Jump to content

Samsung SGH-F480


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 481
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

kalhsperA___

eim kainourgioc edw!!

vck phra prosfta t F480 k eim pl euxaristhmenoc

8elw n parw mia karta mnhmhs, k efocon uposthrizei karta ews 8gb skeftomoun n parw ayth tn 8gb, omwc m eipan s ena katasthma oti an k yposthrizei karta mnhmhs 8gb oti 8 emfanizei provlhma k t kinht0o 8 kollaei!

gnwrizei kt g ayto kaneic?

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση... Πως αφαιρείς από την οθόνη το media player, το ράδιο και το λογότυπο της εταιρίας κινητής τηλεφωνίας?

 

phgaineic ru8miseis, ru8miseis o8onhc k fwtismou,, probolh, k widget

apo ekei epilegeic t 8ec n yparxei!!

exc epixhrhsei g karta mnhmhs?? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

gia na afereseis ola auta pou les apo tin othoni kaneis drag and drop sto plaisio pou einai aristera stin othoni anamonis. tas perneis diladi me to daxtilo k ta afin eis ekei mesa. elpizo na voithisa...
Link to comment
Share on other sites

pira ki ego to samsung f480. einai katapliktiko kata tin gnomi mou. auto pou thelo na rotiso einai an kserete pou mporo na vro kapoia thiki diafani.

thank you!!

 

st fnac pistevw oti 8 mporeseis n vreic!

Link to comment
Share on other sites

oxi den exo parei esi exeis kapoio provlima me mnimi?

 

dn ex kanena pr0ob, alla ap oco t ex psa3ei s orismena f480 h 8gb mnhmh argei otn kaneic scroll enw s alla 0oxi___ :S

k dn 3erw tn kanw!!

Link to comment
Share on other sites

emena na sou po tin alithia den mou polixreiazetai. den thelo na to fortoso me polla. episis den ithela na paizo paixnidia pote apo to kinito giati troo tin mpataria xoris logo. exo ena palio nokia me symbian leitourgiko pou paizei sxedon ta panta k kano m auto tin douleia mou.
Link to comment
Share on other sites

paidia na rotiso k kati allo... kserete gia to IMEI tou tilefonou? einai kapoios kodikos pou sou deixnei ton topo kataskeuis tou kinitou k tin poiotita tou. to IMEI to vlepeis an patiseis * # 0 6 # mipos xerei kaneis pos katalavaineis apo ton arithmo auto an to kinito einai kalis i kakis poiotitas?
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Προσπαθω να συγχρονησω το κινητο με το Outlook και συνεχεια μου βγαζει το εξης μυνημα : Συγχρονισμος ΡΙΜ : Σφαλμα δικτυου

 

 

Μηπως γνωριζει κανενας τι πρεπει να κανω τα εχω παιξει εντελως δεν μπορω να καταλαβω γιατι το κανει αυτο ;

 

Σας παρακαλω ας με βοηθησει καποιος δεν μπορω να συγχρονισω ουτε ραντεβου ουτε τιποτα .

 

Σας ευχαριστω εκ των πρωτερων

Ο εξυπνος ανθρωπος παραδεχεται παντα το λαθος του, ο πονηρος βρισκει δικαιολογιες αλλα ο βλακας παντα επιμενει!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και εγώ εχθές. Έχω το εξής πρόβλημα.

Η ένταση του ακουστικού είναι πολύ χαμηλή και κάποιοες φορές με καθόλου καλή ποιότητα.

Είχε κάποιος το ίδιο πρόβλημα;

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και εγώ εχθές. Έχω το εξής πρόβλημα.

Η ένταση του ακουστικού είναι πολύ χαμηλή και κάποιοες φορές με καθόλου καλή ποιότητα.

Είχε κάποιος το ίδιο πρόβλημα;

 

Kαλησπέρα.

Είχα κι εγώ το ίδιο πρόβλημα με το ακουστικό. Έκανα μια έρευνα στο internet και βρήκα αρκετές αναφορές για χάλια ήχο. Μάλλον πρόκειτα για κατασκευαστικό θέμα, που όμως δεν ισχύει στον ίδιο βαθμό για όλες τις συσκευές. Άκουγα τις φωνές αλλοιώμενες σε σημείο να μην αναγνωρίζω με ποιον μιλάω. Με την χρήση του hands free η κατάσταση ήταν πάντως σαφώς καλύτερη.

Το επέστρεψα πίσω στο κατάστημα όπου και μου το αντικατέστησαν.

Το νέο λοιπόν τηλέφωνο δεν έχει τόσο μεγάλο πρόβλημα. Αν και ο ήχος από το ακουστικό είναι κάπως βαρύς. Σήμερα πάντως αγόρασα ένα bluetooth και μπορώ να σου πω ότι είμαι πάρα πολύ ικανοποιημένος από την ποιότητα ήχου που φτάνει στα αυτιά μου.

Ελπίζω να σε βοήθησα.

Σου προτείνω να το πας πίσω και αν σου πουν ότι δεν έχει πρόβλημα να επιμείνεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,

Δυο ερωτησεις προς τους κατοχους:

1. Παιρνει καρτα micro sdhc 8GB? Εχει τιποτ κολληματα κτλ?

2. Εχει λειτουργια φακου με το ενσωματομενο φλας? Αν οχι, μπορει να ενεργοποιηθει μονιμα (π.χ μεσω της εγγραφης βιντεο)?

Link to comment
Share on other sites

1) 8G παιρνει αλλα εχω ακουσει προβληματα στην ταχυτητα του. (να ψαξεις να βρεις ενα τραγουδι για παραδειγμα κολλαει). Αλλα ισως εχει να κανει με την καρτα!

2) Απ'οτι βλεπω δεν εχει ρυθμιση του flash ως φακο! Και στις ρυθμησεις

δεν εχει να το αφησεις το flash ανοιχτο συνεχεια.

3)Παρε iPhone... περα απο το μεγεθος ειναι super! Aν και δεν εχει φακο και αυτο! :P

 

 

Μπορει να μου πει καποιος που εχει σκασει σαν και μενα 440e

πως αυτο το χαζο mp3 player βαζει τα κοματια με την αριθμητική σειρα του album?

Link to comment
Share on other sites

1) 8G παιρνει αλλα εχω ακουσει προβληματα στην ταχυτητα του. (να ψαξεις να βρεις ενα τραγουδι για παραδειγμα κολλαει). Αλλα ισως εχει να κανει με την καρτα!

2) Απ'οτι βλεπω δεν εχει ρυθμιση του flash ως φακο! Και στις ρυθμησεις

δεν εχει να το αφησεις το flash ανοιχτο συνεχεια.

3)Παρε iPhone... περα απο το μεγεθος ειναι super! Aν και δεν εχει φακο και αυτο! :P

 

 

Μπορει να μου πει καποιος που εχει σκασει σαν και μενα 440e

πως αυτο το χαζο mp3 player βαζει τα κοματια με την αριθμητική σειρα του album?

 

iphone? super? xaxaxaxa!!!!!

Ποσα μπορει να λειπουν απ αυτη τη κουμουτσα...

Αν θες κουκουτσα super παρε omnia...

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Με το USB καλωδιο φορτιζει κιολας ή οχι?

Τα ξυπνητηρια και οι ειδοποιησεις χτυπανε οταν η συσκευη ειναι απενεργοποιημενη?

Link to comment
Share on other sites

pira ki ego to samsung f480. einai katapliktiko kata tin gnomi mou. auto pou thelo na rotiso einai an kserete pou mporo na vro kapoia thiki diafani.

thank you!!

 

 

Φιλε καλημέρα. Αν δεν έχεις βρει κάποια θήκη ως τώρα, έσχ να σου προτείνω: Επειδή κι εγώ πήρα το F480 λόγω επιδότησης, αλλά τελικά το πούλησα, είχα ήδη παραγγείλει από εξωτερικό 3 πλαστικές διαφανείς θήκες (crystal case), 1 μαύρη σιλικόνης, 1 δερμάτινη θήκη ζώνης, 1 μπαταρία (οχι αυθεντική), επιτραπέζιο φορτιστή ρεύματος, αντάπτορα φορτιστή αυτοκινήτου, και φιλμ για την προστασία της οθόνης. Τα πουλάω όσο τα πήρα, 30 Ευρώ. Αν ενδιαφέρεσαι, το email μου είναι leonidas_net@hotmail.com και μένω Αθήνα. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

:( ..την τυχη μου με αυτο το κινητο...

Το ενα φτιαχνω το αλλο χαλαει...

Αφου του εκανα το update για να ακουω εχασα τα ελληνικα απο τα μυνηματα!!

Υπαρχει κανενας τροπος να ξαναγραψω ποτε ελληνικα???????

Ελεος πια με αυτο το κινητο....Απορω πως την εχεται καταβρει ολοι...

Προβληματα βγαζει, το mp3 του ειναι για :X... αστο μην πω. Η καμερα και μετα το

update τις περισσοτερες φορες θολες ειναι. Και αν δεν ειναι πρεπει να τις δεις σε PC

πρωτα γιατι στην οθονη δειχνουν... θολες!!!!!

τελος παντων σας παρακαλω κανενα hint για τα ελληνικα στα sms?

Και μιλαω να ειναι στην θεση τους οχι να τα ψαχνω που ειναι κριμενα ...

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστω φιλε μου...

...ειχα βαλει το T9 αλλα επρεπε στις ρυθμισεις μηνυματων>Μηνυμα κειμενου>

επιλογες αποστολης>Υποστηριξη χαρακτηρων...

να εχω checkαρισμενο και το "unicode" ή "Αυτοματο"....κσι οχι στο "αλφαβητο GSM" που ητανε μετα το update.

Thanx ξανα πραγματικα με βοηθησες και με εκανες χαρουμενο. :)

 

Παντως για να μην γκρινιαζω συνεχεια μετα το update o ηχος στις κλησεις ειναι

πεντακαθαρος/δυνατος και χωρις να "πεφτει" η γραμμη. Τρομερη διαφορα ;)

 

Παιδια πραγματικα το update ειναι πανευκολο να το κανετε.

Απλα ακολουθηστε τα βηματα αφοβα. Μεχρι και εγω που ειμαι ασχετος με PC

(λογο κατοχης Μacintosh) δεν δυσκολευτηκα καθολου.

Θελει μονο 5 λεπτα και ειναι ετοιμο...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-F480

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...