Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Ωραίος ο sushilange έβγαλε και themes για το TF3D!

 

Πολύ καλός ο τύπος! Έχει κάνει φοβερή δουλειά!!! :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σου λέει οτι ο κωδικός που έβαλες είναι σωστός και παρόλα αυτά δε βλέπεις ίντερνετ?

Πληκτρολογώ το κλειδί που είναι 100% σωστό (γιατί είναι το ίδιο και στο Playstation και στο φορητό υπολογιστή που λαμβάνουν σήμα από το ίδιο accesspoint), δεν μου λέει αν είναι σωστό ή λάθος...προσπαθώ να μπω στο ίντερνετ αλλά τίποτα!

Ούτε ανανέωση καιρού κάνει....

 

Φίλε "koukoulakis" και υπόλοιποι, μπορείτε να με βοηθήσετε?

Link to comment
Share on other sites

Για το βάρος όμως δεν μας είπες τίποτα......:)

 

εντάξει λίγο βαρετό είνα το pro ( 165g ) αλλά για αυτά που προσφέρει πιστεύω είναι πολύ καλό ...

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι υπερβάλλεις λίγο! :rolleyes:

 

Είπαμε... το Diamond απευθύνεται σε διαφορετικό κοινό από το Pro αλλά μη το παρακάνουμε κιόλας! Πίστεψέ με καλύπτει πολύ περισσότερες ανάγκες από μιας 17χρονης κοπελίτσας! :cool:

 

φυσικά - αλλά πόσες τέτοιες θα το πάρουν ε

το θέμα είναι ότι δεν καλύπτει τις δικές μου ανάγκες και κάτι μου λέει ούτε τις δικές σου

περί 17χρονης ήταν καθ' υπερβολή αντίστοιχο με το "τρία diamond το ένα πάνω στο άλλο"

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

Για το βάρος όμως δεν μας είπες τίποτα......:)

 

+50% από το diamond, αλλά +50% από ένα από τα ελαφρύτερα WM της αγοράς

 

ξεχνάτε κάτι και στον όγκο και στο βάρος: η σύγκριση δεν είναι μόνο με το diamond (που είναι από τα ελαφρύτερα και μικρότερα γιατί ΗΤΑΝ ΠΡΩΤΑΡΧΙΚΟ να είναι έτσι, θυσιάζοντας πολλά που κάποιου τα θεωρούν απαραίτητα και μάλιστα εδώ και χρόνια), αλλά και μετα υπόλοιπα WM

 

με τις δυο διαστάσεις όσο του diamond και 18" βάθος παραμένει ΚΑΙ ΑΥΤΟ από τα μικρότερα WM και μάλιστα ίσως το μικρότερο με πληκτρολόγιο (θα τσεκάρω)

 

όσο για το βάρος, 165γρ. ε δεν είναι και για να ξεχειλώσει η τσέπη, πάλι από τα ελαφρά WM της αγοράς είναι

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

θυσιάζοντας πολλά που κάποιου τα θεωρούν απαραίτητα και μάλιστα εδώ και χρόνια),

 

Οπως;

-Η μπαταρία τελικά, παρά το μικρό της μέγεθος ανταγωνίζεται επάξια τα προηγούμενα μοντέλα που είχα.

-Προσωπικά ποτέ δεν είχα βάλει sd card μεγαλύτερη από 4 gb, και από όσο θυμάμαι και από παλαιότερες αναφορές σε άλλες συσκευές, κανείς άλλος δεν είχε βάλει.

Η έλλειψη hard buttons, προσωπικά περισσότερο εύχρηστη τη βρίσκω παρά ενοχλητική,

Τι άλλο θυσιάστηκε;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

-Προσωπικά ποτέ δεν είχα βάλει sd card μεγαλύτερη από 4 gb, και από όσο θυμάμαι και από παλαιότερες αναφορές σε άλλες συσκευές, κανείς άλλος δεν είχε βάλει.

 

Πάντως το γεγονός ότι οι ανταγωνιστικές προτάσεις με ενσωματωμένη μνήμη αυτή τη στιγμή δίνουν ακδόσεις με 16GB, κάτι σημαίνει έτσι?

Σαν να φαντάζουν όχι και state of the art τα 4 του diamond...

 

Το θέμα, όπως πάντα, είναι τι θέλει ο καθένας, κόντρα για το ποιό είναι καλύτερο δεν έχει καμία απολύτως σημασία....:cool:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το γεγονός ότι οι ανταγωνιστικές προτάσεις με ενσωματωμένη μνήμη αυτή τη στιγμή δίνουν ακδόσεις με 16GB, κάτι σημαίνει έτσι?

Σαν να φαντάζουν όχι και state of the art τα 4 του diamond...

 

Το θέμα, όπως πάντα, είναι τι θέλει ο καθένας, κόντρα για το ποιό είναι καλύτερο δεν έχει καμία απολύτως σημασία....:cool:

 

Ποια wm συσκευή κυκλοφορεί στην αγορά με μεγαλύτερη χωρητικότητα από 4 gb, εκτός του Advantage, και του Omnia, που ανακοινώθηκε μετά το diamond ?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

+50% από το diamond, αλλά +50% από ένα από τα ελαφρύτερα WM της αγοράς

 

ξεχνάτε κάτι και στον όγκο και στο βάρος: η σύγκριση δεν είναι μόνο με το diamond (που είναι από τα ελαφρύτερα και μικρότερα γιατί ΗΤΑΝ ΠΡΩΤΑΡΧΙΚΟ να είναι έτσι, θυσιάζοντας πολλά που κάποιου τα θεωρούν απαραίτητα και μάλιστα εδώ και χρόνια), αλλά και μετα υπόλοιπα WM

 

με τις δυο διαστάσεις όσο του diamond και 18" βάθος παραμένει ΚΑΙ ΑΥΤΟ από τα μικρότερα WM και μάλιστα ίσως το μικρότερο με πληκτρολόγιο (θα τσεκάρω)

 

όσο για το βάρος, 165γρ. ε δεν είναι και για να ξεχειλώσει η τσέπη, πάλι από τα ελαφρά WM της αγοράς είναι

Η ουσια ειναι μια, θελεις keyboard περνεις pro, θες χωρις περνεις diamond.

Αυτες οι δυο ειναι σιγουρο οτι ειναι η επομενη γενια στα wm. Ποιο πολυ σου απαντησα ετσι επειδη στα περισσότερα μηνυματα σου επισημαίνεις τα αρνητικα του Diamond.

Παντως οπως και να εχει το παχος του οπως το βλεπω σε βιντεο, δυσκολο να βολευει σε τσεπι τζιν, η μπαταρια μην ξεχνας οτι θα εχει συνεχως και ενα keyboard στην μπριζα το οποιο θα τραβαει αρκετους πορους απο το σύστημα.

Ελπιζω να τα ευχαριστηθούμε ολοι μας και να τα κρατησουμε οσο ποιο πολυ μπορουμε, εγω θελω να το κρατησω μια 2ετια στην ξεφτιλα, ελπιζω να τα καταφερω και εγω και το diamond.

Αυτο που με αγχώνει ειναι οτι ζεσταίνεται πολυ και σιγουρα με το χρονο θα προκληθουν βλαβες (ευτυχως που υπαρχει η εγγυηση) και οτι δεν περνει storage card, εχω κατι ταινειες HD που δεν θα καταφερω ποτε να τις δω στο diamond.:lol:

 

 

 

Αμα μια ταινια την μετατρεψω 320χ240 θα ειναι εμφανεις η διαφορα απο 640χ480?

Εχω περασει καποιες συναυλιες 320χ240 .wmv, η απεικονιση στον wmp ειναι χαλια στο μαυρο, ενω με τον core player παιζει τζαμι. Ποιο ειναι το καλυτερο convert ξερει κανεις, εννοειται σε ποιοτητα και μεγεθος γιατι δεν εχουμε καρτουλα.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ποια wm συσκευή κυκλοφορεί στην αγορά με μεγαλύτερη χωρητικότητα από 4 gb, εκτός του Advantage, και του Omnia, που ανακοινώθηκε μετά το diamond ?

 

Το cruise το δικο μου με 6g storage card, σιγουρα ειναι η χειροτερη πατατα που εκαναν στο διαμαντι.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ποια wm συσκευή κυκλοφορεί στην αγορά με μεγαλύτερη χωρητικότητα από 4 gb, εκτός του Advantage, και του Omnia, που ανακοινώθηκε μετά το diamond ?

 

Αν θες μπορούμε να εμπλουτίσουμε την ερώτηση σου "..και είναι και η πιό λεπτή, και έχει και TF3D, και έχει και όνομα πολύτιμο λίθο...κτλ" οπότε θα συρικνώσουμε πολύ περισσότερο τις εναπομείνουσες απαντήσεις. Ο νοών νοείτω...

 

Εγώ πρώτος μίλησα για τις αντιπαραθέσεις δίχως νόημα...

ο καθένας ας πάρει ότι τον ικανοποιεί αλλά χωρίς να προσπαθεί να μας πείσει ότι χάσαμε το κελεπούρι....:cool:

Link to comment
Share on other sites

Αν θες μπορούμε να εμπλουτίσουμε την ερώτηση σου "..και είναι και η πιό λεπτή, και έχει και TF3D, και έχει και όνομα πολύτιμο λίθο...κτλ" οπότε θα συρικνώσουμε πολύ περισσότερο τις εναπομείνουσες απαντήσεις. Ο νοών νοείτω...

 

Εγώ πρώτος μίλησα για τις αντιπαραθέσεις δίχως νόημα...

ο καθένας ας πάρει ότι τον ικανοποιεί αλλά χωρίς να προσπαθεί να μας πείσει ότι χάσαμε το κελεπούρι....:cool:

 

Τουλαχιστον και ετσι ακουγοντε τα αρνητικα και τα θετικα μιας συσκευής και βοηθάει αυτους που ψάχνονται.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

όταν καλώ ή με πάρει κάποιος και απαντήσω μετα απο λίγο η οθόνη σβήνει, με αποτέλεσμα στο

τέλος της κλήσης να μην μπορώ να πατήσω τον τερματισμο κλησης. αυτο πως αλλαζει?

 

απο της ρυθμίσεις στην ενέργεια αλλαξα καποιες επιλογες που έχει αλλα μου κάνει το ιδιο...

 

λιγη βοηθεια παρακαλώ. μηπως θέλει καποιο tweak?

[
Link to comment
Share on other sites

Οπως;

-Η μπαταρία τελικά, παρά το μικρό της μέγεθος ανταγωνίζεται επάξια τα προηγούμενα μοντέλα που είχα.

 

ρε παιδιά μη φτάνουμε να κάνουμε πλεονέκτημα ένα μειονέκτημα!

εγώ περίμενα εν έτη 2008 να μιλάμε για σοβαρότερες αυτονομίες με την ΙΔΙΑ ή και μεγαλύτερη (καλύτερης τεχνολογίας) μπαταρία (παρεμφερούς όγκου), όχι να αγωνιζόμαστε να πλησιάσουμε την αυτονομία της προηγούμενης γενιάς και να βάζουμε τους (να τολμήσω την λέξη;...) οπαδούς μας να λένε ότι τελικά τους φτάνει και "ξέρεις όπως χρησιμοποιώ το δικό μου εγώ" και ο άλλος "εγώ δεν αφήνω ανοιχτά τα bluetooth" κ.α. τέτοια ενδιαφέροντα ενώ έπρεπε φέτος πια να λέμε και να εντυπωσιαζόμαστε με το ότι μπορούμε να έχουμε όλα τα services και μαγικά η συσκευή κρατάει μέρες και μέρες

 

-Προσωπικά ποτέ δεν είχα βάλει sd card μεγαλύτερη από 4 gb, και από όσο θυμάμαι και από παλαιότερες αναφορές σε άλλες συσκευές, κανείς άλλος δεν είχε βάλει.

 

"προσωπικά" όπως είπες

υπάρχουν κινητά που δεν είναι ούτε καν smartphone με μεγαλύτερη storage α και κανένα τους σχεδόν δεν έχει θυσιάσει την storage card (υπόψη ότι storage card δεν είναι μόνο "πόσο μπορώ να βάλω" αλλά και "ΠΟΣΕΣ μπορώ να βάλω")

 

Η έλλειψη hard buttons, προσωπικά περισσότερο εύχρηστη τη βρίσκω παρά ενοχλητική,

 

"ρε παιδιά μη φτάνουμε να κάνουμε πλεονέκτημα ένα μειονέκτημα!" #2

 

"προσωπικά" #2

 

μάλιστα εδώ έφτασες να μη βάζεις καν επιχείρημα για το γιατί βγάζεις αυτό το... συμπέρασμα

 

μήπως "προσωπικά" σου αρέσει ότι ακόμα και θήκη πρέπει να την αγοράσεις;

στο επόμενο θα χρεώνουν extra και το καλώδιο sync/charge

 

 

Τι άλλο θυσιάστηκε;

 

δεν "θυσιάστηκε" αλλά

 

- "θυσίασαν" μάλλον τεχνητά το TV-out (δεν με ενοχλεί το ότι δεν το έχει το diamond, με ενοχλεί ότι μάλλον δεν το έβαλαν ΕΠΙΤΗΔΕΣ)

 

- έχω περιέργεια γιατί δεν έχει κάτι άλλο που φαίνεται ότι θα έχει το Pro... ενώ τα σούπερ ήταν με 128MB RAM μέχρι φέτος (και μάλιστα εξαίρεση στον κανόνα που έλεγε - βλακωδώς btw - 64) το diamond έχει 192RAM και έφτασαν στο pro να λένε για 288MB... τι άραγε ανακάλυψαν και το έκαναν αυτό; (μάλιστα ανάμεσα σε δυο μηχανήματα που σχεδιάστηκαν μαζί και έχουν διαφορά μόνο 2 μηνών παραγωγής) ...θα φανεί στο χειροκρότημα

 

τέσπα, αφού σου κάνει εσένα και είσαι ευχαριστημένος η γνώμη μου περισσεύει (όπως και μου περισσεύει εμένα όποιου ήταν μάλλον σκράπας στη γεωμετρία - no offence - και του βγαίνει το pro "τρια diamond το ένα πάνω στο άλλο"... :))

θα το πω τρίτη φορά σε δυο μέρες, αν όλοι είχαμε ίδιες προτιμήσεις, θα είχαμε μια μάρκα, ένα μοντέλο

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
όταν καλώ ή με πάρει κάποιος και απαντήσω μετα απο λίγο η οθόνη σβήνει, με αποτέλεσμα στο

τέλος της κλήσης να μην μπορώ να πατήσω τον τερματισμο κλησης. αυτο πως αλλαζει?

 

Me ena registry editor:

 

HKEY_LOCAL_MACHINE\Drivers\BuiltIn\RIL\EnableFastD ormantDisplayDuringCall

 

allakse ti timi apo 1 se 0.

 

HKCU\ControlPanel\Phone\Sleep

 

kane to idio.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ενώ συνδέομαι κανονικά με το accesspoint(wi-fi), ζητάει κλειδί και το πληκτρολογώ κανονικά δεν μπορώ να μπω στο internet?

 

Παιδεύτηκα όλο το Σ/Κ ανεπιτυχώς...

 

Πληκτρολογώ το κλειδί που είναι 100% σωστό (γιατί είναι το ίδιο και στο Playstation και στο φορητό υπολογιστή που λαμβάνουν σήμα από το ίδιο accesspoint), δεν μου λέει αν είναι σωστό ή λάθος...προσπαθώ να μπω στο ίντερνετ αλλά τίποτα!

Ούτε ανανέωση καιρού κάνει....

Όμως συνδέεται κανονικά και βλέπει δίκτυο (ίντερνετ δεν βλέπει).

Μπορείτε να με βοηθήσετε?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Exeis sbisei ti syndesi na tin ksanakaneis apo tin arxi?

Na ypothesw oti ekei pou se rwtaei bazeis 'Internet' kai oxi 'work', swsta?

Exeis dokimasei na allakseis to Authentication se 'Shared'?

 

Episis, pigaine start -> Settings -> Connection -> Wireless Lan -> power mode

kai xrisimopoiise to 'Best Settings' anti tou 'power mode'

 

Exeis to Mac filter activated sto router?

 

Paikse ligo me afta kai des ean ginei tipota.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν θες μπορούμε να εμπλουτίσουμε την ερώτηση σου "..και είναι και η πιό λεπτή, και έχει και TF3D, και έχει και όνομα πολύτιμο λίθο...κτλ" οπότε θα συρικνώσουμε πολύ περισσότερο τις εναπομείνουσες απαντήσεις. Ο νοών νοείτω...

 

Εγώ πρώτος μίλησα για τις αντιπαραθέσεις δίχως νόημα...

ο καθένας ας πάρει ότι τον ικανοποιεί αλλά χωρίς να προσπαθεί να μας πείσει ότι χάσαμε το κελεπούρι....:cool:

Δεν θεωρώ πως κάνουμε κανενός είδους αντιπαράθεση, παρά μόνο μια δημιουργικότατη συζήτηση, και σε καμία περίπτωση δεν έχω σκοπό να πείσω κανέναν οτι το diamond είναι το κελεπούρι. Ο καθένας άλλωστε έχει διαφορετικές ανάγκες και προτεραιότητες.

 

ρε παιδιά μη φτάνουμε να κάνουμε πλεονέκτημα ένα μειονέκτημα!

εγώ περίμενα εν έτη 2008 να μιλάμε για σοβαρότερες αυτονομίες με την ΙΔΙΑ ή και μεγαλύτερη (καλύτερης τεχνολογίας) μπαταρία (παρεμφερούς όγκου), όχι να αγωνιζόμαστε να πλησιάσουμε την αυτονομία της προηγούμενης γενιάς και να βάζουμε τους (να τολμήσω την λέξη;...) οπαδούς μας να λένε ότι τελικά τους φτάνει και "ξέρεις όπως χρησιμοποιώ το δικό μου εγώ" και ο άλλος "εγώ δεν αφήνω ανοιχτά τα bluetooth" κ.α. τέτοια ενδιαφέροντα ενώ έπρεπε φέτος πια να λέμε και να εντυπωσιαζόμαστε με το ότι μπορούμε να έχουμε όλα τα services και μαγικά η συσκευή κρατάει μέρες και μέρες

 

 

 

"προσωπικά" όπως είπες

υπάρχουν κινητά που δεν είναι ούτε καν smartphone με μεγαλύτερη storage α και κανένα τους σχεδόν δεν έχει θυσιάσει την storage card (υπόψη ότι storage card δεν είναι μόνο "πόσο μπορώ να βάλω" αλλά και "ΠΟΣΕΣ μπορώ να βάλω")

 

 

 

"ρε παιδιά μη φτάνουμε να κάνουμε πλεονέκτημα ένα μειονέκτημα!" #2

 

"προσωπικά" #2

 

μάλιστα εδώ έφτασες να μη βάζεις καν επιχείρημα για το γιατί βγάζεις αυτό το... συμπέρασμα

 

μήπως "προσωπικά" σου αρέσει ότι ακόμα και θήκη πρέπει να την αγοράσεις;

στο επόμενο θα χρεώνουν extra και το καλώδιο sync/charge

 

 

 

 

δεν "θυσιάστηκε" αλλά

 

- "θυσίασαν" μάλλον τεχνητά το TV-out (δεν με ενοχλεί το ότι δεν το έχει το diamond, με ενοχλεί ότι μάλλον δεν το έβαλαν ΕΠΙΤΗΔΕΣ)

 

- έχω περιέργεια γιατί δεν έχει κάτι άλλο που φαίνεται ότι θα έχει το Pro... ενώ τα σούπερ ήταν με 128MB RAM μέχρι φέτος (και μάλιστα εξαίρεση στον κανόνα που έλεγε - βλακωδώς btw - 64) το diamond έχει 192RAM και έφτασαν στο pro να λένε για 288MB... τι άραγε ανακάλυψαν και το έκαναν αυτό; (μάλιστα ανάμεσα σε δυο μηχανήματα που σχεδιάστηκαν μαζί και έχουν διαφορά μόνο 2 μηνών παραγωγής) ...θα φανεί στο χειροκρότημα

 

τέσπα, αφού σου κάνει εσένα και είσαι ευχαριστημένος η γνώμη μου περισσεύει (όπως και μου περισσεύει εμένα όποιου ήταν μάλλον σκράπας στη γεωμετρία - no offence - και του βγαίνει το pro "τρια diamond το ένα πάνω στο άλλο"... :))

θα το πω τρίτη φορά σε δυο μέρες, αν όλοι είχαμε ίδιες προτιμήσεις, θα είχαμε μια μάρκα, ένα μοντέλο

Δεν με ενδιαφέρει αν είναι πλεονέκτημα ή μειονέκτημα η μπαταρία, με ενδιαφέρει όμως που με νορμάλ χρήση και χωρίς κλειστά bluetooth kai wifi, 2 μέρες τις βγάζει άνετα.

Για τη storage card απάντησα και προηγουμένως, δεν έχω να πω κάτι παραπάνω.

Τα κινητά που αναφέρει ο φίλος δεν είναι wm άρα λοιπόν απευθύνονται και σε διαφορετικό κοινό (μουσικά κινητά ή δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο)

Τα Hard buttons που υπάρχουν κάνουν τη συσκευή πιο όμορφη, χωρίς να υστερεί λειτουργικά, βέβαια αυτό είναι υποκειμενικό και για αυτό το λόγο είπα "προσωπικά"

Θήκες και καλώδια, είναι περιφεριακά, δεν έχουν καμία σχέση με τη συσκευή, άρα δεν την χαρακτηρίζουν κιόλας. (προσωπικά δεν χρησιμοποιώ θήκη, δεν με βολεύει)

 

Το οτι δυο συσκευές σχεδιάστηκαν μαζί χρονικά δεν σημαίνει πως θα πρέπει να έχουν και τα ίδια χαρακτηριστικά.

Είναι πολύ λογική η πολιτική της εταιρίας να θέλει να απευθυνθεί σε διαφορετικούς χρήστες.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

...με ενδιαφέρει όμως που με νορμάλ χρήση και χωρίς κλειστά bluetooth kai wifi, 2 μέρες τις βγάζει άνετα.

 

Τι εχεις συνεχως ανοικτο και ποσες μερεεεεεεεεεεεεεεεεεες?

 

Με 3G & Bluetooth μπορει... με wifi μαζι αποκλειεται!

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη βόηθα με σε παρακαλώ γιατί θα τρελλαθώ με το destinator....

 

Έχω κάνει τις εξής κινήσεις:

Κατέβασα το "Destinator v7.0.0.588.1.1 sd copy & paste for wm6 +6.1 only" από το navimania.

Όπως ήταν zip-αρισμένο το έριξα στην internal storage του Diamond.

Το ανοίγω από την συσκευή,βρίσκω το αρχείο "gpstmc.exe" ,κλικάρω με το πενάκι πάνω του και δεν γίνεται τίποτα!

Προσπαθώ να κάνω το ίδιο (να κλικάρω δηλαδή στο .exe αρχείο) μέσω pc αυτή τη φορά και μου βγάζει μήνυμα στην οθόνη του pc: "Cannot execute C:\docume...κλπ".

 

Τι κάνω λάθος και ποιά είναι η σωστή διαδικασία εγκατάστασης του εν λόγω προγράμματος?Είναι η πρώτη εφαρμογή που προσπαθώ να εγκαταστήσω στο μηχάνημα και μετά από αυτό έχω απογοητευθεί!

 

(Επίσης , πως αντιγράφουμε μια συντόμευση αρχείου-όπως προτείνεται στις οδηγίες, από 1 φάκελο σε 1 άλλο μέσα στο Diamond)?

Θέλει και ελληνικά Voices?

 

Μπορεί να είμαι λίγο άσχετος , ζητώ την καταννόηση των πλέον ειδημόνων αλλά μέσα στο forum, πιστεύω, πολύς κόσμος που βρίσκεται στη θέση μου θα βοηθηθεί από απορίες σαν και τη δική μου, όπως αυτή για το συγκεκριμένο πρόγραμμα πλοήγησης εν προκειμένω .

 

Ευχαριστώ και για την απάντησή σου πριν περί σύνδεσης με wi-fi (την οποία θα δοκιμάσω μόλις πάω σπίτι).

Ευχαριστώ επίσης όλα τα παιδιά που βοηθάνε εμάς τους κάπως άσχετους!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Κατέβασα το "Destinator v7.0.0.588.1.1 sd copy & paste for wm6 +6.1 only" από το navimania.

Όπως ήταν zip-αρισμένο το έριξα στην internal storage του Diamond.

Το ανοίγω από την συσκευή,βρίσκω το αρχείο "gpstmc.exe" ,κλικάρω με το πενάκι πάνω του και δεν γίνεται τίποτα!

 

Ksezipare to sto PC sou kai petakse to fakelo pou tha dimiourgithei opws einai stin Internal Storage.

 

To ektelesimo arxeio legetai Destinator.exe kai brisketai sto fakelo DestinatorApps/Destinator. To gpstmc.exe agnoise to.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Τι εχεις συνεχως ανοικτο και ποσες μερεεεεεεεεεεεεεεεεεες?

 

Με 3G & Bluetooth μπορει... με wifi μαζι αποκλειεται!

Δεν έχω κανένα λόγο να πω κάτι ψευδές.;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

...για να κάνω τη διαδικασία από την αρχή, πως θα σβήσω το zip αρχείο "destinator7.zip" από την internal storage?Γιατί δεν σβήνει με τίποτα?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...