Jump to content

Περί Facebook


rodriguez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αυτο που εγραψα και στο προηγουμενο μηνυμα μου: κανουν συνεχεια αλλαγες που καποιες δε τις προσεχει καν ο κοσμος(αλλαγες γραμματοσειρων, μεγεθη σε μπαρες/εικονιδια κλπ) μονο οι παρατηρητικοι,

και καποιες τις καταλαβαινεις πιο ευκολα.

Link to comment
Share on other sites

αφου διαγράψουμε κάποιον απο φίλο, μπορούμε να σβήσουμε κάποια σχόλια που έχουμε κάνει σε φωτογραφίες του ή στο προφιλ του?

το μπλοκ θα τα κάνει αόρατα μόνο απο αυτον..Οι υπολοιποι?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια ερωτηση αν και μαλλον δεν γινεται ...Μπορω να κανω μια δημοσιευση που να την βλεπει μονο ένα ατομο που δεν είναι για καποιους λογους στους φιλους μου ??

 

Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

αφου διαγράψουμε κάποιον απο φίλο, μπορούμε να σβήσουμε κάποια σχόλια που έχουμε κάνει σε φωτογραφίες του ή στο προφιλ του?

το μπλοκ θα τα κάνει αόρατα μόνο απο αυτον..Οι υπολοιποι?

 

Αφού τον διαγράψεις από φίλο, μετά νομίζω ότι παίζει το απόρρητο που έχει επιλέξει για το αν θα σε αφήνει ή όχι. Δηλαδή αν οι φωτογραφίες του είναι ανοικτές μόνο για φίλους, δεν θα μπορείς να κάνεις τίποτα. Αν είναι δημόσια, λογικά θα μπορείς να τα σβήσεις.

 

Να κανω μια ερωτηση αν και μαλλον δεν γινεται ...Μπορω να κανω μια δημοσιευση που να την βλεπει μονο ένα ατομο που δεν είναι για καποιους λογους στους φιλους μου ??

 

Ευχαριστω.

 

Αυτό σίγουρα δεν γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Αυτό σίγουρα δεν γίνεται.

 

Ευχαριστω.Αναμενομενο αλλα ειπα μηπως....

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

αφου διαγράψουμε κάποιον απο φίλο, μπορούμε να σβήσουμε κάποια σχόλια που έχουμε κάνει σε φωτογραφίες του ή στο προφιλ του?

το μπλοκ θα τα κάνει αόρατα μόνο απο αυτον..Οι υπολοιποι?

 

καλησπέρα! αν το εχει κλειστο δεν βλεπεις τιποτα, αν το εχει δημοσιο θα βλεπεις αλλα δεν εχεις δικαιωματα να κανεις απολυτως τιποτα εφοσον δεν εισαι στους φιλους του. Ετσι ξερω εγω οτι γινεται.

Πρωτα πρεπει να διαγραψεις οτι θες και μετα να τον διαγραψεις απο φιλο, για να εισαι σιγουρη!

Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια ερωτηση αν και μαλλον δεν γινεται ...Μπορω να κανω μια δημοσιευση που να την βλεπει μονο ένα ατομο που δεν είναι για καποιους λογους στους φιλους μου ??

 

Ευχαριστω.

Με τίποτα !!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα λογαριασμό fb μόνο και μόνο για να επικοινωνω με δύο τρεις φίλους ακριβώς, οι οποίοι είμαστε από κοινού και πραγματικοί φίλοι και γνωριζομαστε και οι τρεις, εγώ στη λίστα φίλων μου δεν έχω άλλους και ούτε πρόκειται να προσθέσω, εκείνοι λοιπόν (οι φίλοι μου) μπορούν να αποκρύψουν από τους υπόλοιπους φίλους τους στο fb μόνο εμένα; Για μένα δεν τίθεται θέμα επειδή δεν έχω άλλους φίλους. Γίνεται αυτό;
Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος μας κάνει block (και κατά συνέπεια και delete) εμφανίζεται στους φίλους ως ανενεργός ή μειώνεται ο αριθμός των φίλων;

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος μας κάνει block (και κατά συνέπεια και delete) εμφανίζεται στους φίλους ως ανενεργός ή μειώνεται ο αριθμός των φίλων;

 

Δεν τον βλεπουμε πουθενα !!!!Ουτε με αναζητηση .

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη πλεον Facebook και Messenger κοντευουν το 0,5 GB σε χωρο μια εξαιρετικη λυση ειναι το Folio.

 

Το δοκιμαζω απο χτες και ειναι εξαιρετικο. :)

Link to comment
Share on other sites

Επειδη πλεον Facebook και Messenger κοντευουν το 0,5 GB σε χωρο μια εξαιρετικη λυση ειναι το Folio.

 

 

 

Το δοκιμαζω απο χτες και ειναι εξαιρετικο. :)

 

 

Δώσε λινκ διότι δεν βγάζει κάποια εφαρμογή έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Δώσε λινκ διότι δεν βγάζει κάποια εφαρμογή έτσι.

Δείτε το "Folio for Facebook Browser"

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.creativetrendz.frontpage.beta

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλη!Καλυτερη απο το facebook lite για μενα.Το κακο ειναι οτι δεν ειναι επισημη εφαρμογη του facebook και βαζουμε τα στοιχεια μας οπου να ναι...

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλη!Καλυτερη απο το facebook lite για μενα.Το κακο ειναι οτι δεν ειναι επισημη εφαρμογη του facebook και βαζουμε τα στοιχεια μας οπου να ναι...

Ναι οτι καλυτερο εχω δει.

 

Ενω με το facebook κοιμαμαι ησυχος :)

Link to comment
Share on other sites

Εχει αλλος προβλημα με το most recent παιδια;

Σε 2 συσκευες εκει που παει καλα μου μπερδευει τα χτεσινα και γινεται ανακατεμα χαμος.

Εκανα log out, wipe cache τιποτα δεν αλλαξε.

Link to comment
Share on other sites

ε αυτο ειναι συνηθισμενο.

εμενα πλεον μου δειχνει τους online με πρασινη κουκιδα, αλλά δεν αναφερει web ή mobile

Link to comment
Share on other sites

ε αυτο ειναι συνηθισμενο.

εμενα πλεον μου δειχνει τους online με πρασινη κουκιδα, αλλά δεν αναφερει web ή mobile

Τοσο δυσκολο ειναι να δουλευει σωστα η εφαρμογη;

Link to comment
Share on other sites

Εχει αλλος προβλημα με το most recent παιδια;

Σε 2 συσκευες εκει που παει καλα μου μπερδευει τα χτεσινα και γινεται ανακατεμα χαμος.

Εκανα log out, wipe cache τιποτα δεν αλλαξε.

Κ εμένα το κάνει συχνά!!! Αλλά κάποια στιγμή φτιαχνει απο μόνο του. Είναι με τις ώρες του!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λέει ο @lek88. Είναι εντελώς με τις ώρες του. Μόνο που αυτές οι ώρες του είναι σχεδόν όλο το 24ωρο.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λέει ο @lek88. Είναι εντελώς με τις ώρες του. Μόνο που αυτές οι ώρες του είναι σχεδόν όλο το 24ωρο.

Μετά από κάποια στιγμή διορθώνει ένα πρόβλημα και παρουσιάζει κάποιο άλλο. Έτσι για αλλαγή, για να μη βαριόμαστε!!

Link to comment
Share on other sites

Μετά από κάποια στιγμή διορθώνει ένα πρόβλημα και παρουσιάζει κάποιο άλλο. Έτσι για αλλαγή, για να μη βαριόμαστε!!

 

Δεν χαίρεσαι που σε κρατάει σε αγωνία, παραπονιέσαι κιόλας. :p

Link to comment
Share on other sites

Δεν χαίρεσαι που σε κρατάει σε αγωνία, παραπονιέσαι κιόλας. :p

Καθόλου!!!! Ίσα ίσα που πλέον το βλέπω σαν κάποιου είδους εκπληξη!!! Δεν ξέρω τι θα μου εμφανίζει αύριο!! Χαχαχαχα

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Νευρίασα τόσο πολύ που το πέταξα το πρόγραμμα μόνο και μόνο γιατί κάνει μόνο του αναβαθμίσεις ενώ την έχω κλειστή από play store ... της αυτόματες. ... και δοκίμασα το folio μπωρο να πω ότι είναι τέλειο μαρεσει εντάξει δεν βγάζει αιτήματα φιλίας μικρό το κακό αλλά έχει μια μόνιμη κίνηση δεδομένων 16 28 kb αλλά οκ δεν έχω θέμα. ....αν και πιστεύω έχει επιπτώσεις στη μπαταρία αν μπαίνεις από δεδομένα

 

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τη γραφή SMS και να γράφεις ολόκληρες λέξεις. Η πρακτική αυτής της γραφής καταργήθηκε από τη 1η Σεπτεμβρίου 2009 μαζί με τα greeklish. Δες εδώ και την αντίστοιχη ανακοίνωση.

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...