Jump to content

Υπογραφές για ΠΡΟΤΑΣΗ στη Wind για ΧΑΜΗΛΗ μηνιαία χρέωση TV!


BrokenPhonez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όποιος θέλει, μπορεί να υπογράψει στη Δημόσια Πρόταση προς τη Wind, για παροχή ΛΟΓΙΚΩΝ χρεώσεων για την Ζωντανή Τηλεόραση (Live TV) μηνιαία, και όχι με εισιτήριο εισόδου και μόνο. ΔΕΙΤΕ την υπογραφή μου για το Link, και όποιος θέλει, ας βάλει το link και στη δική του Υπογραφή (αφού πρώτα συμπληρώσει τα στοιχεία του στη σελίδα...)!

:cool:Κάνω Online Backup 2,25GB αυτόματα μέσω Mozy ... Δες περισσότερα...

Υπόγραψε Online για την Μηνιαία Χρέωση της Wind Live TV εδώ http://www.petitiononline.com/windtv/petition.html και τοποθέτησε τον σύνδεσμο Κι Εσύ στην Υπογραφή σου στα Fora που συγγράφεις.

Wind - Θέλω Φθηνή Live Tv, Τώρα!

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι τελείως παράλογο αυτό; Αυτή την τιμή έχει η υπηρεσία, αν θέλεις τη χρησιμοποιείς, αν δεν θέλεις δεν την χρησιμοποιείς! Επίσης αν θέλεις κάνεις φορητότητα. Και γω θα ήθελα το ADSM non stop με 10 ευρώ το μήνα. Και άλλος μπορεί να θέλει 1000 λεπτά ομιλίας το μήνα με 15 ευρώ! Για να μην το συνεχίσω και για άλλα προϊόντα. Π.χ. να στείλουμε υπογραφές στη nokia για να δίνει το N95 8gb με 150 ευρώ, το πλαίσιο να δίνει φορητούς με 50 ευρώ και καταλαβαίνεις...

 

Τη θεωρώ άσκοπη την πρότασή σου. Βέβαια δημοκρατία έχουμε, οπότε μπορείς να στείλεις όσες υπογραφές θέλεις αλλά να μην εκπλαγείς αν δεν σε πάρουν στα σοβαρά!

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Πάντως σίγουρα θα μπορούσε να γίνει πιο ανταγωνιστική η υπηρεσία, στα 5 ευρώ ίσως τον μήνα, όπως η vodafone.

Το 1.19 ευρώ για κάθε φορά που βλέπεις ένα κανάλι ουσιαστικά την αχρηστεύει ως υπηρεσία.

Ίσως θέλουν να βγάλουν τα σπασμένα από το "κόλπο" :p

Αυτό το έργο το έχω ξαναδεί...
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι τελείως παράλογο αυτό; Αυτή την τιμή έχει η υπηρεσία, αν θέλεις τη χρησιμοποιείς, αν δεν θέλεις δεν την χρησιμοποιείς! Επίσης αν θέλεις κάνεις φορητότητα. Και γω θα ήθελα το ADSM non stop με 10 ευρώ το μήνα. Και άλλος μπορεί να θέλει 1000 λεπτά ομιλίας το μήνα με 15 ευρώ! Για να μην το συνεχίσω και για άλλα προϊόντα. Π.χ. να στείλουμε υπογραφές στη nokia για να δίνει το N95 8gb με 150 ευρώ, το πλαίσιο να δίνει φορητούς με 50 ευρώ και καταλαβαίνεις...

 

Τη θεωρώ άσκοπη την πρότασή σου. Βέβαια δημοκρατία έχουμε, οπότε μπορείς να στείλεις όσες υπογραφές θέλεις αλλά να μην εκπλαγείς αν δεν σε πάρουν στα σοβαρά!

Έχεις απόλυτο δίκιο στην άποψή σου, δεν παύει όμως να είναι η μόνη εταιρία που 'συνήθως' από μόνη της κάνει βήματα (σε θέματα χρεώσεων) προς το καλύτερο.

 

Αυτό είναι ένα μέτρο για να ακουστείς κι εσύ, κι εγώ και όποιος τρίτος, καλύτερα. Όπως λεεί και ο MobileMan, ο τρόπος που διάλεξαν να βγάλουν ένα 'μέτριο' ποσό με τα εισιτήρια εισόδου, αποτρέπει τη μεγαλύτερη μάζα από το να χρησιμοποιεί την υπηρεσία, και άρα να καταλήγει σε (ουσιαστικά) περισσότερα κέρδη.

 

Το αν είναι λάθος το παραπάνω, μένει να αποδειχθεί καθώς οιοσδήποτε αλάνθαστος και ειδικός επί του αντικειμένου, δε θα ήταν εδώ όπως εσύ, αλλά θα διύθυνε μια εταιρία τηλεπικοινωνιών.

 

Απο το να πει κάποιος 'Ξέρετε, σκοπεύετε να βάλετε μηνιαίο ποσό;', θα ήταν πιο έγγυρο να πεί: Ιδού, σας επιλέγουμε, σας εμπιστευόμασθε, κάντε κάτι (λογικό) για εμάς, που ήδη έχει ο ανταγωνιστής. Ο παραλληλισμός με τη Nokia, irrelevant μια και ο συντάκτης δε θέτει θέμα επιβολής τιμής ή charge plan σε παράλογο επίπεδο, αλλά την ακολούθηση της τακτικής του ανταγωνιστή, τουλάχιστον.

 

Και Ξέρουμε Καλά Πόσο Φιλικά Ανταγωνιστές Είναι Οι Εταιρίες Κινητής, Μεταξύ Τους. Καταλήγουν, Όλοι, Να Τα Έχουν Όλα, Στο Ίδιο Κόστος.

 

Μια ώρα αρχίτερα λοιπόν...

:cool:Κάνω Online Backup 2,25GB αυτόματα μέσω Mozy ... Δες περισσότερα...

Υπόγραψε Online για την Μηνιαία Χρέωση της Wind Live TV εδώ http://www.petitiononline.com/windtv/petition.html και τοποθέτησε τον σύνδεσμο Κι Εσύ στην Υπογραφή σου στα Fora που συγγράφεις.

Wind - Θέλω Φθηνή Live Tv, Τώρα!

Link to comment
Share on other sites

Επίσης πόσες φορές δεν έχει διακοπεί το streaming στα 5-10-20 δευτερόλεπτα (είτε λόγω σήματος είτε ίσως λόγω Wind). Ξαναβάλε το κανάλι, ξαναπλήρωσε 1.19ευρ.

Samsung S500 -> Siemens S65 -> Nokia E51 -> HTC Diamond2 -> Samsung Omnia7 -> Huawei P1 LTE -> ZTE Blade S6 -> Huawei P8 -> Apple iPhone SE -> LeEco Le Max2 -> Honor View20 -> Xiaomi Mi MIX3 5G -> Motorola Edge20

Link to comment
Share on other sites

Επίσης πόσες φορές δεν έχει διακοπεί το streaming στα 5-10-20 δευτερόλεπτα (είτε λόγω σήματος είτε ίσως λόγω Wind). Ξαναβάλε το κανάλι, ξαναπλήρωσε 1.19ευρ.

 

κακα τα ψεματα και γενικοτερα , το ακριβοπληρωνουμε το ασυρματο

internet εδω στην Ελλαδα , μεγαλες και απαραδεκτες χρεωσεις

χωρις να δικαιολογουνται..ενας λογος θα ειναι μαλλον και

η γνωστη "ελλειψη υποδομης" οποτε αν ηταν φτηνες οι χρεωσεις

θα εμπαιναν ολοι και ...περιπατο το δικτυο.

 

αυτο βεβαια ειναι απαραδεκτο.....

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ. Αλλά με κανονικό gprs η ποιότητα είναι κακή. Να υπήρχε και διαθέσιμο το EDGE θα ήταν πολύ καλύτερα.:) Εννοείτε πως θα <<υπογράψω>>
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι τελείως παράλογο αυτό; Αυτή την τιμή έχει η υπηρεσία, αν θέλεις τη χρησιμοποιείς, αν δεν θέλεις δεν την χρησιμοποιείς! Επίσης αν θέλεις κάνεις φορητότητα. Και γω θα ήθελα το ADSM non stop με 10 ευρώ το μήνα. Και άλλος μπορεί να θέλει 1000 λεπτά ομιλίας το μήνα με 15 ευρώ! Για να μην το συνεχίσω και για άλλα προϊόντα. Π.χ. να στείλουμε υπογραφές στη nokia για να δίνει το N95 8gb με 150 ευρώ, το πλαίσιο να δίνει φορητούς με 50 ευρώ και καταλαβαίνεις...

 

Τη θεωρώ άσκοπη την πρότασή σου. Βέβαια δημοκρατία έχουμε, οπότε μπορείς να στείλεις όσες υπογραφές θέλεις αλλά να μην εκπλαγείς αν δεν σε πάρουν στα σοβαρά!

 

Δεν συμφωνώ ότι η πρόταση αυτή είναι παράλογη. Είναι τελείως άλλο πράγμα το να ζητάς φορητούς με 50 ευρώ και το να ζητάς να αλλάξει ο τρόπος χρέωσης μιας υπηρεσίας, πόσο μάλλον όταν οι άλλες εταιρίες ήδη ακολουθούν μια διαφορετική πολιτική στον τομέα αυτό.

 

Εξάλλου, η ψηφιακή υπογραφή δεν κοστίζει απολύτως τίποτα, ούτε σε χρόνο, ούτε σε χρήμα, οπότε θα ήταν καλό να υπογράψουν όσοι συμφωνούν με τα αιτήματα. Και ποτέ δεν ξέρεις... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Υπογράψτε παίδες, όσοι συμφωνείτε, είναι πολύ απλό και μπορεί να βγει κάτι καλό για όλους μας :)
Αυτό το έργο το έχω ξαναδεί...
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι τελείως παράλογο αυτό; Αυτή την τιμή έχει η υπηρεσία, αν θέλεις τη χρησιμοποιείς, αν δεν θέλεις δεν την χρησιμοποιείς! Επίσης αν θέλεις κάνεις φορητότητα. Και γω θα ήθελα το ADSM non stop με 10 ευρώ το μήνα. Και άλλος μπορεί να θέλει 1000 λεπτά ομιλίας το μήνα με 15 ευρώ! Για να μην το συνεχίσω και για άλλα προϊόντα. Π.χ. να στείλουμε υπογραφές στη nokia για να δίνει το N95 8gb με 150 ευρώ, το πλαίσιο να δίνει φορητούς με 50 ευρώ και καταλαβαίνεις...

 

Τη θεωρώ άσκοπη την πρότασή σου. Βέβαια δημοκρατία έχουμε, οπότε μπορείς να στείλεις όσες υπογραφές θέλεις αλλά να μην εκπλαγείς αν δεν σε πάρουν στα σοβαρά!

Διακρίνω έναν αρνητισμό -- δεν νομίζω ότι χάνουμε τίποτε να συνεισφέρουμε στην προσπάθεια, που ξέρεις; σε αυτή την ζωή όλα είναι πιθανά - ακόμα και τα πιο απίθανα πράγματα ;)

Old programmers never die. They just terminate and stay resident.

Link to comment
Share on other sites

Τί ωραία που τα λέτε!! :p Όντως είναι κάπως παράλογο.. Αν και δεν περιμένω να αλλάξει κάτι.. αν όμως συμβεί (λέμε τώρα..) θα ανοίξω και εγώ ένα αντίστοιχο θέμα στην vodafone να κάνει κάτι αντίστοιχο με το wind plus! :p
Link to comment
Share on other sites

Υπέγραψα και εγώ!!!

 

Υπογράψτε όλοι, αξίζει!!!

http://www.estudents.gr/images/links/8831.JPG Το Νο1 φοιτητικό site!!

Πωλείτε JC777 καινούριο για Θεσσαλονίκη 147€: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=217191

Πληροφορίες για JC777 εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=215460

Link to comment
Share on other sites

Όποιος θέλει, μπορεί να υπογράψει στη Δημόσια Πρόταση προς τη Wind, για παροχή ΛΟΓΙΚΩΝ χρεώσεων για την Ζωντανή Τηλεόραση (Live TV) μηνιαία, και όχι με εισιτήριο εισόδου και μόνο. ΔΕΙΤΕ την υπογραφή μου για το Link, και όποιος θέλει, ας βάλει το link και στη δική του Υπογραφή (αφού πρώτα συμπληρώσει τα στοιχεία του στη σελίδα...)!

 

Είσαστε καλοί εσεις. Όσο ήταν τζάμπα με τα γνωστά κόλπα όλα οκ. Τώρα υπογραφές για μείωση της τιμής. Τέλος πάντων είναι θέμα χρόνου για όλες τις εταιρείες να αλλάξουν τις χρεώσεις τους στην υπηρεσία live tv.

Link to comment
Share on other sites

Η ουσία είναι πως με 1.19 ευρώ για κάθε φορά που θέλεις να δεις ένα κανάλι, η υπηρεσία είναι ουσιαστικά άχρηστη.

Δεν νομίζω πως ζητάει κανείς κάτι παράλογο, όποιος δεν συμφωνεί μπορεί απλά να μην υπογράψει :p

Αυτό το έργο το έχω ξαναδεί...
Link to comment
Share on other sites

Η ουσία είναι πως με 1.19 ευρώ για κάθε φορά που θέλεις να δεις ένα κανάλι, η υπηρεσία είναι ουσιαστικά άχρηστη.

Δεν νομίζω πως ζητάει κανείς κάτι παράλογο, όποιος δεν συμφωνεί μπορεί απλά να μην υπογράψει :p

 

Συμφωνώ μαζί σου. Κοίτα το να χρεώνει η wind 1,19 κάθε φορά για να δεις τηλεόραση είναι μία πράξη που δέχεται την κριτική της. Σωστα;

Το να ζητάει κάποιος να υπογράψουμε όλοι κάποιο αίτημα για μηνιαία χρέωση είναι και αυτό μία πράξη που φυσικά θα δεχτεί και αυτό την κριτική του. Τόσο απλά τόσο κατανοητά.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ μαζί σου. Κοίτα το να χρεώνει η wind 1,19 κάθε φορά για να δεις τηλεόραση είναι μία πράξη που δέχεται την κριτική της. Σωστα;

Το να ζητάει κάποιος να υπογράψουμε όλοι κάποιο αίτημα για μηνιαία χρέωση είναι και αυτό μία πράξη που φυσικά θα δεχτεί και αυτό την κριτική του. Τόσο απλά τόσο κατανοητά.

 

Ε εντάξει, δεν ζήτησε "'όλοι" να υπογράψουν.. όσοι συμφωνούν και θέλουν ζήτησε.. anyway...

Αυτό το έργο το έχω ξαναδεί...
Link to comment
Share on other sites

δεν πειραζει πρεπει να υπογραφει,ζητημα τιμης δεν λεει?ε πρεπει να μας το κανει κι αυτο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνούμε απόλυτα αλλά να έχουμε και ιντερνετικό ραδιόφωνο..
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Επεδιή το θέμα ειναι σοβαρό να προσθέσω ότι συμφωνώ απόλυτα, μου είχε τύχει παλιότερα το στιρμάρισμα να διακόπτεται και έκανα διαμαρτυρία στους φελλούς της...εταιρείας αλλά δεν δέησαν ούτε μια απάντηση να στέιλουν. Αν έστελνα εξώδικο θα μου απαντούσαν. Οπότε και οι χρεώσεις ειναι κοροιδία. Κατι αλλο, αν θυμάμαι παλιότερα η ΕΡΤ ηταν μη χρεώσιμη και τώρα τα σκάμε. Γιατί άραγε?
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
βαλτε την ρημαδα την υπογραφη μπας και ακολουθησουν και οι αλλες!

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Επίσης πόσες φορές δεν έχει διακοπεί το streaming στα 5-10-20 δευτερόλεπτα (είτε λόγω σήματος είτε ίσως λόγω Wind). Ξαναβάλε το κανάλι, ξαναπλήρωσε 1.19ευρ.

 

Αν για κάποιο λόγω κοπεί η σύνδεση ξαναπληρώνεις???? :confused: Αν δεν κανω λάθος στη voda ισχύει αυτό.

 

Λάθος...... εννοούσα στη voda δεν ισχύει αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζουμε ότι θα ακουστούν οι φωνές μας, σημασία έχει ότι αν βλέπουν ότι μια υπηρεσία δεν τραβάει συνήθως ρίχνουν τις τιμές αλλά έχουν αρκετό δρόμο να διανύσουν ακόμα και θεωρώ θέμα χρόνου να γίνει..
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...