Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Ρε παιδια εκανα εγκατασταση του αρχείου sdkcerts.cab και του προγραμματος "Colored Top Bar WWE Call.cab" , εκανα και επανεκκινηση το τηλεφωνο ,αλλα δεν εμφανιζεται πουθενα κατι..

Δεν θα επρεπε να ειναι στα προγραμματα??

 

Sta programmata den tha deis tipota. Tha to deis mono stin Afairesi programmatwn.

 

Ekanes tin egkatastasi stin kyria mnimi kai twn dyo cabs?

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To programma το εκανα εγκατασταση στην ιντερναl storage.

To αλλο το αρχειακι αν δε κανω λαθος δε με ρωτησε καν...

 

ΚΑι αμα δεν το δω στα προγραμματα, που παει αυτο το προγραμματακι?

Πως θα αλλαξω τα εικονιδια, απο που?

 

λοιπον το εβαλα στη κεντρικη μνηνη, εκανε απο μονο του επανεκκινηση και τα εικονιδια αλλαχτηκαν.. ΑΛΛΑ εχω 2 ερωτησεις..

 

Πρωτον στη ρυθμιση για την ενταση τα βγαζει τεραστια !!

 

Δευτερον: αμα θελω να τα σβησω..απλα σβηνω το προγραμμα?

(Αυτα λογικα δε τρωνε παραπανω μνημη-μπαταρια.. ετσι δεν ειναι ?.

Απλα αλλαχτηκαν με τα μανισια.. Σωστα??)

Link to comment
Share on other sites

λοιπον το εβαλα στη κεντρικη μνηνη, εκανε απο μονο του επανεκκινηση και τα εικονιδια αλλαχτηκαν.. ΑΛΛΑ εχω 2 ερωτησεις..

 

Πρωτον στη ρυθμιση για την ενταση τα βγαζει τεραστια !!

Τσέκαρε εδώ.

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=2837651&postcount=233

 

Δευτερον: αμα θελω να τα σβησω..απλα σβηνω το προγραμμα?

(Αυτα λογικα δε τρωνε παραπανω μνημη-μπαταρια.. ετσι δεν ειναι ?.

Απλα αλλαχτηκαν με τα μανισια.. Σωστα??)

 

1)Τσέκαρε εδώ.

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=2837651&postcount=233

 

2)Σωστά τα λες!;) Προσπάθησε να μην κάνεις διπλά Posts!

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

haris_od

δες εδω http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=2834673&postcount=193 πρεπει να βαλεις και το δευτερο αρχειο αν δεν κανω λαθος ,δες το

Ανδρεας

χ500- htc cruise - htc diamond-htc hd-htc hd2-Htc one

destinator 7 & 8 - iGO PrimoAndroid

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω χαρτη της ευρωπης και συγκεκριμενα για Βουλγαρια για το igo8.Οποιος τον εχει ας τον στειλει.Ευχαριστω πολυ.
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια οταν μπαινω στον καιρο μου λεει ΣΦΑΛΜΑ ΣΥΝΔΕΣΗΣ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΛΗΨΗΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ΚΑΙΡΟΥ.ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ; και εχει ΝΑΙ , ΟΧΙ τι κανω για να βλεπω τον καιρο.

ευχαριστω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

βαλε στις ρυθμισεις να μην κατεβαζει αυτοματα update αλλα κα το κανεις εσυ χειροκινητα,ετσι δεν θα βγαζει το σφαλμα οταν ανοιγει ο καιρος και δεν βρισκει access point

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παδια με τον καιρο δεν εβγαλα ακρη με τον καιρο..

εχει κανεις να μας πει αν ειναι καλη η μπαταρια με τα 1340 mah ή και καμια λυση γιατην μπαταρια;

και τελος δεν εχω βρει με τιποτα πως ανεβαζω τον χρονο στην οθονη αναμονης

σας ευχαριστω πολυ:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πατα πανω στην μπαταρια .απο το μενου που βγαινει πατα την μπαταρια κ απο την καρτελα advanced (εχω eng) ρυθμισε οτι θες.

Ανδρεας

χ500- htc cruise - htc diamond-htc hd-htc hd2-Htc one

destinator 7 & 8 - iGO PrimoAndroid

Link to comment
Share on other sites

πατα πανω στην μπαταρια .απο το μενου που βγαινει πατα την μπαταρια κ απο την καρτελα advanced (εχω eng) ρυθμισε οτι θες.

 

οκ φιλε μου ευχαριστω :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παδια με τον καιρο δεν εβγαλα ακρη με τον καιρο..

εχει κανεις να μας πει αν ειναι καλη η μπαταρια με τα 1340 mah ή και καμια λυση γιατην μπαταρια;

Σύνδεσε την συσκευή σου με το pc σου με το activesync ή βρές ένα ξεκλείδωτο δίκτυο με το wifi και κάνε ανανέωση του καιρού.

Η 1340 mah μπαταρία είναι πάρα πού καλή,δίνει λίγο παραπάνω ομοιόμορφο όγκο όμως στο κινητό,η αυτονομία είναι τέτοια που θα έπρεπε να ήταν από την αρχή.Τα αρνητικά είναι το μεγαλύτερο πάχος,δεν βρίσκεις θήκη παρά μόνο pouch και ότι δεν έχει το γυαλιστερό καπάκι πίσω αλλά ένα μάτ που δεν πιάνει δακτυλιές βέβαια(Δεν ξέρω άν έχει αλλάξει τώρα και υπάρχει και γυαλιστερό καπάκι).Επίσης είναι αρκετά πιο ακριβή από τις noname που μπορείς να βρείς στο ebay.

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο το κινητο και κατα τη γνωμη μου και πολυ πιο ομορφο απο το Omnia.Πηγα στο Πλαισιο και επαθα πλακα με την οθονη του.Αλλα τι ειναι και αυτο με 4GB μνημη χωρις επεκταση.Σε περιοριζει παρα πολυ.Να ηταν κανα 8 ή 16 να πω ενταξει.Να θες να βαλες κατι μεσα και να μην μπορεις.
Link to comment
Share on other sites

Σύνδεσε την συσκευή σου με το pc σου με το activesync ή βρές ένα ξεκλείδωτο δίκτυο με το wifi και κάνε ανανέωση του καιρού.

Η 1340 mah μπαταρία είναι πάρα πού καλή,δίνει λίγο παραπάνω ομοιόμορφο όγκο όμως στο κινητό,η αυτονομία είναι τέτοια που θα έπρεπε να ήταν από την αρχή.Τα αρνητικά είναι το μεγαλύτερο πάχος,δεν βρίσκεις θήκη παρά μόνο pouch και ότι δεν έχει το γυαλιστερό καπάκι πίσω αλλά ένα μάτ που δεν πιάνει δακτυλιές βέβαια(Δεν ξέρω άν έχει αλλάξει τώρα και υπάρχει και γυαλιστερό καπάκι).Επίσης είναι αρκετά πιο ακριβή από τις noname που μπορείς να βρείς στο ebay.

 

 

οκ φιλε σε ευχαριστω το εκανα οσο για την μπαταρια αυτη που εχει ειναι λιγο μπερδεμα μαλλον θα παρω μια που εχω βρει αυτη εδω τι λες;

http://www.skroutz.gr/c/608/palmotps_batteries.html?keyphrase=htc+diamond

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οκ φιλε σε ευχαριστω το εκανα οσο για την μπαταρια αυτη που εχει ειναι λιγο μπερδεμα μαλλον θα παρω μια που εχω βρει αυτη εδω τι λες;

http://www.skroutz.gr/c/608/palmotps_batteries.html?keyphrase=htc+diamond

Καλύτερα κοίταξε από ebay να βρείς 2 μπαταρίες μαζί με φορτιστή ώστε να τις φορτίζεις εκτός κινητού και να έχεις συνολικά 3 διαθέσιμες.Δέν κοστίζουν πάνω από 15€ αυτά που λέω σε σετάκι που είχα δεί στο ebay

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Το "Η" αλλά οχι "φανταχτερο" αλλα ενα γκριζο τι σημαινει;

 

H=High-Speed Downlink Packet Access

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Ναι ξερω τι ειναι γενικα. Αλλα παντα μου βγαζει με ασπρο background και μαυρο το "Η" (οπως σε ολους). Αλλα σημερα για λιγο μου εβγαλε γκρι background και το "Η" μεσα κ λεω εαν ξερει κανεις τι ειναι αυτο.
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά, το έχω λίγο καιρό με COSMOSTE, και ποτέ δεν καταφέρνει να δουλέψει σε HSDPA ούτε καν 3G. Mένει για λιγο Η ή 3G και πεφτει παντα σε G. Ολα αυτά σε πολύ κεντρικά σημεία. Εχει κάποιος ανάλογο πρόβλημα;
Link to comment
Share on other sites

Ανδρεας

χ500- htc cruise - htc diamond-htc hd-htc hd2-Htc one

destinator 7 & 8 - iGO PrimoAndroid

Link to comment
Share on other sites

 

:cool::cool::cool::cool::cool::cool:

Πάω να το δοκιμάσω...

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια ερώτηση ρε παιδιά..εδώ κ καιρό μου εχει χαλάσει το ακουστικό στο diamond..μια δουλεύει,μία οχι..το prob είναι πώς δεν ξέρω ποιά ειναι η original rom που φορούσε για να το φλασάρω κ να το στείλω με εγγύηση! καμιά βοήθεια?? ειναι απο τα πρώτα κιν που έφερε η wind
Link to comment
Share on other sites

καλημερα! Μια ερωτηση: εχω παρει μια extra μπαταρια απο το netime! Ξερετε μηπως τι φορτιση χρειαζεται; την βαζω στο diamond και μολις δειξει πληρως φορτισμενη ειναι οκ η χρειαζεται καποιεσ ωρες παραπανω; Ευχαριστω και Καλες Γιορτες σε ολους!:lol::happy:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...