Jump to content

Αντιπροσωπεία / Service LG


psilelos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

να σας ρωτησω κατι ρε παιδια επειδη δεν ξερω...

εχω παραγγειλει το viewty απο τον κοτσοβολο...

αν θα εχει καποιο προβλημα (χτυπα ξυλο) μπορω να παρω στην lg?? η να το παω στον κοτσοβολο??

ποση εγγυηση θα εχω??(το πηρα με 6 ατοκες)

μακαρι να πιανει την εγγυση στην lg...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 476
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λοιπον και εγω το πηρα απο τον κωτσοβολο αλλα μποεισ να κανεισ σερβισ στην lg εγω αυριο θα το στειλω στην lg. Η εγγυηση ειναι κανονικα 1 χρονο.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Όποιοι το έχουν στείλει για σέρβις ας μου πουνε τι πρεπει να κανω για να το δωσω? ΤΙ εννοω, να το βαλω μεσα στο κουτι του μαζι με οσα είχε μέσα? Η' θα το τοποθετισουν αυτοι σε κουτακι? εχω πανω ενα screen protector να το βγαλω? Η κάρτα μνήμης? Η SIM (ειναι η πρωτη φορα που το στελνω και δεν ξερω πως γινεται!):D
(^'(οο)'^)
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό πρέπει να σταλεί όπως ήταν αρχικά όταν το αγόρασες.Αφήνεις το screen protecto πάνω δεν πειράζει,απλώς πάρε την κάρτα μνήμης και την sim.Τα άλλα θα πρέπει να είναι κομπλέ στο κουτί.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

tha to valis mesa sto kouti tou opou sto kato meros tou koutiou tha tou exeis vali vanmpaki den th ato metakiniseis me aytokinito den se kaliptei i egkiisi tis lg,

alla me ta podia kai me sinodia deyterou atomou.

kantou ligo masaz prin to pas kai ola th apane mia xara

Link to comment
Share on other sites

εχουνε σπασει τα handsfree ομως δεν θα τους πειράξει?

Δεν θέλουν και τα ακουστικά.Εγώ πάντως που ρώτησα σε κατάστημα "Γερμανός" το μόνο που μου ζήτησαν είναι το κινητό μαζί με την μπαταρία του στο κουτί ή σε κάτι άλλο αν δεν έχω το κουτί μαζί με την απόδειξη αγοράς.Αν δεν έχεις την απόδειξη αγοράς μπορείς να πας στο κατάστημα απ'όπου το πήρες και να ζητήσεις επανέκδοση της απόδειξης.Μπορείς να το κάνεις γιατί το έχω κάνει και εγώ.:O:)

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλουν και τα ακουστικά.Εγώ πάντως που ρώτησα σε κατάστημα "Γερμανός" το μόνο που μου ζήτησαν είναι το κινητό μαζί με την μπαταρία του στο κουτί ή σε κάτι άλλο αν δεν έχω το κουτί μαζί με την απόδειξη αγοράς.Αν δεν έχεις την απόδειξη αγοράς μπορείς να πας στο κατάστημα απ'όπου το πήρες και να ζητήσεις επανέκδοση της απόδειξης.Μπορείς να το κάνεις γιατί το έχω κάνει και εγώ.:O:)

ευχαριστώ πολύ σε λίγες ώρες θα έρθουν να το πάρουν!

(^'(οο)'^)
Link to comment
Share on other sites

Σε δική μου περίπτωση με κινητό ΝΟΚΙΑ μου έδωσαν την μπαταρία και μου είπαν ότι δεν χρειάζεται. Επίσης μου είχε κρατήσει την κάρτα μνήμης αλλά το σημείωσε στο χαρτί που μου έδωσε.

 

ΥΓ. Πάντως πρέπει να πούμε ένα μεγάλο μπράβο στην LG και σε αυτό το thread για το εξαιρετικό της service και την on-site παραλαβή του κινητού!

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
καλησπερα παιδες πραγματικα εχω αρχισει να αναρωτιεμαι τι εκανα εγω λαθος καθως οταν τους τηλ για να τους ρωτησω που πρεπει να παω το χαλασμενο μου κιν μου ειπαν την διευθυνση(καπου στους αμπελοκηπους)κ δεν μου ανεφεραν τιποτα για κουριερ.........εκανα εγω κατι λαθος?:(:(:(
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δε ξανακαλείς? Θα πέσεις σε άλλη υπάλληλο, και θα ρωτήσεις αν μπορούν να το έρθουν να το πάρουν με κούριερ.
Link to comment
Share on other sites

λες,ε? και γενικα τα κινητα τα επισκευαζουνε χωρις κοστος αμα υπαρχει εγγυηση ε?σε ευχαριστω πολυ!
Link to comment
Share on other sites

Ναι, δωρεάν.

Ξανακάλεσε εσύ και κάνε αυτό που είπαμε..

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ έχω πάνω απο μήνα που τους έστειλα την οθόνη μου για σέρβις. Μου έστειλαν πρίν μερικές ημέρες συγγνώμη μαζί με ένα μπρελόκ. Τουλάχιστον μου έδωσαν άλλη οθόνη για αντικατάσταση, μέχρι να έρθει η δική μου. Αύριο θα έρθει ο κούριερ να παραλάβει το κινητό μου για να μου το κάνουν αναβάθμιση σε μια νέα έκδοση που δεν είναι διαθέσιμη στο pc suite. Ελπίζω να μην αργήσει το κινητό!
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον και εγω το πηρα απο τον κωτσοβολο αλλα μποεισ να κανεισ σερβισ στην lg εγω αυριο θα το στειλω στην lg. Η εγγυηση ειναι κανονικα 1 χρονο.

2 χρόνια εννοείς.:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

παιδες να σας ρωτησω εσας με το που τηλεφωνησατε σας προτειναν οι ιδιοι την παραλαβη του κινητου μεσω κουριερ?φοβαμαι μην γινω ρεζιλι αμα τηλεφωνησω αυριο και ουσιαστικα τους το πω εγω....για αυτο σας ρωταω
Link to comment
Share on other sites

παιδες να σας ρωτησω εσας με το που τηλεφωνησατε σας προτειναν οι ιδιοι την παραλαβη του κινητου μεσω κουριερ?φοβαμαι μην γινω ρεζιλι αμα τηλεφωνησω αυριο και ουσιαστικα τους το πω εγω....για αυτο σας ρωταω

 

Εμένα δεν με ρώτησαν (και για το κινητό και για την οθόνη) αν θέλω να έρθει κούριερ, αλλά μου είπανε: Θα έρθει κούριερ εκείνη την ώρα αν σας βολεύει να το παραλάβει!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...