Jump to content

Είστε ευχαριστημένοι από την Wind;


crazy_4
 Κοινοποίηση

Είστε ευχαριστημένος/η από την TIM;  

521 members have voted

  1. 1. Είστε ευχαριστημένος/η από την TIM;

    • ΝΑΙ
      323
    • ΟΧΙ
      198


Recommended Posts

Λοιπόν ήθελα ν'αναφέρω την απαράδεχτη συμπεριφορά των δύο υπαλλήλων της Wind στο κατάστημα που είναι στο ίδιο κτίριο με το Carrefour/Avenue στο Μαρούσι. Πήγα να ρωτήσω για το F2G1-F2G8 και κάνανε πως δεν ξέρουνε. Το μεν πρώτο παχύδερμο βόδι δεν είχε ιδέα, και μετά μετάχτυκε ένα σκυλί που ήταν όλο ειρωνία να μου πει οτι δεν διαθέτουν εγγράφως τις χρεώσεις τους παρά μόνο στο F2G. Της λέω περί "δέσμευσης τιμής" και μου λέει "ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ;" Έφυγα για να μην φάνε ξύλο.
Less is more...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 448
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Λοιπόν ήθελα ν'αναφέρω την απαράδεχτη συμπεριφορά των δύο υπαλλήλων της Wind στο κατάστημα που είναι στο ίδιο κτίριο με το Carrefour/Avenue στο Μαρούσι. Πήγα να ρωτήσω για το F2G1-F2G8 και κάνανε πως δεν ξέρουνε. Το μεν πρώτο παχύδερμο βόδι δεν είχε ιδέα, και μετά μετάχτυκε ένα σκυλί που ήταν όλο ειρωνία να μου πει οτι δεν διαθέτουν εγγράφως τις χρεώσεις τους παρά μόνο στο F2G. Της λέω περί "δέσμευσης τιμής" και μου λέει "ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ;" Έφυγα για να μην φάνε ξύλο.

 

Καλά από την τσέπη τους θα την βγάζανε την διαφορά? Μα τι βλάκες... Θα μπορούσαν να πουν ότι δεν ξέρουμε λεπτομέρειες, περιμένετε να πάρουμε τηλ στο τμήμα εξυπηρέτησης και να μάθουμε... Έλεος! Ζώα!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Γενικά η Wind είναι πιο καινοτόμα όσον αφορά προγράμματα, υπηρεσίες κτλ.. ακόμη θυμάμαι το 2001 όπου η τότε Telestet σε ενημέρωνε ποιός σε κάλεσε ενώ είχες κλειστό το κινητό σου!

Το πιο αξιόλογο βέβαια ήταν ότι τότε τα δίκτυα χρέωναν την αναγνώριση κλήσεων. Οπότε κάποιος που δεν έδινε το πάγιο αναγνώρισης κλήσεων μπορούσε να δει ποιός τον κάλεσε όταν είχε το κινητό του κλειστό και όχι όταν το είχε ανοικτό!!!!! :)

Έχω κάνει από την άλλη 2 φορές συμβόλαιο και ομολογώ ότι υπήρξαν κάτι παράξενες χρεώσεις και καθυστερήσεις στις πιστώσεις..Το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών είναι λίγο ..τα ζώα μου αργά..

Ευτυχώς έχω γνωριστεί με άτομα σε καταστήματα και εξυπηρετούμαι πιο άμεσα.. Απλά πιστεύω ότι δεν σου δίνει 100% ολοκληρωμένες λύσεις...πχ είχα το πρόγραμμα Wind Max (το οποίο τα άξιζε τα λεφτά του κι με το παραπάνω και μπράβο στην εταιρεία που το έβγαλε) αλλά δεν έιχε υπηρεσία που να σε ενημερώνει πόσες κλήσεις σου έμειναν και αντίστοιχα πόσα μηνύματα, υπηρεσία να σου λέει σε τι δίκτυο ανήκει ένας αριθμός με αποτέλεσμα να είσαι λίγο ... στο όριο..

 

Υστερεί σε εξυπηρέτηση , υπερτερεί σε πακέτα και προσφορές.

lalista.gr
Link to comment
Share on other sites

Υστερεί πάρα πολύ σε αξιοπιστία!Πλεόν,μου δίνει την εντύπωση εταιρίας που είναι μόνο για αρπαχτές :rolleyes: Το δίκτυό της πλέον έχει φτιάξει σε πολύ σημαντικό βαθμό(όχι ότι δεν έχει πολλά περιθώρια βελτίωσης ακόμη,αλλά στην πλειονότητα των περιοχών ανά την Ελλάδα θα έχεις δίκτυο).

 

Τα καταστήματα είναι ευχάριστα σαν περιβάλλον και οι υπάλληλοι πολύ ενημερωμένοι σε σχέση με άλλες εταιρίες!

 

Από κει και πέρα,έχει λίγο τσουχτερές χρεώσεις σε βασικά προγράμματα σε σχέση με αντίστοιχα των άλλων εταιριών,αλλά το κυριοτερο είναι ότι με τόσες τροποποιήσεις/καταργήσεις προγραμμάτων,δημιουργεί αίσθημα ανασφάλειας στο συνδρομητή(και στον τρέχοντα,και στον υποψήφιο).

 

 

Αυτός είναι ο μοναδικός λόγος για τον οποίον στην παρούσα φάση δε θα την επέλεγα ούτε με σφαίρες :p

Link to comment
Share on other sites

26 του μηνα αγοραστηκε απο το καταστημα wind στα Γιαννιτσα -ενα Νοκια 96 με συνδεση-

Ηρθε στα χερια μου στις 28 του μηνα σφραγισμενο με ταινια ασφαλιας της Νοκια και με ζελατινα.το ανοιγω και Ειναι χτυπημενο σε ενα σημειο-Λειπουν οι 4 βιδες πισω απο το slide και το πανω μερος των κουμπιων εχει πεταχτει εξω.

Μιλαω με τον υπευθυνο στα γιαννιτσα και του το στελνω 29 του μηνα και παει εκει 30 του μηνα.

(Να σημειωσω οτι το κινητο εχει μηδενικο χρονο ομιλιας)

Με περνει ο υπευθυνος και μου λεει ενταξει ειναι το κινητο ..το πηγα σε ενα Νοκια club του βαλαμε κατι βιδες το ξεκουμπωσαμε ολο και ειναι ετοιμο να το παρεις...

Σε ερωτηση που το εκανα εαν ισχυει το doa μου ειπε οχι γιατι το κινητο τωρα δουλευει και δεν εχει προβλημα οποτε γιατι να το αλλαξει...

Και το μονο που μπορει να κανει..ειναι να το στειλει στο service της wind (γιατι δεν παει alpha copy)

Και εκεινοι θα αποφασισουν εαν θα μου γινει αντικατασταση η θα μου το δωσουν πισω φτιαγμενο...Βεβαια εκεινοι τωρα θα το δουν φτιαγμενο και κουμπωμενο...

 

Να σημειωσω οτι στα κεντρικα δεν με βοηθουν..δεν περνουν θεση και δεν μου δινουν υπευθυνο..και λενε οτι υπευθυνο για την περιπτωση ειναι το καταστημα(ευχαριστω πολυ wind)

 

Η μονη εταιρια που δεν isxyei to doa???????????

 

Εφοσον δεν με περνετε σοβαρα σαν συνδρομητη σας που θα κανω αιτηση φορητοτητας θα ακουσουν την γενικη γραμματεια καταναλωτη που εκανα καταγγελια

Link to comment
Share on other sites

26 του μηνα αγοραστηκε απο το καταστημα wind στα Γιαννιτσα -ενα Νοκια 96 με συνδεση-

Ηρθε στα χερια μου στις 28 του μηνα σφραγισμενο με ταινια ασφαλιας της Νοκια και με ζελατινα.το ανοιγω και Ειναι χτυπημενο σε ενα σημειο-Λειπουν οι 4 βιδες πισω απο το slide και το πανω μερος των κουμπιων εχει πεταχτει εξω.

Μιλαω με τον υπευθυνο στα γιαννιτσα και του το στελνω 29 του μηνα και παει εκει 30 του μηνα.

(Να σημειωσω οτι το κινητο εχει μηδενικο χρονο ομιλιας)

Με περνει ο υπευθυνος και μου λεει ενταξει ειναι το κινητο ..το πηγα σε ενα Νοκια club του βαλαμε κατι βιδες το ξεκουμπωσαμε ολο και ειναι ετοιμο να το παρεις...

Σε ερωτηση που το εκανα εαν ισχυει το doa μου ειπε οχι γιατι το κινητο τωρα δουλευει και δεν εχει προβλημα οποτε γιατι να το αλλαξει...

Και το μονο που μπορει να κανει..ειναι να το στειλει στο service της wind (γιατι δεν παει alpha copy)

Και εκεινοι θα αποφασισουν εαν θα μου γινει αντικατασταση η θα μου το δωσουν πισω φτιαγμενο...Βεβαια εκεινοι τωρα θα το δουν φτιαγμενο και κουμπωμενο...

 

Να σημειωσω οτι στα κεντρικα δεν με βοηθουν..δεν περνουν θεση και δεν μου δινουν υπευθυνο..και λενε οτι υπευθυνο για την περιπτωση ειναι το καταστημα(ευχαριστω πολυ wind)

 

Η μονη εταιρια που δεν isxyei to doa???????????

 

Εφοσον δεν με περνετε σοβαρα σαν συνδρομητη σας που θα κανω αιτηση φορητοτητας θα ακουσουν την γενικη γραμματεια καταναλωτη που εκανα καταγγελια

Φίλε Giorgosk80 εχεις απολυτο δικιο....Κριμα καινούριο κινητο και τόσο ακριβό! Δεν ντρέπονται?

Ειναι απαράδεκτοι!!! Γενικη Γραμματεία Καταναλωτή ΑΜΕΣΑ!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 μήνες έκανα φορητοτητα από cosmote σε wind .To τηλέφωνο το έχω για την δουλεία μου όποτε με ενδιαφέρει και η καλή κάλυψη .(ΤΟΤΕ ΤΙ ΤΗΝ ΗΘΕΛΕΣ ΤΗΝ WIND ΒΛΑΚΑ?) τέλος πάντων πήγα γιατί είχαν καλύτερη επιδοτηση:rolleyes:.Το κακό ξεκίνησε μετά την επιδότηση όταν μου έδωσαν νοκια παρεισαγωγής και συνεχίστηκε όταν έκανα το λάθος να πάω διακοπές Χαλκιδική.:ninja:.....τα ζώα μου αργά το δίκτυο είναι στο 1980 ακόμα..:X....είδα και απόειδα βαρέθηκα τελικά και πήγα vodafon είχε και καλή επιδότηση 300€ έκανα φορητοτητα .Σήμερα με παίρνει μια ζουζουνα από το 1260 και μου λέει (ενώ πριν 6 μέρες που ρώτησα στο 1260 μου είπαν για πέναλτι 80€ ) ότι το πέναλτι σας είναι γιατί φεύγετε στο 6μηνο 145 ΕΥΡΩ!!! ναι την λέω και το πάγιο που έχω ΠΡΟ-ΠΛΗΡΩΣΕΙ??λεει αυτό το παίρνεται αν παραμείνετε και το υπόλοιπο διάστημα σε εμάς .ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΛΕΩ ΠΑΡΤΕ ΤΑ 145 ΚΑΙ ΑΔΕΙΑΣΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΩΝΙΑ ΒΡΕ ΟΥΣΤ ΜΑΦΙΟΖΟΙ!!!!!!:mad:
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 μήνες έκανα φορητοτητα από cosmote σε wind .To τηλέφωνο το έχω για την δουλεία μου όποτε με ενδιαφέρει και η καλή κάλυψη .(ΤΟΤΕ ΤΙ ΤΗΝ ΗΘΕΛΕΣ ΤΗΝ WIND ΒΛΑΚΑ?) τέλος πάντων πήγα γιατί είχαν καλύτερη επιδοτηση:rolleyes:.Το κακό ξεκίνησε μετά την επιδότηση όταν μου έδωσαν νοκια παρεισαγωγής και συνεχίστηκε όταν έκανα το λάθος να πάω διακοπές Χαλκιδική.:ninja:.....τα ζώα μου αργά το δίκτυο είναι στο 1980 ακόμα..:X....είδα και απόειδα βαρέθηκα τελικά και πήγα vodafon είχε και καλή επιδότηση 300€ έκανα φορητοτητα .Σήμερα με παίρνει μια ζουζουνα από το 1260 και μου λέει (ενώ πριν 6 μέρες που ρώτησα στο 1260 μου είπαν για πέναλτι 80€ ) ότι το πέναλτι σας είναι γιατί φεύγετε στο 6μηνο 145 ΕΥΡΩ!!! ναι την λέω και το πάγιο που έχω ΠΡΟ-ΠΛΗΡΩΣΕΙ??λεει αυτό το παίρνεται αν παραμείνετε και το υπόλοιπο διάστημα σε εμάς .ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΛΕΩ ΠΑΡΤΕ ΤΑ 145 ΚΑΙ ΑΔΕΙΑΣΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΩΝΙΑ ΒΡΕ ΟΥΣΤ ΜΑΦΙΟΖΟΙ!!!!!!:mad:

 

Συγνώμη, αλλά είχες προπληρώσει πάγιο και δεν στο αφαίρεσαν? Πήγες και τα πλήρωσες τα 145?

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη, αλλά είχες προπληρώσει πάγιο και δεν στο αφαίρεσαν? Πήγες και τα πλήρωσες τα 145?

 

οχι ακομα αλλα το πληρωνω το παγιο με καρτα οποτε......:worry:

Link to comment
Share on other sites

Εγω τωρα ηρθα wind δλδ εχω 2 μηνες απο vodafone αλλα δεν συγκρινεται η wind ειναι μπαχαλο σε σχεση με vodafone σαν εταιρεια,εξυπηρετηση κλπ...Παλαιοτερα ημουν cosmote και εχω καταληξη στο εξης συμπερασμα το καλυτερο δικτυο ειναι αλλα δεν υπαρχει αυτο που εχει την οργανωση και την οικονομια της Vodafone το σημα της Cosmote kai της διαφημησης της Wind!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξενέρωσα που το bonus για την κάρτα των 10 ευρώ έχει ισχύ 24 ώρες...

Ήθελα 1 εβδομάδα τουλάχιστον, τότε θα ήταν το τέλειο για μένα!!! :worry:

Link to comment
Share on other sites

26 του μηνα αγοραστηκε απο το καταστημα wind στα Γιαννιτσα -ενα Νοκια 96 με συνδεση-

Ηρθε στα χερια μου στις 28 του μηνα σφραγισμενο με ταινια ασφαλιας της Νοκια και με ζελατινα.το ανοιγω και Ειναι χτυπημενο σε ενα σημειο-Λειπουν οι 4 βιδες πισω απο το slide και το πανω μερος των κουμπιων εχει πεταχτει εξω.

Μιλαω με τον υπευθυνο στα γιαννιτσα και του το στελνω 29 του μηνα και παει εκει 30 του μηνα.

(Να σημειωσω οτι το κινητο εχει μηδενικο χρονο ομιλιας)

Με περνει ο υπευθυνος και μου λεει ενταξει ειναι το κινητο ..το πηγα σε ενα Νοκια club του βαλαμε κατι βιδες το ξεκουμπωσαμε ολο και ειναι ετοιμο να το παρεις...

Σε ερωτηση που το εκανα εαν ισχυει το doa μου ειπε οχι γιατι το κινητο τωρα δουλευει και δεν εχει προβλημα οποτε γιατι να το αλλαξει...

Και το μονο που μπορει να κανει..ειναι να το στειλει στο service της wind (γιατι δεν παει alpha copy)

Και εκεινοι θα αποφασισουν εαν θα μου γινει αντικατασταση η θα μου το δωσουν πισω φτιαγμενο...Βεβαια εκεινοι τωρα θα το δουν φτιαγμενο και κουμπωμενο...

 

Να σημειωσω οτι στα κεντρικα δεν με βοηθουν..δεν περνουν θεση και δεν μου δινουν υπευθυνο..και λενε οτι υπευθυνο για την περιπτωση ειναι το καταστημα(ευχαριστω πολυ wind)

 

Η μονη εταιρια που δεν isxyei to doa???????????

 

Εφοσον δεν με περνετε σοβαρα σαν συνδρομητη σας που θα κανω αιτηση φορητοτητας θα ακουσουν την γενικη γραμματεια καταναλωτη που εκανα καταγγελια

 

Απλα απαραδεκτο φιλε μου, θα πας να τους το πεταξεις στην μουρη και θα απαιτησεις καινουργια συσκευη. Και απειλησε τους με μηνυση, πιστεψε με ολοι οταν ακουν το συγκεκριμενο σε εξυπηρετουν μια χαρα μετα.

Link to comment
Share on other sites

πριν 6 μήνες έκανα φορητοτητα από cosmote σε wind .To τηλέφωνο το έχω για την δουλεία μου όποτε με ενδιαφέρει και η καλή κάλυψη .(ΤΟΤΕ ΤΙ ΤΗΝ ΗΘΕΛΕΣ ΤΗΝ WIND ΒΛΑΚΑ?) τέλος πάντων πήγα γιατί είχαν καλύτερη επιδοτηση:rolleyes:.Το κακό ξεκίνησε μετά την επιδότηση όταν μου έδωσαν νοκια παρεισαγωγής και συνεχίστηκε όταν έκανα το λάθος να πάω διακοπές Χαλκιδική.:ninja:.....τα ζώα μου αργά το δίκτυο είναι στο 1980 ακόμα..:X....είδα και απόειδα βαρέθηκα τελικά και πήγα vodafon είχε και καλή επιδότηση 300€ έκανα φορητοτητα .Σήμερα με παίρνει μια ζουζουνα από το 1260 και μου λέει (ενώ πριν 6 μέρες που ρώτησα στο 1260 μου είπαν για πέναλτι 80€ ) ότι το πέναλτι σας είναι γιατί φεύγετε στο 6μηνο 145 ΕΥΡΩ!!! ναι την λέω και το πάγιο που έχω ΠΡΟ-ΠΛΗΡΩΣΕΙ??λεει αυτό το παίρνεται αν παραμείνετε και το υπόλοιπο διάστημα σε εμάς .ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΛΕΩ ΠΑΡΤΕ ΤΑ 145 ΚΑΙ ΑΔΕΙΑΣΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΩΝΙΑ ΒΡΕ ΟΥΣΤ ΜΑΦΙΟΖΟΙ!!!!!!:mad:

 

Παντως αυτο το penalty οταν θες να φυγεις, οχι μονο απο εταιριες κινητης τηλεφωνιας ειναι μεγαλη βλακεια. Ετσι την πατησα και εγω με την forthnet και δεν μπορω να φυγω τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξενέρωσα που το bonus για την κάρτα των 10 ευρώ έχει ισχύ 24 ώρες...

Ήθελα 1 εβδομάδα τουλάχιστον, τότε θα ήταν το τέλειο για μένα!!! :worry:

 

Λοιπόν...

Eβαλα 30 ευρώ μέσω πιστωτικής από το site της wind.

Tα 30 ευρώ έγιναν 45! και πήρα bonus 50 λεπτά και 50 sms προς όλα τα δίκτυα για ένα μήνα.

Μου επέστρεψαν και τα 9 ευρώ.:)

Ε να μην είμαι ευχαριστημένος?

Ξέχασα πως όταν με το καλό τελειώσουν τα 50 λεπτά η χρέωση πλέον είναι 0,21 όπως q και frog.

 

Ασχετο...

Η ιστορία στο blog σου είναι ανατριχιαστική.

Ευτυχώς όταν είχα ατύχημα με 160 χιλιόμετρα δεν είχα συνοδηγό.

Μόνο το πνεύμα του (της) θα μπορούσε να βγει από κει μέσα...:cry:

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν...

Eβαλα 30 ευρώ μέσω πιστωτικής από το site της wind.

Tα 30 ευρώ έγιναν 45! και πήρα bonus 50 λεπτά και 50 sms προς όλα τα δίκτυα για ένα μήνα.

Μου επέστρεψαν και τα 9 ευρώ.:)

Ε να μην είμαι ευχαριστημένος?

Ξέχασα πως όταν με το καλό τελειώσουν τα 50 λεπτά η χρέωση πλέον είναι 0,21 όπως q και frog.

 

Ασχετο...

Η ιστορία στο blog σου είναι ανατριχιαστική.

Ευτυχώς όταν είχα ατύχημα με 160 χιλιόμετρα δεν είχα συνοδηγό.

Μόνο το πνεύμα του (της) θα μπορούσε να βγει από κει μέσα...:cry:

 

Εγώ με πιστωτική της Εθνικής, ακόμα δεν έχω καταφέρει να κάνω online ανανέωση! :mad: Ξέρει κανείς τι παίζει με αυτό;

 

Ευχαριστώ πολύ, το παίρνω ως κοπλιμέντο για την ιστορία μου το "ανατριχιαστική"! :)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με πιστωτική της Εθνικής, ακόμα δεν έχω καταφέρει να κάνω online ανανέωση! :mad: Ξέρει κανείς τι παίζει με αυτό;

 

Ευχαριστώ πολύ, το παίρνω ως κοπλιμέντο για την ιστορία μου το "ανατριχιαστική"! :)

 

 

Δεν χρησιμοποιώ ποτέ τις κανονικές πιστωτικές μέσω internet.

Εχω βγάλει προπληρωμένη visa από τη Eurobank και κάνω τη δουλειά μου.:)

 

Οσο για την ιστορία σου, ευτυχώς την έζησα μόνος μου.

Θα ήταν πολύ διαφορετική η ζωή μου (προς το χειρότερο) αν είχα συνοδηγό...:(

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Μακράν η καλύτερη καρτοκινιτή... τα flexy ψιλοενδιαφέροντα. Η πιο καινοτόμα εταιρεία (δες NonStop ομιλία πριν κανα 2 χρόνια μέσα στον τηλεπικοινωνιακό μεσαίωνα, NonStop Gwap, F2G 2009), αλλά ίσως η πιο αναξιόπιστη. Με το δίκτυο δεν έχω προβλήματα αλλά σίγουρα σε κάτι ορεινά χωριά η C'OTE είναι μοναδική.

 

Αλλά όλα τα λεφτά η Δέσμευση τιμής στα καρτοκινητά.

Samsung S500 -> Siemens S65 -> Nokia E51 -> HTC Diamond2 -> Samsung Omnia7 -> Huawei P1 LTE -> ZTE Blade S6 -> Huawei P8 -> Apple iPhone SE -> LeEco Le Max2 -> Honor View20 -> Xiaomi Mi MIX3 5G -> Motorola Edge20

Link to comment
Share on other sites

Μην το λες..Δεν υπάρχουν και οι τρελές διαφορές σε σχέση με την κάλυψη της Κοσμοτέ..Τουλάχιστον,δεν είναι τόσο τραγικές που να δικαιολογούν την απόλυτη υπεροχή της Κοσμοτέ!

 

Αυτό που πρέπει να προσέξει η Wind ειναι οι διάφορες αυξήσεις που κάνει συνεχώς σε υπηρεσίες..Δε δημιουργεί καλή εικόνα αυτό,ακόμη κι αν ο συνδρομητής δεν ξεπερνάει τη χρήση του προγράμματός του..Είναι προκλητικό να γίνονται με το έτσι θέλω αυξησεις απ'τη μια πλευρά και απ'την άλλη να διαφημίζουν του κοσμου τις προσφορές για να πας σ'αυτούς ώστε μετά να σε πετσοκόψουν..

 

Ξεκίνησε πολύ δυναμικά η Wind τον Ιούνιο του 2007,αλλά πλέον,έχει πέσει στα μάτια αρκετών κυρίως λόγω των τροποποιησεων στα προγράμματα και τις χρεώσεις τους,που αλλάζουν σχεδόν πάντα στο χειρότερο :confused:

 

Από υπηρεσίες συμφωνώ,πως έχει αρκετές πρωτοπορίες στο ενεργητικό της τόσα χρόνια!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
στο κινητό όλα καλά δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα, αλλά το ίντερνετ της χάλια. πολύ χαμηλές ταχύτητες:mad: ενώ μια επέκταση στο 3G δίκτυο σε περισσότερες περιοχές δεν θα έβλαπτε...

ΘΈΛΩ Η ΚΕΡΑΊΑ ΝΑ ΕΊΝΑΙ ΝΌΜΙΜΗ

ΌΧΙ ΣΤΙΣ ΚΙΝΉΣΕΙΣ ΗΜΙΜΆΘΕΙΑΣ.

Τάσος

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Για τη διαφορα wind και vodafone, θα πω υπερ της wind.Στη vodafone εχω τραγικες εντυπωσεις...για κανα 6μηνο δεν μπορουσαμε να αλλαξουμε το ονομα στο λογαριασμο που ερχεται σπιτι, μετα ηθελαν λεφτα γιατην αλλαγη αλλιως δε γινοταν.Τελικα δεν εγινε.Καναμε φορητοτητα στη wind και μου αλλαξαν ονοματα κτλ τσαμπα..Αν ειναι δυνατον!!!

γενικα δεν εχω ποτε προβλημα στη wind. και το σημα, οταν εκανα τη θητει αμου, και λογω πολλων κεραιων ολοι ειχαν ασχημο σημα,εγω μ ετη wιnd ημουν μια χαρα......

So far so good....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

2002 καρτοκινητό vodafone

2005 συμβόλαιο vodafone

2008 συμβόλαιο+καρτοκινητό wind

 

Wind Vs Vodafone

........3-1........

 

:D:DΓιατί θέλω πολύ περισσότερα:D:D

Link to comment
Share on other sites

2002 καρτοκινητό vodafone

2005 συμβόλαιο vodafone

2008 συμβόλαιο+καρτοκινητό wind

 

Wind Vs Vodafone

........3-1........

 

:D:DΓιατί θέλω πολύ περισσότερα:D:D

 

Επειδη με ενδιαφερει να μαθω παρα πολυ...πως προκυπτει το 3-1? Ειχα ακριβως (μα εντελως ακριβως ομως) την αντιθετη πορεια απο την δικη σου. Δηλαδη με λιγα λογια ποια ηταν τα υπερ στην Wind σε σχεση με την Vodafone?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...