Jump to content

Περί Facebook


rodriguez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα.

Ένας φίλος έκλεισε το προφίλ του πριν λίγες μέρες.

Πριν λίγο όμως φάνηκε και πάλι στο messenger και άνοιξε κανονικά και η σελίδα του.

Με ρωτάει λοιπόν πως μπορεί να άνοιξε και πάλι η σελίδα του ενώ εκείνος δεν ενεργοποίησε το λογαριασμό του πάλι.

 

Έχετε καμία ιδέα;;

Ευχαριστώ.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Απενεργοποίηση έκανε απ ότι μου είπε, Όχι διαγραφή.

Περιπου 4 μέρες τώρα. Ξαφνικά άνοιξε σήμερα.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Απενεργοποίηση έκανε απ ότι μου είπε, Όχι διαγραφή.

Περιπου 4 μέρες τώρα. Ξαφνικά άνοιξε σήμερα.

Καποιος εχει/ειχε προσβαση σε κωδικους και τον ενεργοποιησε για τρολαρισμα.:lol:
Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Καποιος εχει/ειχε προσβαση σε κωδικους και τον ενεργοποιησε για τρολαρισμα.:lol:

 

Το παράξενο απ ότι μου λέει είναι ότι πριν τον απενεργοποιήσει άλλαξε τον κωδικό του άρα κανείς δε τον γνωρίζει.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Όταν πας να κάνεις απενεργοποίηση λογαριασμού, κάτω κάτω υπάρχει μια νέα επιλογή που λέει "να ενεργοποιηθεί ο λογαριασμός μου σε 7 ημέρες"

Η κάπως έτσι το λέει Δεν θυμάμαι κ ακριβώς. Αυτή η επιλογή λοιπόν είναι τικαρισμενη από μόνη της και πρέπει να την ξετικαρει πριν απενεργοποιήσει τον λογαριασμό του γιατί μετά το facebook ενεργοποιητε αυτοματα!!!! Το πρόσεξε αυτο;;;

Αν κατά την απενεργοποίηση επέλεξε το "αποχωρώ προσωρινά. Θα επιστρέψω" σιγουρα του έβγαλε κάτω την επιλογή αυτόματης ενεργοποίησης λογαριασμού και ίσως δεν την ξετικαρε γι αυτό του άνοιξε.

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς αυτό θα ήταν γιατί δε θυμάται την επιλογή.

Ευχαριστώ!

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς αυτό θα ήταν γιατί δε θυμάται την επιλογή.

Ευχαριστώ!

Η επιλογή αυτή Δεν είναι και πολύ εμφανής! Ιδικά αν Πας να κλείσεις τον λογαριασμό σου από κάποιον browser του κινητού δεν την προσέχεις!! Γι αυτό και την "πατάνε" αρκετοί....

Τώρα αυτή η επιλογή υπάρχει μόνο στο "αποχωρώ προσωρινά. Θα επιστρέψω." Πριν λίγους μήνες εμφανιζόταν σε οποιαδήποτε επιλογή απενεργοποίησης λογαριασμού κ αν έβαζες

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Μάρκο Ζούκερμπεργκ σου έπεσε

#facebookdown #facebookisdown

Edited by FREAK_OF_NATURE
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ερωτηση σχετικα με τη συνομιλια απο υπολογιστη...

 

εχω βαλει τη ρυθμιση "Απενεργοποίηση Συνομιλίας για όλους τους φίλους, εκτός από.." εδω και χρονια...προσφατα προσθεσα 4 νεους φιλους στην λιστα των φιλων στους οποιους ειναι ενεργοποιημενη η συνομιλια και εμφανιστηκαν κανονικα στο πλαι οπου και εβλεπα ποτε ειναι online και ποτε οχι.....ξαφνικα μετα απο περιπου 10 μερες εξαφανιστηκαν και οι 4! και ενω αν κανω αναζητηση κατω δεξια μου τους βγαζει online, στη λιστα δεν φαινονται καν...τι μπορει να παιζει?

Link to comment
Share on other sites

μου ηρθε ειδοποιηση "ο ταδε χρηστης" ειναι στο φειςμπουκ.

προκειται για ατομο που δε γνωριζω, ουτε εχουμε κοινους φίλους, ουτε τπτ.

Γιατι μου ηρθε τετοια ειδοποιηση?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Σήμερα βλέπω στην φωτο που έχω για cover, δίπλα από τον αριθμό των likes βλέπω να λέει και αριθμό προβολών!!! 12 προβολές λέει!! Το έχει και σε εσάς;; Επίσης πατάω πάνω στις προβολές αλλά δεν μου λέει Ποιος Την ειδε!!

 

Μπαίνω από τον browser του κινητού μου. Δεν ξέρω αν Αυτό έχει προστεθεί και στο app του facebook.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα βλέπω στην φωτο που έχω για cover, δίπλα από τον αριθμό των likes βλέπω να λέει και αριθμό προβολών!!! 12 προβολές λέει!! Το έχει και σε εσάς;; Επίσης πατάω πάνω στις προβολές αλλά δεν μου λέει Ποιος Την ειδε!!

 

Μπαίνω από τον browser του κινητού μου. Δεν ξέρω αν Αυτό έχει προστεθεί και στο app του facebook.

 

ναι ειναι καινουργια μοδα:lol:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα βλέπω στην φωτο που έχω για cover, δίπλα από τον αριθμό των likes βλέπω να λέει και αριθμό προβολών!!! 12 προβολές λέει!! Το έχει και σε εσάς;; Επίσης πατάω πάνω στις προβολές αλλά δεν μου λέει Ποιος Την ειδε!!

 

Μπαίνω από τον browser του κινητού μου. Δεν ξέρω αν Αυτό έχει προστεθεί και στο app του facebook.

 

Bug που διορθώθηκε

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Στο κινητό σας σπάει και εσάς τα νεύρα που σε ανύποπτες στιγμές κολλάει και πρέπει να το κλείσεις από τις εφαρμογές?Note 4C και έχω κάνει πολλές φορές διαγραφή δεδομένων και τα βάζω όλα από την αρχή αλλά και πάλι το ξανακάνει.:wacko:
Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Σε εσάς Όταν πατάτε πάνω στις προβολές σας λέει Ποιος την είδε την φωτο; Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα .Ειναι δυνατον να μλοκαρω απο την αναζητηση ενα προσωπικο ιστοτοπο οπως τον λεει ο κατοχος ?

 

Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε ολους, θα ηθελα να ρωτησω:

1) εαν μπλοκαρω μια σελιδα στο facebook, θα μπορουν να βλέπουν οι διαχειριστές της, τις δημοσιεύσεις της δικιάς μου σελίδας; (ότι ανεβάζω εγώ); Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω:

2) αν μπλοκάρω ένα άτομο, τον οποίο δεν έχω φιλο μεσω facebook, θα μπορεί να βλεπει τις δημοσιεύσεις μου στην σελίδα (οποιες αναρτω εγω) μετα το μπλοκάρισμα; Ξερει κανείς; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...