Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έβγαλε εφαρμογή η Q https://play.google.com/store/apps/details?id=co.trebbble.android.wind.q

Και ενώ δεν μπορούσα να κάνω ανανέωση με το my#2, με της wind δούλεψε...

Και πρέπει να είμαι και ο πρώτος που την κατεβάσετε... Χε χε

Πήρα και άλλα 50" προς όλους για ένα μήνα με 5€ ανανέωση και τα 5 έμειναν στην κάρτα... Μπράβο Q :thumbup::thumbup::thumbup:

 

Sent from my zte V970 using Tapatalk

 

Τη δοκίμασα κι εγώ μόλις...

 

Και την απεγκατέστησα ξανά...

 

Δυστυχώς ζητάει username και password κάθε φορά που κλείνεις την εφαρμογή...

 

:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Μόνος γεννιέσαι, μόνος πεθαίνεις...!

Link to comment
Share on other sites

Λείπει ένα widgetακι, όταν το προσθέσουν δεν θα υπάρχει τέτοιο θέμα... Προς το παρόν πάντως είναι η μόνη λύση... Του Μιχα οι εφαρμογές, σήμερα τουλάχιστον δεν δουλεύουν...
Link to comment
Share on other sites

O Μίχας πάντως έβγαλε ανακοίνωση ότι ετοιμάζει σύντομα ενημέρωση που θα λύσει το πρόβλημα

 

Το γράφει εδώ https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vmihas.myqstatus&hl=fr πάνω πάνω

[sIGPIC][/sIGPIC]

Μόνος γεννιέσαι, μόνος πεθαίνεις...!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι μονο οτι ζηταει κωδικους, ειναι οτι συνεχιζει και τρεχει στο παρασκηνιο, τρωγοντας πορους.

Ειναι βεβαια ομορφουλα, αλλα βαρια.

Λιγο υπομονη στο παλληκαρι μας να μας δωσει την ενημερωση.

Link to comment
Share on other sites

Το μείον που βρήκα και γω είναι ότι κάθε φορά θέλει κωδικό.κατά τ αλλα όμορφη είναι!!
Link to comment
Share on other sites

Το μείον που βρήκα και γω είναι ότι κάθε φορά θέλει κωδικό.κατά τ αλλα όμορφη είναι!!

 

Επισης ειναι περιεργο, γιατι του f2g ειναι τα μισα ΜΒ απ την q 5,20 ΜΒ;;;;;?

Αφου ειναι ακριβως ιδιες.

Ενω του μιχα ειναι 420 ΚΒ!!!

 

ΕΝΤΙΤ

Οι εφαρμογές του Μιχα ειναι ετοιμες

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

" ...μεχρι πριν 1,5 μήνα είχα μονο F2G και έτσι έβγαινε καλά ο μήνας με τα λεπτά προς όλους.πλέον έχω 2ο αριθμό what's up μιας και το 80% των επαφών μου είναι what's up.Οι υπόλοιποι είναι Wind.Ποιο είναι το θέμα..από τότε που έβαλα το what's up,τα 300 λεπτά από την ανανέωση πάνε σχεδόν χαμένα μιας και πάνω από 120' δεν μιλάω(μόνο ένας εχει Cu οπότε εκεί πάνε,άντε και κάπου αλλου που θα τύχει),ενώ για wind βάζω 2 πακέτα των 600'(χαλάω κάπου στα 900' σύνολο).Σκεφτόμουν επειδή δεν θέλω να έχω 3 αριθμούς,μήπως αξίζει η μετάβαση από F2G σε Q.Έτσι όμως χάνω την Super προσφορά με τα λεπτά προς όλους που στο μέλλον μπορεί να μου χρειαστεί!!"

 

άλλη λυση ειναι να αγορασεις το φτηνό 2καρτο της samsung και να βάλεις και f2g και q. Ετσι θα εχεις τα 300' προς ολους + τα πιο φτηνα λεπτά προς wind/q.

Link to comment
Share on other sites

άλλη λυση ειναι να αγορασεις το φτηνό 2καρτο της samsung και να βάλεις και f2g και q. Ετσι θα εχεις τα 300' προς ολους + τα πιο φτηνα λεπτά προς wind/q.

Το σκέφτηκα και είναι καλή λύση αλλά δεν γίνεται να έχω 3 αριθμούς,οχι τόσο για μένα αλλά για τους άλλους είναι μπέρδεμα(το είχα για ένα διάστημα και τους μπερδευα όλους)

Link to comment
Share on other sites

Το σκέφτηκα και είναι καλή λύση αλλά δεν γίνεται να έχω 3 αριθμούς,οχι τόσο για μένα αλλά για τους άλλους είναι μπέρδεμα(το είχα για ένα διάστημα και τους μπερδευα όλους)

 

τότε μόνο μια λυση υπαρχει, να πείσεις τις επαφές σου να πάνε προς wind/q μεριά (ή να πάρουν δευτερο νουμερακι) και αντι να δινουν 5-7 ευρω για πακετα wu, θα δινουν 2-4 ευρω για πακετα q ;)

Link to comment
Share on other sites

τότε μόνο μια λυση υπαρχει, να πείσεις τις επαφές σου να πάνε προς wind/q μεριά (ή να πάρουν δευτερο νουμερακι) και αντι να δινουν 5-7 ευρω για πακετα wu, θα δινουν 2-4 ευρω για πακετα q ;)

 

Ναι μ αυτούς που μιλάω πιο πολύ σχεδόν όλοι τους έχουν 2ο αριθμό Wind...!Και για Q σκέφτομαι πολύ έντονα,αλλά φοβάμαι ότι στο μέλλον μπορεί να μου φανεί χρήσιμη ο προσφορά με 300' δώρο προς όλους...μόνο αυτό με προβληματίζει.Τέλος πάντων δεν θελω να γίνω κουραστικός..αυτή τη στιγμή με τη χρήση που κάνω με συμφέρει η Q αλλά αργότερα δεν ξέρω τι μπορεί να με συμφέρει!Ευχαριστώ για την βοήθεια :)

Link to comment
Share on other sites

Κανονικα με την προσφορα 1 Ευρω/300+100 bonus=400 λεπτα προς Wind/Q με χρεωση λεπτου δεν βλεπω το λογο να υπαρχει Cosmote Vodafone και Wind!Μονο Q!Η απολυτη οικονομια!
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Κανονικα με την προσφορα 1 Ευρω/300+100 bonus=400 λεπτα προς Wind/Q με χρεωση λεπτου δεν βλεπω το λογο να υπαρχει Cosmote Vodafone και Wind!Μονο Q!Η απολυτη οικονομια!

μονο που αν πάνε όλοι εκεί αυτό το πακέτο θα εξαφανιστεί ;) Ασε τον (ξένο) κόσμο να είναι σε WU :rolleyes:

 

όσο διαρκεί (αν) το φαινόμενο της μεταφορά από wu σε q/wind και το wu έχει ακόμα τους περισσότερους τόσο θα είναι πιο οικονομική η q. Ο ανταγωνισμός τα φταίει όλα.. :cool:

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Αρη συμφωνώ απόλυτα αλλά σκέφτομαι ότι αν ήταν όλοι εκεί δεν θα ανέβαζε τις τιμές μετά από κάποιο διάστημα και θα γινόταν σαν τις άλλες;; :/
Link to comment
Share on other sites

Κανονικα με την προσφορα 1 Ευρω/300+100 bonus=400 λεπτα προς Wind/Q με χρεωση λεπτου δεν βλεπω το λογο να υπαρχει Cosmote Vodafone και Wind!Μονο Q!Η απολυτη οικονομια!

 

μην το βροντοφωναζεις... ;)

αν δεν υπηρχαν οι αλλες..δεν ειχες τετοιες προσοφορες στην q..

ασε τους αλλους να ειναι εκει που ειναι...και εσυ να χρησιμοποιεις αυτες τις προσφορες χωρις μεγαφωνο απτο μπαλκονι...:cool:

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρη συμφωνώ απόλυτα αλλά σκέφτομαι ότι αν ήταν όλοι εκεί δεν θα ανέβαζε τις τιμές μετά από κάποιο διάστημα και θα γινόταν σαν τις άλλες;; :/

 

Αυτο ειναι το καλο της καρτοκινητης. Φευγεις και πας εκει που συμφαιρει.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι το καλο της καρτοκινητης. Φευγεις και πας εκει που συμφαιρει.

 

Συμφωνώ μεν αλλά δεν είναι ακριβώς έτσι...και μένα με συμφέρει πχ η Q αλλά αναγκάζομαι να έχω και 2ο αριθμό what's up(λόγω επαφών),όπως για τον ίδιο λόγο έχουν και οι επαφές μου what's up(γιατι οι περισσότεροι δικοί τους έχουν το ιδιο) και παει λέγοντας...οπότε χωρίς 2ο αριθμό what's up για το 80% των επαφών που μιλάω δεν με συνέφερε...

Edited by George6633
Link to comment
Share on other sites

μονο που αν πάνε όλοι εκεί αυτό το πακέτο θα εξαφανιστεί ;) Ασε τον (ξένο) κόσμο να είναι σε WU :rolleyes:

 

όσο διαρκεί (αν) το φαινόμενο της μεταφορά από wu σε q/wind και το wu έχει ακόμα τους περισσότερους τόσο θα είναι πιο οικονομική η q. Ο ανταγωνισμός τα φταίει όλα.. :cool:

 

Αυτο ακριβως. Για αυτο δεν χρειαζεται να βαζετε διαφημισεις στις υπογραφες σας οπως κανουν ορισμενοι οι οποιοι διαφημιζουν το ποσο φθηνη ειναι η καρτοκινητη μιας εταιριας. Εχουμε αυτες τις τιμες γιατι δεν βρισκονται οι περισσοτεροι στην q. Οταν θα ερθουν αρκετοι, αυτα τα πραγματα θα κοπουν ή θα αυξηθουν οι χρεωσεις. Θυμηθειτε την ιστορια με το wu.

 

Οποιος θελει να εχει οικονομικοτερη καρτοκινητη μπορει να ψαχτει και να το κανει και μονος του.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ μεν αλλά δεν είναι ακριβώς έτσι...και μένα με συμφέρει πχ η Q αλλά αναγκάζομαι να έχω και 2ο αριθμό what's up,όπως για τον ίδιο λόγο έχουν και οι επαφές μου what's up(γιατι οι περισσότεροι δικοί τους έχουν το ιδιο) και παει λέγοντας...οπότε χωρίς 2ο αριθμό what's up για το 80% των επαφών που μιλάω δεν με συνέφερε...

 

Φιλε μου οι φτωχοι εχουν πιο δυσκολη ζωη απ αυτους που ειναι λεφταδες.

Εμεις οι φτωχοι για να απολαμβανουμε τα στοιχειωδη πρεπει να παλευουμε. Δεν εχουμε αλλη επιλογη. Μονο να το παρουμε αποφαση και να μη γκρινιαζουμε.

Σορυ για το οφτοπικ.

Link to comment
Share on other sites

Ειχαν βγει 4καρτα κινητα, αλλα τωρα δεν βρισκω πλεον ευκολα

 

παράδειγμα

 

http://www.ebay.com/itm/Unlocked-Quad-Band-Four-Sim-Bluetooth-Cell-phone-Cheap-TV-T-mobile-AT-T-New-Bl-/281052280744?pt=Cell_Phones&hash=item41700577a8

 

Αλλά δεν είναι 3G δυστυχώς

[sIGPIC][/sIGPIC]

Μόνος γεννιέσαι, μόνος πεθαίνεις...!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ χρήσιμη η εφαρμογή πάντως. Μπράβο !! Ούτε μπαίνω στο σαιτ τώρα.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

Περνώντας από ένα κατάστημα wind πήρα έναν αριθμό .Είδα όμως ότι για ομιλία προς όλα τα εθνικά δίκτυα έχει προσφορά με 3 ευρώ για 60λεπτά..Άρα με συμφέρει η f2g βάζω δεκάρα και έχω 300λεπτα προς όλους και μένει στη κάρτα...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...