Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

kat arxin sorry gia ta greeklish alla den exw valei akoma elliniko pliktrologio sto diamond.

8a i8ela na rwthsw dyo pragmata..

1) stin o8oni home tou TouchFlo3D mporoume na pros8esoume kai alles syntomeyseis ektos apo tis missed calls kai to callendar?

2) exw tin 1.37.401.3 WWE kai exw provlima ston player twn tragoudiwn.

Den vgazei KA8OLOU mpasso sta akoustika.Paizei mono tis psiles.Exw katalavei oti den einai hardware provlima giati me to pou kanw format tis prwtes fores paizei kanonikotata.An allaksw rom version 8a ftiaksei lete? kai poia mou sistinete na valw (episimi 8elw min tyxon kai to steilw sto service )

 

eyxaristw

 

 

File mou exeis thn teleftea ROM pou exei vgei gia europh....opote den mporeis na peraseis kapia allh...

ean peraseis kapia pou den einai gia europh..tote tha xaseis thn egguhsh...

 

Exeis dwkimasei na ruthmiseis to audio booster...gia na deis ean ta basa sou paizoun kalhtera...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Χθες ήρθε και το δικό μου διαμαντάκι!

 

Έκδοση ROM: 1.37.401.3 WWE

Ημερομηνία ROM: 19/06/08

Έκδοση radio: 1.00.25.03

Έκδοση Πρωτοκ.: 52.26a.25.09Η

 

Έχω ένα πρόβλημα όμως. Εγκατέστησα το Destinator 7 με τον χάρτη της Ελλάδας αλλά μου λέει ότι δεν βρέθηκε gps. προσπάθησα να διαβάσω τις τελευταίες 40 σελίδες μήπως βρω λύση αλλά ζαλίστηκα. Τι μπορεί να συμβαίνει; Ευχαριστώ

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2424455#post2424455

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, αν δεν υπαρχει συγκεκριμένο πρόβλημα (πχ όπως ο "athanaso77" ~ Γράφω με greeklish μόνο όταν είμαι σε υπολογιστή που δεν γράφει ελληνικά. ~), σας ειναι εύκολο να γραφετε στα Ελληνικα ?

Δηλαδή ΕΛΕΟΣ, αλλά μας εχουν βγει τα ματια να διαβαζουμε Greeklish, που δεν είναι και οτι καλύτερο.

Ολοι συμμετέχουμε εδω για να μαθουμε κατι παραπάνω, η να βοηθήσουμε κάποιον αλλο με τις γνώσεις μας. Και δεν ειναι αυτο παρατήρηση προς κάποιους, απλά θα πρέπει να συνιθήσουμε να κανουμε τη ζωή μας ευκολότερη και οχι δυσκολότερη για όλους.

Να χαιρόμαστε όλοι τη συσκεή μας και ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ !!!!!!!!!!!

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

To ανοιξα σημερα και ούτε cd έχει ούτε manual θα τα κατεβάσω αυτά ;

 

Enoeis mesa sthn suskeuasia?ean nai....tha eprepe na exei mesa....mhpws einai metaxhrhsmeno....den xerw.

Link to comment
Share on other sites

To ανοιξα σημερα και ούτε cd έχει ούτε manual θα τα κατεβάσω αυτά ;

 

Tα CD ειναι λιγο "κρυμενα" μεσα στο κουτι. Ψαξε λιγο καλυτερα.

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, αν δεν υπαρχει συγκεκριμένο πρόβλημα (πχ όπως ο "athanaso77" ~ Γράφω με greeklish μόνο όταν είμαι σε υπολογιστή που δεν γράφει ελληνικά. ~), σας ειναι εύκολο να γραφετε στα Ελληνικα ?

Δηλαδή ΕΛΕΟΣ, αλλά μας εχουν βγει τα ματια να διαβαζουμε Greeklish, που δεν είναι και οτι καλύτερο.

Ολοι συμμετέχουμε εδω για να μαθουμε κατι παραπάνω, η να βοηθήσουμε κάποιον αλλο με τις γνώσεις μας. Και δεν ειναι αυτο παρατήρηση προς κάποιους, απλά θα πρέπει να συνιθήσουμε να κανουμε τη ζωή μας ευκολότερη και οχι δυσκολότερη για όλους.

Να χαιρόμαστε όλοι τη συσκεή μας και ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ !!!!!!!!!!!

 

Φαινεται οτι καποιοι δεν διαβαζουν ολες τις απαντησεις σαυτο το thread , ή μπορει και να τις διαβαζουν αλλα δεν τους ενδιαφερει τι γραφουν οι αλλοι. ΚΡΙΜΑ για ολους !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι? Βαζω το ξυπνητηρι στο Diamond, αλλα αμα ειναι κλειστο δε χτυπα. Υπαρχει καποια ρυθμιση για να χτυπα, ασχετως αμα ειναι κλειστο?

 

Τα ppc δεν κλεινουν ποτε.

Το spb alarm δουλευει μια χαρα.

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
To ανοιξα σημερα και ούτε cd έχει ούτε manual θα τα κατεβάσω αυτά ;

 

Ean theleis to manual se ilektroniki morfi...

Touch Diamond Greek User Manual

Touch Diamond User Manual WWE

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
1) stin o8oni home tou TouchFlo3D mporoume na pros8esoume kai alles syntomeyseis ektos apo tis missed calls kai to callendar?

 

Akoma oxi alla pistevw oti thema xronou einai na ginei kai afto.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Tα CD ειναι λιγο "κρυμενα" μεσα στο κουτι. Ψαξε λιγο καλυτερα.

 

 

To κουτί είναι σαν πυραμίδα το πήρα απο την cosmote και μου ήρθε με κούριερ

δεν βρήκα ούτε cd ούτε manual εκτός αν ενοείς manual κάτι μικρά βιβλιαράκια

με geting start το μηχανάκι είναι της ace είχε δαχτυλιες όταν το άνοιξα αλλά

τις είχε γιατί περάσανε την ελληνική ρομ κατά τα άλλα μηχανάκι δείχνει απείραχτο :cry: εσένα σε τι συσκεβασία σου είχε έρθει

Καλύτερη η πορεία απο τον προορισμό
Link to comment
Share on other sites

καλα νεα για οποιον δεν βιαστηκε να το παρει απο τους πρωτους.

η τιμουλα του επεσε στα 520 ,αντε με τα μεταφορικα 540

http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=167599

καθολου ασχημα

Link to comment
Share on other sites

To κουτί είναι σαν πυραμίδα το πήρα απο την cosmote και μου ήρθε με κούριερ

δεν βρήκα ούτε cd ούτε manual εκτός αν ενοείς manual κάτι μικρά βιβλιαράκια

με geting start το μηχανάκι είναι της ace είχε δαχτυλιες όταν το άνοιξα αλλά

τις είχε γιατί περάσανε την ελληνική ρομ κατά τα άλλα μηχανάκι δείχνει απείραχτο :cry: εσένα σε τι συσκεβασία σου είχε έρθει

 

 

Ayto to daxtulies den mou aresei katholou.......gia des to xrono omoilias....

Link to comment
Share on other sites

Ayto to daxtulies den mou aresei katholou.......gia des to xrono omoilias....

 

Φαινεται οτι τελικα καποιοι δεν διαβαζουν ολες τις απαντησεις σαυτο το thread, ή μπορει και να τις διαβαζουν αλλα δεν τους ενδιαφερει τι γραφουν οι αλλοι. ΚΡΙΜΑ για όλους !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Φαινεται οτι τελικα καποιοι δεν διαβαζουν ολες τις απαντησεις σαυτο το thread , ή μπορει και να τις διαβαζουν αλλα δεν τους ενδιαφερει τι γραφουν οι αλλοι. ΚΡΙΜΑ για όλους !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Ean exeis kati na grapseis gia na bohthiseis kalos...alla na grafeis to idio post sunexeia sunexeia ...eleos..

 

Ean thes mhn diavazeis ta post mou.

 

Apo edw pou grafw mono etsi mporw na grapsw...ean thes diavazeme..epilogi sou.

Link to comment
Share on other sites

:offtopic:

Ean exeis kati na grapseis gia na bohthiseis kalos...alla na grafeis to idio post sunexeia sunexeia ...eleos..

 

Ean thes mhn diavazeis ta post mou.

 

Apo edw pou grafw mono etsi mporw na grapsw...ean thes diavazeme..epilogi sou.

 

Τουλαχιστον ας το ελεγες να το ξερουν ολοι οτι δεν εχεις τη δυνατοτητα να γραφεις ελληνικα. Αλλα να αγνοεις με επιδεικτικο τροπο τις παρακλησεις αυτων που δυσκολευονται να διαβαζουν Greeklish ............................... Και δεν εχω τιποτα μαζι σου, απλως δυσκολευομαι και εγω οπως και οι αλλοι. Αν νομιζεις οτι δεν μπορω να εκφραζω τους προβληματισμους μου ................. καλως

Τελος το off topic :offtopic:. Να σαι καλα

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα άλλαξα το diamond μου που είχε καμένο pixel. Στον Γερμανό στην καλλιρόης τα παιδιά ήταν πολύ εξυπηρετικά αμέσως μου το άλλαξαν ουτε μα ούτε μου.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις το πήρα! Πήγαινα για το ΝΟΚΙΑ Ε66 και τελικά πήρα αυτό. Ελπίζω να μείνω ευχαρηστιμένος.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...