Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια να ζητησω τη βοηθεια σας

εκανα φορματ στον υπολογιστη και ξαναπερασα to outlook

τωρα ομως θελω να συγχρονισω τις επαφες μου απο το κινητο στο outlook.

μου βγαζει το εξης μηνυμα

cannot synchronize with outlook profile you are using ,because a diferrent profile was previously set up or the profile is pasword protected

please open outlook using the appropriate profile

support code 850300 1f

καμια ιδεα?

Link to comment
Share on other sites

μεγαλυτερη μπαταρια απο αυτη που εχει που μπορουμε να βρουμε,απο καταστημα εννοω.ποσο στοιχιζει; ποσο αυξανει την αυτονομια;

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

μεγαλυτερη μπαταρια απο αυτη που εχει που μπορουμε να βρουμε,απο καταστημα εννοω.ποσο στοιχιζει; ποσο αυξανει την αυτονομια;

 

απο browser ποιος νομιζετε οτι ειναι ο καλυτερος opera 9.5 ή firefox

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Αυτήν την έκδοση με ελληνικά χρησιμοποιώ:

FingerKeyb-2.1.1 VGA by Giannis86.cab

Αν βάλεις την έκδοση που προτείνει ο athanaso77 είναι ΟΚ.

Είχα την ίδια με αυτή που έχεις και και είχε το ίδιο πρόβλημα,... τώρα λύθηκε.

Link to comment
Share on other sites

μεγαλυτερη μπαταρια απο αυτη που εχει που μπορουμε να βρουμε,απο καταστημα εννοω.ποσο στοιχιζει; ποσο αυξανει την αυτονομια;

 

Ναι, υπάρχει μπαταρία/καπάκι (1340mAh) στο e-shop, στα 60€. Η χρήση που κάνεις στη συσκευή επηρεάζει την αυτονομία. Αν συνεχίσεις την ίδια χρήση που έκανες και πριν, θα δεις διαφορά της τάξης πολλών ωρών..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω αγοράσει αυτά απο το ebay αλλά δεν μπορώ να πώ ακόμα κάτι,γιατί τα περιμένω αύριο!

Και το κόστος τους είναι 13-14 € με τα μεταφορικά!

s1.bit3fight.gr/c.php?uid=23557

 

starfinal

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
τελικα εβαλα ενα μπλουτουθ gps κ δουλεψε κανονικα

 

Φυσικά δεν αποτελεί λύση αυτό... το θέμα είναι να μην έχει πρόβλημα το ενσωματωμένο GPS της συσκευής σου.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδες! μιας κ εχω καιρο να ασχολειθω με το διαμαντι εχω χασει καπια επισοδια!!

 

πια θεωρειται η καλητερη ROM που κυκλοφωρει αυτη τη στιγμη?

εχω την τελευτεα του swtoy αλλα δεν την εχω δουλεψει καθολου απλα την περασα κ αφησα το διαμαντι στο συρταρι για αρκετο καιρο...

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιος τροπος οταν ανοιγουμε το ημερολογιο να μην μας πηγαινει στο επομενο ραντεβου αλλα στην ημερα την οποια βρισκομαστε ?

 

ευχαριστω

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/6396my_car.jpg

 

https://www.facebook.com/JpaulsCarWash?ref=hl

^^Autoglym Detail Center^^

βιολογικοί καθαρισμοί, γυάλισμα-κέρωμα

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Εάν ανοίξεις το Ημερολόγιο από τα προγράμματα σε πηγαίνει εκεί που του έχεις ορίσει. Το πρόβλημα είναι όταν το ανοίγεις από το manila και αυτό δεν ξέρω εάν πλέον έχει βρεθεί τρόπος να αλλάξει.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Στο δικό μου κ απο το manila με πάει εκεί που του έχω ορίσει απο τις ρυθμίσεις!

Φωράει την rom του zerocool81, TIR V12.1D WWE

s1.bit3fight.gr/c.php?uid=23557

 

starfinal

Link to comment
Share on other sites

Εάν ανοίξεις το Ημερολόγιο από τα προγράμματα σε πηγαίνει εκεί που του έχεις ορίσει. Το πρόβλημα είναι όταν το ανοίγεις από το manila και αυτό δεν ξέρω εάν πλέον έχει βρεθεί τρόπος να αλλάξει.

 

δεν το ανοιγω απο το μανιλα. εχω καταργησει το TF3d. απο που το οριζω αυο που λες ? το μονο που βρισκω εγω ειναι αν θα ανοιγει στο dayview η στο week view, οπου κ οποιο απο τα δυο κ αν διαλεξω παλι στο επομενο ραντεβου με βγαζει κ οχι στην ερα που βρισκομαστε.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/6396my_car.jpg

 

https://www.facebook.com/JpaulsCarWash?ref=hl

^^Autoglym Detail Center^^

βιολογικοί καθαρισμοί, γυάλισμα-κέρωμα

Link to comment
Share on other sites

Απο εδώ ρυθμίζετε!

Πάς Calendar\Menu\Tools\\options\ και στηνν καρτέλα general έχει πάνω-πάνω την επιλογή που θέλεις και απο εκεί το αλλάζεις κ το βάζεις ότι θες!

s1.bit3fight.gr/c.php?uid=23557

 

starfinal

Link to comment
Share on other sites

Απο εδώ ρυθμίζετε!

Πάς Calendar\Menu\Tools\\options\ και στηνν καρτέλα general έχει πάνω-πάνω την επιλογή που θέλεις και απο εκεί το αλλάζεις κ το βάζεις ότι θες!

 

e αυτο λεω κ εγω το μενου.εχω start in day view 1st day monday week view 5 days

 

μολισ βαζω ραντεβου την τεταρτη με πηγαινει στην τεταρτη μολις κανω κλικ πανω του κ οχι στην μερα που εχουμε σημερα. δηλαδη τριτη:worry::blink:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/6396my_car.jpg

 

https://www.facebook.com/JpaulsCarWash?ref=hl

^^Autoglym Detail Center^^

βιολογικοί καθαρισμοί, γυάλισμα-κέρωμα

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας θα ηθελα να σας κανω μια ερωτηση εχω μια επιδοτηση απο vodafone γυρω 450 ευρω κ λεω να παρω το diamond το θεμα ειναι να το παρω απο την vodafone η απο το πλαισιο...?? Εχει βαλει η vodafone το χερι της στο software της συσκευης?? Ευχαριστω..
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Η Vodafone έχει όντως βάλει το χέρι της στις συσκευές και το αποτέλεσμα δεν είναι και το καλύτερο. Πάρτο από το Πλαίσιο και φρόντισε η συσκευασία να έχει τις σφραγίδες της ACE Hellas.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παντως οταν πηρε ο μπαμπας μου πριν απο εναν χρονο το cruise απο vodafone του ηρθε κανονικα με την σφραγιδα της ACE Hellas λες να μην τους ρωτησω καθολου να παω κατευθειαν πλαισιο???Σε ρωταω γιατι ειναι εταιρικη επιδοτηση κ εγω ειμαι φοιτητης σε αλλη πολη απο την εταιρια κ θελει μια διαδικασια...αλλα αν ξερεις σηγουρα πως εχει βαλει οντως το χερακι της η vodafone tote θα παω πλαισιο...Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Στο Cruise δεν είχε φτιάξει η Vodafone δικιά της ROM για το Cruise, για το Diamond όμως έχει και στέλνει τις συσκευές της με αυτή. H ROM αυτή είναι σίγουρα υποδεέστερη από την επίσημη ευρωπαϊκή με τα ελληνικά της ACE Hellas και γιαυτό δεν τη συνιστώ.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Στο Cruise δεν είχε φτιάξει η Vodafone δικιά της ROM για το Cruise, για το Diamond όμως έχει και στέλνει τις συσκευές της με αυτή. H ROM αυτή είναι σίγουρα υποδεέστερη από την επίσημη ευρωπαϊκή με τα ελληνικά της ACE Hellas και γιαυτό δεν τη συνιστώ.

 

εγω παλι δεν συνιστω ουτε της ACE . ας ειναι καλα ο panoshA !!!! :D

 

 

τελικα λυση στο προβλημα μου υπαρχει με το ημερολογιο ? η δεν ειναι προβλημα κ το κανει σε ολους :cry:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/6396my_car.jpg

 

https://www.facebook.com/JpaulsCarWash?ref=hl

^^Autoglym Detail Center^^

βιολογικοί καθαρισμοί, γυάλισμα-κέρωμα

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
εγω παλι δεν συνιστω ουτε της ACE . ας ειναι καλα ο panoshA !!!! :D

 

Μα ο φίλος δεν ενδιαφέρεται για ROM, αλλά για συσκευή. Όποια ROM και να βάλει μετά, είναι πολλοί οι λόγοι που είναι προτιμότερο να έχει συσκευή της ACE Hellas.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μα ο φίλος δεν ενδιαφέρεται για ROM, αλλά για συσκευή. Όποια ROM και να βάλει μετά, είναι πολλοί οι λόγοι που είναι προτιμότερο να έχει συσκευή της ACE Hellas.

 

Kai Service μακαρι να μην χρειαστει...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...