάρα (μα πάρα) πολλές προϋποθέσεις από τη μεριά του χρήστη.

Υπάρχει και coupon της αυτή την περίοδο: το try που με 2,5€ παραλαμβάνεις 1 chatsim στην Ελλάδα με 12 μήνες χρήσης (ΑΝ , όπως προείπα, την "καταφέρεις" με τις προϋποθέσεις της):

Ενδεικτικά την είπα (και έχει πάρα πολλές προϋποθέσεις και από τη μεριά του άλλου που θα επικοινωνήσεις) πχ να έχει κι αυτός αποδεχτεί τη χρήση ενός από τα chat apps.

Ελπίζω να βγουν κι άλλες τέτοιες (με λιγότερες προϋποθέσεις και πιο λειτουργικές)....

Για το που το "πάνε" οι εγχώριες εταιρίες κινητής το ξεκίνησα....:)

Link to comment
Share on other sites

[...]

Τώρα αν η wind και η κάθε εταιρία θέλει να κάνει αυξήσεις δεν νομίζω να πετύχει και τίποτα το σπουδαίο, ο ανταγωνισμός είναι μεγάλος και το πολύ-πολύ να με αναγκάσει να “πετάξω” νωρίτερα τη sim και είμαι σίγουρος ότι υπάρχουν αρκετοί σαν κι εμένα που “βλέπουν” που πάει το πράγμα.

[...]

Ποιος ανταγωνισμός είναι μεγάλος; :lol:

Link to comment
Share on other sites

να δουμε πως θα περπατησει το θεμα με την περιαγωγη στην ΕΕ

 

Ισως θα συμφερει να βαλουμε καρτες πχ Βουλγαριας.

 

Απο την αλλη βεβαια, δεν ξερω πως εννοει ο καθενας το "φτηνο", προσωπικά δεν περναω τα 10€ με αρκετη ομιλια ιντερνετ (οχι sms), τα οποια θεωρω λογικο ποσο για να εχει καποιος "κινητο"

Link to comment
Share on other sites

 

Απο την αλλη βεβαια, δεν ξερω πως εννοει ο καθενας το "φτηνο", προσωπικά δεν περναω τα 10€ με αρκετη ομιλια ιντερνετ (οχι sms), τα οποια θεωρω λογικο ποσο για να εχει καποιος "κινητο"

 

Ο καθενας μπορει φυσικα να θεωρει οτι θελει σαν οικονομικο (το "φτηνο" δεν μου αρεσει").

 

Επισης μπορει να θεωρει και σοβαρη εταιρια οποια θελει.

 

Βεβαια η πραγματικοτητα ειναι διαφορετικη. Μια εταιρια που καθε λιγο και λιγακι ανεβαζει τιμες σε ενα προιον (Q) που αποτελεί μια "οικονομική" λυση, δεν μπορει να χαρακτηριστει σαν σοβαρη.

 

Αλλα αυτα συμβαινουν σε ΜΗ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΑΓΟΡΕΣ και οταν υπαρχουν καρτελ σε ΟΛΕΣ τις υπηρεσιες. Επισης αυτα συμβαινουν σε αγορες που υπαρχουν καταναλωτες που δεν γνωριζουν τι τους γινεται.

Link to comment
Share on other sites

Η ελλάδα είναι η μόνη χώρα πιστεύω, που εν μέσω κρίσης και οικονομικης υφεσης ανακοινώνονται μόνο αυξήσεις. Αυτη ειναι η πραγματικη κατάσταση της οικονομιας μας. Κατα τα αλλα 15 μερες τωρα μας βομβαρδιζαν τα καναλια οτι βγηκαμε στις αγορες βγηκαμε στις αγορες (ασχετα αν 9 στους 10 δεν ξερουν τι σημαινει αυτο...λενε καλο ειναι) Δειτε και τη ΔΕΗ που πριν 1 μηνα πεταξε την μπιχτή της και ολοι ξέρουμε τι γινεται 2-3 μήνες μετά και πως της περνανε νυχτα τις αυξησεις για να μην αρχισει να κοβει το ρεύμα.

Αν το τμημα μάρκετιγκ της Q αποφάσισες να κανει το 3.5 ευρω economy pack 4 ευρω οπου πλεον καπιοι πελατες εχουν και αλλες επιλογες με πολυ πιο αξιοπιστες επιλογες και με καλυτερο σημα (πχ FROG) τοτε ειναι αξιοι της μοιρας που θα εχουν.

Link to comment
Share on other sites

Ο καθενας μπορει φυσικα να θεωρει οτι θελει σαν οικονομικο (το "φτηνο" δεν μου αρεσει").

 

 

Αλλα αυτα συμβαινουν σε ΜΗ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΑΓΟΡΕΣ και οταν υπαρχουν καρτελ σε ΟΛΕΣ τις υπηρεσιες. Επισης αυτα συμβαινουν σε αγορες που υπαρχουν καταναλωτες που δεν γνωριζουν τι τους γινεται.

 

Όπως τα λες...ΑΝ και παλι θα βρεθούν κάποιοι να το αμφισβητήσουν...

http://www.huffingtonpost.gr/2017/07/30/eidhseis-eurostat-sta-ypsh-oi-times-trofimwn-thlepikoiwniwn-proiontwn-_n_17627048.html

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7274635#post7274635

Link to comment
Share on other sites

 

Αναλογα απο το που αντλεί στοιχεία κανεις. Αν τα παιρνουν απο την ΕΛΣΤΑΤ/EUROSTAT, τοτε οκ.

 

Οποιος εχει ζησει εστω και για λιγο σε Ευρωπαικες χωρες, ξερει τι ειναι φτηνο (εκει) και τι ακριβοτερο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...