Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γεια σας παιδια θα ηθελα να μου απαντησετε σε αυτεσ τις ερωτησεις

λοιπον οταν στελνω απο αλλο κινητο στο διαμαντι ενα τραγουδι με μπλε δοντι που το βρισκω στο διαμαντι;

επισης πως μπορω να μπαινω στον καιρο και να μην πληρωνω;

και τελοςπως διαγραφω ενα τραγουδι απο την μουσικη

α και υπαρχει τροπος να γραφω με ελληνικα ενα μηνυμα ειναι ACE HELLAS το κινητο μου

σας ευχαριστω παδια:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

1)το βρισκεις στο mydocuments

2)me sindesi activesynk και εχοντας βαλει το nodata για να μην μπαινει μεσω gprs

τα ελληνικα δεν καταλαβα την ερωτηση

Ανδρεας

χ500- htc cruise - htc diamond-htc hd-htc hd2-Htc one

destinator 7 & 8 - iGO PrimoAndroid

Link to comment
Share on other sites

1)το βρισκεις στο mydocuments

2)me sindesi activesynk και εχοντας βαλει το nodata για να μην μπαινει μεσω gprs

τα ελληνικα δεν καταλαβα την ερωτηση

 

σε ευχαριστω για τις απαντησεις σου φιλε μου

λεω οταν παω να στειλω ενα sms ενω ειναι ace hellas το κινητο μου εχει αγγλικα γραμματα ξερεις που μπορω να βρω ελληνικο πληκτρολογιο για να γραφω με ελληνικα γραμματα;

thanks:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω για τις απαντησεις σου φιλε μου

λεω οταν παω να στειλω ενα sms ενω ειναι ace hellas το κινητο μου εχει αγγλικα γραμματα ξερεις που μπορω να βρω ελληνικο πληκτρολογιο για να γραφω με ελληνικα γραμματα;

thanks:)

 

Κάτω κάτω στο κέντρο έχει ένα μικρό βελάκι προς τα πάνω. Το πατάς και διαλέγεις και πληκτρολόγιο και γλώσσα!

 

Για διαγραφή τραγουδιού πας στη διαχείριση αρχείων, βρίσκεις το κομμάτι και πατάς παρατεταμένα πάνω του. Διαγραφή και είσαι εντάξει.

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω για τις απαντησεις σου φιλε μου

λεω οταν παω να στειλω ενα sms ενω ειναι ace hellas το κινητο μου εχει αγγλικα γραμματα ξερεις που μπορω να βρω ελληνικο πληκτρολογιο για να γραφω με ελληνικα γραμματα;

thanks:)

 

 

Στο κάτω μέρος της οθόνης μαζί με το εικονίδιο του πληκτρολογίου υπάρχει και ένα βελάκι , κάνεις κλικ σε αυτό και στο μενού που βγαίνει έχει επιλογή για να αλλάξεις την γλώσσα .

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω για τις απαντησεις σου φιλε μου

λεω οταν παω να στειλω ενα sms ενω ειναι ace hellas το κινητο μου εχει αγγλικα γραμματα ξερεις που μπορω να βρω ελληνικο πληκτρολογιο για να γραφω με ελληνικα γραμματα;

thanks:)

 

Δίπλα στο εικονίδιο που βγαίνει το popup παράθυρο με το πληκτρολόγιο έχει ένα βελάκι. Όταν το πατήσεις η πρώτη επιλογή που έχει είναι για αλλαγή γλώσσας απο αγγλικά σε ελληνικα.

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

kala γιατι τα πουλανε ολοι τα diamond?> xazoi einai ? κ αντε τα πουλανε , ειναι δυνατον να τα σκοτωνουν 280 ευρω, εστω κ με αγγλικο μενου ?? ο κοσμος εχει χασει πλεον την αισθηση του χρηματος κ αποτι φαινεται η κριση χτυπαει μονο μερικους, κ αυτους στον εγκεφαλο μονο

 

 

τι να πω δηλαδη. η κατασταση εχει ξεφτιλιστει γιαυτο πλεον κ το εμποριο εχει διαλυθει !

 

 

off topic i know. αλλα ΗΜΑΡΤΟΝ !!!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/6396my_car.jpg

 

https://www.facebook.com/JpaulsCarWash?ref=hl

^^Autoglym Detail Center^^

βιολογικοί καθαρισμοί, γυάλισμα-κέρωμα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάπου είχα βρει αυτό το screenshot στο xda αλλα δν θυμάμαι που. Μήπώς έχει κάποιος την taskbar και τα icons; Ααα και σας είχα ρωτίσει αν υπάρχει κάποιος τρόπος να αποθηκεύσω τις επαφές μου στο Outlook για να μην γίνει καμιά στραβή, αλλά δν πείρα απάντηση. Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε;

 

http://i35.tinypic.com/1zcdevp.jpg

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

λοιπόν...έχω στα χέρια μου ένα διαμάντι το όποιο είχε κάποιο πρόβλημα προφανώς με την οθόνη...αφού το έκανα restore κάνει επανεκίνηση κανονικά και κολλάει σε ένα συγκεκριμένο σημειο στο align screen αφού κάνω αυτά που λέει επαναλαμβάνει συνεχώς τον ίδιο κύκλο..(στις 4 γώνιες και στο κέντρο)...ξέρει κανείς τι μπορεί να βοηθήσει και πως???
Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω για τις απαντησεις σας οσο φιλε μου που εχεις την απορια οτι τα δινουνε πολλοι δεν μπορω να καταλαβω γιατι .Ειναι εκπληκτικο τηλεφωνο και οσο περναω καιρο μαζι του εξακολουθει να μαρεσει αυτα ελπιζω να μην σας κουρασα.

:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάπου είχα βρει αυτό το screenshot στο xda αλλα δν θυμάμαι που. Μήπώς έχει κάποιος την taskbar και τα icons; Ααα και σας είχα ρωτίσει αν υπάρχει κάποιος τρόπος να αποθηκεύσω τις επαφές μου στο Outlook για να μην γίνει καμιά στραβή, αλλά δν πείρα απάντηση. Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε;

 

Για την πανω μπαρα δες εδώ :p

Για να αποθηκευσεις τις επαφες σου στο Outlook θα χρησιμοποιησεις το Microsoft ActiveSync 4.5 αν τρεχεις στον Η/Υ σου Windows XP ή το Microsoft Windows Mobile Device Center αν τρεχεις Windows Vista

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

το taskbar που προτεινει ο φιλος ktsak δουλευει μια χαρα και ειναι πολυ ομορφο το μονο που παρατηρησα στο diamond ειναι οτι μετα τη εγκατασταση του αλλαζει το μεγεθος της γραμματοσειρας στο μενου αυξηση/μειωση της εντασης

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Για την πανω μπαρα δες εδώ :p

Για να αποθηκευσεις τις επαφες σου στο Outlook θα χρησιμοποιησεις το Microsoft ActiveSync 4.5 αν τρεχεις στον Η/Υ σου Windows XP ή το Microsoft Windows Mobile Device Center αν τρεχεις Windows Vista

 

Αυτή τη μπάρα την έχω. Αυτή που ψάχνω είναι διαφορετική. Όσο για τις επαφές μάλλον δεν έγινα κατανοητός. Εχω κάνει συγχρονισμο με το outlook, αλλά θέλω να βρω 1 τρόπο να τις αποθηκεύσω σε 1 αρχείο ώστε να μην τις χάσω μετά απο hard reset και format sto pc.

Για τον φίλο που έχει πρόβλημα με το μεγάλο φόντο στην οθόνη του ήχου ας τσεκάρει το παρακάτω link.

 

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=2837651&postcount=233

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
το taskbar που προτεινει ο φιλος ktsak δουλευει μια χαρα και ειναι πολυ ομορφο το μονο που παρατηρησα στο diamond ειναι οτι μετα τη εγκατασταση του αλλαζει το μεγεθος της γραμματοσειρας στο μενου αυξηση/μειωση της εντασης

 

Δοκίμασε και αυτό...

 

Colored Top Bar WWE Call.cab

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
θέλω να βρω 1 τρόπο να τις αποθηκεύσω σε 1 αρχείο ώστε να μην τις χάσω μετά απο hard reset και format sto pc.

 

PIM Backup

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε και αυτό...

 

Colored Top Bar WWE Call.cab

Αυτό είναι;

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=2834673&postcount=193

Αν ναι το έχω.

 

ευχαριστώ. δουλεύει άψογα!;)

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Ναι... αυτό είναι. Δουλεύει άψογα σε Diamond, Pro και HD.

 

Φίλε athanaso77 όπως είπα και πρίν αυτό το έχω. Άλλo ψάχνω. Τσέκαρε την εικόνα που έχω σε προηγούμενο post.

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

ειναι δυνατον να τα σκοτωνουν 280 ευρω, εστω κ με αγγλικο μενου ??

 

για μια συσκευη που κοστιζει πλεον 450 ευρω καινουρια ,που υπαρχει στην αγορα 7 περιπου μηνες,και που εχει να αντιμετωπισει εσωτερικο ανταγωνισμο απο το το HD τα 280 δεν τα βρισκω καθολου ασχημα για μεταχειρισμενο.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω athanaso77 και lefmangr το ειχα βαλει και παλιοτερα,και τωρα αλλα τα ιδια.

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

 

To pim-backup αποθηκεύει επαφές, σμσ, αποθηκευμένα προγράμματα και ρυθμίσεις τηλεφώνου? :confused::O

:)
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
To pim-backup αποθηκεύει επαφές, σμσ, αποθηκευμένα προγράμματα και ρυθμίσεις τηλεφώνου? :confused::O

 

Oxi... afto apothikevei mono tin PIM pliroforia, diladi epafes, sms, e-mail, calendar, tasks, ktl.

 

Ean thes backup gia ta panta... synistw anepifylakta tin teleftaia ekdosi (v6.5.0) tou Sprite Backup.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Oxi... afto apothikevei mono tin PIM pliroforia, diladi epafes, sms, e-mail, calendar, tasks, ktl.

 

Ean thes backup gia ta panta... synistw anepifylakta tin teleftaia ekdosi (v6.5.0) tou Sprite Backup.

 

Aυτό έχω, αλλά μου βγάζεi το μήνυμα: "Failed to back up system settings" :confused:

:)
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εκανα εγκατασταση του αρχείου sdkcerts.cab και του προγραμματος "Colored Top Bar WWE Call.cab" , εκανα και επανεκκινηση το τηλεφωνο ,αλλα δεν εμφανιζεται πουθενα κατι..

Δεν θα επρεπε να ειναι στα προγραμματα??

 

Ολα αυτα απο το site:

http://www.navimania.gr/showpost.php?p=146693&postcount=211

 

που αναφερετε επανω

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Aυτό έχω, αλλά μου βγάζεi το μήνυμα: "Failed to back up system settings" :confused:

 

Eisai sigouros oti exeis tin teleftaia ekdosi? :confused:

 

Ean den bgaleis akri dokimase me tin ekdosi tou Sprite pou yparxei sto CD tis syskevasias tis syskevis sou. Me afto logika den tha exeis problima.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...